Skocz do zawartości
IGNORED

Dynaudio 42 + NAD 352 ????


cwirek2432

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o powyzszej konfiguracji ? Posiadam 10m2 pokoj, koluminki chyba beda idealne. Tylko jak jest z basem ?? Przetwornik srednioniskotonowy nie jest pokaznych rozmiarow ;] No ale male moze byc piekne ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne to one beda tylko wielkoscia bo malenkie a po zatym to urwa ci jaja w tak malym pokoju bo basu to one nie zaluja. Oczywiscie lubia dobre znaczy sie drogie stendy i troche powietrza dookola siebie bs z tylu wiec jak lubisz lubu dubu to oki. Ale jak slodko graja przekonaj sie sam wypozycz za kaucja do domu to najlepsze wyjscie z sytuacji bron boze nie kupuj w ciemno. Do tak malego pokoju to AE 1 , Harbeth HL-P3ES-2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-men Czlowieku sluchales kiedys Evo 1 w tak malym pokoju 10 m2 jak nie to nie polecaj czegos co nie jest adekwatne do wielkosci pomieszczenia bo AE Evo 1 zrobia trzesienie ziemi poniewaz jak na monitor graja jak mala podlogowka wiem bo mialem je w 18m2 i trzesly sie regipsy na scianach a u kolegi w 12m2 nie dalo sie tego juz sluchac i co ty na to? Pozatym to calkiem fajne kolumny ale znam lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>robix

A ja na to, ze o ile dobrze zrozumiałem, kolega ćwirek szukał czegos z mocnym basem. Stąd moja propozycja. U mnie grają w pokoju 11,5 metra (ale dośc silnie wytłumionym) i nad basem dało się zapanować. Choc musze przyznać, że w 17 metrach było im lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wyszukiwarce. Coś na temat pwyższej konfiguracji pisano w temacie 8652.

Ja miałem Dynaudio z Nad 350 i 372. W obydwu przypadkach to był mezalians. Oczywiście to nie Dynaudio były "trędowate". Posłuchaj zanim kupisz. Może z 42 zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś możliwość słuchania Dynaudio 42 i byłem w szoku, że tak małe skrzynki potrafia zagrać tak dobrze, wprawdzie słuchałem ich na primare A10 ale było super( mam pokój okolo 10 m2)..bas schodził nisko i było go czuć chociaż skrzynki 42 są bardzo małe, niepozorne i podobne do głośniczków do PC. :) Do mały pomieszczeń Dynaudio 42 są idealne!!! polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.