Skocz do zawartości
IGNORED

....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?


Miroslav1

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka filmikow od Mirka jest to ja tez jeden wstawie. Mialem dzis wolne to nakrecilem. Akurat zostal mi na dzis w domu tylko budzetowy denon do odtwarzania, ktory robil do porownan z dac'ami ostatnio. No i nad akustyka wciaz pracuje. Np. Panele w zlym kolorze mi przyszly niedawno. Wciaz mam poglos w pokoju. Z yt to jakosc dzwieku zenujaca w dodatku nagrane komorka, ale zawsze to cos na rozruszanie fajnego watku i obecnych wszedzie hien cmentarnych  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cos zywszego, jakosc kiepska, ale na sluchawkach brzmi lepiej niz z glosniczkach komorki. Sory za brak jazzu Mirek. Moze nastepnym razem wrzuce cos innego  ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i właśnie o  to chodzi - wrzucać filmiki/fotki własnych systemów....wtedy jakoś i kawa poranna lepiej mi smakuje ?....Diablo 300 to kawał kloca - ładnie wygląda.....wcześniej pozwoliłem sobie zrobić na papierze ''porównanie''  FBI do MF Nu-Vista800 więc i  teraz......myślę że te dwa wzmacniacze FBI i Diablo 300 więcej łączy niż dzieli...jeżeli ktoś  potrafi coś więcej napisać bo porównywał te integry  to mile widziane kilka słów...albo łatwiejsze pytanie...Diablo 300 w porównaniu do jakiejkolwiek innej integry....

....Huberto, z tym pytaniem to zdecydowanie do Ciebie ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Miroslav1 napisał:

z tym pytaniem to zdecydowanie

Juz pisalem o tym. Nie pamietam czy tutaj tez czy nie.

Z tego co pamietam sluchalem (krocej, badz dluzej-nie wszystkich razem, ale wiekszosc grupami, czesc bezposrednich oduchow opisalem tutaj na forum):

Luxman m900 plus c900

Ayre ax5 

T+A Pa3100hv

Avid Sigsum 

Diablo 300

Mcintosh ma8000 

Mark Levinson 585

Bryston 4b3 plus pre tez brystona

Musical Fidelity nu vista800

Vitus ri101

Luxman l509x 

Sugden I4a

Leema Tucana Anniversary 

Leema pyxis plus hydra 2 

Naim nap300 albo 500 plus nac282 chyba

Jakies pre plus koncowka chord troche drozsze od Diablo 300, ale nie pamietam modeli

Zaluje, ze nie mialem okazji posluchac krell fbi, ale w salonach hifi jak wiadomo ich brak. Szukalem tranzystora, wiec lamp brak na liscie. Pass int250 to tez ciekawa propozycja.

Na poczatku zakladalem tanszy wzmacniacz, za ok £5tys za uzywke. Niestety po odsluchach Luxman m900 z pre I Gryphona Diablo 300 zrozumialem, ze warto dolozyc. Jakosc dzwieku z obydwu byla podobna, chociaz sam dzwiek byl inny. Z luxman bylo wiecej slodyczy, wypelnienia na srednicy, nasycenia. Gryphon wygrywal prezentacja scena, sila, sprezystym basem, powietrzem nad glowa. Gral zdecydowanie bardziej na 0 z malym plusem. Co najwazniejsze gral dobrze wszystko. Zestaw luxman jak dla mnie gral przyjemniej myzyke klasyczna, operowa, ale Diablo 300 minimalnie tylko odstawal w tych gatunkach a reszte gral lepiej. 

Pozniej przynioslem diablo 300 do swojego beznadziejnego akustycznie, nie odremontowanego pokoju I bez dobrego zrodla I zagralo to znacznie gorzej. Dopiero po remoncie, wymianie podlogi, eksperymentach z akustyka zaczelo to grac bardzo dobrze. Dziwie sie osoba, ktore to pomijaja a wydaja 5tys zlotych na kabel zasilania. No, ale rozne sa gusta. 

Z wyzej wymienionych wzmacniaczy na moje ucho oprocz obydwu luxman to T+A moze sie podobac. Nie jest to wzmak dla mnie, ale jego dzwiek mial cos szlachetnego w sobie. 

Reszta podobala mi sie bardziej badz mniej. Czesc nie trafila w moje gusta kompletnie. Roznice w dzwieku byly ogromne na moich kolumnach.

Jest tez roznica miedzy diablo, ktory byl sterylny, zimny a diablo 300, ktory taki nie jest. Ludzie je czesto myla.

Dziwie sie tez niektorym komentarzom, ze diablo 300 jest cienki, ze jakas koncowka wyceniona na kilka tysiecy funtow wiecej (plus pre za drugie tyle) go zmiazdzyla, ze dwie osoby (z setek jak nie tysiecy kupcow) sie go szybko pozbyly. Jak jedna z najlepszych integr na swiecie jest kiepska to co jest dobre? Jak ktos kupuje taki wzmak w ciemno i mu po kupieniu nie pasuje to ja sie wcale nie dziwie. To nie jest najlepsza integra dla wszystkich I nigdy nie bedzie. Pisanie jednak, ze jest cienka to jak wywod wlasciciela starego bmw, ze nowy mercedes s klasy jest kiepski...

Czego sie nauczylem po tych odsluchach I calej historii z pokojem to jak wazna jest akustyka. Bez trgo nic nie zagra naprawde dobrze.

Teraz bede pewnie testowal jakis lepszy transport sacd plus dac. Zamierzam sciagnac aqua optologic, moze formula do siebie,ale to pod koniec roku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, JarlBjorn napisał:

Ayre AX-5 jak rozumiem bez "Twenty"? Opisywałeś go szerzej na forum?

Wersja twenty, dokladnie ta:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jutro moze bede mial czas to skrobne cos o kazdym powyzej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki, to chętnie się zapoznam. Cena tej zabawki na rynku pierwotnym dość abstrakcyjna, ale ciekawe jak gra. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Huberto1984 napisał:

 

Jutro moze bede mial czas to skrobne cos o kazdym powyzej. 

....i znowu coś ciekawego przy porannej kawie....

Huberto,  najbardziej mnie interesują różnice między Diablo a Diablo300 - tego pierwszego znam.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne zdanie to że nie ma najlepszej integry dla wszystkich. O tym wielu zapomina.

A jak odebrałeś ML 585 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jakby była ta jedna najlepsza integra która kasuje całą resztę to sprawa byłaby jasna/prosta - ale tak nie jest ....wtedy i sprzeczki  między nami żeby nie powiedzieć awantury  (która najlepsza) byłby rzadkością ? 

....jest też i inny aspekt sprawy - czy warto....kilka lat temu był u mnie kolega który dopiero zaczynał zabawę w audio, ze wzmacniaczem Fezz Audio Silver Luna (cena chyba 4tys za nowy) by porównać do Jadisa - wtedy stały jeszcze u mnie m40.1.....wniosek z tego taki....usłyszałem że Jadis jest lepszy ale nie warto tyle kasy ładować....bardzo zdrowe podejście, nawet trochę zazdroszczę ;-)....do dziś kolega  gra nadal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na tym samym wzmacniaczu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

do dziś kolega  gra nadal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na tym samym wzmacniaczu ? 

Jak słucha muzyki, to rozumiem jego podejście, nie każdy goni za królikiem do upadłego ?

Miałem przyjemność90881454_dagostinoumnieodsuch.thumb.jpg.6adbcfa65f9496482ddf39d770092dbf.jpg gościć w moim systemie.

Jest to wybitna końcówka i kolega nie chciał jej zostawić ?

Więc gram na tym co mam i też sprawia mi to przyjemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolumny to co to ? Widzę na basie to konkret jest jakiś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kazik II napisał:

gościć w moim systemie.

widok znajomy ten ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:

Widzę na basie to konkret jest jakiś

To tylko 12", nie to co dobre 15" ?

.

Wielkość czyni jednak różnicę i mam  tego pełną świadomość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 23:55, Huberto1984 napisał:

Jeszcze cos zywszego, jakosc kiepska, ale na sluchawkach brzmi lepiej niz z glosniczkach komorki. Sory za brak jazzu Mirek. Moze nastepnym razem wrzuce cos innego  ?

Super filmiki no i fajnie że wrzuciłeś Metallice ?

Gratuluję świetnego zestawu ? No i życzę znalezienia źródła idealnego sla Ciebie. No i mam nadzieję że opiszesz tutaj jakie źródła będziesz testował ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja może spróbuje opisać co wniósł do mojego systemu, a co za tym idzie jak wpłynął na dźwięk mojego Jadis I88, intetkonekt RCA Tara Labs Zero Gold. Otóż napisać o tym kablu że, poprawił rozdzielczość, że pogłębiła i poszerzyła się scena dźwiękowa, że ma rewelacyjną średnicę, że ma świetne wysokie tony i bas, to tak jakby nic nie napisać. Kabel wnosi do systemu coś więcej niż poprawa pasma. Wnosi namacalność na poziomie dla mnie jeszcze nie spotykanym. Otóż to już przekroczyło poprawę dźwięku, ten kabel poprawił wizualny odbiór muzyki ? Tak wiem że to śmiesznie brzmi ale tak właśnie było. Dosłownie ja widziałem jakie miny robią i jak ustawiają usta wokaliści podczas śpiewu. Ciężko to opisać ale dosłownie tak to słyszałem. Zdaje sobie sprawę że podłączenie tego kabla do mojego systemu to taki mezalians. Przecież kabel jest dużo droższy od moich kolumn. Moje kolumny na pewno nie przekazały wszystkich zalet tego kabla. Ale i tak to co usłyszałem u siebie w systemie po wpięciu tego kabla było niesamowitym doświadczeniem. Pokazało mi co topowe kable potrafią jeszcze pokazać w muzyce i jak wpłynąć na jej odbior. Szczegółowość jest tak duża że ciężko powiedzieć że kabel jest szczegółowy bo szczegóły są pełnoprawnymi dźwiękami na scenie. Nie trzeba się wsłuchiwać bo po prostu słyszymy jak muzyk się wierci albo sobie tam coś sapie ??

Jeżeli ktoś wie co to za magiczna puszka i jak działa to fajnie jak podzieli się tą wiedzą ponieważ ja nie mam pojęcia co to jest i jak działa. Od tej puszki wychodzą trzy kabelki. Jeden podłącza się do prawego a drugi do lewego intetkonektu od strony źródła. Natomiast trzeci podłącza się do obudowy elektroniki. Od strony wzmacniacza intetkonekty mają też po jednym kabelku które łączy się razem. Ciekawy jestem co to za patent i jak działa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20201111_201319.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....tak zgadza się ten IC jest znakomity....może jeszcze od siebie dorzucę jedną rzecz....kable Nordosta są bardzo detaliczne i to dokładnie słychać, jakby się chwaliły ile drobiazgów potrafią pokazać/przekazać - czasami może to być męczące....natomiast Zero Gold daje ten detal w taki sposób jakby to była niezbędna część/fragment  muzyki/utworu..... chyba jestem nie piśmienny bo widzę że jakoś  kulawo tłumaczę ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Odpowiem w kilku postach, bo nie mam czasu, zeby jeden, dlugi wywod napisac. 

Prosze pamietac, ze opisuje swoje subiektywne opinie o tych wzmacniaczach. Wiekszosc sluchalem juz jakis czas temu, wiec cos moze umknac mojej pamieci. Nie wszystkich sluchalem z tymi samymi kablami, w tym samym pomieszczeniu i z tym samym zrodlem. Zawsze jednak staralem sie miec punkt odniesienia przy odsluchu. Niektore wzmacniacze znalem juz wczesniej bardzo dobrze. Mialem tez mozliwosc porownywac kilka bezposrednio.

Kolumny pmc fact 12. One graja malo "poluzowanym" dzwiekiem. Jak ktos lubi to sa przelaczniki na zwrotnicy od niskich I wysokich tonow. Dzwiek raczej punktowy, dobra separacja instrumentow, niska skutecznosc-deklarowane 84dB tylko. Glosniki bez rewelacji, ale tez nie jakis totalny szajs. Modyfikowane seas. Na basie tylko 2x14cm. Linia transmisyjna. Naglosnia bez problemu pomieszczenie do 30m. Mi odpowiadaja. 

Zrodla uzywane do odsluchow: rega isis, chord transport plus dac, naima przepraszam, ale nie pamietam modeli. Moxliwe, ze bylo cos jeszcze. 

Ayre ax5 Twenty

Cena: £14,700 (drozszy od Diablo 300)

Wedlug mnie to jest jeden z tych wzmacniaczy, ktorego jakosc grania zupelnie nie odzwierciedla jego ceny. Wzmacniacz dobrze kontrolowal bas. Niestety bas byl dosc szczuply. Jedna z glownych bolaczek byl brak wypelnienia dzwieku. Muzyka nie wybrzmiewala naturalnie, byla wrecz momentami ucinana. Gora nie byla dzwieczna, byla dosyc ostra, ale jakby za mgla. Srednicy brakowalo koloru. To moze byc ogolnie zaleta jak I wada wzmacniacza. Separacja, detalicznosc byla dosyc dobra. Wedlug mnie na tyle, ze nie mozna sie przyczepic do tego elementu patrzac na reszte co ten wzmacniacz zaoferowal. Dzwiek byl czysty, ale troche brakowalo muzyki w muzyce. Zupelnie inaczej patrzylbym na ten wzmacniacz, gdyby kosztował £5000. Wedlug mnie sygnatura grania byla podobna do Leema Tucana. Scena byla dla mnie dziwnie poukladana. Momentami wydawala sie wypchnieta do przodu, by po niedlugim czasie byc jakby przytlumiona. Salon zaoferowal go chyba za £9000 z tego co pamietam. Wedlug mnie wzmacniacz nie jest wart wiecej niz wlasnie Leema Tucana. Meczyl mnie po ktotkim czasie.

 

Mark Levinson 585

Cena: £12000 (tanszy od Diablo 300)

To byl dobry wzmacniacz. Ogolna prezentacja jest bardzo naturalna, troche szorstka, surowa. Analityczna czy zimna to moze zbyt duzo, ale dzwiek skierowany jest bardziej w tym kierunku niz w "lampowy" styl. Wzmacniacz ma pewne cechy, ktore bardzo lubie. Bardzo dobrze kontrolowal kolumny, dzwieki wydobywaly sie z kolumn swobodnie, precyzyjnie grala perkusja co jest czesto bolaczka wzmacniaczy. Scena miala "powietrze", wypelniala pomieszczenie, ale nie jako sciana dzwieku a bardziej jak przemyslanie ustawiona orkiestra. To moglo sie naprawde podobac i tego brakowalo w ayre. Czego brakowalo wedlug mnie to lepszego wypelnienia dzwieku. Bylo jak dla mnie troche za surowo, bez finezji. Wedlug mnie odrobine oslodzenia by sie mu przydalo. Mysle, ze cieplejsze kolumny by zalatwily ten "problem". Czuc bylo dynamike, przytup. W rocku to sprawdza sie bardzo dobrze. Jednoczesnie mimo natury na 0 z malym minusem nie kaleczyl muzyki. Ogolna prezentacja tonalna byla krystaliczna, ale nie meczyla. To dobrze swiadczy w polaczeniu z takimi kolumnami jak moje i cala reszta zalet jakie opisalem wyzej. Wedlug mnie to wzmacniacz, ktory jest bliski idealu, ale nie pod moje kolumny. Na pewno powinien byc na liscie odsluchowej kazdego szukajacego topowej integry. 

Jeszcze raz prosze pamietac, ze to tylko moje odczucia w konkretnym systemie. Nastepne wzmacniacze opisze jak znowu bede mial czas. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie modele kabli Tara Labs są bardzo dobre. Grałem ostatnio na komplecie The Zero Evolution XLR + Omega Evolution SP. Świetne kable, choć cena odstrasza. Te metalowe pudełeczka, to takie dodatkowe uziemienie zbierające z kabli nadmiar ładunków elektrostatycznych. By wzmocnić ich działanie, to z drugiej strony mają też wyjęcie np do dużego modułu dodatkowego uziemienia, czy też tzw.sztucznej masy. Takie wynalazki robi kilka firm. Pasywne robi Entreq, albo Tripoint, a aktywne np Telos i Nordost.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damazy napisał:

No to ja może spróbuje opisać co wniósł do mojego systemu, a co za tym idzie jak wpłynął na dźwięk mojego Jadis I88, intetkonekt RCA Tara Labs Zero Gold. Otóż napisać o tym kablu że, poprawił rozdzielczość, że pogłębiła i poszerzyła się scena dźwiękowa, że ma rewelacyjną średnicę, że ma świetne wysokie tony i bas, to tak jakby nic nie napisać. Kabel wnosi do systemu coś więcej niż poprawa pasma. Wnosi namacalność na poziomie dla mnie jeszcze nie spotykanym. Otóż to już przekroczyło poprawę dźwięku, ten kabel poprawił wizualny odbiór muzyki ? Tak wiem że to śmiesznie brzmi ale tak właśnie było. Dosłownie ja widziałem jakie miny robią i jak ustawiają usta wokaliści podczas śpiewu. Ciężko to opisać ale dosłownie tak to słyszałem. Zdaje sobie sprawę że podłączenie tego kabla do mojego systemu to taki mezalians. Przecież kabel jest dużo droższy od moich kolumn. Moje kolumny na pewno nie przekazały wszystkich zalet tego kabla. Ale i tak to co usłyszałem u siebie w systemie po wpięciu tego kabla było niesamowitym doświadczeniem. Pokazało mi co topowe kable potrafią jeszcze pokazać w muzyce i jak wpłynąć na jej odbior. Szczegółowość jest tak duża że ciężko powiedzieć że kabel jest szczegółowy bo szczegóły są pełnoprawnymi dźwiękami na scenie. Nie trzeba się wsłuchiwać bo po prostu słyszymy jak muzyk się wierci albo sobie tam coś sapie ??

Jeżeli ktoś wie co to za magiczna puszka i jak działa to fajnie jak podzieli się tą wiedzą ponieważ ja nie mam pojęcia co to jest i jak działa. Od tej puszki wychodzą trzy kabelki. Jeden podłącza się do prawego a drugi do lewego intetkonektu od strony źródła. Natomiast trzeci podłącza się do obudowy elektroniki. Od strony wzmacniacza intetkonekty mają też po jednym kabelku które łączy się razem. Ciekawy jestem co to za patent i jak działa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20201111_201319.jpg

Jak ja bym chciał tego doświadczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Mark Levinson 585

Cena: £12000 (tanszy od Diablo 300)

To byl dobry wzmacniacz. Ogolna prezentacja jest bardzo naturalna, troche szorstka, surowa. Analityczna czy zimna to moze zbyt duzo, ale dzwiek skierowany jest bardziej w tym kierunku niz w "lampowy" styl. Wzmacniacz ma pewne cechy, ktore bardzo lubie. Bardzo dobrze kontrolowal kolumny, dzwieki wydobywaly sie z kolumn swobodnie, precyzyjnie grala perkusja co jest czesto bolaczka wzmacniaczy. Scena miala "powietrze", wypelniala pomieszczenie, ale nie jako sciana dzwieku a bardziej jak przemyslanie ustawiona orkiestra. To moglo sie naprawde podobac i tego brakowalo w ayre. Czego brakowalo wedlug mnie to lepszego wypelnienia dzwieku. Bylo jak dla mnie troche za surowo, bez finezji. Wedlug mnie odrobine oslodzenia by sie mu przydalo. Mysle, ze cieplejsze kolumny by zalatwily ten "problem". Czuc bylo dynamike, przytup. W rocku to sprawdza sie bardzo dobrze. Jednoczesnie mimo natury na 0 z malym minusem nie kaleczyl muzyki. Ogolna prezentacja tonalna byla krystaliczna, ale nie meczyla. To dobrze swiadczy w polaczeniu z takimi kolumnami jak moje i cala reszta zalet jakie opisalem wyzej. Wedlug mnie to wzmacniacz, ktory jest bliski idealu, ale nie pod moje kolumny. Na pewno powinien byc na liscie odsluchowej kazdego szukajacego topowej integ

Miałem ten wzmacniacz u siebie i powiem Ci że opisałeś go rewelacyjnie. Nic dodać nic ująć. Też uważam że to świetny wzmacniacz ocierający się o ideał. Jeżeli do kogoś ten rodzaj prezentacji przemówi to będzie to wzmak docelowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tania" Tara Labs też nie jest zła ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez GrzesiekP

Dynaudio Contour S 1.4LE / Harbeth P3esr / UR Triode 25 / Denafrips Ares II / Linn Akurate DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GrzesiekP napisał:

"tania" Tara Labs też nie jest zła ?

Wiem bo miałem Apollo Extreme ? Jeden z lepszych kabli w swojej kategorii cenowej. Zresztą z tych renomowanych marek nie ma złych kabli a jedynie są źle dobrane do systemu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly30 napisał:

Tary w ogóle grają fajnie. 

Hej 

Znasz zmoze ten model THE ONE  xlr???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Hej 

Znasz zmoze ten model THE ONE  xlr???

Znam the 0.8. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gauder Akustik DARC 60 Nie moge uwierzyć że są u mnie w domu :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Damazy, widzę że ostatnio dużo dzieje się u Ciebie....jak pierwsze wrażenia? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj przyjemność usłyszeć pierwsze dźwięki Gauderów wraz z damazym,
Po rozpakowaniu, ustawieniu i wpięciu w system z marszu, ja mogę powiedzie że zagrało REWELACYJNIE...

Dźwięki wydobywały się jakby z nicości, z przezroczystego tła, rozdzielczość, klarowność, naturalność i prawdziwość iście hiendowa.
Świetny bas jak na warunki Damazego, a całość przyprawiona minimalną szczyptą ocieplenia.

Odsłuchy tak mnie pochłonęły że nawet zdjęć nie zdążyłem porobić, pewnie Damazy coś więcej wrzuci a że kolumny są u niego to pewnie też coś więcej treściwego napisze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dynaudio Contour S 1.4LE / Harbeth P3esr / UR Triode 25 / Denafrips Ares II / Linn Akurate DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.