Skocz do zawartości
IGNORED

....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?


Miroslav1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
8 godzin temu, MrSalieri napisał:

Już kiedyś zwróciłem na to uwagę.  Widocznie kolumny za 50 tysięcy potrafią zagrać tylko wokalik i gitarkę lub skypeczki solo. Najważniejsze, że właściciel zadowolony. 

MrSalieri,  czy w końcu udało Ci się posłuchać (jakichkolwiek) Harbethow czy też Dynaudio, że tak pewny siebie wygłaszasz opinię? Jeśli nie, to może zostaw te gdybania tym którzy mieli możliwość posłuchania.  Tak często płacze żałobne odprawiasz, że brak Ci merytorycznych wpisów na forum, to przysłuż się sprawie i nie wypowiadaj się o kolumnach które słyszałeś tylko na YT. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Meloman napisał:

Tym samym ocena kolegi @damazy to powielanie raczej stereotypów niż prawdziwa ocena (bez urazy oczywiście). Dla mnie te filmy są nic nie warte.

Napisałem to co słyszałem na telefonie i zaznaczyłem że trzeba to traktować z przymrużeniem oka ? A co do tego czy te filmiki są coś warte to można na to patrzeć z dwóch stron. Jeżeli ktoś próbuje poznać i wyrobić sobie zdanie na temat brzmienia jakiegoś sprzętu na podstawie takich filmików. To od razu pisze że to droga do nikąd. I w tym sensie te filmiki sa bezwartościowe. Natomiast fajnie jest zobaczyć jakiś sprzęt posłuchać jakieś muzy bo za jakiś czas będziemy te filmiki oglądać z sentymentem. I w tym sensie te filmiki wcale nie są bezwartościowe. Także i zgadzam się z Tobą i sie nie zgadzam ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

jeszcze jeden mocny zintegrowany zestaw u Damazego 

No zestaw Marka Levinsona na Gauderach to było coś wyjątkowo dobrego. CD Marka Levinsona no.512 to świetne źródło. Chyba najlepsze CD z jakim miałem do czynienia. Wzmacniacz z kolei to dzieło sztuki inżynierskiej. Wykonanie po prostu genialne a do tego przyzwoity DAC. 

Co do Gauderów to też wyjątkowo dobre kolumny jak za te pieniądze. Dziwi mnie to że firma Gauder jest tak mało popularna na naszym rynku. A szkoda bo i są i ładne i świetnie grają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, damazy napisał:

A co do tego czy te filmiki są coś warte to można na to patrzeć z dwóch stron.

Uczciwie przyznam, że nigdy nie bawiłem się w tego typu filmiki na YT, ale też znowu uczciwie przyznam, że wczoraj jak odsłuchiwałem na komórce to byłem mimo wszystko zaskoczony, że pewne cechy brzmienia w jakiś sposób można ocenić. Po wgraniu na YT nagrany dźwięk wiele stracił - tak jak pisałem, pewnie przez dodatkową kompresję. Tutaj już było to mocno przekłamane. Najbardziej traciła czytelność brzmienia, a na to z kolei jestem ja mocno uczulony (podobnie jak na wokale).

Używałem Xiaomi MI 9T Pro. Kompletnie nie wiem czym ona nagrywa (jaki ma hardware znaczy się mikrofon) i w jaki sposób zapisuje dźwięk (jaki kodek, jakie parametry) na ścieżce video. Niemniej spokojnie można w mojej opinii w miarę ocenić dwie rzeczy:

- separację, tj. z jaką czytelnością gra system;

- dynamikę (choć tu już troszkę gorzej, bo jednak nagranie spłaszcza zakres).

Przestrzenność wg mnie trochę się gubi i przynajmniej u mnie się to też spłaszcza. Najgorzej jednak wypada ogólnie barwa - wiadomo basy, ale też wysokie.

2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

nie twierdzę że Damazy to drugi Martin Scorsese ? ale chłopaczyna nagrał trochę tych filmików    ….. jest to tylko niewielka namiastka gratów które miał....

Bez żadnego sarkazmu, ale naprawdę można pozazdrościć. Wieczorkiem posłucham sobie na słuchawkach tych dwóch nowych filmików.

5 minut temu, damazy napisał:

Co do Gauderów to też wyjątkowo dobre kolumny jak za te pieniądze.

W moich Kato jest ich dystrybutor. Zawsze uważałem je za drogie, ale jak spojrzałem w cennik to ujdzie w bólu. Jaki to konkretnie model u Ciebie gościł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Meloman napisał:

W moich Kato jest ich dystrybutor. Zawsze uważałem je za drogie, ale jak spojrzałem w cennik to ujdzie w bólu. Jaki to konkretnie model u Ciebie gościł?

Gauder Arcona 80 miałem je dość długo. Jak na mnie oczywiście ? hehehe Polecam przesłuchać bo warto. Tym bardziej że w RCM mają świetną sale odsłuchową. No i ja tam zawsze dobrze się czuje ? Szef ma dobry gust muzyczny i łeb na karku. Przeważnie wychodzę stamtąd bogatszy o jakieś doświadczenie. 

Wiadomo że to wszystko zależy od gustu. Ale gwarantuje że jakość wykonania Gauderów oraz neutralność są wyjątkowo dobre w tej cenie. Łatwe są w ustawieniu no i mają świetny bas. I żeby nie było że reklamuje te kolumny ? Sprzedałem je już parę miesięcy temu ale miło je wspominam i nawet troszkę żałuję że sprzedałem bo teraz ciekawy jestem jakby się zaprezentowały z moim Jadisem I88. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, damazy napisał:

Gauder Arcona 80 miałem je dość długo.

Na stronie RCM jest cennik i jak rozumiem, że ta kwota ok. 17-18 tysi to za parę? Ja teraz poluję na coś droższego. Chcę sprawdzić kolumny z przedziału do 50 tysięcy.

5 minut temu, damazy napisał:

Ale gwarantuje że jakość wykonania Gauderów oraz neutralność są wyjątkowo dobre w tej cenie. Łatwe są w ustawieniu no i mają świetny bas.

Wiem. Cenię to firmę.

5 minut temu, damazy napisał:

Szef ma dobry gust muzyczny i łeb na karku. Przeważnie wychodzę stamtąd bogatszy o jakieś doświadczenie. 

Już chyba kiedyś pisaliśmy o nim. Zgodzę się, tylko ona dla mnie jakieś dziwne irytujące podejście do tematu/klienta. Ma wiedzę, ale ilekroć tam jestem to coś zgrzyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Meloman napisał:

Już chyba kiedyś pisaliśmy o nim. Zgodzę się, tylko ona dla mnie jakieś dziwne irytujące podejście do tematu/klienta. Ma wiedzę, ale ilekroć tam jestem to coś zgrzyta.

Hahaha ja lata temu też takie miałem odczucie ale teraz zmieniłem zdanie a nawet go rozumiem ? Gość ma wielkie doświadczenie bo sprzedaje rzeczy dobre i jak każdy z nas chwali i broni to do czego jest przekonany. Wiem że to boli jak ja się chwale swoim sprzętem a ktoś mi mówi że no trudno że to mam i to moja sprawa na czym słucham i jeszcze dorzuca do tego. No ja Panu nie bronię na tym czymś słuchać hahaha. Ale tak jak mówiłem wcześniej. Jak się rozkmini gadkę to okazuje się że to jest w porządku gość z poczuciem humoru ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, damazy napisał:

Napisałem to co słyszałem na telefonie i zaznaczyłem że trzeba to traktować z przymrużeniem oka ? A co do tego czy te filmiki są coś warte to można na to patrzeć z dwóch stron. Jeżeli ktoś próbuje poznać i wyrobić sobie zdanie na temat brzmienia jakiegoś sprzętu na podstawie takich filmików. To od razu pisze że to droga do nikąd. I w tym sensie te filmiki sa bezwartościowe. Natomiast fajnie jest zobaczyć jakiś sprzęt posłuchać jakieś muzy bo za jakiś czas będziemy te filmiki oglądać z sentymentem. I w tym sensie te filmiki wcale nie są bezwartościowe. Także i zgadzam się z Tobą i sie nie zgadzam ??

damazy dobrze to ująłeś.... dodam od siebie że te filmiki przypominają mi elementy systemu które miałem wcześniej.... tyle tego było że już się czasem zapomina co się przytargało na chatę ?

Mimo wszystko warto wrzucać filmiki bo jak wcześniej już zostało wspomniane to ożywiają wątek a poza tym pokazują że osoba która nagrała i się wypowiada to miała, słuchała i ma realnie wyrobione zdanie na temat danego elementu...

.... a więc nie krępować się, wrzucać filmiki i dyskutować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dynaudio Contour S 1.4LE / Harbeth P3esr / UR Triode 25 / Denafrips Ares II / Linn Akurate DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

….również zachęcam do wrzucania filmików/zdjęć swoich systemów....zobaczycie jak fajnie będzie coś takiego oglądać/słuchać za kilka lat - tak dla potomnych ? 

...w tej zabawie również jakość płyty ma swoje znaczenie ( może nawet priorytetowe) i tu słówko....Jadis jest bardzo tolerancyjny dla płyt słabo a nawet kiepsko nagranych...oczywiście różnicuje takie płyty ale nie degraduje dźwięku ze słabego krążka....jakby miał w sobie własną ''matrycę''  i nie pozwalał na wyjście jakiegoś słabego dzwięku….kupuję płyty K2HD itp. ale jakoś po kilku odsłuchach te krążki lądują na półce i  już  niechętnie do nich wracam - dlaczego ? - ano dlatego że na lampie  zbyt perfekcyjnie/idealnie to brzmi - oczywiści to jest tylko moja opinia, ale tak to wygląda...

...natomiast FBI jest łasy na wszystkie idealnie nagrane  płyty,  za to jest dość surowy dla płyt słabo nagranych i od razu to wywala na wierzch ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Meloman napisał:

@damazy

A słyszałeś jakieś inne kolumny Gaudera?

Tak słuchałem w RCM Gauder Acoustic Darc 100 napędzane przez Thrax i to było jedne z lepszych brzmień jakie w życiu słyszałem. Pan Roger puścił z analogu płytę Genesis "Invisible Touch"  Energia w czystej postaci. To było przeżycie jak na koncercie. Dosłownie z kolumn uderzyły we mnie dwie kule energii. W pierwszym momencie tak to właśnie odebrałem. Dopiero po jakieś chwili dotarł do mnie naturalny prądowy dźwięk gitar. I tam też usłyszałem to co najlepiej lubię, czyli czułem się jakbym przeniósł sie w lata 80. Dosłownie czułem ten klimat. Ja bardzo cenie sobie za to właśnie Jadisa I88 Spendory czy Harbethy. Oprócz naturalnej barwy dają jeszcze klimat lat w jakich plyta była nagrywana. Oczywiście w RCM było to na dużo wyższym poziomie. Gauder i Thrax to świetny sprzęt niestety poza zasięgiem moich zdolność finansowych. Ale jakbym miał kasę to nawet chwili bym się nie zastanawiał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy słyszałem w życiu Gaudery i też dla mnie to było niesamowite przeżycie. Może to właśnie były też  Darc 100, bo pamiętam, że wtedy to były dla mnie kosmiczne pieniądze.

Z drugiej musimy się jednak zgodzić, że za kwotę 150 tysięcy kolumny muszą już grać bez żadnych kompromisów.

Thrax w ogóle nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

kupuję płyty K2HD itp. ale jakoś po kilku odsłuchach te krążki lądują na półce i  już  niechętnie do nich wracam - dlaczego ? - ano dlatego że na lampie  zbyt perfekcyjnie/idealnie to brzmi - oczywiści to jest tylko moja opinia, ale tak to wygląda...

Ja akurat bardzo lubię czytelność, wręcz kliniczną czystość w nagraniu. Może dlatego, że słucham "gęściejszej", ostrzejszej muzyki? W każdym bądź razie każdy z nas ma inne preferencje, choć już się nie raz przekonałem na tym forum niestety, że nie wszyscy potrafią to zrozumieć czy też tolerować. Nie jestem muzykiem i generalnie moje całe życie nie jest w ogóle związane z muzyką od kuchni. Jestem 
nazwijmy to zwykłym jej odbiorcą. Dlatego też prawdziwość brzmienia, choć w moim przypadku to bardziej subiektywne odczucie jest dla mnie ważne, nie jest jednak u mnie na pierwszym miejscu. Oczywiście rozumiem, że ktoś stawia to jako priorytet.

Wracając jednak do tzw. wydań audiofilskich, to nie ma ich zbyt dużo w gatunkach niszowych muzycznych, które słucham. Niemniej parę płyt mam w swoim dorobku - tzw. japończyki tłoczone w formacie UHQCD czy też SHM-CD. Oczywiście jest super precyzja i czystość grania, ale to samo usłyszę na dobrych zwykłych płytach CD. Niestety to co łączy te wszystkie płyty to spektrum brzmienia. Wszystkie te płyty mają wykastrowaną średnicę. Oczywiście na pierwszy rzut ucha wydaje się, że brzmi to spektakularnie, ale to jest tylko efekciarskie brzmienie. Mnie te płyty męczą już po kilku utworach. A takie Skunk Anansie czy Pixies na standardowym krążku CD mogę słuchać bez końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
….również zachęcam do wrzucania filmików/zdjęć swoich systemów....zobaczycie jak fajnie będzie coś takiego oglądać/słuchać za kilka lat - tak dla potomnych  
...w tej zabawie również jakość płyty ma swoje znaczenie ( może nawet priorytetowe) i tu słówko....Jadis jest bardzo tolerancyjny dla płyt słabo a nawet kiepsko nagranych...oczywiście różnicuje takie płyty ale nie degraduje dźwięku ze słabego krążka....jakby miał w sobie własną ''matrycę''  i nie pozwalał na wyjście jakiegoś słabego dzwięku….kupuję płyty K2HD itp. ale jakoś po kilku odsłuchach te krążki lądują na półce i  już  niechętnie do nich wracam - dlaczego ? - ano dlatego że na lampie  zbyt perfekcyjnie/idealnie to brzmi - oczywiści to jest tylko moja opinia, ale tak to wygląda...
...natomiast FBI jest łasy na wszystkie idealnie nagrane  płyty,  za to jest dość surowy dla płyt słabo nagranych i od razu to wywala na wierzch  
Pozwoliłem sobie nagrać filmiki z muzyką, którą wyżej wrzucał Miroslav1 wyżej. Tym razem z klasą D + pre i DAC na lampach. Niestety nie mam tej płyty więc nagranie pochodzi z serwisu Tidal, źródło to Raspberry pi + Roon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, piorasz napisał:

pochodzi z serwisu Tidal,

Nie mogę słuchać muzyki z Tidala. Dla mnie brzmi znowu wyraźnie gorzej od starej dobrej płyty CD. Fajne masz ustrojstwa akustyczne. Muszą robić fajną robotę.

19 godzin temu, damazy napisał:

Gauder Arcona 80 miałem je dość długo.

Wstęga i wszystko jasne. To nie ma prawa źle grać. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Meloman napisał:

Dla mnie brzmi znowu wyraźnie gorzej od starej dobrej płyty CD.

Dla mnie też (choć z tym "wyraźnie" to bywa różnie) . Z Tidal słucham to czego nie mam i w celach "zapoznawczych". Cenię Tidala za dużą bazę dzięki czemu mogę się zapoznać a potem kupić płytę. Wraz z Roon nie jest znowu tak tragicznie z tym serwisem. Oczywiście może ktoś wtrącić, że trzeba mieć odpowiedni sprzęt i te różne bzdety. Ja stwierdziłem, że wolę wydać na płyty niż na sprzęt, który ma zagrać z plików lub Tidal na poziomie CD. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piorasz napisał:

Cenię Tidala za dużą bazę dzięki czemu mogę się zapoznać a potem kupić płytę

Dobre podejście.

2 minuty temu, piorasz napisał:

Ja stwierdziłem, że wolę wydać na płyty niż na sprzęt, który ma zagrać z plików lub Tidal na poziomie CD. 

Pełna zgoda. Nigdy technika nie powinna nam przysłaniać tego co w słuchaniu muzyki jest najważniejsze. EMOCJI! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:

Pozwoliłem sobie nagrać filmiki z muzyką, którą wyżej wrzucał Miroslav1 wyżej. Tym razem z klasą D + pre i DAC na lampach. Niestety nie mam tej płyty więc nagranie pochodzi z serwisu Tidal, źródło to Raspberry pi + Roon.

Świetnie! Fajnie to u Ciebie słychać co robi dobra akustyka ?

To ja też wrzucę od siebie. Niestety też nie mam płyty ale u mnie to leci z Qobuz na Linn Akurate DS. 

 

No i specjalnie dla Ciebie Piorasz ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, damazy napisał:

Świetnie! Fajnie to u Ciebie słychać co robi dobra akustyka ?

To ja też wrzucę od siebie. Niestety też nie mam płyty ale u mnie to leci z Qobuz na Linn Akurate DS. 

 

Z Jadis słychać wyraźnie lampę. Na podstawie tego filmu (tylko i wyłącznie) można odczytać mocną, dociążoną barwę choć dźwięk jest mniej dokładny (struny gitar). Twoja prezentacja dźwięku z tego filmu może się bardzo podobać i mnie się podoba :).

Słychać u Ciebie też większy pogłos co w realu (u Ciebie w pokoju) wcale nie oznacza, że jest źle. Osobiście wolę delikatny pogłos pokoju niż przegłuszenie. 

5 minut temu, Miroslav1 napisał:

robi się muzycznie więc można powiedzieć że weekend się zaczął ? 

 

Wreszcie coś szybszego i trudniejszego zarazem ? O yeah! 

19 minut temu, damazy napisał:

 ?

 

No i specjalnie dla Ciebie Piorasz ?

 

Tak mi mów (drugi filmik) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piorasz napisał:

Słychać u Ciebie też większy pogłos co w realu (u Ciebie w pokoju) wcale nie oznacza, że jest źle. Osobiście wolę delikatny pogłos pokoju niż przegłuszenie. 

No trafiłeś w dychę. Z tym że ja właśnie nie lubię pogłosów. To chyba właśnie związane jest z moją akustyką ? Jak to się mówi. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ? No tak mam. Lubię raczej przetłumione pomieszczenie jak z pogłosami. Niby to daje oddech i przestrzeń ale ja wolę przytulne ciepłe i wytłumione brzmienie. Tak samo z płytami. Najlepiej lubię płyty nagrane w studio gdzie nie ma żadnego kombinowania przez inżynierów dźwięku. Nie ma sztucznych pogłosów i nierealnej przestrzeni. Jak wokal jest nagrywany w studio to ma być wytłumiony a nie sztucznie robiona przestrzeń która ma imitować kościół. Jak jest nagrana w kościele to coś innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał oceniać ? najbliżej tego co lubię jest u Piotra (@Piorasz) ..chociaż brakuje dociążenia

u @damazy słychać pliki..niestety..

@Miroslav1 .. nagrywasz w złym miejscu(takie mam wrażenie)..wcześniej nagrany Tom Waits..posłuchaj na słuchawkach ?

 

..odsłuchane na laptopie Asus i słuchawkach by Tesco. ?

 

Gdybym miał wyciągnąć jakieś wnioski:Piotr ma nowocześniejszy telefon ? (albo urządzenie,którym nagrywa)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie oceniając te filmiki to robimy ranking telefonów, sam pamiętam jak zmieniłem smartfona na nowy i nagrałem na obu ten sam utwór ----> wrażenie jakby słuchać dwóch różnych systemów, ba na starym tel było lepiej ?

To tak troszkę jakby oglądać Ferrari na Youtube zamiast się nim przejechać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dynaudio Contour S 1.4LE / Harbeth P3esr / UR Triode 25 / Denafrips Ares II / Linn Akurate DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Gdybym miał wyciągnąć jakieś wnioski:Piotr ma nowocześniejszy telefon (albo urządzenie,którym nagrywa)

 

Czy ja wiem. Nagrywam Huawei Mate 10 (bez pro). Telefon ma prawie 3 lata.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu "lampa czy tranzystor" ja na dzień dzisiejszy daje punkt dla lampy.... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dynaudio Contour S 1.4LE / Harbeth P3esr / UR Triode 25 / Denafrips Ares II / Linn Akurate DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piorasz napisał:


 

 


Czy ja wiem. Nagrywam Huawei Mate 10. Telefon ma prawie 3 lata.

 

masz jakiś dodatkowy soft?

mój telefon nie akceptuje zew.mikrofonu. :(:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy. Normalnie jak fabryka dała. Siedzę blisko to fakt - jakieś 1.8m od lini kolumn a uszy jakieś 2.3m od kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.