Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz do Ortofon quintet black s


Arek80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Margol napisał:

Synku ile Ty masz lat,że znasz jakieś patostreamowanie? Bo może dzieli nas przepaść wiekowa i Ty z poziomu korkotrampków,po prostu nie ogarniasz tego co do Ciebie piszę? 

Margol, trzymaj poziom. To jest post o przedwzmacniaczu gramofonowym. Zostaw swoje złości w domu i nie czaruj czytających tekstami o o ad presonam i żałości czy synkach. Nie mam nic do Ciebie, twojej lajkującej Cię bezustannie ekipy oraz peanów na temat "ręcznie robionego w domu" przedwzmacniacza. Ale dopóki nie sposób go kupić w oficjalnej sprzedaży, od firmy na fakturę lub zwykły rachunek, nie wciskaj tu tego w każdym wątku. Skąd ten żar i walka do upadłego przy każdej dyskusji o husarii? Jesteś forumowym komiwojażerem? Jeżeli ktoś robi "dla siebie" 10 przedwzmacniaczy to nosi to już znamiona handlu, prawda? Jak więc zestawiać "to" z urządzeniami dostępnymi na rynku?

I choćby grał lepiej od Manleya Chinooka (szczerze wątpię i myślę że większość czytających również) i choćbyś mnie obrażał od rana do nocy, to i tak nie Twój efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Mam powyżej uszu i oczu tego cwaniactwa - mam nadzieję że tym razem zrozumiałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Wloo_dek napisał:

Margol, trzymaj poziom. To jest post o przedwzmacniaczu gramofonowym. Zostaw swoje złości w domu i nie czaruj czytających tekstami o o ad presonam i żałości czy synkach. Nie mam nic do Ciebie, twojej lajkującej Cię bezustannie ekipy oraz peanów na temat "ręcznie robionego w domu" przedwzmacniacza. Ale dopóki nie sposób go kupić w oficjalnej sprzedaży, od firmy na fakturę lub zwykły rachunek, nie wciskaj tu tego w każdym wątku. Skąd ten żar i walka do upadłego przy każdej dyskusji o husarii? Jesteś forumowym komiwojażerem? Jeżeli ktoś robi "dla siebie" 10 przedwzmacniaczy to nosi to już znamiona handlu, prawda? Jak więc zestawiać "to" z urządzeniami dostępnymi na rynku?

I choćby grał lepiej od Manleya Chinooka (szczerze wątpię i myślę że większość czytających również) i choćbyś mnie obrażał od rana do nocy, to i tak nie Twój efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Mam powyżej uszu i oczu tego cwaniactwa - mam nadzieję że tym razem zrozumiałeś.

Najwyraźniej mnie z kimś mylisz,albo co bardziej prawdopodobne,cierpisz na chorobę dwubiegunową. Odgrażasz  się,że nie będziesz do mnie pisał,potem ślesz w moją stronę trzy posty,jeden głupszy od drugiego. Nie wiem też jak to sobie wyimaginowałeś,że spamuje forum husarią,ale czytając twoje ślepe sztychy nie trudno pojąć. Dla uporządkowania pewnych faktów,z którymi masz ewidentny kłopot:otóż to nie ja,tylko mnie zapytano o husarie. Grzeczny jestem,matka dobrze mnie wychowała,wię odpowiedziałem,bo miałem. Mam też punkt odniesienia,bo nie był to jedny pre w moim analogowym torze,składającym się wówczas z gramofonu SME Model10,ramienia SME 309 full magnesium,wkładki Dynavector Karat i paru preampów,o których już nie będę,kolejny raz się wywnętrzał. Generalnie mam w nosie,czy husarie ktoś klepie w garażu,na strychu,czy kuchennym stole,nie interesuje mnie też,czy ktoś odprowadza za to podatki,czy dzieli się know how bezinteresownie w internecie,z prostej przyczyny-nie jestem klientem,nie mam udziału w zyskach i nikt nie płaci mi za opisywanie wrażeń odsłuchowych tego pre. Najwyższa pora żebyś sobie to WBIŁ DO ŁBA. Nie mam także ochoty na permanentne i gówniarskie przepychanki z kimś,komu liczby 5,10,15 zawróciły w głowie. Jak dorośniesz i nauczysz się rozmawiać,z przyjemnością odpowiem. Teraz ujadasz mi u mankieta a ja najzwyczajniej nie mam na to ochoty. Na koniec jeszcze prośba,skoro uwiera Cię pisanie do mnie,to do ciężkiej cholery nie pisz,dotarło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, julius-6 napisał:

Oesssssu...

na temat produktów ahaji nic nie pisałem , więc nie wiem po co piszesz te elaboraty. Proszę zahamuj proszę i czytaj tyko to co jest napisane.

 

Godzinę temu, Margol napisał:

Nie wiem też jak to sobie wyimaginowałeś,że spamuje forum husarią,

Ja też wyimaginowałem , sobie że spamujesz. 

 

Godzinę temu, Margol napisał:

w moim analogowym torze,składającym się wówczas z gramofonu SME Model10,ramienia SME 309 full magnesium,wkładki Dynavector Karat i

to już nie rega ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Margol napisał:

Teraz ujadasz mi u mankieta

skąd ty takie powiedzonka bierzesz , bootem jesteś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bolo_senor napisał:

na temat produktów ahaji nic nie pisałem , więc nie wiem po co piszesz te elaboraty. Proszę zahamuj proszę i czytaj tyko to co jest napisane.

 

Ja też wyimaginowałem , sobie że spamujesz. 

 

to już nie rega ?

Potrafisz poprawnie odczytać prosty wyraz WÓWCZAS ?

Godzinę temu, Wloo_dek napisał:

Przestań mnie obrażać i nie udawaj głupka.

Chłopcze 

prosiłem już pare razy,odfikaj się ode mnie. Nie chcę mieć nic wspólnego z twoimi fiksacjami,poniał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś merytorycznie w temacie wątku?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łukasz_62438 napisał:

A coś merytorycznie w temacie wątku?

trwa przerwa na reklamę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bolo_senor napisał:

trwa przerwa na reklamę 

Bolek,wskaż moje wpisy,w których spamuje Forum projektami ahaji. Jeśli marnie Ci pójdzie,będziesz przeze mnie w każdym moim poście nazywany łgarzem i prymitywnym kłamcą. Dawaj bolek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matgol mniej kawy

Mam jeszcze ja dla ahaji reklamę zrobić ? No wiesz , tak prymitywnie chcesz mnie podejść , wstydu nie masz.

55 minut temu, Margol napisał:

Bolek,wskaż moje wpisy,w których spamuje Forum projektami ahaji.

Jeżeli pamięć cię zawodzi to chodzi to post  22 , 46

Policz ile razy napisałeś słowo krzysiek i zajrzyj do wikipedii co to lokowanie produktu. Dalej uważasz , że się przyczepiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wloo_dek napisał:

I choćby grał lepiej od Manleya Chinooka (szczerze wątpię i myślę że większość czytających również) 

Różnica polega na tym, że ja słuchałem Manleya i Husarii w 3 róznych systemach i Chinooka miałem w domu, Ty widziałeś oba preampy co najwyżej na zdjęciach w necie. 

40 minut temu, bolo_senor napisał:

Policz ile razy napisałeś słowo krzysiek i zajrzyj do wikipedii co to lokowanie produktu. Dalej uważasz , że się przyczepiłem.

Policz ile wątków rozjebałeś przypieprzaniem się o to, że ktoś chwali coś z czym miał styczność. Całe AS jest na tym oparte , ty rownież lokujesz produkt za każdym razem jak piszesz 'Ortofon', Lenco itd, czyż nie?? 

5 godzin temu, Wloo_dek napisał:

Jeżeli ktoś robi "dla siebie" 10 przedwzmacniaczy to nosi to już znamiona handlu, prawda? Jak więc zestawiać "to" z urządzeniami dostępnymi na rynku?

a co Ciebie to w ogole obchodzi? 

Autor wątku szuka preampu, padlo kilka propozycji, a w z bolem klasycznie gadacie coś od rzeczy rujnując wątek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, julius-6 napisał:

 ty rownież lokujesz produkt za każdym razem jak piszesz 'Ortofon', Lenco itd, czyż nie?? 

Co innego napisać , raz co innego powtarzać po kilka razy w zdaniu. To tyle , myślę że tematu drążyć nie trzeba. 

26 minut temu, julius-6 napisał:

Policz ile wątków rozjebałeś przypieprzaniem się o to, że ktoś chwali coś z czym miał styczność.

swoje policz , bo może okazać , że przez 10lat rozwaliłem ich mniej od ciebie , przez 3.  Pierwszy rok miałeś bardzo płodny.

26 minut temu, julius-6 napisał:

a co Ciebie to w ogole obchodzi? 

Autor wątku szuka preampu, padlo kilka propozycji, a w z bolem klasycznie gadacie coś od rzeczy rujnując wątek. 

panie , sam mieszasz w wątku bo husaria o ile mnie pamięć nie myli niema  xlr-ów.

pisałem o tym wcześniej , camtech z linku i sensor je mają . Więc o co tu walczysz ? do BAT-a ma przejściówki na rca robić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widzę , że jest husaria na xlr-ach , a o takiej nie wiedziałem mea culpa. Także w ostatnim zdaniu nie mam racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bolo_senor napisał:

@matgol mniej kawy

Mam jeszcze ja dla ahaji reklamę zrobić ? No wiesz , tak prymitywnie chcesz mnie podejść , wstydu nie masz.

Jeżeli pamięć cię zawodzi to chodzi to post  22 , 46

Policz ile razy napisałeś słowo krzysiek i zajrzyj do wikipedii co to lokowanie produktu. Dalej uważasz , że się przyczepiłem.

Czyli łżesz łachudro. Brak Ci jaj żeby wycofać się z tych idiotycznych i absurdalnych pomówień. Jesteś małym kłamczuszkiem bolek.

14 minut temu, bolo_senor napisał:

Także w ostatnim zdaniu nie mam racji.

W żadnym nie masz,jesteś prymitywnym kłamczuchem bolek.

4 godziny temu, Wloo_dek napisał:

Przestań mnie obrażać i nie udawaj głupka.

Koleżko przestań się rozpędzać,obrazić można partnera w dyskusji,Ty nawet nie aspirujesz. Po prostu przeproś,że wydarłeś bezpodstawnie na mnie mordę i po sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Margol napisał:

Brak Ci jaj żeby wycofać się z tych idiotycznych i absurdalnych pomówień.

toż ci napisem , odciski palców mam jeszcze zebrać . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bolo_senor napisał:

toż ci napisem , odciski palców mam jeszcze zebrać . 

 

Łżesz bolek,ale to już ustaliliśmy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty coś sobie ustaliłeś

@Margol czas wsiąść tabletki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkowik forum z jakimś tam chyba niespełna dwuletnim stażem, opowiem Wam jak wygląda forum audiostereo. Wszystkie wątki rozwijają się wg następujących kroków:

1. Ktoś zakłada temat i o coś pyta.

2. Ktoś udziela jakiejś odpowiedzi i zadaje dodatkowe pytanie.

3. Pojawiają się użytkownicy o statusie "jestem tu od czasów Abrahama, wszystko widziałem i słyszałem, jestem w stanie wypowiedzieć się na każdy temat" oraz tzw. cisi mnisi-lobbyści.

4. Użytkownicy z punktu 3 zaczynają "dyskutować".

5. Dyskusja z punktu 4 przeradza się w udowadnianie sobie "Kto ma większego".

6. Zaczyna się jatka. Jak na tym rysunku z bitwy pod Grunwaldem, gdzie krzyżacy obserwują z góry tłuczacych się Polaków i dochodzą do wniosku: "chyba zaczęli bez nas".

7. Pojawia się ktoś, kto zadaje pytanie zgodnie z tatem wątku.

8. Brak rzeczowych odpowiedzi w temacie wątku.

9. Temat zdycha.

Takie to nasze, swojskie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pablo15099
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pablo15099 napisał:

3. Pojawiają się użytkownicy o statusie "jestem tu od czasów Abrahama, wszystko widziałem i słyszałem, jestem w stanie wypowiedzieć się na każdy temat".

o wypraszam sobie , tym razem jatkę zaczęli młodzi , a wystarczyła tylko "iskra" . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze się nie pozabijaliście to może podpowiecie coś na temat Moon 310lp, bo jest do kupienia za 3k i zastanawiam się czy warto zadać sobie trudu posłuchania u siebie. Szczególnie jak ma się do Sensora prelude i  husarii. Ma też wyjścia xlr i w zachodniej prasie bardzo dobre opinie. Dodatkowo można mu sprawić zewnętrzny zasilacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Arek80 napisał:

Jeśli jeszcze się nie pozabijaliście 

kurcze wiedziałem , że o czymś zapomniałem ?

49 minut temu, Arek80 napisał:

coś na temat Moon 310lp,

moon-a jakiś czas temu przyłapano na przebrandowieniu jakiegoś wzmacniacza i pojawiły się zarzuty , że to nie pierwszy raz .  Dla znajomego takiego nawet wyszukałem , lecz obawy , że w środku może siedzieć marantz , czy coś jeszcze gorszego i całe te podejście firmy do klienta , skutecznie zahamowały emocję.

Jak dałbyś radę  pogodzić się z ewentualnym faktem , że w tym wypadku może być podobnie to zakup myślę , że byłby dobrym pomysłem. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Arek80 napisał:

Jeśli jeszcze się nie pozabijaliście to może podpowiecie coś na temat Moon 310lp, bo jest do kupienia za 3k i zastanawiam się czy warto zadać sobie trudu posłuchania u siebie. Szczególnie jak ma się do Sensora prelude i  husarii. Ma też wyjścia xlr i w zachodniej prasie bardzo dobre opinie. Dodatkowo można mu sprawić zewnętrzny zasilacz

Zadaj sobie ten trud i posłuchaj Moon-a , jak by nie było własny słuch to podstawa .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio stoi na allegro audiolab 8000PPA na rynek niemiecki , czyli camtech też ma xlr-y , a cena dużo niższa.

pisałem o nim wcześniej , ale przeszło bez echa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bolo_senor napisał:

tanio stoi na allegro audiolab 8000PPA na rynek niemiecki , czyli camtech też ma xlr-y , a cena dużo niższa.

pisałem o nim wcześniej , ale przeszło bez echa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poczytałem o nim trochę na forach niemieckich i generalnie Niemcy się tego pozbywają, bo ponoć wszedł już w wiek w którym pada, a jest nienaprawialny ze względu na niedostępność awaryjnych układów. Może i u nas ktoś by się podjął, ale jakoś nie jestem zwolennikiem sprzętów z niemieckich wystawek, a tym mi ten sprzęt pachnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Arek80 napisał:

Poczytałem o nim trochę

jasne , jak tak to faktycznie lepiej odpuścić. Choć jak patrze na zdjęcie bebechów to jakoś trudno mi uwierzyć że płytki z elementami przewlekanymi są nienaprawialne ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham muzyki na Goldnote Ph10. Ciekawe urządzenie, bardzo dobre dźwiękowo i funkcjonalnie. Ponoć po dodaniu zewnętrznego zasilacza jakość grania jeszcze znacząco rośnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi zasilaczami to do głowy zbytnio nie bierz , często i gęsto to zabieg marketingowy.

zresztą u mnie przy heed-zie też niby lepszy zasilacz za drugie tyle co pre , miał według pisemek cuda czynić . A różnica okazała się żadna.

oczywiście jak jest okazja trzeba sprawdzić , ale i bez tego możesz spać spokojnie.

 

6 godzin temu, Arek80 napisał:

bardzo dobre dźwiękowo

czyli znalazłeś to czego szukałeś ?

i jak porównanie do fezza wyszło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy przy przedwzmacniaczach gramofonowych i  zasilaczach to sprawdź koniecznie Cyrus Phono Signature. Miałem okazję słuchać u znajomego wkładki Cadenza Black na Pro-Ject Signature 10 właśnie z Phono Signature i PSXR2 ( zasilacz Cyrus ). Byłem pod naprawdę dużym wrażeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2020 o 04:38, bolo_senor napisał:

 

czyli znalazłeś to czego szukałeś ?

i jak porównanie do fezza wyszło ?

Na pewno w moim systemie jest to najlepsze granie z dotychczasowych przedwzmacniaczy. Jest dynamika, przestrzeń i detal. Scena ma nadal chyba minimalnie mniejszą głębokość niż z CD i krawędzie dźwięków są mniej ostre. Ale generalnie to już jest lepszy dźwięk niż z CD, a może inny zwyczajnie, ale przyjemny. Miałem u siebie Fezzaudio Gratia, Haiku-audio Ganymede w wersji z regulacją tonów, Haiku-audio Sol MC, Avid Pellar no i Goldnote ph 10. O żadnym nie napiszę, że grał źle, bo każdy grał trochę inaczej i każdy może sprawdzić się w odpowiednim systemie. Mi najbardziej pasują źródła detaliczne, mniej relaksacyjne ze względu na gęsty i barwny charakter końcówki mocy. Dlatego GN dobrze się wpisuje. Ciekawie grał też Avid i Haiku-audio Sol MC, ale jednak GN to większą klasa, ale też kasa. Czy to koniec poszukiwań nie wiem, bo pewnie chciałbym jeszcze kilka urządzeń przetestować.

14 godzin temu, Kokomo napisał:

Jeśli jesteśmy przy przedwzmacniaczach gramofonowych i  zasilaczach to sprawdź koniecznie Cyrus Phono Signature. Miałem okazję słuchać u znajomego wkładki Cadenza Black na Pro-Ject Signature 10 właśnie z Phono Signature i PSXR2 ( zasilacz Cyrus ). Byłem pod naprawdę dużym wrażeniem.

Wiem, że to nie audiofilski argument, ale Cyrusy nie odpowiadają mi wizualnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, odnosiłem się jedynie do walorów brzmieniowych, pod tym względem Cyrus ma dużo do zaoferowania. Wizualnie trudno się nie zgodzić, że jest specyficznej urody ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.