Jump to content

Recommended Posts

37 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nauczyciele raczej nie zaliczają się do krezusów .

Nie mam zbyt wiele czasu na czytanie i dyskusje, bo muszę zaprdalać na takich różnych bubusiów. 

Wpadło mi jednak dziś w oko, że wreszcie nauczyciele, zatem Bupek tyż, będą lepiej zarabiać.

(klapnijcie se kajsik, bo to nie jest njus dla stojencych)...

Otóż będą brać o 6 (sześć) groszy więcej za godzinę lekcyjną. 🤡😃😂

Zajebiście. Bupek oszaleje od nadmiaru Jaguarów i Bugatti Veyron. Już poleciał do salonu.

No i kopie basen i kleci lądowisko, rzec prosta.

13 minut temu, jar1 napisał:

Larum grają! wojna

5ae6e78d5995d.jpg

• Like 1
4 godziny temu, jaeger napisał:

1. "Ja nie z roli ani z soli ale z tego co mnie boli "

1. Nie jestem hunterem. Bawiłem się dawniej symulatorem ił2 a że lubiłem gwizd kompresora Bf/Me109 to w takiej kabince najczęściej latałem. I stąd pseudo

W Me 109 siedział Jagdflieger nie Jaeger.

Teraz, Zbig napisał:

W Me 109 siedział Jagdflieger nie Jaeger.

To akurat nomenklatura od Grubego a ja  wymyśliłem od zajęcia w tej ciasnej kabince

6 godzin temu, jaeger napisał:

Bałbym się mieszkać w budynku zbudowanym bez nadzoru inżyniera czy jak tam się nazywa inspektora itd

Jak nie weźmiesz prawdziwego kierownika budowy z uprawnieniami inspektora nadzoru a tylko podpisywacza dziennika budowy to poważnie ryzykujesz że Ci coś dokumentnie spier.... i pozwolenie na budowę nic tu nie zmienia.  Cały urzędowy nadzór budowlany w przypadku budowy domu jednorodzinnego to fikcja i kwitologia.

• Like 1
4 godziny temu, jaeger napisał:

to chyba od Kurta Studenta co to go brytole odstrzelili gdy leciał w Eiserne Anna aby wyzwolić Kretę spod brytyjskiego kolonializmu

Student przeżył wojnę.  Podczas desantu na Kretę zginął gen. Sussmann ale nikt go nie odstrzelił tylko jego szybowiec rozpadł się w locie.  Kreta nigdy nie była brytyjską kolonią.

• Like 2

TVN stoi, tego samego nie można powiedzieć o The Associated Press, no ale tam Hamas urzędował heh.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Edited by notoryczny

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

26 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

costa

Masz na myśli Nowy Ład ?

Taki dowcip mi się przypomniał.

Mała dziewczynka schodzi z sypialni na dół do kuchni i widzi gołego faceta zaglądającego do lodówki.

- Are you the new baby sitter?

- No, I'm an old mother fucker.

• Like 2
Godzinę temu, Zbig napisał:

prawdziwego kierownika budowy

Weź domek zamiast kierownika..

27 minut temu, Bobcat napisał:

propagandowego festiwalu obietnic

Nie umiesz korzystać z nowego ładu.

sprzedaj firmę panstwu, idź na socjal, zrób czworke dzieci , wez kredyt na mieszkanie i korzystaj z nowego ładu 

o nowej normalności nasz Matoluszek wygadal  sie juz w marcu 2020, stąd żadne zaskoczenie po co ta cala maskarada plandemia, zresztą w innych krajach podobnie 

Obejrzyj film „ZMYWAK: PRZEKONANO MNIE, ŻE WIELKA BRYTANIA JEST NAJLEPSZA!” w YouTube

Hidden Content

"Rząd chce jednak do 2027 r. na zdrowie przeznaczać 7 proc. PKB. Według słów Jarosława Kaczyńskiego ma to być nawet 200 mld zł. "Potężna suma" - zaznaczył szef PiS, choć nie powiedział, skąd rząd takie pieniądze weźmie"

Częściowo ze składki zdrowotnej czyli z kieszeni podatnika:

Mateusz Morawiecki tak mówił o składce: "Tutaj oprzemy się na nowych źródłach finansowania z nowej składki, składki liniowej, bez możliwości jej odpisania od podatku, która wpłynie do NFZ wyłącznie po to, aby poprawiać jakość służby zdrowia"

Kolejna populistyczna akcja PISu finansowana z naszych kieszeni.

• Like 5
5 godzin temu, Bobcat napisał:

Z Power Pointa? 

Ty, Szlachetny Bobo jesteś idiotą? Nie sądzę.

Masz jakiekolwiek pojęcie o polityce?

PIS właśnie wygrał kolejne wybory 🙂

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Prof. Mariański podsumował Nowy Ład:

"Reasumując Polski Ład podatkowy: proponowane zmiany utrwalają, a w niektórych sytuacjach powiększają, niesprawiedliwe opodatkowanie równych dochodów w zależności od ich źródła przychodów. Najwyżej opodatkowane dochody z własnej pracy (działalności osobistej), będą jeszcze mocniej obciążone daninami publicznoprawnymi. Nastąpi także prawie 50% wzrost obciążeń dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą" - podsumował ekspert BCC."

Hidden Content

• Like 6
  • Thanks 2
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ale za to będzie pszecódnie, każdy będzie miał taką uroczą babę, córkę, ceratę na stole, kominek i rurę przy suficie.

No i majbacha w garażu. A nawet dwa.

12477204-zdjecie-z-cyklu-gipsy-interiors-fot-carlo-gianferro.jpeg

cyganskiedomy000.jpg

Jak po francusku jest żałosny idiota?

1 minutę temu, Zbig napisał:

W sektorze emerytów i rencistów.  

Tak, mój Zbigu. Zazdraszczasz? Właśnie podsłuchuję rozmnowy w Odido 🙂

Macie przejebane, a ja świerze bułeczki.

• Like 1

35 minut temu, Stream napisał:

Nastąpi także prawie 50% wzrost obciążeń dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą" - podsumował ekspert BCC."

Oczywistą reakcją będzie podniesienie cen towarów i usług. Ostatecznie za wszystko zapłaci szeregowy Polak - szarak, emeryt i rencista, który uwierzył, że będzie miał więcej kasy bo mu PIS zdejmie podatek z emerytury. Znajomi lekarze powiedzieli, że niestety podniosą ceny w prywatnych gabinetach...

A elektorat PISu pieje z zachwytu nad Nowym Ładem.

• Like 4
  • Thanks 3
  • Moderatorzy
12 minut temu, babatular napisał:

Nowy Ład - socjalizm, PRL, durnota, głupota, kolejny etap zidiocenia "ciemnego ludu"

Do tej pory wyrażałem się z sympatią o rządowej polityce prorodzinnej i o dążeniu by w ramach EU każdy kraj posiadał więcej samostanowienia , a mniej federacyjności. Zawsze deklarowałem, że uważam, że w życiu publicznym i polityce KK jest zbyt wiele i należy go zmarginalizować (inne religie i duchownych też). Jestem pierwszy do wypowiedzenia konkordatu i pogonienia wszelkich księży, rabinów, imamów.

Nowy Ład w PiS: wysłuchałem z zainteresowaniem. Wiem że wszystko się skrystalizuje wraz z przepisami wykonawczymi i generalnie doszlifowaniem całości.

Obecnie (mam nadzieję, że to poprawią) dostrzegam dużą strefę w niesprawiedliwym traktowaniu MŚP. Tzn uważam, że będzie ok jeśli powstanie prawo by od mniejszych lub zerowych przychodów w ogóle nie płacić składek lub by były proporcjonalnie do zarobionej kwoty. W danym miesiącu nie zarobiłeś to nic nie płacisz. Tak by każdemu opłacało się mieć dodatkową (lub jako główne źródło zarobków)działalność gospodarczą i żeby w razie jej nieaktywności nie ponosić kosztów bieżących jej funkcjonowania bez przymusu zawieszania, likwidacji a jednocześnie z prawem do świadczeń zdrowotnych. A jak pracujesz i zarabiasz to płacisz.

Przy prawie stworzonym przez dotychczasowe rządy jest problem bo trzeba szybko zamykać, uciekać albo powstaje strata. Właśnie wyjeżdżam na kolejny kontrakt do elektrowni. Trwa to do miesiąca. Szukamy kwater pracowniczych na już, a tu praktycznie wszystko pozamykane, bo nikt nie wiedział kiedy otworzą, kiedy znów ruszy popyt itd. Więc wyrejestrowane, zamknięte, światła pogaszone.

Mam nadzieję, że rząd dostrzeże tą wadę i ją naprawi.

3 godziny temu, skynyrd napisał:

PIS właśnie wygrał kolejne wybory 🙂

Jeśli poprawią niedociągnięcia w kwestii małych firm to pomimo pisowskiego religijnego odchyłu poprę ich w kolejnych wyborach.

Zresztą poza pisuarami , to żadna partia nie ma planu , wizji , w ogóle niczego.

Najsilniejsza partia opozycyjna PO od dawna nie wychyliła się z jakimkolwiek pomysłem co zrobić w covidowej lub pokowidowej rzeczywistości dla naprawienia poniesionych przez Polskę strat i szans.

• Like 4

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.