Jump to content

Recommended Posts

11 minut temu, Jacchusia napisał:

No tak, Bierut był OK w POrównaniu z POyebami, nie da się ukryć.

Ciebie to po traumie widocznej tutaj chyba Schetyna zgwałcił...współczuję

• Like 5

14 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Widziałem kilkakrotnie jego wystąpienia przed TK ( w TV ).

do Zyzola

Zarzucasz innym, że ośmieszają się swoimi wypowiedziami, a sam wyjeżdżasz z takim tekstem. To mają być osiągnięcia na miarę świetnego prawnika? Paranoja.

"Z przykrością obserwowałem w ostatnich dniach upadek umysłowy, choć o wiele lepiej brzmiałoby sformułowanie „upadek intelektualny” posła Borysa Budki. Ten znany lider Platformy Obywatelskiej, jej wiceprzewodniczący, posiadający tytuł naukowy doktora, zapragnął dochrapać się profesora. A do tego prowadzi tylko jedna droga – napisanie habilitacji, pracy, będącej wkładem w rozwój nauki. 

Kibicowałem posłowi Budce w jego ambitnej wspinaczce po szczeblach kariery naukowej. Toteż zrozumiałe, że jego klęskę przeżyłem po trosze jak własną porażkę. Do dziś trudno mi się po niej otrząsnąć, zważywszy z jak druzgocącą krytyką rady naukowej swojej uczelni spotkała się rozprawa habilitacyjna, jak wyszła spod jego ręki. To dla niego musiał być wstrząs. W negatywnej recenzji rozprawy pobrzmiewały wypowiedziane przez znawców tematu słowa, które trudno nazwać eleganckimi. Przykry to, ale prawdziwy fakt.

(...)

Niestety, niepowodzeniem, jak pisałem na początku, zakończyła się przygoda mojego bohatera z jego rozprawą habilitacyjną. Nie wchodząc w szczegóły powiem tylko, że rozprawa nosiła tytuł „Przykrywki Prawa i Sprawiedliwości”. Główna zaś teza tej pracy brzmiała: - Zatrzymanie b. asystenta i brata unijnej komisarz Elżbiety Bieńkowskiej, to próba przykrycia wydarzeń i wypowiedzi polityków PiS, które padły podczas konwencji tej partii w ostatni weekend.

To, co miało być autorskim odkryciem Borysa Budki, rada naukowa wręcz wyśmiała, twierdząc, że próba znalezienia nici łączącej ze sobą tych dwóch wydarzeń jest absurdalna.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No cóż, wiadomo, że portal wPolityce.pl jest tendencyjny.

Wygląda też na to, że Budka jest wybitnością w dziedzinie prawa... upolitycznionego.

• Haha 1

2 minuty temu, asterix1 napisał:

Ciebie to po traumie widocznej tutaj chyba Schetyna zgwałcił...współczuję

Autopsja?

• Like 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

xavian
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Zarzucasz innym, że ośmieszają się swoimi wypowiedziami, a sam

Wojciech jest lekarzem - w dzisiejszych czasach półbogiem, ma rację, zawsze...

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A "mógł jechać", nie? Pizdraku?

Gdzie francaziku?

francuziku 🙂

1 minutę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jacchusia

Czemu tylko pół ?

Nie masz aureoli.

25 minut temu, Jacchusia napisał:

No tak, Bierut był OK w POrównaniu z POyebami, nie da się ukryć

Piaskownica.

25 minut temu, Jacchusia napisał:

Jakim głupim trzeba być, żeby porównywać restrykcje stanu wojennego do restrykcji z powodu koronawirusa?

A jak jeszcze głupszym, żeby to powielać?

W skali do 10 daje 12.

Twoje żałosne popiskiwania etatowego funkcjonariusza frontu propagandowego reżimu nie zmienią faktu że podobieństwa nasuwają się same.

• Like 4

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Piaskownica.

Twoje żałosne popiskiwania etatowego funkcjonariusza frontu propagandowego reżimu nie zmienią faktu że podobieństwa nasuwają się same.

Kolejna dawka złotych myśli.

• Like 1

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Kolejna dawka złotych myśli.

Dla funkcjonariusza frontu propagandowego za którego myślą inni za trudne?

• Like 2

13 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Spytaj Józi - twojej koleżanki z PiS.

Jedyna moją koleżanką jesteś ty kochaniutka.

13 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Aureolę nabywa się za co innego .W Watykanie .

Możesz zostać Judymem w Polsce.

• Haha 1

14 minut temu, Jacchusia napisał:

Możesz zostać Judymem w Polsce

Możesz zostać klakierem parafialnym .. I to jest najwyższe stanowisko - stosowne do kwalifikacji.

• Like 2

10 minut temu, Mysza 13 napisał:

Możesz zostać klakierem parafialnym .. I to jest najwyższe stanowisko - stosowne do kwalifikacji.

Ale ten wątek jest o polityce skarbie. Sio do kościółka.

• Like 1

Godzinę temu, asterix1 napisał:

I znów standardowe pieprzenie Pisowcy są popier..leni ale za to tamci z Po i Inni jeszcze bardziej...brawo za symetryzm  ...halo "poBudka" jakby co przypominam ze od prawie 5 lat mamy PIS-owska władze .....jak dojdzie do zmiany wtedy będziesz miał punkt odniesienia....(porównania pisząc Twoimi słowami)

Zdaje się, że myślenie, tak samo jak znajomość prawa, nie jest twoją mocną stroną. Znam prawo teoretycznie i praktycznie. I na tej podstawie, Budki do świetnych prawników zaliczyć nie mogę.

51 minut temu, toptwenty napisał:

Jachowicz i wszystko jasne. 

Matką chrzestną Jachowicza była "Gazeta Wyborcza". 🙂

51 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Zyzol

Zacytowałeś tekst bardzo obiektywny .

Przypomnij jaki był temat doktoratu Lecha Kaczyńskiego .

O nim jednak nie napisałeś chyba nigdy, że był świetnym prawnikiem. Ba, że był świetny w ogóle. 🙂

• Haha 1

3 minuty temu, Zyzol napisał:

Zdaje się, że myślenie, tak samo jak znajomość prawa, nie jest twoją mocną stroną. Znam prawo teoretycznie i praktycznie. I na tej podstawie, Budki do świetnych prawników zaliczyć nie mogę

Aha...Marnujesz sie tutaj ze swoją wiedzą....(w przeciwieństwie do Ciebie jestem zwykłym obywatelem tego kraju i sie tym nie chwalę)

• Like 4

8 minut temu, Zyzol napisał:

Matką chrzestną Jachowicza była "Gazeta Wyborcza".

Dlatego stale musi się wykazywać gdzie indziej.

16 minut temu, asterix1 napisał:

Aha...Marnujesz sie tutaj ze swoją wiedzą....(w przeciwieństwie do Ciebie jestem zwykłym obywatelem tego kraju i sie tym nie chwalę)

A złośliwością nawet nawet nie musisz. Ciekawa myśl. Aby być niezwykłym wystarczy tylko znać się na czymś. 

1 godzinę temu, asterix1 napisał:

Schetyna zgwałcił.

Gorzej. Mógł, ale z obrzydzeniem odtrącił i wzgardził...

40 minut temu, asterix1 napisał:

Marnujesz sie tutaj ze swoją wiedzą.

Tak, Dziadek zna się na absolutnie wszystkim, jak nie przymierzając Tow. Szydlak. Choć Szydlakowi to udawanie przynajmniej lepiej wychodziło, bo zdecydowanie mniej gadał...

• Like 7

Rzadko tu zaglądam, bo i powodów (póki co) nie ma:(

Wg WP, nadal raczej nie ma szans na otrzeźwienie.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Żenująca ślepota i durnota sporej części narodu i forumowiczów też:( Zwłascza, po ostatnich, ostentacyjnych zachowaniach władzy (nam wolno - a wam - wara!).

Sprzedali swą wolność i niezależność za 500+, Fiata Punto i wczasy za granicą (aktualnie nie dotyczy)? Jak powiedział ktoś mądry...

• Like 3
  • Thanks 1

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

forumowiczów

Niestety forumowicze wiodą prym w popieraniu tego co się dzieje ze strony władzy.

Policia prześladuje ludzi na ulicach, pilnuje wejść do lasów, kościoły zamknięte, nakaz zasłaniania twarzy.

Ludzie są przerażeni.

Wypożyczalnie psów /do legalnego przemieszczania się / notują kolosalne zyski.

Niedługo wielki kryzys, może wojna.

Żółta rasa zaleje świat.

Godzinę temu, 747 napisał:

Wypożyczalnie psów /do legalnego przemieszczania się / notują kolosalne zyski.

Mnie zaś przerażają przekręty i korupcja (w świetle prawa, bo władza zdaje się tego nie widzieć) w branży zwiążanej ze zwalczaniem pandemii. Rękawiczki jedorazowe  (kiedyś po kilka groszy) dziś kupowałem legalnie za 1 zł/sztuka! Maseczki? Po 7/8 zł (niedawno po 10 groszy - może więce?j). Płyn dezynfacyjny? Nie wiem... Szkoda gadać.

W Polsce wróciły czasy... PRL!:(  Cofnęliśmy się o jakieś 50 lat! Niech nam żyją miłościwie panujący!

Tfu...

• Like 4

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

• Haha 1

Never Underestimate An Old Man Who Listens To Led-Zeppelin .......

Zbaraniałem i zaniemówiłem...

"Wypożyczalnie psów"... Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje.

Jeśli tak, to jest to największe sqrwysyństwo, jakie można zrobić zwierzęciu.

Takie coś, co uskutecznia tego typu haniebny proceder, nie ma prawa nosić miana "człowiek".

To ,że zdrożały rękawiczki czy maseczki to akurat nie jest przejawem korupcji czy przekrętem bo w momencie gdy jest zapotrzebowanie a nie ma podaży to zjawisko naturalne .W momencie gdy firmy przestawią produkcję i zaleją rynek ceny spadną .Ja widzę przekręty i korupcję w działaniach władz .Władza mataczy ,kłamie i wykorzystuje sytuację aby zamaskować swoją nieudolność i zaniedbania z przeszłości .I gra zagrożeniem w kontekście wyborów .

do zukzukzuk

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zbaraniałem i zaniemówiłem...

"Wypożyczalnie psów"... Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje.

Jeśli tak, to jest to największe sqrwysyństwo, jakie można zrobić zwierzęciu.

Takie coś, co uskutecznia tego typu haniebny proceder, nie ma prawa nosić miana "człowiek".

Nie przesadzaj ,zapewne chodzi o wypożyczenie psiaka na spacer .

Edited by wojciech iwaszczukiewicz
  • Like 2

Co jeat zlego w wypozyczeniu psa na spacer. Mysle ze wszystkie 3 stronu umowy sa zadowolone.

Sk...synstwem jest czepiania sie policji byle gowna gdy wladza jest ponad prawem. 

• Like 1