Skocz do zawartości
IGNORED

Elfan i Jego Yamaha


2hot4you

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym klubowiczem, ale juz na wtępie mam propozycję organizacyjną, a w zasadzie opcje:

1. Złóżmy się i odkupmy od Elfana tą nieodbiegającą jakością od wzmacniaczy sterteo Yamahe....

 

2. Na wzór posta o głośnikach KODA załóżmy także podobny o Elfanie i jego Yamaszce, bo juz drażni mnie Jeg oobecność w KAŻDYM pytaniu i temacie i kłotnie z innymi użytkownikami na temat jego ampli. Owe kłotnie zawsze prowadządo zmiany tematu i z reguły zadane pytanie przeważnie kończy sie jedna odpowiedzią i przejściem do w/w dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles jestes nie na czasie,poniewaz ja juz sprzedałem swoje ampli:D wiec wyszłes teraz troche na nie powiem kogo.....;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Złóżmy się i odkupmy od Elfana tą nieodbiegającą jakością od wzmacniaczy sterteo Yamahe...."

 

pokarz mi przyjacielu gdzie napisałem taki tekst...........???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokarać" to Cię może Bóg. POKAŻ pisze się "ż". Przepraszam ze małą dygresję, ale u Ciebie takie kwiatki są nagminne i nawet przyjemnie by mi było Cię cztytać, gdyby nie te okropne "byki". Nie masz jakiegoś spelczekera, lub nie możesz napisać w n.p. Wordzie, sprawdzić byki i przekleić tekst ?

K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opus Cit. „wiec wyszłes teraz troche na nie powiem kogo.....;)” – Szkoda, że nie dokończył zdania i nie powiedział, na kogo. Może by w zdaniu wypłynęły inne błędy a poniższy post stałby się jeszcze bardziej zabawny. Popieram moich przedmówców w temacie ortografii i stylistyki używanej przez ELFAN’a. Inne jego wpisy są równie zabawne i warto je odszukać. Pamiętaj również o tym, iż nie zaczyna się nigdy zdania, od „więc”. Jak już chcesz użyć takie słowo to postaw na początku „Tak” a następnie po przecinku „więc”. Brzmi stylistycznie lepiej i świadczy o Twojej kulturze korespondencyjnej. Ale ELFAN odbijać piłeczkę (czasami niegrzecznie i z brakiem kultury) nie potrafi tego, a stylistyka, gramatyka oraz ortografia są mu po prostu obce .... (zostawię to bez większego komentarza). Pozdrawiam i przyłączam się do wypowiedzi 2hot4you, (choć już faktycznie troszkę za późno rozpocząłeś ten wątek, bo gość wcisnął komuś już swój cudowny amplituner). Teraz pewnie diametralnie zmieni zdanie na jego temat i zacznie wychwalać to, co kupi lub kupił. To typ człowieka, który jak coś ma to chwali i wynosi na piedestał, choć szara rzeczywistość jest lub może być inna. Ale cóż i tacy ludzie są potrzebni. Chętnie będę dalej śledził jego wpisy, lecz tylko dla poprawienia sobie samopoczucia po pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój powyzszy wpis to reakcja na to jacy ludzie sa niektórzy dziwni i poprostu przewazliwieni:).Ale cos wyczuwam ze to spowodowane jest tym ze sa teraz załamani ze wydali ta kase na jakies KD które KD nie jest......;) i teraz jakos trzeba odreagowac;) smutne chłopaki ..........rozumiem Was co po niektórych;)ja juz sie tego pozbyłem a Wy sie musicie meczyc.........;) A odnośnie jeszcze tego co napisał ramirez,to koles chyba nie wiesz co to znaczy miec własnie zdanie,i ja go nie moge miec nt jakiegos sprzetu.........juz to nie jednemu na tym forum napisałem,no ale to takie własnie jest forum.........wiec no comment

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokarać" to Cię może Bóg. POKAŻ pisze się "ż".

 

Makkornik cos taki bulwersant,soooooory spieszyłem sie akurat do wypadu na impreze wiec wybacz mi to ze tak mi sie napisało...................;) luuudzie..........e szkoda gadac...............:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, tu absolutnie nie chodzi o coś osobistego, czy coś w tym stylu... Jak już pisałem- nawet lubię czytać Twoje "wynurzenia" na forum, ale zupełnie inaczej by mnie/nam się czytało, gdybyś się trochę do tego przyłożył.

Nic więcej. Pozdrawiam,

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Elfan’ie

Czytam to, co napisałeś, czyli „wypociny słowne”, staram się wydobyć coś z tego, jakąś głębsza myśl, sens, wyłuskać meritum i powiem szczerze, że mam problem. Jednak ostatni Twój wpis uświadomił mi, iż wiele co do Twojej osoby się nie pomyliłem. Moja ocena wynika tylko i wyłącznie na podstawie obserwacji i przeczytanych postów, powoli ugruntowuje mnie w przekonaniu, że ostatnie linijki mojego wcześniejszego wpisu są trafne w 100%. W kilku słowach postaram się Ci to wyjaśnić i zobrazować na podstawie cytatów z Twojego wpisu.

Opus Cit. „Mój powyzszy wpis to reakcja na to jacy ludzie sa niektórzy dziwni i poprostu przewazliwieni:).”. Właśnie!!!! Wg Ciebie wszyscy są beznadziejni, dziwni i przewrażliwienie a ty jeden jesteś prawdziwym znawcą tematu, takim Judymem audio na Tym zacnym forum. Autor wpisu 2hot4you wyraził tylko bulwersującą go opinię, która i moim zdaniem była bardzo trafna. Przez jakiś czas obalałeś swoją osobą większość rozpoczętych tematów zmieniając je w mało ciekawe opowieści (dziwnej treści) o swoim cudownym ampli. I ze chcesz go sprzedać. Zapraszałeś niejednokrotnie czytelników forum na priva obiecując, iż na pewno się dogadacie. Wprowadzałeś niepotrzebny harmider tematyczny, (do którego się przyznałeś na jednym z postów). Wypowiedzi, spostrzeżenia i inne techniczne sprawy też zostawiały wiele do życzenia, bo zawsze kończyło się mam do sprzedania ampli.... . Liczyło się wcisnąć komuś „problem” a potem się śmiać (patrz nawet ten ostatni wpis powyżej). Ale to już inna kwestia a opinie pozostawię czytelnikom Forum.

Opus Cit. „Ale cos wyczuwam ze to spowodowane jest tym ze sa teraz załamani ze wydali ta kase na jakies KD które KD nie jest......;) i teraz jakos trzeba odreagowac;) smutne chłopaki ..........rozumiem Was co po niektórych;)”

Właśnie nie rozumiesz i to jest przykre (tego nie będę komentował), bo każda osoba wyciągnie z tego odpowiednie wnioski i spostrzeżenia, które nie wpływają dobrze na Twoja reputacje a co za tym idzie obalają wszystkie Twoje „mądre” wypowiedzi.

Jednak z całego powyższego wpisu to jest najlepsze Opus Cit „...ja juz sie tego pozbyłem a Wy sie musicie meczyc.........;)”. Właśnie tak jak to napisałem powyżej. Gość jak coś ma to wychwala „pod niebiosa”. Jaki to jego ampl. cudowny, ładny, pięknie grający wręcz audiofilowskie urządzenie swego rodzaju majstersztyk audio video (ta linijka to metafora). A jak już sprzedał, wcinał komuś to cieszy się i śmieje z innych (jak i z samego nabywcy, który pewnie nie jest zachwycony jak czyta te wpisy, choć mogę się mylić) przemycając miedzy wierszami, jacy to poniektórzy naiwni są.

Na koniec wypowiedzi odpowiem na zarzut skierowany do mnie. Opus Cit „A odnośnie jeszcze tego co napisał ramirez,to koles chyba nie wiesz co to znaczy miec własnie zdanie”. Myślę, że to właśnie ty nie wiesz, co to jest mieć własne zdanie. Już kilkakrotnie obaliłeś to, co kiedyś powiedziałeś (wychwalałeś). Tym też faktem pokazałeś, jakie masz własne zdanie i jak się go „kurczowo trzymasz” (to również mała metafora słowna). W temacie mojego własnego zdania masz wpis, który właśnie czytasz.

Opus Cit. „i ja go nie moge miec nt jakiegos sprzetu”. Oczywiście, że możesz nawet jest to wskazane, ale nie zachowuj się jak kameleon lub chorągiewka na wietrze (gdzie wiatr zawieje tam i ty).

Opus Cit. „juz to nie jednemu na tym forum napisałem”. O tak!!! Czytaliśmy to niejednokrotnie.

Pozwolę sobie jeszcze zwrócić uwagę, iż odpowiadałeś na wpis autora McKornick a nie jak to napisałeś Opus Cit. „Makkornik cos taki bulwersant”. Jak porównasz te dwa słowa dostrzeżesz różnice. A to fragment ostatniego Twojego wpisu Opus Cit. „luuudzie..........e szkoda gadac...............:D”. Masz racje szkoda gadać. Takie podstawowe błędy robisz, że szkoda zwracać ci uwagę. Nawet w nicku kolegi z forum (możemy się chyba wszyscy nazywać kolegami lepsze to niż „koleś”) robisz podstawowe błędy. Jak nie wiedziałeś jak to napisać mogłeś skopiować i wkleić. Ale widać tez poprawę. Pisząc Was używasz dużej litery, co znaczy, iż wyrażasz swój szacunek do osób czytających i do których odnosi się dany wpis. To duży plus. Nauka nie idzie w las a nasze uwagi dały Ci do myślenia, bo od razu próbujesz się bronić atakiem.

Pozdrawiam Ramirez

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramirez jesli myslisz ze daje mi to do myslenia co wypisujesz to nawet nie wiesz w jakim błędzie jestes............:D a poza tym to nie chciało mi sie nawet tego długiego wpisu czytac bo szkoda czasu...............;)

 

Pozdrawiam serdecznie i spadam z tego bagienka:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A to fragment ostatniego Twojego wpisu Opus Cit. "luuudzie..........e szkoda gadac...............:D". Masz racje szkoda gadać. Takie podstawowe błędy robisz, że szkoda zwracać ci uwagę. Nawet w nicku kolegi z forum (możemy się chyba wszyscy nazywać kolegami lepsze to niż "koleś") robisz podstawowe błędy. Jak nie wiedziałeś jak to napisać mogłeś skopiować i wkleić. "

 

to było dobre:D widac ze Ramirez raczej nie wiesz co to sa zarty i czy Ty wszystko w zyciu tak powaznie traktujesz i dokonujesz nawet analizy smarowania kromki chleba masłem???Słuchaj ja ten nick celowo przekreciłem a ty odrazu to rozłozyłes na czynniki pierwsze,a moze to zart był?? ale nie sadze............:D wiec troche wyluzowania na przyszłosc;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt elfanowi nie zabroni pisac na forum, ani elfan jak widac nic nie robi sobie z tych wpisow (choc powinien sobie niektore rzeczy wziac do serca). Prawda jest ze czesto elfan przesadzal ze swoim ampli i wypowiadal sie tendencyjnie na wiele tematow ale czasem pisal tez do rzeczy i na temat. Natomiast po sprzedazy swojego ampli zachowuje sie odrobine nieelegancko w stosunku do piszacych na zakladce KD.

Apeluje jednak do zdrowego rozsadku obu stron konfliktu - dajcie sobie na luz chlopaki - wydaje mi sie ze to forum ma sluzyc innym celom.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan

Deklarowałeś się że jak sprzedaż swoją rewelacyjną Yamahę 640 to wyniesiesz się z tego forum. Więc po co męczysz się wspomnieniami o badziewiu które nawet KD nie było jak już ydału Ci się wcisnąć to jakiemuś naiwnemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz Elfan nie bedzie reklamowal Yamachy na forum?? Hmm skonczyl sie pewnien etap ale zobaczymy co kupi i co bedzie modne w nowym sezonie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Rotel powiadasz. Jest tu juz jeden taki co wychwala rotela, paradigm no i czasmi primare a do tego burzy mit technicsa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam serdecznie i spadam z tego bagienka:)"

 

Drogi Elfanie. Skoro nikt tego nie uczynił- ja, w imieniu swoim i (mam nadzieję) kolegów z tego forum, chciałbym Ci serdecznie podziękować za nazwanie nas "bagienkiem", mając nadzieję że swoje słowa "spadam" potraktujesz poważnie.

K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam serdecznie i spadam z tego bagienka:)"

 

 

tak Panie makkornik spadam z tego bagienka ale chciałem cos wytłumaczyc zeby nie było jakis niejasnosci.Piszac powyzsze zdanie miałem na mysli ten konkretny wpis a nie ogólnie całe forum KD i wszystkich ich uczestników,wiec nie jest tak jak myslisz i jak to opisałes.

 

Teraz spadam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfan jesteś żałosny naprawdę! sięgnąłeś dna. Przeżyliśmy wspólnie wiele wojen i wojenek ale to co Ty teraz wyprawiasz to już szczyt szczytów. Jesteś tu niecały rok a stawiasz takie tezy, jak byś siedział w temacie co najmniej parę lat ! Dobrze pamiętam jak rok temu pomagałem Ci wybierać Kody i Yamaszke, jak z laika przeobrażałeś się w gościa, który niby się na wszystkim zna i tą politykę stosujesz do dzisiaj. Pamiętasz jak śmiałeś się z czegoś a potem sam to robiłeś - taki najdobitniejszy przykład to Kefy :) jeszcze parę miesięcy temu byłeś święcie przekonany, że układ uni-q to bujda i przez takie "bajery" podnosi się tylko cenę kolumny, taki chwyt dla naiwniaków :) i co? teraz wychwalasz je pod niebiosa.

Śmiejesz się z KD??!! A co Ty "koleś" o tym wiesz? Połowę amplitunerów które "niby" znasz słuchałeś co najwyżej 10 minut - nie wlewaj mi że nie. To zresztą widać po twoich opiniach na ich temat - w większości są wyuczone i tendencyjne. Wiesz że odsłuchy w sklepie to nie to samo, swoją wiedze opierasz głównie ( zresztą jak każdy z Nas) o wrażenia w warunkach domowych. Ty wychowałeś się na Kodach w pokoju który nie kwalifikuje się do prawidłowego odsłuchu KD (przepraszam co po niektórych - ja nie chce się z nikogo śmiać ale taka prawda że 12 m2 to jak na KD klitka). Bronisz się mówiąc, że pokój jest dobrze wygłuszony. Ma np. styropian na suficie :) i walczysz zaciekle, gdybyś go przypadkiem zmienił na większy, z pewnością śmiałbyś się z ludzi, którzy w takich "klitkach" próbują w ogóle kino montować - tak właśnie działasz.

Ja się wcale nie dziwie że Ci się nie podobało - bo nie miało prawa......ale przyznajesz to teraz, pamiętasz parę miesięcy temu??? było bosko stereofonia, przestrzeń, szybki mocny bas, żadnych dudnień itp. Spoko można by uznać że ewoluujesz. Niestety trochę Cię znam i muszę to głośno powiedzieć ŚCIEMNIASZ LUDZIOM!!! wiem że odpowiesz mi, że coś mi się pomyliło - ale daruj sobie……..nie ja jeden tak mysle.

To wciskanie ludziom swojego "cudeńka" to zupełnie odrębny temat. Piekliłeś się nie jednokrotnie na ludzi, że ta zakładka nie służy do zamieszczania ogłoszeń......troszkę Ci się w główce pomieszało i pewnie myślisz że stoisz „wyżej w hierarchii” albo cuś bo Tobie o dziwo wolno :)he…... a te przeprosiny możesz sobie w d… wsadzić.

Co się tyczy ortografii to tak się składa że również mam z tym problem. Dlatego swoim wpisom zawsze poświęcam chwilę czasu i odpowiednio je redaguje żeby czytało się przyjemniej. A nie gadam głupot że to tak wyjątkowo – wiecie impreza się zbliża, albo z psem musiałem wyjść……..Twoich wypocin po prostu nie da się czasami czytać, przyznaj się co dostałeś z pisemnej matury z Polskiego ? o ile posiadasz…………

 

 

Tak więc drogi elfanie skoro nima już w domciu KD (nareszcie – jak sam mówisz), to (jak również wspominasz) czas spadać…..płakać nie będziemy, choć humoru dostarczyłeś Nam co niemiara.

 

PS. Nie wiem czy Ty to w ogóle dostrzegasz, ale ludzie Tobie przychylni to z reguły Ci którzy raczkują w tym temacie. Prawie cała reszta kłuci się z Tobą nagminnie, poprawia, udowadnia że się mylisz, podważa Twoje zdanie, wyłapuje sprzeczne wypowiedzi i wreszcie próbuje namówić żebyś wreszcie zrobił coś z tą pisownią. A Ty jak taki dzieciak masz w dupie i przekonać się nie dasz! chyba tak z zasady?!. Otóż Elfan My w takim razie też Cię mamy w dupie! ot tak z zasady :)

 

PS2. ja naprawdę widzę w Tobie zaskakujące podobieństwo do Pana P. Andrzeja L.

 

Szczerze mi ulżyło i mogę iść spokojnie spać

 

Wszelkiej przyjemności

Życzy Bagienko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...dajcie spokój...

[obrazekLUKASZ-251773_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo „JESKO”.

Bardzo dobre i trafne zobrazowanie tematu, doskonałe przykłady (o niektórych nawet nie wiedziałem) a całość napisana z dużym polotem. Strzał w samo sedno sprawy, twoja wypowiedź była miażdżąca a zarazem obroniłeś „bagienko”, co Ci się naprawdę chwali. Chylę czoło ku Twojej osobie. Pozdrawiam serdecznie RAMIREZ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek byłby jeszcze zabawniejszy, gdyby się nazywał Jego Yamaha Elfan :-)

 

Pozdrawiam Wszystkich,

Jego Sonus faber herbu Primare de Cardas Zbig :-)))))))))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.