Jump to content

Recommended Posts

Dla ciebie  bubusia nie ma nawet rejestru. Nie mieścisz się. Byś może trochę pobruszył, ulży ci.

A co do pomysłu by weterynarzy egzaminowali inni "specjaliści" to myślę, że chodzi o to, by sprawdzić czy przyszły lek. wet potrafi odróżnić bydło i trzodę oraz ptactwo LGTB od zdrowej zwierzęcej tkanki. Albowiem nie może pisnaród spożywać czegoś takiego. Geny zboczenia mogą mu się zaimplementować, a to by było nie do zniesienia.

Edited by papageno
  • Like 3

"Od 1 czerwca Prokuratura Europejska zaczyna ścigać oszustwa uderzające w budżet UE i Fundusz Odbudowy. Polska i Węgry, powołując się na troskę o swą suwerenność, nie dołączyły do nowego systemu antykorupcyjnego UE."

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co się dziwić? Te struktury trudniej obsadzić swoimi przydupasami, żeby w razie draki tuszować przekręty.

Edited by Tadeiro
  • Like 7

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Cóż począć, gdy jest się tak dobrym we wszystkim? 🤣

"Zmiany w rządzie. Były wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński wróci w nowej roli. Ma zająć stanowisko ministra odpowiedzialnego za cyfryzację."

Hidden Content

• Like 1

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Omnipotencja pisdractwa przekracza wszelkie granice. Gdybyż to jeszcze była prawda z tą wszechwiedzą i wszechmocą! A któż to przez lata gardłował przeciwko takiemu urządzeniu państwa? 

Tylko wtedy nie rządził i to go uwierało. Teraz nie uwiera, wręcz przeciwnie. W skali bubusizmu 10000000000.

Edited by papageno
  • Like 4
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pizdracka?  No, jest tyle codziennych przykładów od lat, że istotnie - już mi się przestało ulewać i mnie mdlić, a zaczyna powoli powszednieć, niestety...

Ale, czekajże, Jachuś, bo chyba gdzieś (o promie mówię) chronologia zdarzeń się jaśnie panu chamowi Jojo pomyrdała.

Stawia z wielkim hukiem i wrzawą stępkę pod statek. Gada, że już bez mała jutro będzie ci on pływał ku uciesze mas pracujących miast i wsi. 

Piniendze wzięte i na coś (nikt konkretnie nie wie, na co) przeznaczone i zabrane.

Mijają lata. Nic się nie dzieje.

I nagle typ z niebotycznym wqrwieniem na pysku obwieszcza, że "promu nie będzie, bo Tuskowate rozkradły stocznię".

Gdzie tu sens, logika, kolejność rzeczy i elementarna przynajmniej jasność tematu?

To jest mniej więcej tak, gdybym ja urządzał składkową, wypasioną imprezę, biorąc dodatkowo na ten cel kredyt na słupa w banku, wiedząc doskonale, że moja Kobiecinka nie tylko sprzedała gary, kuchenkę i lodówkę, ale w zasadzie to i mieszkania nie mamy, bo też sprzedane i póki co mieszkamy w hotelu (razem z sześcioma kotami i zepsem) czekając, aż se cosik nowego nie wybudujemy.

Baba pod tytułem Małgorzata Jacyna - Witt, radna PiS w zachodniopomorskim sejmiku i (uwaga! to będzie niezłe!) - szefowa rady nadzorczej spółki Stocznia Szczecińska, mówi: "srał kot tę stępkę". Koniec cytatu. A pieniądze rozyebane, przypominam...

Otóż, Jachuś - gdy spotkasz tę babę, rzeknij jej, że naturalnie - może sobie nawet i sama, osobiście i że się tak wyrażę - własnoręcznie i dokumentnie tę masę żelastwa obesrać od góry do dołu.

Pod warunkiem, że sobie ją uprzednio KUPI. Za własne, zarobione przez się pieniądze. Po podatku, rzecz jasna.

Bo na razie z takiej babiej gadaniny można wysnuć wniosek, że doskonale Pizdrate wiedziały, że nic z promu nie będzie, a chodziło tylko o wydarcie i sprzeniewierzenie kolejnej kupy piniondzorów.

A na to to już jest konkretny paragraf.

A tak na marginesie - drzewiej się mawiało "srał to pies", ale być może coś się i na tym polu pozmieniało.

Za dużo jak na pis-dracką głowę -teraz jest na etapie odpyskiwania a odpowiedzi w/w sprawach nie doczekasz sie ...

• Like 3
8 minut temu, asterix1 napisał:

eraz jest na etapie odpyskiwania

Zawsze jest, a tu tymczasem goście zaproszeni, laszczki chętne i powabne, a flaszki nie ma gdzie zmrozić, bo Tuskowe dekadę temu lodówkę podpieprzyli.

No i do tej pory nic o tym nie wiedział.

Smutek, a jak tak dalej pójdzie, to i srajtaśmy zbraknie.

Znając Polaków - wtedy dostaną szału.

Ale dopiero wtedy.

Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I nagle typ z niebotycznym wqrwieniem na pysku obwieszcza, że "promu nie będzie, bo Tuskowate rozkradły stocznię".

Zwyczajnie kłamiesz. Powiedział, ze to bezczelność, że ktoś kto zrujnował przemysł stoczniowy dopier...pyta teraz o prom.

Chyba trochę inaczej, co? Czy nie ma różnicy?

Hipokryta kłamczuszek 🙂

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Zwyczajnie kłamiesz. Powiedział, ze to bezczelność, że ktoś kto zrujnował przemysł stoczniowy dopier...pyta teraz o prom.

Hipokryta kłamczuszek 🙂

Złodziej obuwia swego czasu obiecał odbudowę przemysłu stoczniowego...obiecał ...

• Like 5
3 minuty temu, absinth3 napisał:

Sprawiedliwości stało się zadość!

Sędziowie niezależni!

Hidden Content

Na całe szczęście niezależni. Teraz należałoby skontrolować pracę panazbysiowej prokuratury.

• Like 3

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Hipokryta kłamczuszek 🙂

Ja niczego nie zrujnowałem, a też pytam o wiele spraw bezskutecznie od lat.

Bywa, że pytam ustami posłów (buhaha) - opozycji.

A tak, skoro o tym mowa - bandyta Rydzyk sobie przypomniał, co zrobił z pieniędzmi, które ukradł?

• Like 7
5 minut temu, absinth3 napisał:

Sprawiedliwości stało się zadość!

Sędziowie niezależni!

Hidden Content

A może prokuratura Zera denna?

Cytat

Poniedziałkowy wyrok to porażka poznańskiej prokuratury, która oparła akt oskarżenia na wyjaśnieniach recydywisty Pawła P., ps. Ramzes. Jego znajomi zostali uniewinnieni, z kolei on sam został skazany na 4,5 roku więzienia

Zamiast zajmować sie hejtowaniem sędziów w necie   i wchodzeniem szefowi bez mydła w pewną częsć ciała   niech lepiej zajmą sie swoją pracą ...

• Like 3
5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A tak, skoro o tym mowa - bandyta Rydzyk sobie przypomniał, co zrobił z pieniędzmi, które ukradł?

Zapytaj Rydzyka, bo mam wrażenie, że zadając mnie to pytanie masz ochotę tylko i wyłącznie na kłótnie. 🙂

• Like 1

13 minut temu, asterix1 napisał:

Złodziej obuwia swego czasu obiecał odbudowę przemysłu stoczniowego...obiecał ...

Nie znam złodziej obuwia, ale zastanawiajace jest to, ze nie denerwuje cię ten, który zrujnował stocznie, tylko ten co je obiecał odbudować.

Cytat

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałaby je Zjednoczona Prawica - wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Interii przez IBRiS. Na obóz Jarosława Kaczyńskiego chce głosować 40,3 proc. pytanych. Na drugim miejscu znalazłaby się Polska 2050 Szymona Hołowni (22,9 proc.), a na trzecim Koalicja Obywatelska (15,9 proc.).

Hidden Content

2 godziny temu, Zyzol napisał:

W Polsce w ogóle nie ma żadnej mafii, a sędziowie są.

Następny **** który nie czyta wiadomości które cytuje. Albo ich po prostu nie rozumie.

• Like 3

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Cytat

Trójmorze, czyli wielki projekt infrastrukturalny 12 wschodnich krajów Unii Europejskiej, to oczywista geopolityczna szansa – pisze w opinii Andreas Kluth, publicysta Bloomberga.

Cytat

Najważniejszym projektem geopolitycznym, o którym wiele osób nigdy nie słyszało, jest Trójmorze. To wspólne przedsięwzięcie 12 wschodnich krajów UE, mające na celu poprawę fizycznych i cyfrowych połączeń pomiędzy Bałtykiem, Adriatykiem i Morzem Czarnym. Już samo to jest bardzo dobre. Najlepsze jest jednak to, że Trójmorze może się stać najbardziej trafną odpowiedzią Europy na agresywne działania Rosji i Chin.

Cytat

Inicjatywa Trójmorza zrodziła się w 2015 roku w wyniku działań Polski i Chorwacji, a następnie swoim z zasięgiem objęła Austrię oraz wszystkie kraje UE, które kiedyś znajdowały się po drugiej stronie żelaznej kurtyny. Podróże drogowe pomiędzy krajami Trójmorza zajmują od dwóch do czterech razy dłużej, niż wynosi średnia dla reszty państw UE.

Hidden Content

10 minut temu, asterix1 napisał:

Zamiast zajmować sie hejtowaniem sędziów w necie

No przecież piszę, że sprawiedliwości stało się zadość.

Niech żyje kasta!

Jakież tam hejtowanie przyzwoitych ludzi i doskonałych jurystów???

Od Generała też się odpieprzam!

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Kłótnie? Mła awek tła??? No nie żartuj...

Pytałem ciebie o tego złodzieja, bo masz do niego jakby bliżej.

Kolejne twoje imaginacje na mój temat 🙂

Zdziwię cię, nie lubię go, moż enie tyle nie lubię, co nie podoba mi się jego styl.

• Like 2

13 minut temu, Jaro_747 napisał:

Teraz należałoby skontrolować pracę panazbysiowej prokuratury.

Powołując specjalna komisje sejmową. Złożoną z fachowców. Od parcia na szkło.

Od lat i niezależnie od rządzących powszechnie wiadomo, że prokuratura ma być usłużna i dyspozycyjna wobec nich.

6 minut temu, Jacchusia napisał:

Nie znam złodziej obuwia, ale zastanawiajace jest to, ze nie denerwuje cię ten, który zrujnował stocznie, tylko ten co je obiecał odbudować.

Patrzaj-ta nie wie o kim mowa...🤣

Cytat

Stocznia w Świnoujściu do likwidacji. Odbudowa polskich stoczni to bolesna porażka rządu

Hidden Content

Ratowali że padło -najważniejsze że stępka jeszcze stoi

Ps tabliczkę zaj...li tą ze zdjecia chociaż ktos miał z tego pożytek 😉

• Like 6
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.