Jump to content
audiostereo.pl

Polityka

Recommended Posts

3 minuty temu, jar1 napisał:

Braun się martwi o Żydów. Massakra.. 🙂

Po co szukasz schizofrenii politycznej gdzieś daleko w sejmie, przecież jest obecna także w wątku w którym piszesz.

Edited by glazior
  • Like 1

5 minut temu, Bobcat napisał:

Od kiedy tak się troszczysz o ten kraj i tę nację?

Jeżeli Polak może zarobić na Żydach to, musisz przyznać,  jest to swego rodzaju ewenement.

Ale widać, że komuś się to nie spodobało. No i różne Bobcaty i Prezesy w te dyrdy zrealizowały czyjeś zamówienie.

• Like 1

"among all those NOS/R2R DACs that I could actually afford, the MHDT Labs DACs were the sexiest, most musical, most engaging and addictive listens that I had" [email protected]

1 minutę temu, il Dottore napisał:

Jeżeli Polak może zarobić na Żydach to, musisz przyznać,  jest to swego rodzaju ewenement.

Ale widać, że komuś się to nie spodobało. No i różne Bobcaty i Prezesy w te dyrdy zrealizowały czyjeś zamówienie.

Istnieje w ekonomii pojęcie "zyski niegodziwe". Nie, to nie Karol Marks. To David Ricardo.

• Like 3

xavian
5 minut temu, il Dottore napisał:

Na marginesie:

Dziś Rosz Haszana. Idziesz na imprezę?

Tak, czy siak - szczęśliwego nowego roku!

21 minut temu, Bobcat napisał:

Istnieje w ekonomii pojęcie "zyski niegodziwe".

Nie ma czegoś takiego w ekonomii. Ekonomia nie wartościuje sposobów osiągania zysku.

Albo zysk jest, albo go nie ma.

Od teraz go nie będzie.

• Like 1

"among all those NOS/R2R DACs that I could actually afford, the MHDT Labs DACs were the sexiest, most musical, most engaging and addictive listens that I had" [email protected]

A widziałeś jak się zabija te zwierzęta, to barbarzyństwo ,jestem za całkowitym zakazem .
  • Like 1
  • Thanks 1

3 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I w dodatku pedały.

Cześć chłopaki.

Idzie jesień. Macie takie fajne szaliki, jak mam ja?😀

20200918_082916.jpg

2 godziny temu, glazior napisał:

A ja oglądam właśnie tfu publiczną ale nie zenka a jimiego na tvn kultura.

Jak bym wiedział, to bym do sklepu w tym czasie po browar nie szedł.

• Like 1

26 minut temu, il Dottore napisał:

Nie ma czegoś takiego w ekonomii. Ekonomia nie wartościuje sposobów osiągania zysku.

Wyznawca "cywilizacji łacińskiej" nie zna podstaw kapitalizmu?

pol_pm_Etyka-protestancka-i-duch-kapital

"A jeśli ty jesteś za wolnością słowa, to znaczy to, że jesteś za wolnością wygłaszania dokładnie tych poglądów, których nienawidzisz." ― Noam Chomsky

29 minut temu, il Dottore napisał:

Albo zysk jest, albo go nie ma.

Od teraz go nie będzie.

Poczytaj Davida Richardo. Potem się wypowiadaj. Bo się ośmieszasz.

• Thanks 1

A widziałeś jak się zabija te zwierzęta, to barbarzyństwo ,jestem za całkowitym zakazem .
Zgadzam się z Tobą w 100 %

Godzinę temu, caleb66 napisał:

W takim razie trzeba zacząć zabijać humanitarnie. W przeciwnym razie niech cała ludzkość przejdzie na wegetarianizm.

Edited by soundchaser
  • Like 2
  • Thanks 1

W dniu 16.09.2020 o 15:40, papageno napisał:

kopalnie będą zamykać

U Angoli 4 dekady temu to robili a Solidarnie z Polski węgiel szedł (i dewizy).

Takie czasy.

W dniu 16.09.2020 o 19:54, atmeg napisał:

Tera bedzie Nowa Solidarnosc sterowana z Berlina ......

Nieprędko .To nieistotne, bo: 

Przyklepali* wespół w zespół i jedni i drudzy że "nie popełnia przestępstwa".

To ważna definicja polskiego systemu prawnego. Bez tej definicji by nie było praworządności.

Wykładnią jest epidemia, to ważne źródło prawa (chyba biologiczne jest to źródło). Nie ma z nim dyskusji. Ma wymiar i biologiczny i propagandowy. 

W maju tego roku pisałem, że rozporządzeniem minister od zdrowia powinien przyklepać wybór dotychczasowego prezydenta na kolejną kadencję demokratyczną.

*Przeszło to "bezkarność  plus" czy nie ?

Wracając do p. prezydenta nieszczęsnej stolicy bez gospodarza - na słupach i figurantach nie warto się skupiać.

~Język swędzącego przyrodzenia zmienia świat nauki~

W dniu 16.09.2020 o 21:25, Moontan napisał:

Was

Piotra Szulkina (niedocenianego) wielu nie lubi ale jego stylistykę czasem (włącznie z "Dziewce z ciortem" i " Oczami uroczymi") lubię.

Tu "Wojna światów" średnio pasuje, bo się trochę zdezaktualizowała.

W dniu 16.09.2020 o 22:26, Fashi napisał:

Moim zdaniem wiele rzeczy mogli zrobić lepiej. Jak np podatki, kwota wolna itp. Zresztą to już pisałem. 

Mogli pojechać po bandzie i skasować tzw. Kartę Nauczyciela.

Przecież między marcem a czerwcem uczniowie poradzili sobie bez szkół.

Uważam, że i ministerstwo zdrowia i ministerstwo szkół są zbędne. Teraz na taki wynalazek za późno, bo minął szok.

Prywatyzacja przychodni i pokojów szkolnych jakby miała miejsce.

W dniu 16.09.2020 o 22:55, janunio napisał:

polecam moskiewską kapelkę

Nie skorzystam.

6 minut temu, xetras napisał:

Nie skorzystam.

Oto postawa rodem z Ciemnogrodu. Oni grają amerykańskie melodie i mają trasy po USA. 

Napisz czego jeszcze nie słuchasz. Czekamy.

Pewnie Zenka słuchasz co wspiera niemiecką sieć handlową MEDIA MARKT ...

Cytat

Mogli pojechać po bandzie i skasować tzw. Kartę Nauczyciela.

Oraz kartę górnika.

Edited by janunio
  • Like 1

W dniu 16.09.2020 o 23:59, Riczi75 napisał:

A ja myślałem że o Polskę chodzi a tu tylko o resorty ? 

O futerkowców.

Precz z futerkowcami!

W dniu 17.09.2020 o 07:35, il Dottore napisał:

Bezkarność+

Tak będzie. Po to jest ta ustawa.

Z tym - "nagle zaczął kasłać, działałem w obronie własnej" to przyda się przecież i jednym i drugim i trzecim. 

Definicja nieprzestęstwa się przyda na różną okoliczność.

A ja ledwo się ogarnąłem (Mydocalm, Doreta). Nie lubię, ale czasem muszę.

U mnie kaszlenie wykluczone, mogę działać wyłącznie gładko i płynnie. 

24 minuty temu, janunio napisał:

Oraz kartę górnika.

Najważniejsze by zachować Paszport Polsatu

45 minut temu, xetras napisał:

"Wojna światów" średnio pasuje, bo się trochę zdezaktualizowała.

NIGDY nie była bardziej aktualna! Po tym poznaje się dzieła wybitne. Że są ponadczasowe.

• Like 1

W dniu 17.09.2020 o 08:49, Bobcat napisał:

uczepiła się słowa "socjalistyczna" w nazwie partii. Tylko idioci dają się na ten prymitywny numer socjotechniczny złapać.

Planowy komunizm wojenny i planowy 1000letni "reich" przecież były.

Szkolenie, obloty prototypów szturmowców, myśliwców, bombowców z Niemiec były u bolszewików. Wspólne interesy mieli (w tym i gospodarcze).

Tuchaczewski padł ofiarą tych interesów.

2 godziny temu, caleb66 napisał:

A widziałeś jak się zabija te zwierzęta, to barbarzyństwo

No i co z tego? Przecież po to krowa i kurczak są - żeby je zabić i zjeść. Tak świat jest skonstruowany. I nie ma, że boli.

Czy was to wszystkich już zupełnie porąbało??? To moja krowa i mój kurczak i ch*j komu do tego do którego rzeźnika je wiozę: czy koszernego czy zwykłego. To moja pier**lona własność!!!

W normalnym kraju do inspekcji robotniczo - chłopskich, które przychodzą sprawdzić dobrostan moich kurczaków po prostu się strzela! Bo to moja ziemia! No trespassers! Won!

Przecież musiałbym być kretynem by trzymać moje zwierzeta w złych warunkach. Przecież to mój zysk - źródło mojego zarobku i utrzymania mojej rodziny. Więc jest oczywiste że zapewniam im super warunki. A jesli nie - to nie tylko zwierzęta pomrą marnie ale i ja umrę z głodu, więc problem sam się ureguluje.

Jak to na wolnym rynku... Ale państwo totalitarne wszystko chce regulować, we wszystko się wp***dalać... Państwo totalitarne bowiem NIE TOLERUJE ŻADNEJ INNEJ WŁADZY POZA WŁASNĄ. Nie istnieje już zatem władza duchowna, nie istnieje władza rodzicielska (dzieci są bowiem własnością państwa) i nie istnieje władza właściciela nad rzeczą.

Radosław Patlewicz (któremu sowieciarz Jaszczur chciał wyrwać serce) napisał ostatnio świetną książkę "Ostatni Gasi Światło". Jest to tekst proroczy. Z każdym miesiącem coraz bardziej aktualny. Czas akcji 2029. Miejsce akcji: Rzeczpospolita Przyjaciół Polin. Fragment rozmyślań głównego bohatera zamkniętego w obozie reedukacyjnym:

"Co do sprawy mięsa — ostatnio z niewiadomych nam powodów zredukowano je wyłącznie do drobiowego, rzadziej wołowego. Śmialiśmy się, że pewnie władze Polin wprowadziły ustawowy zakaz hodowli świń i spożywania pokarmów niekoszernych. Wydawało się to śmieszne, ale w zaistniałej sytuacji w ogóle by nas to nie zdziwiło".

I tak będzie - zobaczycie.

• Like 1

W dniu 17.09.2020 o 12:11, papageno napisał:

początek budowy dynastii? 

W biznesie i korporacjach to jest typowe. Stąd zapewne wzorzec.

Np. William Gates wziął się ongiś za skupowanie firm informatycznych i na tym majątku prześcignął ojców założycieli.

W dniu 17.09.2020 o 14:47, jar1 napisał:

Wyobraźmy sobie, co się stanie, gdy wylecimy z UE. 

Wtedy gdy wylecicie - to wtedy się martw.

"Gdyby babcia miała wąsy"  - co to kogo obchodzi ?

Art. 1, pkt. 10a wiadomej ustawy: Zabrania się wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych. Zdjęcie poniżej: tak będą wyglądać od teraz pokazy husarii. Oczywista kpina z Polaków w wykonaniu mienszewików z PIS i ich bolszewickich pomagierów.

zep.jpg

• Like 1

W dniu 17.09.2020 o 17:00, papageno napisał:

Jest już tak śmiesznie, że aż tragicznie:

"Zbigniew Ziobro o rezolucji PE. "Zamach na demokrację"

"PE motywuje swoją decyzję względami ideologicznymi, m.in. rzekomą homofobią"

"Uczyńmy wszystko, co możliwe, aby Polska i inne kraje unijne nie zgodziły się na powiązanie unijnych środków z praworządnością"

Itd, itp. Jak to nazwać?

Futerkowcy atakują ?

W dniu 17.09.2020 o 17:36, janunio napisał:

Gdyby teraz zwrócili wrak to podsypał bym nowiczoka (dar od narodu Amerykańskiego dla narodu Polskiego) wymieszanego z pyłem księżycowym i ogłosił nowe rewelacje w sprawie.

Należy także natychmiast w drodze akcji komandosów uprowadzić trzech rosyjskich kontrolerów.

Nie.

No i co z tego? Przecież po to krowa i kurczak są - żeby je zabić i zjeść. Tak świat jest skonstruowany. I nie ma, że boli.
Czy was to wszystkich już zupełnie porąbało??? To moja krowa i mój kurczak i ch*j komu do tego do którego rzeźnika je wiozę: czy koszernego czy zwykłego. To moja pier**lona własność!!!
W normalnym kraju do inspekcji robotniczo - chłopskich, które przychodzą sprawdzić dobrostan moich kurczaków po prostu się strzela! Bo to moja ziemia! No trespassers! Won!
Przecież musiałbym być kretynem by trzymać moje zwierzeta w złych warunkach. Przecież to mój zysk - źródło mojego zarobku i utrzymania mojej rodziny. Więc jest oczywiste że zapewniam im super warunki. A jesli nie - to nie tylko zwierzęta pomrą marnie ale i ja umrę z głodu, więc problem sam się ureguluje.
Jak to na wolnym rynku... Ale państwo totalitarne wszystko chce regulować, we wszystko się wp***dalać... Państwo totalitarne bowiem NIE TOLERUJE ŻADNEJ INNEJ WŁADZY POZA WŁASNĄ. Nie istnieje już zatem władza duchowna, nie istnieje władza rodzicielska (dzieci są bowiem własnością państwa) i nie istnieje władza właściciela nad rzeczą.
Radosław Patlewicz (któremu sowieciarz Jaszczur chciał wyrwać serce) napisał ostatnio świetną książkę "Ostatni Gasi Światło". Jest to tekst proroczy. Z każdym miesiącem coraz bardziej aktualny. Czas akcji 2029. Miejsce akcji: Rzeczpospolita Przyjaciół Polin. Fragment rozmyślań głównego bohatera zamkniętego w obozie reedukacyjnym:
"Co do sprawy mięsa — ostatnio z niewiadomych nam powodów zredukowano je wyłącznie do drobiowego, rzadziej wołowego. Śmialiśmy się, że pewnie władze Polin wprowadziły ustawowy zakaz hodowli świń i spożywania pokarmów niekoszernych. Wydawało się to śmieszne, ale w zaistniałej sytuacji w ogóle by nas to nie zdziwiło".
I tak będzie - zobaczycie.
A jak krowa i kurczak ma inne plany ? Dopiero wróciłem do domu z pracy .

W dniu 17.09.2020 o 21:41, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Te uchwały były tajne ?

Które ?

Te o przetargach w Warszawie ?

W dniu 17.09.2020 o 21:50, papageno napisał:

niemal się prześcigali w ogłaszaniu się "wolnymi" strefami.

Ale uchwał konkretnych jakoś nie przypominam sobie.

Sensacje w telewizorkach odczytywali, ale telewizorek to bujda na resorach.

17 godzin temu, bubusia napisał:

potwor

Latający potwór spaghetti.

W dniu 17.09.2020 o 23:11, YunnanTEA napisał:

Kilka seansów na kozetce u psychologa powinno pomóc.

W uzależnieniu ?

W dniu 17.09.2020 o 22:22, Riczi75 napisał:

Nie jesteś 

Wtedy by nie pisał.

17 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Gdzie są te pozwy do sądów

Latkowski za wyrywanie laptopa chyba nie złożył pozwu,bo i po co ?

Musi być: szkoda, poszkodowany i obwiniony.

Dowody się wymyśli 🙂

16 godzin temu, il Dottore napisał:

i j*bło

Czyli ?

15 godzin temu, Lech36 napisał:

np. u mnie za ścianą 500+ może być w większości przeznaczane na alkohol.

Czyli rozrywkowo ?

To oznacza że u wielu innych może nie być przeznaczane tak jak w cytacie.

8 godzin temu, bubusia napisał:

Już Trzask jest, muszę lecieć, pa panowie

Dużo funku zapodawaj.

6 godzin temu, jar1 napisał:

Braun się martwi o Żydów. Massakra.. 🙂

Doktorka cytowałeś a nie reżysera. To Doktorek się martwił ale o ministra ( chyba Arendarskiego) i o antyfuterkowców.