Skocz do zawartości
IGNORED

Komisy z płytami - Warszawa


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Komisy z płytami znam trzy. Największy to znany wielu forumowiczom Muzant, mający też własną stronę internetową:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Róg Kubusia Puchatka i Świętokrzyskiej, naprzeciw Ministerstwa Finansów. Tyle, że róg wklęsły, od podwórza, schodkami w dół. Ceny płyt od 3 i 5 złotych, z tym, że te najtańsze, wyłożone w przedsionku, wyglądają zwykle tak, jakby nimi szlifowano inne płyty, chodnikowe. Ale czasem i tu można wygrzebać coś ciekawego i mnie się to już parokroć udało. W środku płyty w lepszym stanie ale i ceny normalniejsze. Można odsłuchać, jest gramofon tyle, że od paru tygodni jest to możliwość raczej teoretyczna, bo gramofon zgubił obroty i nie może ich odnaleźć :-( Na miejscu można też kupić koszulki do płyt - ostatnio po złotowce i sam gramofon. Drugi komis znajduje się na tyłach kina Relax ale aby tam wejść musiałbym schudnąć :-| Trzeci zaś z mi znanych znajduje się w księgarni, w hali na Koszykach. To była do niedawna uboczna działalność ale teraz płyt przybyło, jest ich naprawdę sporo (wszystkie po 15 złotych) tyle, że można je przed zakupem jedynie obejrzeć, bo nie mają gramofonu :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis muzyczny Sarah - Warszawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nigdy tam nie byłem.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Poznańskiej jest Rubicon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym komisie na Smolnej. Smolna 40. Trafić nie jest tak łatwo, więc wytłumaczę. To pierwszy dom po lewej idąc od Nowego Światu. Pierwszy za narożnym pałacykiem mieszczącym przed wojną ambasadę Wielkiej Brytanii, a w "naszych" już czasach siedzibę KPN, o czym przypomina podświetlana tablica wzywająca do głosowania nań w wyborach wiele lat temu i podająca z dawna już nieaktualny numer listy. Sam budynek, w którym mieści się komis należy do jednej z organizacji młodzieżowych z poprzedniej jeszcze epoki. Nędzny stan budynku wiąże się z planami jego wyburzenia w celu przebicia ulicy Kopernika, nigdy niezrealizowanymi a teraz całkiem zarzuconymi w związku z budową nowej siedziby Giełdy. I chyba jeszcze sporami, do kogo tak naprawdę należy. Kiedy już staniemy przed budynkiem powinniśmy ruszyć i odważnie przejść przez bramę na podwórko. Potem patrzymy przez lewe ramię. Obracamy się. Tak, to tu! Jest szyld. Schodzimy po wchodach w dół. Mijamy sklep z obuwiem i jesteśmy na miejscu. Po lewej w pudłach na półkach droższe płyty. Ceny są wypisane na okładkach od środka. Po lewej znacznie więcej pudeł. Też z płytami. Cen nie ma. Trzeba się zapytać sprzedawczyni. Wyjaśni, że wszystkie są po 6 złotych. Płyty nie są chaotycznie wymieszane jak te najtańsze po 3 i 5 złotych w Muzancie. Są też w znacznie lepszym stanie od tych tam najtańszych. Przynajmniej na oko, bo nie ma gramofonu, by odsłuchać. Lubię grzebać w tych najtańszych, bo tam się właśnie robi odkrycia. Wybieram sześć. Oczywiście kolejny Wysocki (mam słabość). Coś zaskakującego? Msza Wędrującego według tekstów Stachury w wykonaniu Chodakowskiej. Lubię takie odkrycia "z epoki". I dziwna płyta "Świnie" (Morawski, Waglewski, Nowicki, Hałdys). I Turbo "Dorosłe dzieci". Jeszcze nie słuchałem. I jeszcze dwie. Parę innych z bólem odłożyłem, bo z kasą jednak krucho. Płacę 40 złotych za wszystkie, więc jest jakaś obniżka, jak się bierze więcej. Poza tym oczywiście płyty CD. I jak kogoś nie zadowala tylko bierne słuchanie - jest to też komis z instrumentami muzycznymi. I wysoko na półce dwa polskie gramofony. Chyba na sprzedaż ale nie pytałem. W sumie - oczywiście warto, a nawet trzeba zajrzeć. Szkoda tylko, że nie ma gramofonu, by posłuchać płyt na miejscu. Byłoby to wtedy miejsce tak urokliwe jak Muzant na Kubusia Puchatka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest jeszcze komis na ul Freta, niestety nie pamiętam jak się nazywa (coś mi się kołacze helicon, ale nie dam za to nawet najmniejszego palca). Wchodzi się do knajpki, a po lewej jest komis.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Helicona zostały tylko resztki, choć byłem tam ostanio 2 lata temu, więc może coś się zmieniło. Kiedyś w pierwszej połowie lat 90-tych to było prawdziwe "eldorado". LP były wówczas niemodne, więc i ceny były znacznie niższe. Mam sentyment do tego miejsca. Za pierwszą zarobioną kasę kupiłem tam cały "Pierścień Nibelunga" po dyrekcją Karla Bohma(16 LP) i wiele innych płyt. Kurde, to był chyba 1991 rok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w tygodniu śliniłem się na widok tych ilości płyt i sprzętu, bo swego czsu był tam też komis z audio. Atmosfera była super, zawsze sączyła się muzyka, pod sufitem wisiały dekoracje z rur kominowych czy rynien owiniętych sreberkiem, zawsze sporo ludzi. Ach to były czasy.8-)

A teraz, jeżeli chodzi o płyty to faktycznie wygląda na działalność poboczną, a może to tylko wierzchołek góry.....8-)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam jeszcze Megadisc na Nowym Świecie 52.Głównie handlują cd ale mają też sporo LP nawet pierwsze wydania w bardzo dobrych stanach! Generalnie raczej tylko dla fanów rocka z lat 60 i 70, troche heavy metalu, duzo rzadkich pozycji.

 

pozdrawiam,

 

Stones_Fan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie w ogole dziwie, ze w takiej metropolii jak wawa jest tylko kilka adresow dla ludzi, ktorzy gotowi sa wydac za jednym razem pewnie co najmniej 50 zl:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy Warszawa przestała być Warszawą 17 września 1939 roku. Z epizodem w 1944.

Jak mozna mówić o Warszwie jako mieście ,gdy w nim jest tylko 20% mieszkanców z warszawską przeszłością antenatów,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> conri

 

Co takiego przełomowego wydarzyło się w Warszawie17 września, że przestała być tym samym miastem?

 

Przedwojenna Warszawa jeśli idzie o swoje elity, a i niemałą część pozostałych mieszkanców też była miastem w przybyszów, ludzi tu nowych. W końcu z miasta prowincjonalnego stała się stolicą.

 

Mimo sporej literatury na ten temat i choćby wysiłków dodatku stołecznego Wyborczej w świadomości jej mieszkanców przedwojenna Warszawa funkcjonuje jako jakiś dziwny mit, mit "prawdziwego" miasta przeciwstawionego miastu dziesiejszemu ale bez świadomości dość powszechnej przed wojną, że było to miasto pozbawione uroku, wręcz brzydkie i chyba w ówczesnej postaci nielubiane. Miasto od którego uciekano do powstających na jego ówczesnych obrzeżach dzielnic willowych lub podobnych powojennym osiedli mieszkaniowych, jak WSM na Żoliborzu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I kolejny. Na Baczyńskiego. To uliczka w bok idąca od Wareckiej, pierwsza w prawo idąc od Placu Powstańców Warszawy. Niedługa więc i bez numeru, którego nie zapamiętałem, łatwy będzie do odnalezienia. Płyty po 10 i 15 złotych ale w ramach wyprzedaży (więc nie wiem, czy dalej to prowadzić będą) sprzedają 7 dowolnych za 50 złotych. Niedaleko od Muzanta, więc można wstąpić idąc tam lub wracając. Płyty w pudłach ułożone alfabetycznie wykonawcami więc jest jaki taki porządek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a nie wiecie gdzie mozna kupić winyle z muzyką lat 90-tych?? (chodzi mi o muzyke komercyjną)

nie były to dobre czasy dla tego nosnika, ale powinno w stolicy coś być...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, 5 Maj 2005, 17:47

 

>I kolejny. Na Baczyńskiego. To uliczka w bok idąca od Wareckiej, pierwsza w prawo idąc od Placu

>Powstańców Warszawy. Niedługa więc i bez numeru, którego nie zapamiętałem, łatwy będzie do

>odnalezienia. Płyty po 10 i 15 złotych ale w ramach wyprzedaży (więc nie wiem, czy dalej to

>prowadzić będą) sprzedają 7 dowolnych za 50 złotych. Niedaleko od Muzanta, więc można wstąpić idąc

>tam lub wracając. Płyty w pudłach ułożone alfabetycznie wykonawcami więc jest jaki taki porządek.

 

to MusicFan. Jak jestem służbowo w Warszawie zawsze mnie tam poniesie. Bardzo duzo płyt tam kupiłem. Ceny rewelacyjne, stan większości EX.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak tu piszecie o komisach w Wawie a ja wróciłem niedawno ż Pragi (tej w Czechach) i wszedłem na 5 minut (żona) do komisu z LP (niedaleko opery). Na pięterko i... prawie usiadłem ilość płyt powala. Pierwszy rzut oka i już miałem 6 sztuk....ech. Ceny 50 koron czyli około 6,5 sztuka.

Ostatecznie nic nie wziąłem i jeszcze się nasłuchałem że znikam na pół dnia w jakichś komisach ze starociami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do ja dodam jeszcze komis J-17 przy al. Jerozolimskich 50. Konkretniej na dworcu Śródmieście - peron 1 kierunek wschód. Płyt jest raczej mało, nie ma jak odsłuchać i większość handlu odbywa się na allegro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale odnotować zawsze można.

 

Jest jeszcze coś na dworcu centralnym, ale nie miałbym zaufania do tych płyt (większość z tych które tam widziałem miała na przykład inne kolory, rozmyte nadruki, albo dodatkowe utwory :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy sklep na Poznańskiej jeszcze funkcjonuje?

Właśnie postanowiłem się tam wybrać i odbiłem się od drzwi.

żeby nie było - w godzinach otwarcia :)

 

MusikFan na Baczyńskiego? A co konkretnie tam mają (gatunkowo)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie myle ulic i sklepow to tam znajdziesz sporo amerykancow glownie popularny w ameryce rock, pop i troche staroci wlasciciel jezdzi od czasu do czasu takze za ocean i przywozi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mikowaj, 31 Sie 2007, 23:16

>Czy sklep na Poznańskiej jeszcze funkcjonuje?

 

Funkcjonuje, ale adres zmienił się. Teraz jest na Marszałkowskiej, w pobliżu teatru Rozmaitości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak wygląda sprawa komisów z płytkami na dzień dzisiejszy? Niedługo wybieram się do Warszawy i chciałbym odwiedzić jakiś komis, ale na poszukiwania nie będę miał czasu na miejscu. Plan wycieczki muszę więc wcześniej zaplanować, a nie mam pojęcia gdzie uderzyć. Głównie interesują mnie CD-ki.

 

Linki zamieszczone do sklepów wygasły. Wnioskuję, że razem ze sklepami?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cd to j-17 i muzant napewno istnieją i ceny chyba też przystępne. Adresy masz powyżej. Na tyłach dawnego kina Relax też chyba cdeki sprzedają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę winyli (parę ładnych półek) jest w sklepiku na bazarze na Kole, ale otwarte tam z rzadka - chyba tylko w dni "bazarowe".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatno w temacie posucha straszna. Z nowo otwartych mamy Warszawska Gielde Plytowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w Hybrydach - szkoda ze tylko raz w miesiacu przez kilka godzin, Antykwariat na Tamce gdzie trafiaja sie coraz czesciej ciekawe plyty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) niedaleko Hi-Fi Club a przy samym Ministerstwie Dzwieku i kilka nowych rozkladanych lozek na wolumenie gdzie maja tytuly do bolu sztampowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno w temacie posucha straszna. Z nowo otwartych mamy Warszawska Gielde Plytowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w Hybrydach - szkoda ze tylko raz w miesiacu przez kilka godzin, Antykwariat na Tamce gdzie trafiaja sie coraz czesciej ciekawe plyty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) niedaleko Hi-Fi Club a przy samym Ministerstwie Dzwieku i kilka nowych rozkladanych lozek na wolumenie gdzie maja tytuly do bolu sztampowe

 

łóżek na Wolumenie to nie zauważyłem,raczej stragany stołowo- namiotowe,lub z gruntu.

To zależy jak się przebiera.Bywają wśród sztampy ciekawostki.Wystawia tam jeden z A-gro, i ma ciekawe (jak dla kogo) nagrania.Również stan techniczny całkiem do przyjecia.I co ważne przyjmuje reklamację w następnym tygodniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antykwariat na Tamce gdzie trafiaja sie coraz czesciej ciekawe plyty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) niedaleko Hi-Fi Club a przy samym Ministerstwie Dzwieku i kilka nowych rozkladanych lozek na wolumenie gdzie maja tytuly do bolu sztampowe

Jak z cenami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z cenami?

 

Tu masz link do jednej z ich aukcji. Ceny przyzwoite, allegrowa srednia. Zadnych rewelacyjnych plyt, ale troche porzadnych, np. Floyd od Ummagummy do The Wall.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

WitamChciałbym odświeżyć wątek .

Na Tamce są 3 ,muzant ,BUW ,wolumen,gruba nuta .

Czy jest coś jeszcze ?

 

giełda płytowa jest też raz na miesiąc w Barze Mlecznym prasowy na Marszałkowskiej (odcinek między Pl. Unii Lubelskiej a Pl. Zbawiciela). byłem parę miesięcy temu, twarze wystawców zasadniczo te same co w Hybrydach (ta giełda w Hybrydach nadal działa?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie ostatnio nie byłem , ale wydaje mi się że nadal działa .

Zapomniałem napisać o MegaDiscu który zmienił siedzibę na ul.Długą 44.

No i jest oczywiście jeszcze Hej Joe ! jak mogłem zapomnieć .+

i J17 .

 

Nie byłem w :

Siede One na Chmielnej , ktoś był , wie co mają ?

Siódemki -ul. Nowowiejska 4 róg Waryńskiego (w bramie),

przy Metrze Politechnika mają DAB coś jeszcze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.