Jump to content

Recommended Posts

1 godzinę temu, toptwenty napisał:

Tęsknota za PRL Cię zżera. Powspominaj sobie a muzom.

199898009_1658270184368593_997211653516503912_n.jpg

Ładny budynek. W tym po prawej to chyba magnetofony robili.

Godzinę temu, Lech36 napisał:

Myślenie obowiązuje nie tylko na forum ekonomicznym.

To jak myślisz o tym oleju palmowym i kukurydzy?

55 minut temu, Lech36 napisał:

Nie słyszałem żeby myślenie kogoś zabiło

Ja znam, indyka zabiło myślenie.

19 minut temu, Lech36 napisał:

Tak się zastanawiam ile w tym komentarzu pod tekstem może być prawdy? 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Rrry... kiedy kaczki miały kły57 min. temu

Stare kotlety to przypadkiem nie ci? Krystyna Pawłowicz córka Leona współpracownika UB i NKWD (ps. Demokrata i Warta), aktywisty PPR i PZPR, skazanego za defraudacje. Nie wiadomo czy ich nazwisko jest prawdziwe, bo jeden z dokumentów do współpracy z UB podpisał jako Aleksander Ulfik. Julia Przyłębska żona współpracownika SB ze względu na brak kompetencji nie nadawała się do pracy w zwykłym sądzie ze względu na elementarne błędy popełniane przy wydawaniu orzeczeń, które potem musiały być uchylane. Obie panie działały w Socjalistycznym Związku Studentów Polskich. Piotrowicz odznaczony członek PZPR zasłynął z obrony pedofilii. Ziobro syn członka PZPR w ramach walki z korupcja załatwił żonie, bratu i synowi Przyłębskiej doskonale płatne posady. Zasłynął też z umarzania spraw przeciwko PiS oraz zatrzymań o 6.00 niewinnych ludzi oraz hejtu wysyłanego z MS. Znajomość prawa na poziomie bliskim zera. Macierewicz w latach 60-tych wsypał na SB (homoseksualne haki) kolegów z opozycji w tym Onyszkiewicza i on mówi o donoszeniu i zdradzie. Kaczyński otoczony współpracownikami SB w tym panią Basią, która była sekretarką gen. Janiszewskiego, który był szefem gabinetu gen. Jaruzelskiego. Kim jest sam Kaczyński proszę wrzucić do wyszukiwarki rodzina Kaczyńskich Ukraina Wilhelm Świątkowski, Piotr Polaszczyk mąż Kaczyńskiego etc. a robi się ciekawie. Morawiecki, o którym prasa izraelska prasa pisze, że ma żydowskie korzenie, a były ambasador Izraela mówi, że posyłał dzieci do żydowskiej szkoły Lauder Morasha w Warszawie. Kamiński zasłynął z tego, że załatwił żonie i synowi posady u Glapińskiego (ten, który płaci swoim panienkom po 500-700 tys. z publicznych pieniędzy) oraz z tego, że po pijaku chodzi na czworakach i całuje psy. Brudziński w młodości spędził kilka miesięcy za kratami za chuligaństwo i drobne kradzieże. Terlecki syn współpracownika SB, Cenckiewicz główny historyk PiS wnuk mjr. UB, Czabański działacz PZPR syn współpracownika SB ... i tak dalej ... Gazeta Polska - Sakiewicz to syn Ryszarda członka aparatu bezpieczeństwa PRL i ważnej figury w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. No i jeszcze wyguglujcie sobie Mychajło Duda - to ci dopiero kotlecik."

Nasze miejscowe pis-iaki nawet tego nie przeczytają ... trza tą informacje podawać częściej bo nie dotrze

• Like 5
3 minuty temu, asterix1 napisał:

Nasze miejscowe pis-iaki nawet tego nie przeczytają ... trza tą informacje podawać częściej bo nie dotrze

Ja nie pisiak, a też mi sie nie chce tego czytac.

2 minuty temu, asterix1 napisał:

Nasze miejscowe pis-iaki nawet tego nie przeczytają

Istotnie- tekst dobry dla pensjonarek (po pierwszym zdaniu odpadłem)

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

36 minut temu, Lech36 napisał:

Tak się zastanawiam ile w tym komentarzu pod tekstem może być prawdy? 

Hidden Content

"Rrry... kiedy kaczki miały kły57 min. temu

Stare kotlety to przypadkiem nie ci? Krystyna Pawłowicz córka Leona współpracownika UB i NKWD (ps. Demokrata i Warta), aktywisty PPR i PZPR, skazanego za defraudacje. Nie wiadomo czy ich nazwisko jest prawdziwe, bo jeden z dokumentów do współpracy z UB podpisał jako Aleksander Ulfik. Julia Przyłębska żona współpracownika SB ze względu na brak kompetencji nie nadawała się do pracy w zwykłym sądzie ze względu na elementarne błędy popełniane przy wydawaniu orzeczeń, które potem musiały być uchylane. Obie panie działały w Socjalistycznym Związku Studentów Polskich. Piotrowicz odznaczony członek PZPR zasłynął z obrony pedofilii. Ziobro syn członka PZPR w ramach walki z korupcja załatwił żonie, bratu i synowi Przyłębskiej doskonale płatne posady. Zasłynął też z umarzania spraw przeciwko PiS oraz zatrzymań o 6.00 niewinnych ludzi oraz hejtu wysyłanego z MS. Znajomość prawa na poziomie bliskim zera. Macierewicz w latach 60-tych wsypał na SB (homoseksualne haki) kolegów z opozycji w tym Onyszkiewicza i on mówi o donoszeniu i zdradzie. Kaczyński otoczony współpracownikami SB w tym panią Basią, która była sekretarką gen. Janiszewskiego, który był szefem gabinetu gen. Jaruzelskiego. Kim jest sam Kaczyński proszę wrzucić do wyszukiwarki rodzina Kaczyńskich Ukraina Wilhelm Świątkowski, Piotr Polaszczyk mąż Kaczyńskiego etc. a robi się ciekawie. Morawiecki, o którym prasa izraelska prasa pisze, że ma żydowskie korzenie, a były ambasador Izraela mówi, że posyłał dzieci do żydowskiej szkoły Lauder Morasha w Warszawie. Kamiński zasłynął z tego, że załatwił żonie i synowi posady u Glapińskiego (ten, który płaci swoim panienkom po 500-700 tys. z publicznych pieniędzy) oraz z tego, że po pijaku chodzi na czworakach i całuje psy. Brudziński w młodości spędził kilka miesięcy za kratami za chuligaństwo i drobne kradzieże. Terlecki syn współpracownika SB, Cenckiewicz główny historyk PiS wnuk mjr. UB, Czabański działacz PZPR syn współpracownika SB ... i tak dalej ... Gazeta Polska - Sakiewicz to syn Ryszarda członka aparatu bezpieczeństwa PRL i ważnej figury w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. No i jeszcze wyguglujcie sobie Mychajło Duda - to ci dopiero kotlecik."

Bo PiS to komuchy czystej krwi! Tylko ciemnota ich popierająca tego nie wie, albo nie przyjmuje do wiadomości.

A3E14E08-FAF5-4736-B6CE-86E716374220.jpeg

• Like 5

Wpis dekady! Jamówię napisał: Na koniec po proszę o podanie naukowej metodologii,której poddałeś się "testując" wzmacniacze. Jeśli ogranicza się ona do słuchania sobie jednego wzmacniacza po drugim,to w zasadzie możesz sobie darować.

45 minut temu, jezz napisał:

To jak myślisz o tym oleju palmowym i kukurydzy?

Nie używam.

39 minut temu, asterix1 napisał:

Trzeba by to podać w telewizji tzw. "publicznej", ale tam obowiązuje cenzura i takie informacje nie przejdą,

38 minut temu, jezz napisał:

Ja nie pisiak, a też mi sie nie chce tego czytac.

Jak mi się nie chce czegoś czytać to po prostu nie czytam.

29 minut temu, sly30 napisał:

A nie lepiej jest wziąć przykład z prawdziwych patriotów takich jak np. Szydło lub Prezes, do nich można się zwracać tylko po polsku  😉.  

• Like 3

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

2 minuty temu, asterix1 napisał:

Poczytaj dalej np o Brudzinskim ...Kaminskiego kochasia psów rasy bokser tez nie omiń....

O ukochanych przywódcach członkom sekt nie wolno źle myśleć. 

• Like 5

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

56 minut temu, absinth3 napisał:

Istotnie- tekst dobry dla pensjonarek (po pierwszym zdaniu odpadłem)

A masz cobyś nie szukał ...

Cytat

Syn Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym, była żona w NBP i szybie kariery urzędniczek związanych z Adamem Glapińskim. "Gazeta Wyborcza" opisuje kolejne powiązania rodzinno-towarzyskie szefa NBP.

Hidden Content

a

4 minuty temu, Lech36 napisał:

Nie chce mi się szukać tych dzieci byłych ubowców szpicli itp  ale docierały różne informacje i na ten temat -ale tamci byli po dobrej stronie tak jak Piotrowicz to się nie liczy

Edited by asterix1
  • Like 8

Nie używam.

Nawet nie wiesz, ze uzywasz.

Ale ja nie o tym, i znow wyszlo, ze artykuku nie czytales, ale sie wypowiedziales.

Jak mi się nie chce czegoś czytać to po prostu nie czytam.

No poptrz, to dokladnie jak mi, jak mi sie nie chce, to nie czytam, ale sprawdz post innego forowicza, ktory stwierdzil, ze pisiaki nie przeczytaja.

Reszta, nie ma zmiluj, musi czytac.

59 minut temu, Lech36 napisał:

No lechu😀, jak mi brakowalo tych zlotych mysli.

59 minut temu, asterix1 napisał:

A masz cobyś nie szukał ...

Hidden Content

22.11.2018 7:06

Niezle  archiwalia wygrzebales.

12 minut temu, jezz napisał:

Niezle  archiwalia wygrzebales.

A co to już nieaktualne? 🙂 
PiS już podąża drogą cnoty?

• Like 1
  • Thanks 2

6 godzin temu, sly30 napisał:

Bo PiS to komuchy czystej krwi! Tylko ciemnota ich popierająca tego nie wie, albo nie przyjmuje do wiadomości.

Mnie się wydaje, ze ważniejsze jest w jakim języku myśli.

4 godziny temu, Bobcat napisał:

tradycyjnie robi

Przywiązanie do tradycji to ważna zaleta, nie można je bagatelizować.

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

"przed odlotem amerykańskiego  przywódcy, sekretarz stanu Antony Blinken (...)

mówił także o podwojeniu środków w budżecie na walkę o demokrację, która „jak wszyscy wiemy, jest zagrożona w zbyt wielu miejscach”. – Na całym świecie mówi się o cofaniu się demokracji. Nasz wniosek budżetowy obejmuje pomoc zagraniczną w wysokości 2,8 miliarda na rzecz postępów w zakresie praw człowieka, walki z korupcją, powstrzymania fali demokratycznego odstępstwa, wzmocnienia i obrony demokracji – na przykład poprzez szkolenia techniczne przed wyborami oraz wsparcie dla niezależnych mediów i organizacji społeczeństwa obywatelskiego. Prosimy również o 300 milionów dolarów na National Endowment for Democracy – mówił."

Brzmi to prawie jak wypowiedzenie wojny heretykom; pamiętam podobne teksty produkowane przez ZSRR...

Tak mi się przypomniało: podczas wojny wietnamskiej, ZSRR wspomagał militarnie Wietnam. W tym też okresie wspomagał ruchy antywojenne w US i "rewolucje" 1968- i na te ostatnie cele wydał więcej kasy, niż na pomoc militarną Wietnamczykom.

Jak widać- opłacało się.

Edited by absinth3

7 godzin temu, absinth3 napisał:

"przed odlotem amerykańskiego  przywódcy, sekretarz stanu Antony Blinken (...)

mówił także o podwojeniu środków w budżecie na walkę o demokrację, która „jak wszyscy wiemy, jest zagrożona w zbyt wielu miejscach”. – Na całym świecie mówi się o cofaniu się demokracji. Nasz wniosek budżetowy obejmuje pomoc zagraniczną w wysokości 2,8 miliarda na rzecz postępów w zakresie praw człowieka, walki z korupcją, powstrzymania fali demokratycznego odstępstwa, wzmocnienia i obrony demokracji – na przykład poprzez szkolenia techniczne przed wyborami oraz wsparcie dla niezależnych mediów i organizacji społeczeństwa obywatelskiego. Prosimy również o 300 milionów dolarów na National Endowment for Democracy – mówił."

Brzmi to prawie jak wypowiedzenie wojny heretykom; pamiętam podobne teksty produkowane przez ZSRR...

Tak mi się przypomniało: podczas wojny wietnamskiej, ZSRR wspomagał militarnie Wietnam. W tym też okresie wspomagał ruchy antywojenne w US i "rewolucje" 1968- i na te ostatnie cele wydał więcej kasy, niż na pomoc militarną Wietnamczykom.

Jak widać- opłacało się.

Bo są wojny słuszne i niesłuszne. Jest też walka o pokój .Natomiast nie sadzę aby na ruchy antywojenne na Zachodzie ZSRR wydał więcej niż na Wietnam . Zresztą nie wiem czy są jakieś dane na ten temat .

7 godzin temu, jar1 napisał:

Znowu za dużo wodki .

Teraz absynt wraca do łask .

Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Natomiast nie sadzę aby na ruchy antywojenne na Zachodzie ZSRR wydał więcej niż na Wietnam . Zresztą nie wiem czy są jakieś dane na ten temat

Nie potrafię podać źródła. Była to jednak informacja tak szokująca, że ją zapamiętałem.

Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Teraz absynt wraca do łask

No właśnie chodzi mi po głowie produkcja własna, bom jeszcze nie pił prawdziwego absyntu.

Orleone przegrał w sądzie, znowu będzie pieprzenie o kastach. A przecież Orleone nie chciał się chwalić majątkiem, bo to skromny człowiek jest.

"Sąd Okręgowy w Warszawie w całości oddalił żądania Daniela Obajtka, który chciał zakazu pisania przez "Wyborczą" o jego majątku - informuje gazeta".

Hidden Content

• Like 7
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.