Jump to content

Recommended Posts

No patrz, jak ta historia lubi się powtarzać?

We wrześniu 2006 w koalicji doszło do kryzysu, spowodowanego m.in. przez spór (S.P) Andrzeja Leppera i Wojciecha Mojzesowicza o kształt polityki rolnej rządu, żądanie przez Samoobronę RP większego wpływu na resorty siłowe, służby specjalne i ministerstwo finansów oraz różnice zdań co do projektu budżetu na 2007.

W wyniku tego sporu, 22 września 2006 odwołany z rządu został wicepremier Andrzej Lepper[6] a Klub Parlamentarny Samoobrony RP ogłosił wyjście z koalicji rządowej. Liderzy PiS usiłowali wówczas przekonać do poparcia rządu PSL oraz klub parlamentarny Ruchu Ludowo-Narodowego, złożonego głównie z byłych posłów LPR i Samoobrony RP. Tworzenie nowej większości prawdopodobnie zatrzymała afera taśmowa – ujawnione przez Renatę Beger nagrania, pokazujące jak liderzy PiS – m.in. Adam Lipiński proponowali posłom poparcie koalicji w zamian za korzyści takie jak stanowiska rządowe i miejsca na listach wyborczych[7].

• Like 3

xavian

Duda to upokorzenie Polaków większe niż wszystko co było do tej pory w 3RP.

3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

takich śmiesznych

Co jest śmieszne, wojna Chiny - USA ?

• Haha 1

Teraz, Bezlitosna Niusia napisał:

przez ciebie wybrani.

Konfederacja, to jest wybrana formacja przeze mnie.

Wmawiasz coś sobie, bo zatkany jesteś informacjami jakie zamieszczam.

• Haha 2

4 minuty temu, 747 napisał:

Konfederacja, to jest wybrana formacja przeze mnie.

Wmawiasz coś sobie, bo zatkany jesteś informacjami jakie zamieszczam.

Daj nam chwilkę na ogarnięcie tych Twoich informacji...też czuje się zatkany 🤣

• Haha 1

USA walczą z Chinami, a tacy jak Ty widzą koronawirusa..zarazę....i tak miało być..tak to zaprojektowano.

Niemcy tzw walczyli z całym światem, a u nas ginęli ludzie..tak miało być..później zostali wyzwoleni..i znów ginęli...tak zostało zaprojektowane..w jednym miejscu, jednym tym samym miejscu, jak by się nie działo Polacy mieli ginąć..do tego ci, którzy posiadali rozwinięty intelekt, bydło było bardziej bezpieczne, było potrzebne do roboty...

Niusia, Ty już nie wyjdziesz z pozycji skompromitowanej na forum, będziesz więc brnął dalej w tym kierunku, Twoi kumple również.

Nie rozumiecie absolutnie najbardziej prostych procesów politycznych.

747 nie rób z siebie wariata. Nawet jeżeli masz czasami racje, to całkowite odcinanie się od Kaczki w twoim przypadku jest po prostu śmieszne. Także nie blaznuj z tym najgorszy, najgorsi.

Edited by bubusia
  • Haha 2

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

nie było mnie rok, a tu widzę ,że bombowiec znowu plecie głupoty, z tym ,że coraz wieksze,choc to przez niego chyba ciotka delirka przemawia,jakiś papkowski cos usiłuje bełkocząc wypowiedzieć, widać chłopina jeszcze nie znalazł odpowiedniej ściany.....

• Haha 3

1 minutę temu, bubusia napisał:

747 nie rób z siebie wariata

Zamotany jesteś, to było celem całego zamieszania, wytworzyć bałagan w umyśle, aby fakty były w konflikcie z zdrowym rozsądkiem, z tego powodu min zdrowia najpierw krytykował maseczki, później nakazał obowiązek noszenia, a teraz jest wywiad że sam osobiście ich nie nosi bo nie czuje się zarażonym.

Obywatel ma zostać ogłupiony, wtedy jest posłuszny, bo traci wewnętrzny porządek myśli.

To jest Koleś inżynieria społeczna, dziedzina wiedzy o potężnej sile oddziaływania.

Ale co tam to Ciebie obchodzi - to 747 gupi jest nie ?

Teraz, shane63 napisał:

bombowiec znowu plecie głupoty

Ty jesteś pi....lnięty Shane63, nigdy nie miałem co do tego najmniejszej wątpliwości.

Zamieszczam ogromną ilość materiałów w których poważne osoby oraz z tytułami naukowymi tłumaczą co się dzieje, - ale co tam, co jasnowidze, co Jackowski, Oskar, co tam, cały kraj wstrzymał oddech, czekał aż przyjdzie Shane63 i dokona WPISU !!!

Człowieku nie uratujesz już siebie, nie masz żadnych szans, narobiłeś sobie złej karmy i teraz przyjdzie za to wszystko zapłacić.

Przykro mi.

Nie było mnie z 10 dni - jesteście jak minogi. Jestem naturalnym zwolennikiem Gowina - jak łowiliśmy ryby, Gowin wpierdolił się do wody.

I tak dobrze, że nie do kwasu.

Ta Diana jest niezła do rodzenia, ale nie do pieprzenia.

• Haha 1

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

57 minut temu, 747 napisał:

Co Wy piszecie, nic nie warte bazgroły, bez treści, nikogo nie interesujące, niczego, żadnego problemu nie rozwiązujące, pytałem, kto ma być prezydentem, nie uzyskałem odpowiedzi, skoro nie ma jej w jednej z kluczowych kwestii, kto ma rządzić, to co dopiero dalej.

Jesteście zakałą bocznicy w tematach politycznych

Nabraliście się na akcję pandemia, jak wioskowe niemoty, stając się PASEM TRANSMISYJNYM PROPAGANDY TELEWIZJI RZĄDOWEJ, na którą tak niby narzekacie.

Jaki wstyd że dołączył dl tego grona redaktor forum i inni znani forumowicze opiniotwórczy jak Jaro747.

Z każdym dniem maski opadają coraz niżej.

To jakaś transmisja z Tworek?

14 minut temu, bubusia napisał:

747 nie rób z siebie wariata.

On nie musi robić.

• Like 1

4 minuty temu, Bobcat napisał:

To jakaś transmisja z Tworek?

On nie musi robić.

Jewdokio Jeasimowna, wypierdalajcie

Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Do zobaczenia. Gdzie indziej.

Jacku, żadne gdzie indziej, siedzieć mi tu i nie zmykać bo z kim sobie będę gadał.🙂

Ja też w swojej robocie ostatnio współpracowałem z grupą terapeutyczną skupiajacą ludzi głównie średnio i mocno upośledzonych. Fantastyczni ludzie. Bardzo lubiłem kiedy pojawiali się na zajęciach. Mierzi mnie pisanie o innych per daun, debil, kretyn i inne kwiatki, które tu się pojawiają.

Ale dopóki ktoś tu pisze to ma na to przyzwolenie i akceptację organów.

Ja na swój temat tez tu naczytałem się różnych rzeczy ale dopóki granice nie są przekraczane to mam to w dupie.

Zatem proszę o pozostanie i niemarudzenie.

Twój Pizdrak.🤣🤣🤣😛🤡

• Thanks 1

1 minutę temu, jezz napisał:

Jacku, żadne gdzie indziej, siedzieć mi tu i nie zmykać bo z kim sobie będę gadał.🙂

Ja też w swojej robocie ostatnio współpracowałem z grupą terapeutyczną skupiajacą ludzi głównie średnio i mocno upośledzonych. Fantastyczni ludzie. Bardzo lubiłem kiedy pojawiali się na zajęciach. Mierzi mnie pisanie o innych per daun, debil, kretyn i inne kwiatki, które tu się pojawiają.

Ja na swój temat tez tu naczytałem się różnych rzeczy ale dopóki granice nie są przekraczane to mam to w dupie.

Twój Pizdrak.🤣🤣🤣😛🤡

No, jestem zaszczycony, że mogę się poddać jezzemu. O mały włos si ę nie zesrałem z podniecenia.

17 minut temu, shane63 napisał:

nie było mnie rok, a tu widzę ,że bombowiec znowu plecie głupoty, z tym ,że coraz wieksze,choc to przez niego chyba ciotka delirka przemawia,jakiś papkowski cos usiłuje bełkocząc wypowiedzieć, widać chłopina jeszcze nie znalazł odpowiedniej ściany.....

Ale ile to  filmów co dzień sie naoglądać można -juz nawet forum "czuje się zatkane" od tej ilości ...

747, wyobraz sobie, ze asterix nagle jedzie po KOdzie, czaisz porownanie?

🙂

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

13 minut temu, jezz napisał:

Twój Pizdrak.🤣🤣🤣😛🤡

Taki z Ciebie Pizdrak, jak ze mnie Hugo Kołłątaj.,😀  Zostaję na zawsze, boście fajni😀🐈...

Edited by Bezlitosna Niusia
Drapanie kotka Tykotka.
  • Haha 2

11 minut temu, bubusia napisał:

Także nie blaznuj

Jesteś tylko ignorantem, nie recenzuj mnie bo ogarniasz tyle ile zawiera obszaru łepek od szpilki, używałem dźwigni retorycznej aby uratować polskie państwo od roztopienia się w niemieckiej Unii tzw europejskiej, ale gdzie tam, 747 znów gupi, PO PSL uczyniło by land  z naszego terytorium głupku wiejski, - rozumiesz, chciałbyś to sprawdzić ?

Jak "

Jak byś wówczas znalazł metodę aby powrócić do poprzedniego stanu względnej suwerenności ?

Przecież to byłaby podróż w jedną stronę na wsze czasy.

Jakim debilem trzeba być by tego nie rozumieć.

PiS gwarantuje że Polska jeszcze w ogóle jest.

Natomiast co nam po tym skoro urządzili tu obóz zagłady, z doświadczeniami medycznymi na ludziach ?

Mnie się wydaje, że lepiej jakbyś wyjrzał  przez okno i zobaczył co się dzieje, następnie spróbuj to zestawić z czymś znanym z własnego życia lub z historii.

Jeśli skonstatujesz że czegoś takiego jeszcze oczy ludzkie nie widziały, - to będziesz w pierwszym punkcie rozwojowym.

Teraz zastanów się, w Polsce mniej ludzi umiera niż w zeszłym roku.................

Dalej nie chce mi się pisać, musisz sam w sieci poszukać sobie wyjaśnień co do powodów tej sytuacji, z szczególnym uwzględnieniem że nie mamy PAPIEŻA , tylko osobę, która idzie ręka w rękę z siłami które chcą zniewolić ludzkość, ale co tam, pewnie znów 747 gupi jest..

Jesteś niewolnikiem, masz zniewolony umysł.

Ja mam wolny, z tego powodu tworzę rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie z dostępnych.

Rozumiesz jak bardzo się różnimy ?

Nie próbuj się więc porozumiewać, bo nie jest to możliwe, ja nie cofnę się do poziomu wszech ignorancji.

Miałeś całe życie na rozwój, na zrozumienie świata w jakim przyszło Tobie żyć.

Na co ten czas poświęciłeś, to wychodzi teraz w sytuacji kryzysowej, granicznej teraz wychodzi kto jest kto na prawdę, ile warte były każdego z nas wszystkie słowa i czyny zarówno na forum jak i wżyciu indywidualnym.

Pech.

Ale żartów nie ma, przeżywamy zakręt historii świata jaki nie był nigdy jeszcze doświadczeniem ludzkości.

Niedługo może być bardzo źle i może nie być po SZCZEPIONKACH drogi odwrotu.

Zastanów się zanim odpiszesz coś głupiego.

5 minut temu, Jewdokia Timofiejewna napisał:

Job twoju mać, ty kulturnyj pisrod.

Nie skacz synku - bo nie wyjdziesz stąd żywy, nie dojedziesz do granicy.

Obraziłeś nasze kobiety - wy***rdalaj!

buhahaha, bombek nie filozofuj, kiepsko ci to idzie, idź ojca Mateusza pooglądaj, horyzonty ci się rozszerzą!

O w dupe, ze .....

• Like 1

6 minut temu, 747 napisał:

Ja mam wolny, z tego powodu tworzę rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie z dostępnych.

No coz. Tu jest psiak pogrzebany. Jak to mowia, zaden wariat nie przyzna sie, ze jest.... Ale geniuszem jak najbardziej. A teraz patrz wyzej.

Edited by bubusia
  • Haha 1

5 minut temu, asterix1 napisał:

Tak na trzeźwo ?

Po lekach.

3 minuty temu, skynyrd napisał:

Ktoś ma jakieś problemy, idioci?

Sklep zamknięty, a do dzikiego kawał drogi....