Skocz do zawartości
IGNORED

NAIM Mu-so QB2. Miniaturowe Statement w świątecznej akcji.


AudioRecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fizyki nie oszukasz. Swojego czasu szukałem allinone zamkniętego w małej bryle i ładnie brzmiącego i nawet się napaliłem się czytając różne takie, ale po włączeniu w salonie odsłuchowym stwierdzam, że każde monitorki zagrają lepiej od tego czegoś. Po prostu słychać fizyczne ograniczenia tego pudełeczka, taki lepiej grający grajek komputerowy. Niestety.

czy wpis będzie usunięty?:)

Edytowane przez mercandede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mercandede napisał:

Fizyki nie oszukasz. Swojego czasu szukałem allinone zamkniętego w małej bryle i ładnie brzmiącego i nawet się napaliłem się czytając różne takie, ale po włączeniu w salonie odsłuchowym stwierdzam, że każde monitorki zagrają lepiej od tego czegoś. Po prostu słychać fizyczne ograniczenia tego pudełeczka, taki lepiej grający grajek komputerowy. Niestety.

czy wpis będzie usunięty?:)

Ależ skąd! Tym bardziej, że sam napisałeś o trzech ważnych kwestiach:

- monitory/dwa fizyczne głośniki będą lepsze. Zgoda, tylko Kolega nie doczytał najważniejszego"

"napisze Wam tylko tyle, że klasycznej wielkości sprzętu audio nie da się postawić w kuchni, w sypialni też nie zawsze jest to możliwe. Nie zawsze też mamy możliwość postawienia drugiego systemu audio obok tego naszego "naj", a po prostu szukamy sprzętu grającego dla przyjemności w tle lub bez naszego ciągłego zaangażowania w każdy detal czy szczegół."

- druga sprawa Twoje doświadczenie wynikające z czytania i co najwyżej słuchania w salonie audio. A to kompletne rozminięcie się z tym, jak brzmi taki sprzęt w pokoju dziennym, w kuchni czy w sypialni. Polecam Ci, bo doznania są fenomenalne jak na tak małe "fizyczne oszustwo" ?

- trzecia sprawa "usuwanie postów" nie jest w naszym zwyczaju, jeśli trzymamy się argumentów i wiemy, o czym piszemy. Negacja jakiegoś produktu jest potrzebna, byle oparta była na konstruktywnej krytyce. Wiesz, ja też naczytałem się opowieści o komercyjnych lotach w kosmos. Potem okazało się, że rakieta X firmy X spadła i całe szczęście, że nie było w środku bogaczy (lament całego świata). Uważam od tego dnia, że problem mam z głowy, nie tylko nie stać mnie na lot w kosmos za kilkanaście milionów Dolarów, ale samobójstwo nie jest dla mnie najlepszą formą podnoszenia sobie adrenaliny w życiu. A tyle się naczytałem i byłem bliski załamania, że mnie nie stać. Dziś wybieram inną aktywność, inne przyjemności. NAIM Mu-so Qb 2 do takich właśnie należy - w kuchni lub pokoju codziennym jako typowy umilacz czasu spisuje się fenomenalnie. Każdemu jak widzisz wedle potrzeb i wedle zasobności. Ja tam bogaczom nie zazdroszczę, niech lecą!

Serdeczności jak zawsze

AudioRecki

Edytowane przez AudioRecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

nie przekonałeś mnie. Kulturalny z Ciebie kolega ale słyszałem to pudełeczko również w warunkach domowych i niestety moje pierwsze skojarzenie jest bardzo ignoranckie - to wspomnienie sprzed 20 lat zestaw creative 2.1 do PC :) tylko że wycena tego produktu jest ...hmm dyskusyjna powiem delikatnie. Jak napisałem wcześniej moje oczekiwania były bardzo duże, no bo jak nie mieć oczekiwań patrząc na taką fikuśną konstrukcję głośniczków pod znanym szyldem zamkniętym w rozpalającej umysł do czerwoności figurze geometrycznej. Powiem, krótko - to jeszcze nie jest ten etap technologiczny. Ale bez hipokryzji powiem, że gdyby nowy kosztował 1k. to był go sobie pewnie kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.05.2020 o 15:22, rafal735r napisał:

Powoli. Tam w tym teście widzę zdjęcie koło jakiej lodówki. Jajka leżą też. To jest grajpudlo do kuchni. 

Zgadza się do kuchni i tam się świetnie spisuje ? U mnie własnie tam gra , ale pierwszy model i jestem bardzo zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.