Jump to content

Recommended Posts

3 minuty temu, Arku napisał:

Przeoczyłeś jak cała TVNowa oPOzycja taka krótką wypowiedż Dudy w zeszłej kadencji po przylocie z USA, a po niej podobną w tonie wypowiedż Morawieckiego. Kiedy nagle zrobiło sie cicho o zydowskich roszczeniach co zbiegło sie z zapowiedzia kupna F-35 i projektów gazowych bliski wschód - Europa. Pis zdobyło nimi  przychylność Trumpa w zamian za potępienie NS2.

Przeoczyłeś taki drobny szczegół zę po dziesiecioleciach USA stało się eksporterem gazu i ropy. Polska zaczęła byc im przydatna gospodarczo.

No dalej jakich jeszcze obietnic żałujesz?

Co ty też pierdzielisz???

Poczytaj sobie co tu pisaliśmy, bo wpadasz w środek imprezy i wymądrzasz się na tematy które już dawno temu zostały omówione i podsumowane.

Co do amerykańskich roszczeń to tematu specjalnie nie śledzę bo pałują sie nim głównie yebnięci prawacy.

Ale widziałem tytuły z których wynika, że niedawno pojawił się jakiś raport na ten temat. Poszukać ci?

Edited by Jaro_747
  • Like 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

xavian
6 minutes ago, Jaro_747 said:

Co ty też pierdzielisz???

Poczytaj sobie co tu pisaliśmy, bo wpadasz w środek imprezy i wymądrzasz się na tematy które już dawno temu zostały omówione i podsumowane.

Przed czy juz po tym jak przegraliście w kolejnych wyborach??

Podsumowane przez kogo? Przez Korwin-PO jedno zło.

Widać co sie dzieje w gospodarce, jak przebiegaja arbitraże miedzynarodowe, jak przebiegaja negocjacje w ramach NATO, jak zaciesnia sie współpraca wyszechradzka od czasów amerykańskich propozycji gazowych. Interesami grupy V4 nawet Austria wyraziła zainteresowanie. Świat się zmienia, a Korwin-PO nadal w tym samym miejsu.

I w twojej wypowiedzi oczywiście żadnych konkretów.

2 minutes ago, wojciech iwaszczukiewicz said:

A co polski to nie aryjski ?

Nieczysty, Wandalowy raczej.

Nad Tolensee wygrzebano kilkaset szkieletów wojów z bitwy w 1301 r. p.n.e. Niemcy przynali ze obrońcami byli Wenedowie bezpośredni genetyczni przodkowie Polaków. Posypała się im cała mitologia niemieckiego Pomorza. Juz nie tylko hitlerowski samochód nie jest niemiecki. Okazuje się że bedą wyprowadzać się za Łabę jeśli polskich paszportów nie dostaną  :D

Edited by Arku

2 minuty temu, Arku napisał:

Przed czy juz po tym jak przegraliście w kolejnych wyborach??

Podsumowane przez kogo? Przez Korwin-PO jedno zło.

Widać co sie dzieje w gospodarce, jak przebiegaja arbitraże miedzynarodowe, jak przebiegaja negocjacje w ramach NATO, jak zaciesnia sie współpraca wyszechradzka od czasów amerykańskich propozycji gazowych. Interesami grupy V4 nawet Austria wyraziła zainteresowanie. Świat się zmienia, a Korwin-PO nadal w tym samym miejsu.

I w twojej wypowiedzi oczywiście żadnych konkretów.

Jeżeli piszesz to na poważnie to mogę tylko pokłonić się twojej dzikiej naiwności.

I wyrazić szacunek dla skuteczności PiSowskiego aparatu propagandowego w praniu mózgów swoich zwolenników.

A tu link do pierwszego z brzegu omówienia raportu Departamentu Stanu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 3

Jestem Europejczykiem.

3 minutes ago, Jaro_747 said:

Jeżeli piszesz to na poważnie to mogę tylko pokłonić się twojej dzikiej naiwności.

I wyrazić szacunek dla skuteczności PiSowskiego aparatu propagandowego w praniu mózgów swoich zwolenników.

A tu link do pierwszego z brzegu omówienia raportu Departamentu Stanu:

Hidden Content

Z tego raportu nic nie wynika. Nie nałozono na Polske zadnych oczekiwań. Eksport amerykańskiego gazu jest wazniejszy niż zaspokojenie oczekiwań żydowskich wyborców w USA

Wiec sie nie podniecaj rewelacjami Wprost niczym Michałkiewicz własnymi analizami antyżydowskimi.

4 minutes ago, wojciech iwaszczukiewicz said:

Arku

Jeśli w 1301r. p.n.e. to musiałoby to być gdzieś na Bliskim Wsch. a nie na Pomorzu .To ,że Słowianie zamieszkiwali tereny aż po Hamburg  nie jest żadną tajemnicą od lat .

Wykopaliska trwają od 1996 roku. Tolensee to Brandenburgia czy Meklemburgia -  Pomorze przednie. Jakoś tak.

Zwróć uwagę na nazwę owego polskiego samochodu elektrycznego - Izera :D Ciekawe czy zasieg wystarczy na podróż ze Śląska do Łaby ;)

Edited by Arku

14 minutes ago, wojciech iwaszczukiewicz said:

Chodziło mi o to ,że to było w n.e. a nie p.n.e .

Wiem co napisałem. Bitwa wg datowania była w 1301 roku przed chrystusem wczesniej podawano ramy czasowe pomiędzy 1300 a 1250 rokiem przed chrystusem. Odkopano dotąd 750 dobrze zachowanych szkieletów, bo wojowie potnoneli w bagnach wiec zwierzeta ciał nie zabrały. Broniono kamiennego mostu elementu prawdopodobnie szlaku bursztynowego. Wg badań archeogenetycznych obrońcami mieli być Wenedowie. Atakujący pochodzili ze skandynawii i południa Europy - czyli wyprawa z dość odległych rejonów. Ilość ciał wskazuje na bitwę od 2000-4000 wojów niektórzy twierdzą że mogło w niej uczestniczyć w sumie 10tys.ludzi. Była to bitwa przy której wojna trojańska to paintbalowe igraszki. Wg dotychczasowych teorii o migracji ludów Europy tej bitwy tam  wogóle nie powinno być.

Edited by Arku

Wielka Brytania naciska na Polskę w sprawie realizacji roszczeń żydowskich. I wcale się z tym nie kryje. W środę (29.07.2020) odbyło się posiedzenie Izby Lordów, podczas którego oświadczono, że rząd brytyjski potwierdza swoje poparcie dla restytucji mienia z czasów Holokaustu w Polsce i innych krajach. O sprawie informuje „Jerusalem Post”.

– Prowadzimy regularne rozmowy z rządem polskim na temat zwrotu mienia zajętego podczas okupacji hitlerowskiej. Brytyjski wysłannik ds. Holokaustu, mój szlachetny przyjaciel Lord Pickles, współpracuje ze Stanami Zjednoczonymi i innymi stronami, aby wezwać Polskę do uchwalenia przepisów zapewniających restytucję lub rekompensatę za własność prywatną – powiedział Lord Ahmad z Wimbledonu, Minister Stanu ds. Wspólnoty Narodów i ONZ w Biurze Spraw Zagranicznych.

Lord Ahmad zamierza poruszyć kwestię żydowskich roszczeń podczas spotkania z polskim ministrem spraw zagranicznych. Marie van der Zyl, przewodnicząca Rady Deputowanych Żydów Brytyjskich, zapewniła, że Wielka Brytania od dawna odgrywa wiodącą rolę we współpracy z międzynarodowymi partnerami, zachęcając do pełnego wdrożenia Deklaracji Terezińskiej.

Komentarz: Jeśli ktoś nadal sądzi, że nic się nie dzieje i o żadnych roszczeniach żydowskich do mienia bezdziedzicznego nie ma mowy, to powinien w końcu przejrzeć na oczy. „Pełne wdrożenie Deklaracji Terezińskiej” oznacza realizację roszczeń żydowskich w całej rozciągłości, z mieniem bezdziedzicznym włącznie. Właśnie dowiadujemy się, że Wielka Brytania oczekuje od Polski, aby zapłaciła Żydom.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Teraz, skynyrd napisał:

mój szlachetny przyjaciel Lord Pickles,

Jak to szło?
"Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy".

article-2590669-15873076000005DC-364_306x500.jpg

10 minutes ago, skynyrd said:

Komentarz: Jeśli ktoś nadal sądzi, że nic się nie dzieje i o żadnych roszczeniach żydowskich do mienia bezdziedzicznego nie ma mowy, to powinien w końcu przejrzeć na oczy. „Pełne wdrożenie Deklaracji Terezińskiej” oznacza realizację roszczeń żydowskich w całej rozciągłości, z mieniem bezdziedzicznym włącznie.

No chyba nie wyobrażasz sobie ze Jerusalem Post bedzie pisał cos innego? Dlatego własnie Polski Rząd upublicznił w zeszłym roku przygotowania do wystawienia Niemcom reparacji wojennych. Też wtedy strasznie gardłowali, nawet Bundestag wydał jakąs uchwałe. a pół roku pózniej pojawiły sie głosy ze może jdnak zapłacą. To się ze soba wiąże. Choc oczywiście roszczenia zydowskie to bandytyzm i złodziejstwo bez zadnych podstaw prawnych. Ale w Polityce liczą sie przekonania a nie prawo.

Pomyśl sobie co by było gdyby w Polsce teraz rządziła PO. Lasy państwowe juz były by sprzedane na zydowskie roszczenia.

Edited by Arku

4 minuty temu, Arku napisał:

Pomyśl sobie co by było gdyby w Polsce teraz rządziła PO. Lasy państwowe juz były by sprzedane na zydowskie roszczenia.

Jestem niezmiernie ciekawy, jak to się zakończy.

Bo, że PIS będzie odwlekał sprawę bez wyraźnych deklaracji do końca kadencji, jestem pewny.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

1 minute ago, skynyrd said:

Bo, że PIS będzie odwlekał sprawę bez wyraźnych deklaracji do końca kadencji, jestem pewny.

Gorzej jezel przez tych pazernych gudkłajów sprawę zakończy wojna. Oczywiście nie pezpośrednio bo co kogo obchodzi jakieś zydowskie mienie zdrajcow własnego plemienia. Ale tak ogólnie jako jeden ze skutków występujących coraz częsciej kryzysów gospodarczych i wojen handlowych.

4 godziny temu, Arku napisał:

Jezeli nie masz nic do powiedzenia to nie obrażaj, tłuku. Pusta jest twoja głowa, a pieniądz ekwiwalentny i wymienny.

Ludzie "wykupywali na zapas" - gdzie, w Miasteczku Wilanów? Po dwóch dniach od pierwszych komunikatów konserwy powróciły na półki i tyle z „wykupywania” - gdy się tylko ludzie dowiedzieli że sklepy nie będą zamykane. Nitk niczego nie wykupywał.

Zatrzymał  się cały rynek transportowy, turystyczny, konferencyjno-hotelowy.

Zatrzymano produkcję przemysłową, bo odbiorcy nie przyjmowali dostaw.

Pracownikom zmniejszono płace do minimalnej, zmniejszano wymiary etatów do 3/4, wysłano na postojowe.

Z rynku zniknęło kilkaset tysięcy pracowników zagranicznych wiec także ich koszty i popyt od nich.

Zatrzymał się sektor edukacyjny, sportowy i gastronomiczny. Koszty tego sektora są nadal ograniczone do minimum, więc także popyt od niego.

Ruch kołowy spadł do 1/3. Mniejszy ruch odzwierciedla mniejszy popyt. Nadal nie powrócił do stanu sprzed kwarantanny.

Nie masz pojęcie co się działo przez dwa miesiące? Siedziałeś w domu w tym czasie i klepałeś na forach rewelacje od korwinowskich ekspertów i ksenofobicznych czarnowidzów?

Inflacja na półrocze wzrosła rdr do 3,3% To jest nic  przy tak dużym lewarowaniu gospodarki. Dzięki panice koronawirusowej i zatrzymaniu gospodarki pieniądze z lewarów nie zwiększały popytu. Poszły na podtrzymanie zdolności produkcyjnych w jak najniższej niezbędnej skali. Bez stanu kwarantanny to by się nie udało.

W tym co napisałem nie ma sprzeczności, tylko Ty się po prostu na tym nie znasz. Wiesz że gdzieś dzwonią ale nie wiesz, w którym kościele.

Inflacja to dopiero może zacząć rosnąć z powodu  ożywienia wstającej gospodarki i zwiększenia podaży środków finansowych na inwestycje. Pieniądze z alokacji funduszy mają nie powiększać bilansu zadłużenia więc poziom długu publicznego może tylko nieznacznie wzrosnąć.

Korwinowscy czarnowidze od balcerowiczowskiego „liberalizmu” i tak będą nam pociskać swoje wizje rzeczywistości tworzone na ich partyjnych forach dyskusyjnych.

Brawo! Masz we wszystkim rację (poza inwektywami). Trochę Cię podpuściłem, ale nie dałeś się.
Widzę że masz pojęcie o ekonomii i za to szacun. 👍

Ale to co napisałeś to jest jeden ze scenariuszy. Tak naprawdę to nikt nie wie dokładnie, w którą stronę to wszystko pójdzie i w jakich rozmiarach...nawet sami ekonomiści i politycy.

Edited by soundchaser

9 minut temu, skynyrd napisał:

A jak ma się zakończyć?

Zapłacą Rzydom z pocałowaniem rączki i ogłaszając wszem i wobec wspólne zwycięstwo nad Rosją i Putinem.

Edited by Amator 2b

5 minutes ago, Amator 2b said:

A jak ma się zakończyć?

Zapłacą Rzydom z pocałowaniem rączki ogłaszając wszem i wobec o zwycięstwie nad Rosją i Putinem.

Rozwiązywanie takich spraw wymaga sprytu i elestyczności. PO takich cech nigdy nie miał ich charakteryzowała uległość. Pis natomiast nie ma zaplecza wyborczego które tolerowałoby takie układy.

Żydzi odzyskuja mienie spadkowe. Obecnie nic nie warte. Wystarczyłoby przyjac roszczenia zydowskich organizacji z tym warunkiem ze ponieważ są one niewykonalne to organizacje te moga nabywac udziały mniejszościowe  w nowych przedsiewzięciach inwestyccyjnych za 1/5 ich wartosci. W ten sposób pazernigudłaje dwa razy by sie zastanowili czy wejść w interes, a gdyby juz weszli to sfinansowali by elektrownie wiatrowe, samochody elektryczne i tym podobne bezwartościowe pomysły. Udziały w spólkach mozna wyceniać bardzo umownie więc ich wkłady odpowiadałyby niczemu.

Jednoczesnie wystąpić do Niemiec o Reparacje w nich policzyć roszczenia zydowskie na zasadzie regresu.

Gudłaje amerykańscy nie maja zadnych praw międzynarodowych więc taki eumowy musiałby zawierac Izrael. Problem w tym ze to i tak nie uchroni przed zydowskimi roszczeniami, a żadna zapłata dla tych mafiosów nie będzie wystarczjaca

Polska musi po prostu budowac siłę gospodarczą by mieć mozliwość posłania zydów na bambus. Ktos to będzie musiał im w końcu powiedzieć. Niestety Bosak tego nie zrobi, nawet gdyby został premierem.

• Haha 2

3 godziny temu, Fashi napisał:

Popieracie działania Po i sekty Tuska , którzy nienawidzili i sprzedawali Polske .

Pragnę Ci tylko przypomnieć, że za rządów kurdupla Kaczyńskiego w latach 2006-2007 dokonano sprzedaży większej ilości strategicznych podmiotów Polski niż za 8-letniej kadencji PO.
Możesz to sprawdzić jak dobrze poszukasz.

• Like 4
  • Thanks 2

2 godziny temu, Jacchusia napisał:

Typowa dla PO POlityka uległości i uśmiechów.

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Nie widzę tu żadnej uległości, tylko wzajemny szacunek i sympatię. 😉

2 godziny temu, Arku napisał:

Żadne "rozdawnictwo" nie istnieje

Pewnie że nie. 500 plus i pomoc przedsiębiorcom w czasie plandemii to tylko drobne prezenty od naszego kochanego rządu. 😉

1 godzinę temu, Arku napisał:

Sukcesy władzy są widoczne

Wszyscy je widzimy...jak sprawnie (wzorem rządu Orbana) chcą mieć władzę absolutną.
To naprawdę wielki sukces i trzeba im to przyznać.
Jeszcze parę rzeczy zmienią, jak zapowiadali - sądy, samorządy, opanują wszystkie media...i pewnie im się uda.

• Like 1
  • Haha 2

Godzinę temu, Arku napisał:

A wszystkie zony PiSowców sprzedane w jasyr. Pie...sz na okrągło rezimową propagandą i chcesz żeby traktować ciebie poważnie???

Typowy PiSior - myśli że może kłamać bezkarnie. Na bambus w ogródku Prezesa!

Edited by Jaro_747
  • Like 4
  • Haha 1

Jestem Europejczykiem.

21 minut temu, soundchaser napisał:

Wszyscy je widzimy...jak sprawnie (wzorem rządu Orbana) chcą mieć władzę absolutną.
To naprawdę wielki sukces i trzeba im to przyznać.
Jeszcze parę rzeczy zmienią, jak zapowiadali - sądy, samorządy, opanują wszystkie media...i pewnie im się uda.

i tak będzie do czasu aż nie ''urośnie'' jakaś inna partia z tych mniejszych teraz , PO po daniu dupy z Zieloną Wyspą nikt ich nie chce , 

• Like 2

Teraz, jarekb napisał:

i tak będzie do czasu aż nie ''urośnie'' jakaś inna partia z tych mniejszych teraz , PO po daniu dupy z Zieloną Wyspą nikt ich nie chce , 

Jakiego "dania dupy"? Ty codziennie dajesz dupy PiSowi i co?

• Like 5

Jestem Europejczykiem.

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Jakiego "dania dupy"? Ty codziennie dajesz dupy PiSowi i co?

Takie że ''normalny'' europejczyk zarabiał pieniądze a oni utrzymywali europejski Dziadostan , 

• Like 2

2 hours ago, Amator 2b said:

Stary kawaler z Żoliborza zrobi.

I po co się napinasz.

Ktokolwiek odmówi zydom, a będzie musiał bo ich roszczenia będą eskalować - będzie miał od razu na karku ataki lewactwa niemieckiego i wzmożenie putinowskiego hejtu. Do tego ataki zjebanej pseudopozycji, która jest piąta kolumną niemiec. Żeby więc odrzucić roszczenia, Polska musi zyskać wystarczająca pozycję gospodarczą i polityczną by ataki propagandowe ze strony sąsiadów się im nieopłacały.

Myślisz że dlaczego Putin atakuje Polskę kłamstwami historycznym? Rosja też opłaca się żydom w różnej formie w zamian zyskując od nich nietykalność. W Dniepro na Ukrainie stoi nowo wybudowane centrum kultury żydowskiej - Ukraincy też opłacają się żydom. Amerykańscy gudłaje wyciągnęli ręce po polski majątek po 2000 roku, kiedy Niemcy stanowczo oswiadczyły, że skończył się czas odkupywania winy wobec żydów i wiecej roszczeń nie uznają, ale przez 60 lat tez opłacali się żydom.

Na holokauście nie wolno zarobić jednego grosza.

Tu panoszy się demon ziomala z Jedwabnego.

Godzinę temu, toptwenty napisał:

116906200_3305916132792694_6017127924180492489_n.jpg

A przecież mógł mu w dupie ten parasol otworzyć ;-).

• Like 2
  • Haha 1

Jestem Europejczykiem.

2 hours ago, Jaro_747 said:

A wszystkie zony PiSowców sprzedane w jasyr. Pie...sz na okrągło rezimową propagandą i chcesz żeby traktować ciebie poważnie???

Typowy PiSior - myśli że może kłamać bezkarnie. Na bambus w ogródku Prezesa!

Co tam brzęczysz niemiecki członie Tuska?

2 minutes ago, Jaro_747 said:

A przecież mógł mu w dupie ten parasol otworzyć ;-).

Alez ty jesteś yntelygientny