Skocz do zawartości
IGNORED

5.1.4 / 7.1.4 / 9.1.6 Rozmieszczenie, Montaż Informacje...


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Martin Rejek napisał:

Komedia to jest w twoim wykonaniu... każdy ma to co ma i nic Ci do tego... udziela się ten co ma kolumny z paździerza a głośniki siedzą tam za marne 5 złoty...

 

Najważniejsze że jemu to odpowiada i pasuje... plany ma jak każdy by coś zmodernizować, osłuchał się z tym i wie do czego chce dążyć... i koniec tematu...

Hahaha masło maślane w twoim wypadku jak siedzisz ze skulonym ogonem gdzie to miały być takie fajerwerki i mowe miało odjąć tumanom na forum z wrażenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, paul klacska napisał:

120" MS RS- 3,6/3,8????

 Ciebie nie można poważnie traktować. Przypuszczam, że jesteś niewysoki. Stąd te ciągotki do dużych głośników, olbrzymiego ekranu i czarnego chłopaka. Może w Norwegii ludzie tak mają.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
20 minut temu, Martin Rejek napisał:

Komedia to jest w twoim wykonaniu... każdy ma to co ma i nic Ci do tego... udziela się ten co ma kolumny z paździerza a głośniki siedzą tam za marne 5 złoty...

 

Najważniejsze że jemu to odpowiada i pasuje... plany ma jak każdy by coś zmodernizować, osłuchał się z tym i wie do czego chce dążyć... i koniec tematu...

Oczywiście, nie potrzebuje obecnie lepszego procesora bo skupiony jestem na czymś innym. Czy go wymienię, tego nie wiem. Obecnie jestem zadowolony z niego i w dupie mam czy on kosztuje 10000 euro czy 1000 euro, dla subfana jedno i drugie to kosmos.

Zapomniałam jeszcze dodać, że fronty idą przez Main in Primare pre60 a wkrótce Rockna Audio. 

No i trzeba pomyśleć trochę nad akustyką, zabawa w DSP jest raczej nie dla mnie. Uważam że DSP nie jest lekarstwem na wszystko. Aczkolwiek czeka mnie przygoda z aktywnymi monitorami i może się okazać że zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, WARMSTONE napisał:

Stąd te ciągotki do dużych głośników, olbrzymiego ekranu i

Co masz na myśli duże głośniki? Podłogówki na 2x22cm to duże głośniki a zapomniałem większość woli monitory na 13cm głośniku i subwoofer na 15" i wtedy jest mega efekt.

Paul oni nie rozumieją, że fronty można używać jeszcze do stereo gdzie ich kinowe pierdziawki to totalny gniot jeden elipticor droższy niż cały zestaw kina???.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zibii napisał:

Co masz na myśli duże głośniki?

 Każdy kurdupel lubi wszystko co duże. Lubi także buty na obcasach. Klaczka ma głośniki 16 cm ale założył szpileczki i wszystkim forumowiczom wydaje się, że ma 22 cm. Ja nie piszę o tym co on ma tylko o czym marzy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, paul klacska napisał:

Pięknie wykonana stolarka choć to nie mój kolor , w takich kolumnach widziałbym Piano Lakier z jakimś luksusową okleina... wiadomo ze koszta większe ale to ma cieszyć uszy jak i oczy, ozdoba salonu gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Oczywiście, nie potrzebuje obecnie lepszego procesora bo skupiony jestem na czymś innym. Czy go wymienię, tego nie wiem. Obecnie jestem zadowolony z niego i w dupie mam czy on kosztuje 10000 euro czy 1000 euro, dla subfana jedno i drugie to kosmos. 

Noo w końcu dałeś popis swojej wiedzy na temat komponentów do kina , jak dla Ciebie proc za 1k a 10k jest bez większej różnicy to przybij pione z Martinem,  on też ma coś z ciebie . Może nie IQ ale też lekką ręką bagatelizuje bardzo ważne sprawy .

 

Godzinę temu, zibii napisał:

Co masz na myśli duże głośniki? Podłogówki na 2x22cm to duże głośniki a zapomniałem większość woli monitory na 13cm głośniku i subwoofer na 15" i wtedy jest mega efekt.

Paul oni nie rozumieją, że fronty można używać jeszcze do stereo gdzie ich kinowe pierdziawki to totalny gniot jeden elipticor droższy niż cały zestaw kina???.

Paul doskonale to rozumie że wieeelkie fronty można używać do stereo , ba poszedł o krok dalej i uważa że wieeelkie fronty to wyznacznik w kinie A reszta systemu to dalszy plan ( proc za 1k czy 10k co to za różnica,  liczą się fronty ) 

 

20 minut temu, paul klacska napisał:

Ty chyba nie masz pojęcia jak zwykle o czym jest mowa. Przepraszam w imieniu YBAUDIO, że nie napisali instrukcji obsługi dla takich młotków jak ty. Szpilki to ty pewnie nawet na oczy nie widziałeś, a już na pewno nie słyszałeś. 

Ciebie też trzeba do informować, ellipticor to nie szpilka raz, a po drugie nie ma ellipticorow 16 cm, tylko 18 i 21. 

A teraz ślin się dalej przy swoich plastikach czytając to: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zibi on nie wie o czym jest w ogóle mowa. 

Dalej brandzlujecie się jakością i wielkością frontów zapominając o podstawowych zasadach w kinie jak odcięcie na 80hz , jak użycie suba , jak reszta systemu itp itd jesteście skrzywieni przez stereo i patrzycie na kino PRZEZ STEREO OKULARY a to podstawowy błąd i zaniechanie jeżeli tak się postrzega podwaliny pod dźwięk przestrzenny 5 czy 7 kanałowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Dalej brandzlujecie się jakością i wielkością frontów zapominając o podstawowych zasadach w kinie jak odcięcie na 80hz , jak użycie suba , jak reszta systemu itp itd jesteście skrzywieni przez stereo i patrzycie na kino PRZEZ STEREO OKULARY a to podstawowy błąd i zaniechanie jeżeli tak się postrzega podwaliny pod dźwięk przestrzenny 5 czy 7 kanałowy

Zgodzę się, że w kinie profesjonalnym odcinamy od 80hz według thx ale zauważ, że tam siedzę kolumny pro i w satelitach są użyte 12" i 15" głośniki które mają wysoką skuteczność tylko, że z jakością za dużo one nie mają wspólnego mają głośno i efektywnie grać dlatego w kinach mamy taką a nie inną jakość?. Zobacz firmę procella audio i ich kosmicznie ceny a zastosowane komponenty śmieszne ale mają wysoką efektywność i specjalizują się właśnie w tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do was nie mam panowie absolutnie ale tak jak wspominalem czy to zestaw podstawowy za 5k czy za 150k rządzi się tymi samymi prawami gdzie zdanie Paula już widać i podejście do kina i dzięwieku przestrzennego jak linkuje jakieś opisy czy testy KOLUMN STEREO ..... co ma piernik do wiatraka . Amatorzy nabiorą więcej wiedzy o kinie niż wy w tym samym czasie bo was pierw trzeba oduczyć myślenia stereo które w kinie jest zbędne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, Xpedite999 napisał:

Noo w końcu dałeś popis swojej wiedzy na temat komponentów do kina , jak dla Ciebie proc za 1k a 10k jest bez większej różnicy to przybij pione z Martinem,  on też ma coś z ciebie . Może nie IQ ale też lekką ręką bagatelizuje bardzo ważne sprawy .

Ty nawet tego nie masz i przestań płakać dzieciaku, z tego co pamiętam to wyskoczyles kiedyś z jakimś budżetowym ampli za 1400 i teraz pouczasz innych. Nie ważne czy będę miał procek za 1000 EUR czy 10000 EUR, ty będziesz i tak nie powiem gdzie. A jesteś tak pusty dzieciaku, że jak ktoś napisze że ma sprzęt za 10 tyś, to będziesz się czepiał czemu nie za 20 tyś. Jak kupi za 20 tyś, to czemu nie za 30 tyś i tak dalej. W dupie mam co ty sobie myślisz o moim tanim procesorze, mi wystarczy . Ty prostaku nawet takiego nie masz o lepszym nie wspomnę, wątpię nawet czy ty w ogóle kiedyś miałeś styczność z takim poziomem. Zresztą po co ja ci to piszę, ty i tak nic nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, Xpedite999 napisał:

Jego się nie wyleczy....podstawowa diagnoza - kino to całość,  gdzie gość opiera to na 2 frontach wielkich i drogich i  tak zaczyna postrzeganie kina . Reszta ...hmm coś się doda,  mniejsza z tym ...ważne że fronty są.  Przecież to brzmi jak jakiś dowcip.

Święta racja, tylko parę rzeczy pominąłeś . Widzę że widzisz to co chcesz widzieć. Fronty przysłoniły ci całą resztę. Przypomnę ci że mam jeszcze topowy player, dobry projektor i parę innych gratów. Gdybym chciał się czepiać, to bym napisał że ty masz tylko suby i nic więcej. Mamy inne postrzeganie rzeczywistości, ale o tym już była mowa nie raz. Ty w filmie dostrzegasz tylko walenie na klatę, coś takiego jak muzyka w filmie i parę innych rzeczy cię nie interesuje. Może jak dorośniesz to zaczniesz zauważać inne rzeczy w ścieżce dźwiękowej w filmie. Wybacz koleś ale ja mam większe wymagania względem ścieżki dźwiękowej niż ty, nawet tej w 5.1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylicz sobie proporcjonalnie jaki to powinien być proc i za ile jeżeli do zestawów za 10-13k polecane są ampli za ok 5-7 k , chyba ma sens takie myslenie ... no oczywiscie końcówki swoją drogą 

Ps. Mowa o cenie zestawu a nie samych frontów więc sięgnij głębiej do skarbonki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Fotki to dla kolegów a nie dla ciebie. 

 No to wyślij fotki kolegom, wszystkim.I niech poświadczą jaką to masz salę kinową. Przestań śmiecić mitomanie bo my tu z kolegą Martinem nad poważnymi sprawami debatujemy. Zabierz ze sobą też tego  bogacza z procellami. Norweg i Holender, ciekawe jakie wyjdzie potomstwo. Nie mam już cierpliwości czytać jak dwa gołodupce się przekrzykują. 

48 minut temu, zibii napisał:

można zastosować trinnova lub datasat lub tańszy pre z osobnymi końcówkami mocy można spokojnie kupić 8 kanałów w klasieD za dobrą kasę i zmieścić się z wszystkim w 100kzł.

 Następny odlecial. Tutaj Martin robi kino za 15kzł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

 No to wyślij fotki kolegom, wszystkim.I niech poświadczą jaką to masz salę kinową. Przestań śmiecić mitomanie bo my tu z kolegą Martinem nad poważnymi sprawami debatujemy. Zabierz ze sobą też tego  bogacza z procellami. Norweg i Holender, ciekawe jakie wyjdzie potomstwo. Nie mam już cierpliwości czytać jak dwa gołodupce się przekrzykują. 

 Następny odlecial. Tutaj Martin robi kino za 15kzł.

15kzł to same głośniki gdzie końcówki, procesor, kable i reszta...?

42 minuty temu, WARMSTONE napisał:

 Proponuję tym razem odpuścić Martinowi, obecnie na forum kilka osób wie co jak z tym Atmosem. W dalszym ciągu pozostaje kilka nieścisłości i niedomówień, o których warto pogadać. Minimalistyczne warunki Martina są niezłą bazą do omówienia każdego aspektu. Ktoś by musiał to poprowadzić ja nie mam ochoty. Może Klaczka albo Zibi. Marcin poproś przedstawicieli elity. 

Nikogo prosić nie będę i nie zamierzam!!! Czy minimalistyczne? Nie powiedziałbym, promień okręgu wynosi 230cm od każdej kolumny do punktu wiec jakie minimalistyczne warunki??? Prędzej średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, paul klacska napisał:

Wolę do niego, niż do ciebie. ????

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 No i rozdziewiczyli my Poula. Idź na całość, dawaj więcej fotek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie, jeśli nadal będziecie używać takiego słownictwa i trollować posypią się BOTy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, stench napisał:

Panowie, jeśli nadal będziecie używać takiego słownictwa i trollować posypią się BOTy.

to może zamiast usuwać nasze wpisy zajmij się w końcu egzekwowaniem regulaminu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, fetek napisał:

to może zamiast usuwać nasze wpisy zajmij się w końcu egzekwowaniem regulaminu.

Zgadzam się z tym...

Jestem tego świadom ze mi za to co pisałem należy się miesiąc lub dwa urlopu...

Ale skoro nikt nie robi porządku z jednym delikwentem to aż się samo Ciśnie na usta...

Mialem wrzucić tutaj zdjęcia, wyniki rozmieszczenia kolumn, wysokości i etc... ale na każdym kroku zawsze była nie miła odpowiedz tego pana wiec sobie odpuściłem i nie zamierzam...

wiem ze krytyka tez jest mile widziana ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się pierw uderz w pierś czy ten delikwent nie ma racji i nie " mówił " głośno o twoich ciągłych planach , upgradach, remontach , zakupach , usprawnieniach , ulepszeniach , wymianach,  opiniach .... myślę że większość jak nie wszyscy przyznali by rację ( szczerze ) o ile pamiętają twoje tematy i zapowiedzi które do dziś można znaleźć bez problemu  . Nagle raz na jakis czas chcesz cos naprawde zrobić , mniejsza z tym ile z tego pokrywa się z planami ale działasz......no i ledwo łapy na czymś położysz już to sknocisz bo po tylu latach na forum i tylu tematach posluchales się jakiegoś.....  I to jeszcze mu zapłaciłeś 150€ , gdzie mogłeś mieć wszystkie rady na forum żebyś tak gębą nie chlastał ( choć by od kamienia) ...... tego nie idzie inaczej nazwać jak komedią,  w sumie nawet dobrą bo trochę Bareją zalatującą... nie szukaj winnych a jeżeli już to zacznij od siebie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Wylewacie tylko wzajemne żale i kwasy i dziwicie się, że nikt tego nie czyta ???

Jak nawołujecie do respektowania i stosowania regulaminu to wszystkie wasze wątki moderacja powinna zamknąć z powodu wyzwisk i awantur a uczestnicy drak dostać bany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wylewacie tylko wzajemne żale i kwasy i dziwicie się, że nikt tego nie czyta ???
Jak nawołujecie do respektowania i stosowania regulaminu to wszystkie wasze wątki moderacja powinna zamknąć z powodu wyzwisk i awantur a uczestnicy drak dostać bany.
Ja jestem za. Nawet jeśli to mnie miało by dotknąć. Wirus pokazał, że nie raz warto zwolnić. Czystka może trochę naprawiłaby to forum. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, stench napisał:

Wylewacie tylko wzajemne żale i kwasy i dziwicie się, że nikt tego nie czyta ???

Jak nawołujecie do respektowania i stosowania regulaminu to wszystkie wasze wątki moderacja powinna zamknąć z powodu wyzwisk i awantur a uczestnicy drak dostać bany.

Również jestem za...!!!

W takim razie polecam już zacząć czyścić, bo trochę tego jest i dać co nie którym krótki urlopik choćby 4-ro dniowy, a w tym czasie robić „Porządek”... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Ty się pierw uderz w pierś czy ten delikwent nie ma racji i nie " mówił " głośno o twoich ciągłych planach , upgradach, remontach , zakupach , usprawnieniach , ulepszeniach , wymianach,  opiniach .... myślę że większość jak nie wszyscy przyznali by rację ( szczerze ) o ile pamiętają twoje tematy i zapowiedzi które do dziś można znaleźć bez problemu  . Nagle raz na jakis czas chcesz cos naprawde zrobić , mniejsza z tym ile z tego pokrywa się z planami ale działasz......no i ledwo łapy na czymś położysz już to sknocisz bo po tylu latach na forum i tylu tematach posluchales się jakiegoś.....  I to jeszcze mu zapłaciłeś 150€ , gdzie mogłeś mieć wszystkie rady na forum żebyś tak gębą nie chlastał ( choć by od kamienia) ...... tego nie idzie inaczej nazwać jak komedią,  w sumie nawet dobrą bo trochę Bareją zalatującą... nie szukaj winnych a jeżeli już to zacznij od siebie 

Dla twojej informacji... Nasz forumowy kolega przyznał sam ze jest dużo niewiadomych i nie wie sam do końca jak podejść do tematu...

Natomiast ja mogę Ci tylko powiedzieć ze uchwyty jeszcze nie są zamontowane, oczekuje na zamówioną „belkę” do zamocowania prawego bocznego sourrand patrząc w stronę ekranu... a dlaczego w taki sposób? a no dlatego iż 30 cm dalej jest okno i nie miałbym jak przymocować kolumny, a dwa to na złożone zamówienie pod uchwyt, stand bym musiał trochę poczekać, w sumie mi się nie spieszy ale wole „belkę”... a co do wysokości wysokotonowki umieszczonej od podłogi, tak wyszło z wyliczeń, natomiast ja i tak zamontuje niżej przyjmując wysokość słuchu na wysokości 100cm...

znając życie zaraz coś i tak głupiego napiszesz bo inaczej nie potrafisz, taka będzie twoja odpowiedz... masz pokój skalibrowany przez Maćka z jego certyfikatem i dzięki temu plujesz innym w twarz bo myślisz ze jesteś „Gość”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martin Rejek napisał:

oczekuje na zamówioną „belkę” do zamocowania prawego bocznego sourrand patrząc w stronę ekranu... a dlaczego w taki sposób? a no dlatego iż 30 cm dalej jest okno i nie miałbym jak przymocować kolumny, a dwa to na złożone zamówienie pod uchwyt, stand bym musiał trochę poczekać, w sumie mi się nie spieszy ale wole „belkę”...

A mógłbyś coś więcej o tej belce, może jakieś foto poglądowe, bo zaciekawiłeś mnie tym rozwiązaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, sypus napisał:

A mógłbyś coś więcej o tej belce, może jakieś foto poglądowe, bo zaciekawiłeś mnie tym rozwiązaniem.

Owa belka będzie miała 100x100x2500, zostanie zamontowana w wyznaczonym miejscu czyli tam gdzie kolumna boczna będzie miała 100’ względem miejsca odsłuchu... i dzięki niej będę mógł ustawić/zamontować kolumnę wyżej bądź niżej... natomiast stand czy uchwyt byłby tylko jednomiejscowym rozwiązaniem, tutaj mam większe pole manewru...

4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

gdzie mogłeś mieć wszystkie rady na forum żebyś tak gębą nie chlastał ( choć by od kamienia) ...... 

Od Ciebie bym żadnej nie uświadczył tak czy siak wiec po co tak piszesz...? Bronisz dupska czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Martin Rejek napisał:

 sourrand 

Co to jest ?

 

31 minut temu, Martin Rejek napisał:

 a no dlatego iż 30 cm 

Jest " iż " widać humor dopisuje ...

16 minut temu, Martin Rejek napisał:

Od Ciebie bym żadnej nie uświadczył tak czy siak wiec po co tak piszesz...? Bronisz dupska czy co?

Chcesz na siłę wykazać swoją wiedzę i inicjatywę ale niestety skutek odwrotny od zamierzonego bo wstyd przyznać ale po tylu latach na forum dalej raczkujesz i logicznie nie potrafisz czegoś połączyć w całość .  O dupsko to raczej ty się powinieneś obawiać a za epitety i wyzwiska odpocząć nie 4 dni ale 4 tygodnie .

 

31 minut temu, Martin Rejek napisał:

 masz pokój skalibrowany przez Maćka z jego certyfikatem i dzięki temu plujesz innym w twarz bo myślisz ze jesteś „Gość”

Wtf???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, Xpedite999 napisał:

O dupsko to raczej ty się powinieneś obawiać a za epitety i wyzwiska odpocząć nie 4 dni ale 4 tygodnie .

Ja mogę nawet dwa miesiące odpocząć, ja bez forum przeżyje natomiast ty nie...

7 minut temu, Xpedite999 napisał:

Chcesz na siłę wykazać swoją wiedzę i inicjatywę ale niestety skutek odwrotny od zamierzonego bo wstyd przyznać ale po tylu latach na forum dalej raczkujesz

Heh dobre... wiem jak powinno wyglądać rozmieszczenie 5.1/7.1 i na tym moja wiedza sie kończy, dwa lata przerwy w kinie, w tym czasie pojawił się Atmos, DTS:X czy AURO3D już na dobre w domostwach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W takim razie ja zacznę i myśle ze da się ten wątek jeszcze uratować i sprowadzić na właściwa drogę...

Za tem na jakiej wysokości zamontować dolna warstwę przyjmując wysokość uszu(moich) na wysokości 100 cm od podłogi? Sufit jest na wysokości 2,5m,  kolumny Atmosowe będą pod katem 45’ czyli przyjmijmy ze centrum akustyczne będzie oddalone od sufitu 20 cm, w tym wypadku pozostaje nam 230 cm, rozmieszczenia dolnych kątów nie biorę pod uwagę bo wiem jakie powinny być chodzi tylko i wyłącznie o ustalenie odpowiedniej wysokości...

ale dla domagających się mogę podać:

Centralny -0’

Fronty -33’

Boczne -100’

Tylnie -135’

Podałem to co najważniejsze, teraz proszę was o pomoc w wyznaczeniu wysokości dolnej strefy...

 

ps. Ja myślałem by zamontować na wysokości 100 cm licząc od podstawy do podłogi. W tym momencie wychodzi 125 cm głośnik wysokotonowy od podłogi  i pochylić cała kolumnę w dół w stronę słuchacza. W taki sposób sobie to wyobrażam zamontowane, być może jest to złe... nie wiem poczekam na podpowiedzi...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.