Jump to content

Recommended Posts

Dla zainteresowanych -

"Droga mleczna" (Bunuel, 1969), zwłaszcza minuty 39- 42, ...

(Ale lepiej całość obejrzeć)

Sekta, czyli ... Sposób myślenia heretyckiego w "prywatnym instytucie lamartine".

Jak czczą Boga (obojętne jakiego), ale właśnie tak.

To odnośnie sekciarstwa Opus Dei.

~

taktowidzetuiteraz
:

{cytat z samego siebie - pierwotnego podpisu- sygnatury)~

Pod rozwagę niby totalnej opozycji. Jedna z opinii:

"Jedna rzecz przeraża mnie w tych wyborach. Jeśli ktoś chce wygrać z PiS-em, musi sięgnąć po głosy ludzi z wykształceniem podstawowym i zawodowym. Musi więc wykazać się jeszcze większym populizmem i cynizmem niż PiS i Duda. Upraszczając - walką o wolne sądy i solidarnością społeczną nie wygra się z 500+, 300+, 1000+ itp." 

• Thanks 1

4 minuty temu, papageno napisał:

Pod rozwagę niby totalnej opozycji. Jedna z opinii:

"Jedna rzecz przeraża mnie w tych wyborach. Jeśli ktoś chce wygrać z PiS-em, musi sięgnąć po głosy ludzi z wykształceniem podstawowym i zawodowym. Musi więc wykazać się jeszcze większym populizmem i cynizmem niż PiS i Duda. Upraszczając - walką o wolne sądy i solidarnością społeczną nie wygra się z 500+, 300+, 1000+ itp." 

przeciez na tym oparli swój biznesplan od początku

maksymalna konsolidacja stałego sterowalnego  elektoratu który da wiekszosc

• Thanks 1

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

xavian
7 godzin temu, il Dottore napisał:

Nieusuwalna Renata Tomusiak, prezes MPWiK Warszawa, zasłynęła już po awarii Czajka. Dzisiaj po podtopieniu Warszawy znowu na froncie. Rok temu dała kontrakt na 60 mln PLN niemieckiej spółce z Hanoweru na instalację "inteligentnego systemu ograniczenia podtopień w razie ulew". 60 milionów poszło jak psu w dupę a Plac Trzech Krzyży wyglądał jak basen olimpijski.
Inna sprawa, że Warszawę zatopiono wczoraj CELOWO! Aby nie zaszkodzić Czaskoskiemu zdecydowano podobno, by nie spuszczać nadmiaru wody pomieszanej ze ściekami do Wisły.
I szambo wybiło! 🙂

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nieprawda. Sam zalałem Warszawę... z balkonu.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Każdy głupek 

Widzę , że od wczoraj nic Ci się nie poprawiło . Szkoda.

• Like 2

23 godziny temu, il Dottore napisał:
W dniu 29.06.2020 o 09:58, A3Dzoszu napisał:

Ruska onuca dała głos

Coooooooo? Cejrowski agituje za Długopisem? Oszalał na starość.

Widać woli już długopis na krakowskim, niż marionetkę makreli... Nawet Korwin wie o co idzie gra.

"Ideologia LGBT jest znacznie groźniejsza niż socjalizm. Naprawa gospodarki zajmie nam dwa miesiące, ale naprawa zdemoralizowanego społeczeństwa to dwa pokolenia, a nie: dwa lata!"

Do swojego wpisu Korwin-Mikke zamieścił zdjęcie z cytatem... Lenina. Dołączony tekst głosi: "Największą sztuką wojny jest całkowite uniknięcie konfliktu zbrojnego, a zamiast tego pokonanie wroga poprzez zniszczenie jego zasad moralnych, religii, kultury i tradycji. Kiedy kraj jest tak zdemoralizowany, możesz go przejąć bez jednego strzału".

27 minut temu, KALIBER napisał:

Tak się nie wygrywa wyborów .😀

obraz.thumb.png.0ef9dc1a8a9ab4e25ee2e8980d86b22d.png

On nawet nie wiedział, że był posłem 😄

Hidden Content

48 minut temu, papageno napisał:

Musi więc wykazać się jeszcze większym populizmem i cynizmem niż PiS i Duda.

Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, pajacu...

6 minut temu, A3Dzoszu napisał:

"Ideologia LGBT jest znacznie groźniejsza niż socjalizm. Naprawa gospodarki zajmie nam dwa miesiące, ale naprawa zdemoralizowanego społeczeństwa to dwa pokolenia, a nie: dwa lata!"

Najlepiej cytować politycznych błaznów.

7 minut temu, A3Dzoszu napisał:

Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, pajacu...

Co ty powiesz przygłupie.

• Like 1

2 minuty temu, Bobcat napisał:
9 minut temu, A3Dzoszu napisał:

Do pięt mu intelektualnie nie dorastasz...
Że jest błaznem to inna sprawa ale w wielu sprawach ma rację i tyle.

Edited by A3Dzoszu

12 minut temu, Fashi napisał:

Widzę , że od wczoraj nic Ci się nie poprawiło . Szkoda.

Mam pyszną zabawę ścierając się z przygłupami i ćwierćinteligentami.

Teraz, A3Dzoszu napisał:

Do pięt mu intelektualnie nie dorastasz...

Komu? Politycznemu błaznowi nazwiskiem Korwin- Mikke? Jego pierwszy lepszy baran przerasta.

• Like 1

Teraz, jar1 napisał:

Chłopaki, a co na to "leśne ruchadło" ? 

katolrodzina.thumb.jpg.86e2c785114b5aa7f0756949b018eb2e.jpg

Pewnie się już lubricuje w rzeczy samej. Byle nie tuż obok.

26 minut temu, Bobcat napisał:

błaznów.

24 minuty temu, Bobcat napisał:

Mam pyszną zabawę ścierając się z przygłupami i ćwierćinteligentami.

Politycznemu błaznowi nazwiskiem Korwin- Mikke? Jego pierwszy lepszy baran przerasta.

Bardzo ładnie , problem się z dnia na dzień pogłębia . Widać szkołę Tuska i Sienkiewicza. Odczłowieczyć, wyśmiać, poniżyć, obrazić rozmówcę . To jest twój styl wypowiedzi. Widać na jakim poziomie intelektualnym się znajdujesz. Brawo ! Rob tak dalej a wygrasz zawody! 

• Like 1

Godzinę temu, KALIBER napisał:

Tak się nie wygrywa wyborów .😀

obraz.thumb.png.0ef9dc1a8a9ab4e25ee2e8980d86b22d.png

34 minuty temu, A3Dzoszu napisał:

On nawet nie wiedział, że był posłem 😄

Hidden Content

Ba ! ja mam obawy co do tego czy jest zdrowy na umyśle .

2 minuty temu, KALIBER napisał:

Ba ! ja mam obawy co do tego czy jest zdrowy na umyśle .

Podobnie ja mam takie obawy odnośnie @Bobcat

Każdym wpisem udowadnia swoje ułomności intelektualne i społeczne. Nie potrafi się zachować w towarzystwie , obraża , pluje , tupie , krzyczy , rzuca gó[email protected]*#

Edited by Fashi
  • Like 3

20 minut temu, Fashi napisał:

Odczłowieczyć, wyśmiać, poniżyć, obrazić rozmówcę

"LGBT to nie są ludzie".

Ja odczłowieczam? 

Przekraczasz wszystkie granice zakłamania i podwójnych standardów.

• Like 2

Niesamowita historia!

Oglądałem niedawno program wyborczy w mediach niezależnych i była tam dyskusja, jaką kartą ma teraz zagrać Kaczyński w II turze wyborów prezydenckich? I naraz jakiś geniusz mówi: ŻYDZI! 447! Nie dość że zmobilizuje, podekscytuje i postraszy elektorat, to jeszcze: 1/ piękna kość niezgody z Czaskoskim, 2/ szansa na przyciągnięcie elektoratu Konfederacji.

Pomyślałem sobie - niemożliwe! No, są po prostu granice skurwysyństwa. I partia, która pisze Ustawę o IPN w will Mossadu pod TelAvivem nie wyskoczy przecież z takim tematem, skoro nawet wyborcy z upośledzeniem umysłowym stopnia głębokiego wiedzą, kim jest Jonny Daniels.

I co? I myliłem się! NIE MA GRANIC SKURWYSYŃSTWA I BEZCZELNOŚCI W POLITYCE!

Minęły zaledwie 2 dni i proszę... pisowska gadzinówka Karnowskich już zaczyna tango!

Szkoda że zapomniałem, który to ekspert się w tym programie wypowiadał, bo bym mu podesłał whisky za przenikliwość.

Hidden Content

• Like 1

"among all those NOS/R2R DACs that I could actually afford, the MHDT Labs DACs were the sexiest, most musical, most engaging and addictive listens that I had" [email protected]

1 minutę temu, Bobcat napisał:

"LGBT to nie są ludzie".

LGBT to ideologia.

• Like 1
  • Thanks 1

"among all those NOS/R2R DACs that I could actually afford, the MHDT Labs DACs were the sexiest, most musical, most engaging and addictive listens that I had" [email protected]

56 minut temu, Bobcat napisał:

O, Bobcat znów wstał prawą nóżką. Aż miło czytać takie posty.

• Like 2

1 minutę temu, Bobcat napisał:

A ty swoje sku...syństwo.

Teraz, il Dottore napisał:

LGBT to ideologia.

Widzisz @Bobcat kolega udzielił Ci odpowiedzi. 

Poza tym, skoro nie masz argumentów to poprostu nie pisz . Zaniechaj obrażania i wpisywania wyzwisk. Jesteś tak samo wiarygodny jak Tusk , Sienkiewicz, Arłukowicz i reszta. 

Ideologia LGBT jest odrzucona przez Większość obywateli RP ,  czego nie rozumiesz?  Masz demokrację , uszanuj wybór większości i nie bądź  hipokrytą! 

• Like 4

9 minut temu, il Dottore napisał:

LGBT to ideologia.

Nie. To są ludzie.

5 minut temu, Fashi napisał:

kolega udzielił Ci odpowiedzi.

To ma być odpowiedź? Wolne żarty.

49 minut temu, jar1 napisał:

Chłopaki, a co na to "leśne ruchadło" ? 

katolrodzina.thumb.jpg.86e2c785114b5aa7f0756949b018eb2e.jpg

43 minuty temu, papageno napisał:

Pewnie się już lubricuje w rzeczy samej. Byle nie tuż obok.

A obrażanie kobiety, to pewnie jest ostra krytyka polityczna, a nie prostactwo. Chyba w obu coś nie wykształciło się... 

• Like 1

6 minut temu, Fashi napisał:

Poza tym, skoro nie masz argumentów to poprostu nie pisz . Zaniechaj obrażania i wpisywania wyzwisk.

Od zwracania mi uwagi jest Moderacja. Twoje  zdanie mnie g..no obchodzi. Bądź uprzejmy znać swoje miejsce w szyku i nie uzurpować sobie uprawnień niezależnych.

8 minut temu, Fashi napisał:

Ideologia LGBT jest odrzucona przez Większość obywateli RP ,  czego nie rozumiesz?  Masz demokrację , uszanuj wybór większości i nie bądź  hipokrytą! 

Uważasz że demokracja to po prostu i tylko matematyczna większość? Znaczy że w ogóle nie rozumiesz tego pojęcia. 

W 1933 roku w wyniku wolnych, demokratycznych wyborów naród niemiecki oddał władzę w ręce Adolfa H, którego program (wcale się z tym nie krył) przewidywał między innymi również "Żydzi do gazu". Uszanuj wolę większości naszych sąsiadów i nie bądź hipokrytą.

• Thanks 1

18 minut temu, Bobcat napisał:

Nie. To są ludzie.

To ma być odpowiedź? Wolne żarty.

Czego znowu nie rozumiesz? 

Gey, lesbijka to są ludzie , jednostki. Lgbt to ideologia , proste i zrozumiałem dla większości. Jedynie wąska grupa ludzi udaje , że jest inaczej i próbuje narzucić swoje zdanie większości. Czy Ty zdajesz sobie sprawę , że tak zachowują się polityczno-mentalni terroryści?  Narzucają większości za pomocą siły swoje poglądy? 

Wygrajcie  (Lgbt) wybory , zdobądźcie potrzebną większość....

15 minut temu, Zyzol napisał:

A obrażanie kobiety, to pewnie jest ostra krytyka polityczna, a nie prostactwo. Chyba w obu coś nie wykształciło się... 

Bingo! To są właśnie standardy pokroju Bobcat i reszty totalnej opozycji . Obrazić oponentów i udawać strażników moralności i równouprawnienia. Hipokryci do potęgi. 

14 minut temu, Bobcat napisał:

Od zwracania mi uwagi jest Moderacja. Twoje  zdanie mnie g..no obchodzi. Bądź uprzejmy znać swoje miejsce w szyku i nie uzurpować sobie uprawnień niezależnych.

Bądź tak dobry i nie ubliżaj, tyle i aż tyle. Jeśli nie potrafisz zrozumieć takiego prostego komunikatu, zasięgnij porady farmaceuty.

Edited by Fashi
Literówka
  • Like 1

9 minut temu, Bobcat napisał:

Od zwracania mi uwagi jest Moderacja

Chciałbyś żeby który moderator zajął się twoimi postami? Czy jest ci to obojętne?

Prawda jest taka, ze jakby ktoś tobie odpowiadał w stylu jaki ty reprezentujesz, już byś dawno wszystkie te posty zgłosił do moderacji.

Czy jesteś pod ochroną moderacji bądź administracji, że tak pewnie się czujesz?

• Like 2

próbuje narzucić swoje zdanie większości. Czysty zdajesz sobie sprawę , że tak zachowują się polityczno-mentalni terroryści?  Narzucają większości za pomocą siły swoje poglądy?

Łżesz jak pies zapluty hipokryto. Mówienie "żyjcie sobie jak chcecie, ale pozwólcie i nam żyć jak my chcemy" nie jest żadnym narzucaniem.

zasięgnij porady farmaceuty.

Dlaczego nie hydraulika? Albo pilota balonu sportowego?

Edited by Bobcat
  • Like 1

2 minuty temu, jezz napisał:

Chciałbyś żeby który moderator zajął się twoimi postami? Czy jest ci to obojętne?

Prawda jest taka, ze jakby ktoś tobie odpowiadał w stylu jaki ty reprezentujesz, już byś dawno wszystkie te posty zgłosił do moderacji.

Czy jesteś pod ochroną moderacji bądź administracji, że tak pewnie się czujesz?

Moim zdaniem tak,  ma ochronke i dlatego zachowuje się jak cham i prostak.  Zresztą nie od dziś wiadomo po której stronie politycznej sceny opowiada się AS , także tego... 

Są posty, są wejścia , są kliknięcia i kasa się zgadza. A , że przy okazji jakiś prostak obraża na lewo i prawo to nawet lepiej! (Dla wyświetleń) wiadomo , że człowiek z kulturą osobistą będzie próbował takiego osobnika naprowadzić na ścieżkę kultury. Mimo , że owy osobnik będzie się bronić rękami i nogami . Co za tym idzie będą posty i kolejne strony , a licznik liczy i kasa leci. 

Proste? Proste!

• Like 1

Czy Ty zdajesz sobie sprawę , że tak zachowują się polityczno-mentalni terroryści?  Narzucają większości za pomocą siły swoje poglądy?

Tak dokladnie robią pisowcy - narzucają większości (i mniejszości bym dodał) za pomocą siły swoje poglądy. Czyli pis to polityczno-mentalni terroryści.

• Like 4
  • Thanks 3

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Łżesz jak pies zapluty hipokryto. Mówienie "żyjcie sobie jak chcecie, ale pozwólcie i nam żyć jak my chcemy" nie jest żadnym narzucaniem.

Mogą sobie żyć w spokoju , nie są karani czy wtrącani do obozów etc. Jednakże , większość obywateli nie chce parad równości, zachowań obscenicznych na ulicach , czy seksualizacji dzieci. Bawcie się dobrze ale od nas się odczepcie.

4 minuty temu, Bobcat napisał:

Dlaczego nie hydraulika? Albo pilota balonu sportowego?

Idź poradę  nawet do stolarza. Twoja sprawa. Byle tylko Ci pomógł. . .

• Like 2
  • Thanks 1