Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  27 członków

NuPrime Klub
IGNORED

Klub miłośników NuPrime


ragnar

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byłem mocno nakręcony na słuchawki, i właśnie jakieś topowe Grado miałem zamiar kupić (nie pamiętam modelu, były wielkie i ciężkie, ale też wygodne) ze wzmacniaczem Schiit. Słuchałem też wysokich zestawów Stax, i to też grało dobrze. A jednak, w mojej ocenie, była to zaledwie namiastka normalnego, pełnopasmowego brzmienia z głośników wolnostojących - i całkiem porzuciłem ten koncept. Tak więc nie będę dobrym doradcą ?

Edytowane przez Łukasz_62438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie mogę doradzić. Dawno, dawno temu miałem słynnego "prosiaczka" MF... Potem tylko okazyjnie słuchałem, m.in. tego, o czym pisałem wyżej, ale też Sennheiser z dedykowanym wzmacniaczem i Beyerdynamik + iFi, jakaś Audio-Technica, Ultrasone, w sumie to trochę tego było, i niektóre sety były niezłe. To było jednak zanim powstał NuPrime (wtedy był chyba NuForce i robili tylko wzmacniacze impulsowe), a teraz w ogóle mnie słuchawki nie interesują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.09.2020 o 10:17, Mario1976 napisał:

A ja tak z innej beczki. Szukam jakiś dobrych słuchawek nausznych-wokółusznych do NuPrime Dac 10h. Miałeś jakieś doświadczenia z tym przetwornikiem? Jaki model słuchawek byłby odpowiednim "towarzyszem"? Myślałem o Grado PS1000e i jako troszeczkę z innej półki Final Audio Design Sonorous VIII. Zaznaczę, że jestem zielony w temacie słuchawek.

Pozdrawiam

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audeze-lcd-x-skora-jagnieca.html

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audeze-lcd-xc-jagnieca-skora.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zbliżają się A300, IDA-32

 

The official name is NuPrime Omnia A300. Feature wise, it is like IDA-8 with 24/192kHz WiFi streaming and BT5.0/aptX HD.
More power at 150Wx2@8Ohm, even more power at 4 ohm. Support all the popular streaming services. Also in the process of certifying for Apple Airplay 2, Alexa, MQA.

 

Regarding upgrading performance and features I am also told we can look forward to "The high end IDA-32 ($2500) and IDA-32SE ($4000) are scheduled for early 2021".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 20:49, jaczar napisał:

Dziękuję za info. Kupiłem właśnie Sennheiser HD800S i na jakiś czas temat słuchawek mam zamknięty.

Jakby ktoś sprzedawał NUPRIME PURE AC-4 to proszę o sygnał, chętnie kupię.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten tekst jest dla tych, którzy słyszą różnice w brzmieniu transportów płyt CD. Ja słyszę ? więc kilka uwag i spostrzeżeń nt. NuPrime CDT-10, który u mnie gościł przez dłuższy czas – dzięki tradycyjnej już uprzejmości sklepu RMS.

Od dłuższego już czasu mam w systemie dzielony odtwarzacz płyt CD – jest to dedykowany transport Cyrus CD-t (po lekkiej modyfikacji) oraz przetwornik c/a Alauda (na kości PCM 1794 i lampowym wyjściu). Uważam, że tak jest lepiej, wygodniej, no i brzmienie jest naprawdę niezłe – rzecz jasna, w mojej subiektywnej ocenie. Nie znaczy to bynajmniej, że nie szukam i nie sprawdzam już niczego innego, wręcz przeciwnie. Niekiedy trafi się naprawdę dobry sprzęt, i wtedy mam dużą przyjemność w słuchaniu. Uprzedzając fakty powiem, że tak właśnie było z CDT-10, dlatego też tak długo go trzymałem i sprawdzałem w różnych konfiguracjach...

Jeszcze krótko o budowie i możliwościach: niewielka i zwarta forma, dla mnie idealne 21,5 cm szerokości. Wygląda niepozornie, lecz jest zaskakująco ciężki (jak na transport) i porządnie zmontowany. Najważniejsze przyciski są na froncie w postaci małych metalowych „kulek”, wyświetlacz niebieski typu dot-matrix i tradycyjnie nieczytelny z odległości > 2 m, i do tego ma wadę dla mnie niewybaczalną: nie można go przyciemnić i wyłączyć (?!). Większość funkcji dostępnych jest z pilota – ten jest znacznie lepszy od tych znanych z niższych serii, jest metalowy i całkiem solidny. Duża ilość małych przycisków o jednakowej wielkości nie ułatwia obsługi, ale jako właściciel ultra brzydkiego pilota Cyrusa, nie mogę narzekać ? Z tyłu wyjścia cyfrowe coax, toslink, IIS (w postaci HDMI) oraz AES/EBU; brak BNC. Tych dwóch ostatnich nie można było wykorzystać z powodu braku kompatybilności (z przetwornikami S.M.S.L. M-400 oraz Musical Paradise MP-D2 MK3 – dziękuję za pomoc, Robert), zatem prawdopodobnie są one dedykowane tylko do przetworników NuPrime i nie działają ze sprzętem innych firm. Szkoda, ale rozumiem takie podejście producenta. Używałem zatem jedynie wyjścia coax, które jest dość marnej jakości i wygląda po prostu tanio... (domyślam się, że skoro zostało potraktowane „po macoszemu”, być może na wyjściu IIS można uzyskać jeszcze lepsze efekty). Gniazdo przewodu zasilającego ma wyłącznik I/O na tylnej ściance.

Funkcjonalność jest już ponadprzeciętna, można bowiem uzyskać wyższe częstotliwości próbkowania dla płyt CD: wielokrotność standardowej 44,1 kHz (do 352,8 kHz) oraz wielokrotność 44 kHz (do 768 kHz) w formacie PCM, a także DSD (DoP) do 256 kHz. Po co to jest i co daje? Hmm, trudno powiedzieć, zwłaszcza że przez brak połączeń mogłem sprawdzić jedynie coax do 192 kHz. Może nieco poprawia się przestrzeń i odległości pomiędzy instrumentami, ale kosztem utwardzenia i „uplastikowienia” dźwięku... Jeśli do tego dochodzą kilkusekundowe przerwy w odtwarzaniu, które mają miejsce przy zmianach częstotliwości, to ja dziękuję, wolałem słuchać z wyłączonym ulepszaczem – dla mnie to było najlepsze brzmienie!

Jeszcze największa pochwała tego urządzenia: mistrz w szybkości wczytywania płyt ? czyta wszystko, nawet najbardziej porysowane CD-Ry, bezbłędnie i w ciągu max 3 sekund rozpoczyna odtwarzanie. Zmiany utworów i skoki pomiędzy ścieżkami są szybkie i cichutkie, nie słychać też pracy układu korekcji błędów. Tak naprawdę, to napęd jest słyszalny raczej tylko przy otwieraniu i zamykaniu szuflady (plastikowa, trochę za szybko się wysuwa i klapie przy tym nieładnie).

Ok, nie przynudzam już, poniżej krótki opis zalet i wad.

Plusy:
+ brzmienie pełne, miękkie, gładkie i aksamitne
+ podobne do analogu ze świetnym górnym pasmem, rozdzielczością i mikrodynamiką
+ wysokie tony otwarte i świeże, przy czym masa blach, talerzy, itp. zachowana
+ środek pasma mocny, gęsty i lekko przydymiony (tutaj mniejszy plusik, lecz zyskują nagrania słabsze, ostre, więc w ogólnym rozrachunku...)
+ ogólna równowaga tonalna przesunięta nieco w dół, ale całość jest ładnie zbalansowana czystą górą pasma, więc nie razi to (prawie) wcale
+ pomimo tego obsunięcia równowagi, brak utwardzenia wyższego basu, przełom ze średnicą gładki i równy
+ wspaniała przestrzeń w głąb sceny, bez perspektywy zbieżnej
+ dźwięki wychodzą do przodu, ale niewiele (ja tak lubię)
+ ładnie pokazany wymiar pionowy sceny, pogłosy pomieszczeń, odbicia dźwięków w katedrach można śledzić bez wysiłku
+ dobra ogólna dynamika grania, dość dobrze oddane kontrasty i przejścia dynamiczne
+ niskie tony mocne i swobodne, bardzo dobrze zróżnicowane, jest moc i ciężar
+ dźwięk jest po prostu przyjemny, absolutnie nie drażniący, płynie swobodnie, zapraszając do długich odsłuchów w błogim relaksie

Minusy:
- (zaznaczam, to są moje minusy, dla kogoś innego to mogą być zalety) po dłuższym czasie, po kilku dniach porządnego wsłuchania się w brzmienie, odkrywamy, że ten dźwięk nie jest naturalny
- świetnie to zamaskowano i wszystko do siebie doskonale pasuje, lecz dla miłośników muzyki klasycznej, instrumentalnej, wokalistyki, organistyki (do których ośmielam się zaliczać) prezentacja dźwięku jest nieprawdziwa, choć kusząca i wciągająca
- czoło dźwięków jest wycofane i zanadto wygładzone, przez co w miejscach, gdzie powinien pojawić się pazur i uderzenie, mamy grzeczność, zwodniczą poprawność i miękkość
- temperatura brzmienia przesunięta o dobrych kilka stopni na plus, jest ciepło i słodko... znów, może się to podobać, ale nie wszędzie (dla mnie minusik)
- obniżenie tonacji skutkuje powiększeniem i dociążeniem wokali, co jest dość atrakcyjne dla np. L. Cohena (z całym szacunkiem), ale już niekoniecznie dla A. Netrebko
- zbytnie zagęszczenie i docukrzenie średnicy powoduje niedostateczną separację oraz słabe różnicowanie (zwłaszcza instrumenty strunowe, ale też fortepian, dęte drewniane)
- niskie tony, pomimo naprawdę dobrego zejścia, są zbyt miękkie i tłuste, a od spodu nie posiadają konturów, co niekiedy powoduje niepotrzebne przeciągnięcia i zdudnienia... podkreślam, w niektórych gatunkach muzycznych to niekoniecznie jest wadą
- panorama stereo jest wspaniała wgłąb i w górę sceny, lecz na boki dźwięki wychodzą niechętnie, rzecz jasna zależnie od nagrania i akustyki, ale u mnie było to ok. metr po bokach
- i na koniec, ta ogólna maniera brzmienia w dłuższej perspektywie może działać nużąco i usypiająco, gasić ciekawość w poszukiwaniu nowych płyt, sprowadzając wszystko do wspólnego mianownika

To tyle chyba... jak widzicie, tych minusów wcale nie ma tak wiele, i niech wam one nie przesłonią plusów – których wszak jest zdecydowanie więcej! Dla kogoś innego może ich wcale nie być, zwłaszcza dla melomanów słuchających tylko rocka, ostrzejszej muzyki rozrywkowej, jazzu w małych składach, starszych nagrań progresywnych z lat 60-tych (np. Emerson, Lake & Palmer!) – dla nich CDT-10 może zabrzmieć wręcz zjawiskowo i spektakularnie. Zaiste, to świetne urządzenie i godzien jest poświęcenia mu większej uwagi, dopieszczenia kabelkami, otoczenia lepszym sprzętem towarzyszącym. Spokojnie może być centrum systemu, warto wokół niego zbudować pięknie brzmiący zestaw do długiego słuchania... jestem pewien, że przyjemności nie zabraknie ?


Ja niestety szukam dalej. Jeśli ktoś ma ochotę pogadać, niech pyta, a jak chce posłuchać u siebie – na pewno RMS wypożyczy. Dzięki i pozdrawiam!

cd10-t.jpg

Edytowane przez Łukasz_62438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://nuprimeaudio.com/product/omnia-a300/?v=9b7d173b068d

Omnia A300

EUR 1,495.00

Feature Highlights

Amplifier capable of 2 x 150W @ 8 ohms and 2 x 200W @ 4 ohms power

Wi-Fi 24-bit/192kHz and Bluetooth 5.0 aptX HD streaming

Multiple digital and analog inputs, with up to IIS 32-bit/768kHz, USB 24-bit/384kHz, and DSD256 decoding

Coaxial, Optical and analog Pre-Out

Supports all major online streaming services (Amazon Music, Deezer, iHeartRadio, Qobuz, QQ Music, Spotify, TIDAL, TuneIn, Napster, Ximalaya) and network DLNA

The free iOS and Android app allow you to easily control your smart music system and select your source music and group destination speakers (including receiving streamers).

The various EQ presets also allows users to add some flavor to the A300’s sound without sacrificing its detailed and composed nature. While the FLAT setting works quite well for online streaming services, many would favor the Loudness EQ with higher bit-rate and less compressed material. This setting brings about fullness in the sound, which makes the soundstage somewhat wider and deeper. Though other EQ settings may be associated with musical genres, it is entirely worth experimenting with optimal system matching in different setups.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że obecni i byli użytkownicy NuForce też mogą być klubowiczami .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marek-1969 napisał:

Rozumie że obecni i byli użytkownicy NuForce też mogą być klubowiczami .

Jak najbardziej ? Podzielisz sie swoimi doświadczeniami z NuForce?

Ciekwostka - miałem kiedyś odbiornik bluetooth NuFrorce BTR-100 chyba się to nazywało. Niestety zwróciłem bo często zrywało łączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem  krótko u siebie integrę DDA-100 kupioną w fazie premiery na warszawskim audio show .

Problemem było jej sensowne w komponowanie w aktualne systemy audiowizualne. Myślałem o dokupienie regalowek specjalnie pod to urządzenie do nagłośnienia  TV. Co do zasady to małe pudełko nie ustępowało brzmieniem niedrogiemu amplitunerowi stereo. Jedyne co pozostało po tym urządzeniu to brak strachu przed klasą D.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś klasa D nie przemawia, nawet w wykonaniu takiego specjalisty jak NuPrime. Pewnie zbyt mało słyszałem, lecz odnoszę wrażenie, że po pierwszej fali urządzeń grających sucho, twardo i technicznie, producenci poszli w drugą stronę i teraz więcej jest sprzętu o brzmieniu ciepłym, miękkimi, łagodnym. Dynamiki nigdy nie brakowało, i można żyć z takim dźwiękiem, pewnie w jeszcze lepszych urządzeniach jest więcej mikrodynamiki, muzycznego planktonu i różnicowania. Ja jednak uparcie zostaję przy lampie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A300 dostępny u polskiego dystrybutora z 6795 PLN

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiałem się nad zmianą IDA-8 na coś lepszego

Umówiłem się na odsłuch w salonie audio

Hegel H95 - lipa straszna, może prosto z pudełka mi dali

NAD M10 - scena i rozdzielczość ok, ale niestety plastikowo i sucho, za to funkcjonalność super, tu jest wszystko czego potrzebuję, oprócz dźwięku

Hegel H190 - scena i rozdzielczość wydawała się lepsza od IDA-8 ale brakowało ciepełka/muzykalności IDA-8, w każdym razie dla mnie Hegel nie jest wart 12 tyś, a po recenzjach myślałem, że pozamiata

Więc na razie zostaję z NuPrime

Może poczekam na IDA-32

Pokój w salonie audio był bardzo wygłuszony, może to miało wpływ na moje odczucia, niektórych niskich dźwięków nie było słychać, w domu nie mam szans zrobić podobnej akustyki

 

Edytowane przez jaczar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam 🙂 Mam pytanie odnośnie transportu CDT 8 Pro... czy w tej cenie warty jest zainteresowania. Opinii jest mało i są.... różne. Chodzi mi też o jakość mechanizmu zastosowanego wewnątrz - kultura pracy, trwałość, dostępność lasera itd. Myślałem o alternatywie - CDP 9 choć tutaj cena jest sporo wyższa ale odpada zewnętrzny przetwornik. Nie zmieniam sprzętu zbyt często więc oprócz oczywiście jakości dźwięku zależy mi również na trwałości czy jak ktoś woli, ogólnie pojętej solidności wykonania sprzętu w kontekście co najmniej kilkuletniego użytkowania. 

Z tego co zauważyłem w CDT 8 Pro jak i w CDP 9 zastosowano ten sam napęd.  Na razie jako transportu używam taniego cd Denona (DCD 700) i zastanawiam się na ile poprawi się jakość dźwięku. Obydwa Nu Prime mogę posłuchać w salonie ale bezcenne byłyby opinie użytkowników.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz przetwornik c/a? Ja słuchałem modelu CDT-10 (mój opis wyżej w tym wątku), ale przypuszczam, że 8 ma podobne brzmienie. Wg mnie, najlepiej ten sprzęt zagra w systemie z innymi urządzeniami NuPrime, tak to jest pomyślane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem z M Dacem Audiolaba i CXN. Audiolab poszedł do ludzi i teraz korzystam z CXNa. Rozglądam się po prostu za jakimś przyzwoitym odtwarzaczem cd. Jeśli wchodziłby w rachubę CD T 8 pro to pewnie wziąlbym go z dac Nu Prime, bodajże 9. Jeśli CDP 9, to solo. Nie ma wyjścia, trzeba posłuchać. 

Edytowane przez tartuffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Niniejszym chciałbym się dopisać do Klubu jako "świeży" użytkowanik końcówki NuPrime AMG STA. 

I dd razu też zamieszczę porównanie jakie popełniłem będąc jeszcze na etapie decydowania.

Zakończyłem weekendowy test dwóch wzmacniaczy NuPrime AMG STA i NAD c268 kontra zmudowany NAD C356. AMG oraz C268  to wzmacniacze zbudowane w klasa D z tym, że NAD korzysta ze zmodyfikowane gotowego moduły Hypexa a AMG to w pełni autorskie rozwiązanie firmy NuPrime w dużej części korzystające z rozwiązań ich flagowego wzmacniacza Evolution (tak piszą). Różnice dotyczą także zasilania. Nuprime zastosował klasyczny transformator toroidalny a NAD zasilacz impulsowy. Walory użytkowe zdecydowanie stoją po stronnie NADa. Posiada wszystko co końcówka mocy powinna posiadać, czyli Triggery IN, autosenese, czy wreszcie regulowane wejście. Dokładnie tego wszystkie NIE posiada niestety NuPrime.  W zamian za to oferuje sterowanie pilotem, ale nie ma go w zestawie oraz dającą po oczach diodę informującą o pracy wzmacniacza. Oba wzmacniacze mają komplet wejść RCA i XLR oraz oba mogą zostać zmostkowane i pracować jako monobloki.

Mój zestaw to NAD C658 jako źródło i pre a dźwięki reprodukują Audio Physic Classic 8. (dzienny pokój/salon użytkowy 18m2)

Trochę się namachałem przełączają co rusz kabelki, ale jakieś spostrzeżenia i wnioski udało się ostatecznie odnotować. Testy przeprowadzałem z włączonym systemem korekcji akustyki Dirac Live. Oczywiście punktem odniesienia jest mój obecny wzmacniacz, modyfikowany NAD C356, który w towarzystwie droższych kolegów wstydzić się jednak nie musiał.  

NAD 268. Warto to zaznaczyć na wstępie , że w żaden sposób nie odczułem, że jest to klasa D. Żadnej suchości, digitalizacji, zimna nic co niby miało by być synonimem wzmacniaczy klasy D.  A za to dostajemy… poprawne granie. Nic do czego można by się przyczepić. Bas rzekłbym wystarczający. Zwarty, konturowy i w miarę detaliczny, ale z krzesła nie zrzuca. Środek poprawny, bez specjalnego eksponowania, ale też nie wycofany, taki rzemieślniczo rzetelny. Góra z dużą ilością informacji, niby detaliczna i czysta, ale sprawiająca wrażenie takiej trochę ograniczonej niskim sufitem klubowej piwnicy.  To wszystko dokładnie potwierdza dlaczego kiedy podejmowałem decyzje o zakupie wzmacniacza trzy lata temu to nie wybrałem NADa 368, który jest w zasadzie rozbudowaną o pre i DACa wersją C268 a właśnie C356, który już wtedy grał dla mnie z większym rozmachem.

NuPrime AMG STA. Krótko mówiąc – dużo frajdy ze słuchania. To co od razu „rzuciło mnię się na uszy” to detaliczność przekazu od dołu do góry i swoboda z jaka wzmacniacz gra. Bas może nie mięsisty, ale punktowy, dobrze zarysowany nie dominujący, lecz dopełniający przekaz. W środku nic się nie zamazuje, nic nie wyostrza, a w wręcz przeciwnie. Przekaz jest klarowny a źródła pozorne dokładnie identyfikowalne. Góra z początku wydawała mi się wręcz zbyt bogata, zbyt dźwięczna. Wybrzmienia talerzy trwały na tyle długo, że zachodziły na siebie w szczególności w muzyce rokowej tworząc swojego rodzaju hałas.  Obecnie, nie wiem czy to kwestia przywyknięcia czy tak zwanego „wygrzania”, problem ten znikł. Inną sprawą jest tak posunięta detaliczność chyba nie służy generalnie muzyce rokowej, szczególnie z tego cięższego gatunku, odbierając jej trochę energetyczności, masy być może i emocji. Za to zyskujemy tam wszędzie gdzie chcemy uzyskać więcej przestrzeni, holografii czy stereofonii, gdzie separacja i detal odgrywają kluczową rolę.

Podsumowując. NuPrime AMG STA może zastąpić mojego NAD C356 a czy do tego dojdzie to jeszcze pewności nie mam. (zastąpił 😀) Kwestie drugoplanowe czyli obsługa i wygląd wychodzą teraz na plan pierwszy, bo to już będzie dotykać szerszego grona użytkowników (rodzinka), dla których te „plany” są dokładnie odwrotnie pozycjonowane.

„Koniec i bomba. A kto czytał…”

Edytowane przez Jan Żak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.10.2021 o 23:06, czester15.30 napisał:

Jako że jestem użytkownikiem  Nuprime ida-8 mam pytanko do szanownych koleżanek kolegów . Czy w aplikacji Omnia Receiver  do sterowania telefonem są polskie napisy ? 

W aplikacji Omnia Receiver niestety na chwilę obecną nie ma dostępnego języka polskiego.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czester15.30 napisał:

Interesuje mnie Nuprime omnia wr-1 , lecz nie widać na wyprzedaży i promocji . 

Produkt jest dosyć nowy, więc jeszcze nie wyprzedajemy🙂, ale dla forumowiczów robimy specjalne ceny🙂 zapraszam do kontaktu z naszym sklepem https://sklep.rms.pl/ i powołanie się na forum.

Pozdrawiam

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.