Jump to content

Open Club  ·  20 members

NuPrime Klub
IGNORED

Klub miłośników NuPrime

ragnar
 Share

Recommended Posts

2 godziny temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Produkt jest dosyć nowy, więc jeszcze nie wyprzedajemy🙂, ale dla forumowiczów robimy specjalne ceny🙂 zapraszam do kontaktu z naszym sklepem

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  i powołanie się na forum.

Pozdrawiam

Jak wygląda kwestia gapless w serii Omnia (chodzi mi bardziej o A300)? Gdzieś wyczytałem, że nie ma gapless w upnp/dlna przy graniu z własnych zasobów ale jest w serwisach streamingowych. Czy to prawda - czy też gapless nie ma w ogóle?

Wczoraj słuchałem przez chwilę PS Audio Strata, która korzysta z modułu tego samego poddostawcy, można też sterować tym kolckiem apką do NP Omnia. W PSA gapless nie ma w ogóle. Z drugiej strony apka Omni ma więcej funkcji (np. więcej serwisów), z których nie można korzystać na PS Audio, więc może i w kwestii gapless jest jakiś postęp?

Edited by dzarro

3 godziny temu, dzarro napisał:

Jak wygląda kwestia gapless w serii Omnia (chodzi mi bardziej o A300)? Gdzieś wyczytałem, że nie ma gapless w upnp/dlna przy graniu z własnych zasobów ale jest w serwisach streamingowych. Czy to prawda - czy też gapless nie ma w ogóle?

NuPrime Omnia A300 i aplikacja Omnia Receiver App nie posiada na chwilę obecną możliwości włączenia "Gapless". Jednak, jeżeli skorzystasz  w Omnia A300 z  przesyłania danych przez  Bluetooth 5.0 aptX HD i  aplikacja danego serwisu sreamingowego na Twoim urządzeniu  mobilnym Android/iOS posiada funkcję "Gapless"(np. Deezer na urządzenia mobilne ma "Gapless" w standardzie) to "Gapless" będzie działał🙂 Zapraszamy do kontaktu z naszym sklep i osobiste sprawdzenie Omnii A300 jak się sprawuje.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

NuPrime Omnia A300 i aplikacja Omnia Receiver App nie posiada na chwilę obecną możliwości włączenia "Gapless". Jednak, jeżeli skorzystasz  w Omnia A300 z  przesyłania danych przez  Bluetooth 5.0 aptX HD i  aplikacja danego serwisu sreamingowego na Twoim urządzeniu  mobilnym Android/iOS posiada funkcję "Gapless"(np. Deezer na urządzenia mobilne ma "Gapless" w standardzie) to "Gapless" będzie działał Zapraszamy do kontaktu z naszym sklep i osobiste sprawdzenie Omnii A300 jak się sprawuje.
Dzięki za informację.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
23 godziny temu, osiek napisał:

Ile DAC Nuprime potrzebuje na wygrzanie? Po jakim czasie osiąga optymalne/docelowe brzmienie?

Po około 100 godzinach powinien już grać optymalnie. Osobiście robię w ten sposób, że puszczam sygnał z CD do DACa, bez włączania wzmacniacza i sobie zestaw pracuje, gdy mnie nie ma w domu.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

• 1 month later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.