Jump to content

Recommended Posts

22 minuty temu, il Dottore napisał:

Nie moja wina że jesteś za głupi albo za leniwy by dotrzeć do odpowiednich informacji.

Publiczne pochwalanie przestępstwa. Mentalność drobnego złodziejaszka.

15 minut temu, il Dottore napisał:

Nie pojmuję. Wymieniłeś same pozytywne cechy.

Wyłącz TVN, włącz myślenie! 🙂

Może to są pozytywy w świecie lumpów i przestępców. Również ograniczonych umysłowo.

• Like 8
21 minut temu, Bobcat napisał:

To dotyka wszystkich stacji radiowych

Nieprawda. RMF ma najwyższą słuchalność w historii badań.

11 minut temu, Robsonik napisał:

Chciałbym widzieć jak wypowiadasz mi te słowa w 4 oczy złodzieju .

Zaraz, zaraz, ale spotify ma darmową wersję.

Godzinę temu, Robsonik napisał:

Chciałbym widzieć jak wypowiadasz mi te słowa w 4 oczy złodzieju .

😄 😄 😄

Maść polecam...

Godzinę temu, jezz napisał:

Zaraz, zaraz, ale spotify ma darmową wersję.

Oczywiście, ale z ograniczoną funkcjonalnością.

2 godziny temu, Robsonik napisał:

zbierasz na nowego mercedesa

Nowego to się bierze na firmę i wrzuca w koszty. Ja zbieram na używanego. 🙂 Tzn. już 13 lat temu uzbierałem. I tak się żyje powolutku... 🙂

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

8 minut temu, papageno napisał:

Irlandzki łącznik rozzuchwalił się ponownie. Trochę spokoju było, ale jak widać naziolskiej natury nie da się powstrzymać. Tzn. da się, ale nie napiszę o sposobie, bo to by było niepoprawne. Ale w 100% skuteczne.

Też tak uważam od dawna. Tylko dlaczego pozwala społeczeństwo na to?

Bo , co wyraźnie pokazały  pokazały lata pisowskich rządów całkiem spora grupa Polaków , to katolicki ciemnogród o mentalności chłopa pańszczyźnianego...Kolejnej całkiem sporej grupie około 30 % kompletnie zwisa i powiewa kto będzie rządził w PL ( nie zmienia się to od czasów pierwszych wolnych wyborów po 1945 , był to sygnał ostrzegawczy że z polskim społeczeństwem jest coś nie tak...Sygnał ten zlekceważono...) Tzn zostaje około 40% którym pisowskie metody się nie podobają , w tym wyborcy Konfederacji. Dlaczego tak jest ..? Częściową odpowiedź na to pytanie daje lektura książek : Ludowa Historia Polski , Chamstwo i Prześniona rewolucja...

• Like 9
Teraz, jacekm22 napisał:

całkiem spora grupa Polaków

Lata po stanie wojennym i po obaleniu komuny pokazały prawdę o Polakach. Wolny od czerwonej i czarnej ideologii obraz Narodu jest dość smutny. I dlatego jesteśmy, gdzie jesteśmy.

• Like 7
10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Kłamiesz hitlersynu i dobrze o tym wiesz. Była o tym mowa nie raz, nie dwa, ale ty jak twój duchowy tatuś Goebbels - myślisz że jak będziesz powtarzał kłamstwo to stanie sie prawdą.

Następny hitlersyn PiSowski się objawił, wnuczek Adolfa.

Towarzyszu czy to zebranie komsomołu w warszawskim ratuszu ? Potrzebujecie wroga klasowego ?

Pokażcie legitymację KPZR lub NKWD pośmiejemy się trochę

Jak to się dzieje że przeciwnicy PIS tworzą swego rodzaju sektę i z lubością zieją miłością ? Jak to jest że bezgranicznie ufają mediom które wg ich poetyki są peowskie i do tego jeszcze delikatnie mówiąc robią ich w wała ? 

Wiem bo mam takich i w rodzinie i w kręgu znajomych. A moje obserwacje tutaj tylko potwierdzają ten smutny obraz....

Krótka i anonimowa opinia o stanie umysłowym większości studentów  Uniwersytetu Warszawskiego

UW studenci rozmowa.JPG

• Like 1

Gabriela Morawska-Stanecka: Czarzasty powiedział, że mnie odstrzeli

Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka porusza w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" temat telefonu, który otrzymała od Włodzimierza Czarzastego. Miała od niego usłyszeć, że ma “przestać łazić po mediach”, bo jak nie, to ją "odstrzeli". - Takie ataki słowne to nie było pierwsze zdarzenie, stwierdziłam, że jakaś granica została przekroczona i muszę zadziałać - mówi. Lider Lewicy w rozmowie z Onetem odmówił komentarza.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pani Gabrielo, jakby pani miala jadra, tez by pania odstrzelil, to nie o macice chodzi:)

Ale zawsze zadymic mozna. Feministki rusza z odsiecza:)

Lewica, cala lewica:)

Kłamiesz hitlersynu i dobrze o tym wiesz. Była o tym mowa nie raz, nie dwa, ale ty jak twój duchowy tatuś Goebbels - myślisz że jak będziesz powtarzał kłamstwo to stanie sie prawdą.

Ja sie zapytam. Co to w ogole jest?

A tu wspierajacy:

Robsonik

argus

papageno

Bezlitosna Niusia

remak123

fozzie

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Szkoda slow. Przeciez za cos takiego kolega 747 powinien dostac bana na miesiac.

Hitlersyn, Goebbels, wnuczek Adolfa, co tam jeszcze, nie za malo?

Moze sam diabel wcielony:)

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Godzinę temu, jacekm22 napisał:

Bo , co wyraźnie pokazały  pokazały lata pisowskich rządów całkiem spora grupa Polaków , to katolicki ciemnogród o mentalności chłopa pańszczyźnianego...Kolejnej całkiem sporej grupie około 30 % kompletnie zwisa i powiewa kto będzie rządził w PL ( nie zmienia się to od czasów pierwszych wolnych wyborów po 1945 , był to sygnał ostrzegawczy że z polskim społeczeństwem jest coś nie tak...Sygnał ten zlekceważono...) Tzn zostaje około 40% którym pisowskie metody się nie podobają , w tym wyborcy Konfederacji. Dlaczego tak jest ..? Częściową odpowiedź na to pytanie daje lektura książek : Ludowa Historia Polski , Chamstwo i Prześniona rewolucja...

Około połowy wyborców zostaje w domu i nie jest to tylko polska specyfika. Do tych lektur dodałbym "Michnikowszczyzna" i "Cham zbuntowany" obie autorstwa Ziemkiewicza.

"Ciemnogród" to inwektywa , etykietka , to typowe dla białego kolonisty poczucie wyższości wobec tubylców. Bo niby dlaczego zachodni krąg kulturowy ma być lepszy od  kultur azjatyckich ?

Azjaci żyją w zbiorowości , pomagają sobie , inna rzecz że muszą bo w większości tamtych państw nie ma ogólnie pojętego socjalu.

Podczas gdy zachód położył nacisk na indywidualizm  by nie powiedzieć że wręcz egoizm...

Edited by jaeger
26 minut temu, bubusia napisał:

Gabriela Morawska-Stanecka: Czarzasty powiedział, że mnie odstrzeli

Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka porusza w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" temat telefonu, który otrzymała od Włodzimierza Czarzastego. Miała od niego usłyszeć, że ma “przestać łazić po mediach”, bo jak nie, to ją "odstrzeli". - Takie ataki słowne to nie było pierwsze zdarzenie, stwierdziłam, że jakaś granica została przekroczona i muszę zadziałać - mówi. Lider Lewicy w rozmowie z Onetem odmówił komentarza.

Hidden Content

Pani Gabrielo, jakby pani miala jadra, tez by pania odstrzelil, to nie o macice chodzi:)

Ale zawsze zadymic mozna. Feministki rusza z odsiecza:)

Lewica, cala lewica:)

A tu wspierajacy:

Robsonik

argus

papageno

Bezlitosna Niusia

remak123

fozzie

Może to tolerancja represywna w praktyce ?

Wypadałoby może zapytać czy jest tu ktoś ze słynnych szkoleń z "tolerancji" i podstępu...yyy.... postępu 

Hidden Content

7 minut temu, jaeger napisał:

Może to tolerancja represywna w praktyce ?

Wypadałoby może zapytać czy jest tu ktoś ze słynnych szkoleń z "tolerancji" i podstępu...yyy.... postępu 

Hidden Content

A to wszystko jasne:)

1 godzinę temu, bubusia napisał:

A tu wspierajacy:

Robsonik

argus

papageno

Bezlitosna Niusia

remak123

fozzie

Dzięki , że zachowałeś , bo nie zdążyłem lajka wklepać ..

Edited by Mysza 13
  • Like 5
1 godzinę temu, bubusia napisał:

Szkoda slow. Przeciez za cos takiego kolega 747 powinien dostac bana na miesiac.

Popieram . Kolega 747 moze dostac nawet dozywocie .

Edited by Mysza 13
  • Like 1
Teraz, Bezlitosna Niusia napisał:

Razem z Hujnią, babą z Japonii i Jackowskim.

Pan bubusia jest nieoceniony . Wartościowe wpisy zachowuje dla potomności , tępi łobuzów . Fajny gość .

• Like 1

No to jeszcze raz, dla przestrogi, dla potomosci, dla Mysza 13:

autor Jaro_747

🙂

chwilowo przystopowany jestem w funkcjonalnym, ale jutro sie przypomne, swietnie obrazuje obsesje niektorych panow 🙂

Edited by bubusia
  • Thanks 1

2 minuty temu, bubusia napisał:

No to jeszcze raz, dla przestrogi, dla potomosci, dla Mysza 13:

autor Jaro_747

🙂

Jeszcze raz : DZIĘKUJĘ !!!

Jednak Użytkownik Premium , to jest klasa . To słychać , widać i czuć .

Edited by Mysza 13
  • Like 4
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.