Jump to content
xyz4691

Monobloki Culm

Recommended Posts

Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z w/w monoblokami? 

Poszukuje opinii jak to gra.

Mi także kilka razy rzuciły się w oczy na aukcjach sprzęty tego człowieka i to różne modele. Wyglądają nieźle, ale za bardzo nic w necie o nich nie ma....

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

xavian

Nie mam co prawda monobloków ale mam pre na e88cc od tego Pana. Już kilka ładnych lat na nim gram na razie zero problemów.

7 minut temu, kaliman2 napisał:

Nie mam co prawda monobloków ale mam pre na e88cc od tego Pana. Już kilka ładnych lat na nim gram na razie zero problemów.

Napiszesz coś bliżej o człowieku i tym sprzęcie ? Dobrze to gra ? Sprzęt solidnie wykonany ? Masz porównanie z innymi lampami ? 

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Diably to sobie darujcie , szkoda czasu i pieniedzy takie jest moje zdanie.

• Like 2

Never Underestimate An Old Man Who Listens To Led-Zeppelin .......

5 godzin temu, Moontan napisał:

Diably to sobie darujcie , szkoda czasu i pieniedzy takie jest moje zdanie.

Możesz rozwinąć temat...

40 minut temu, xyz4691 napisał:

Możesz rozwinąć temat...

Myślę, że chodzi o to, że to już lampy na wykończeniu. Ceny będą rosły,a tym samym przyszłość z takim wzmacniaczem rysuje się ...drogo, nawet bardzo drogo...

11 godzin temu, SynSama napisał:

Myślę, że chodzi o to, że to już lampy na wykończeniu. Ceny będą rosły,a tym samym przyszłość z takim wzmacniaczem rysuje się ...drogo, nawet bardzo drogo...

Ludzie jeszcze mają duże zapasy tych lamp, jak narazie nie są jeszcze takie drogie w porównaniu do np. 300B  

20 godzin temu, SynSama napisał:

Napiszesz coś bliżej o człowieku i tym sprzęcie ? Dobrze to gra ? Sprzęt solidnie wykonany ? Masz porównanie z innymi lampami ? 

Człowiek jak człowiek -zamówiłem, zapłaciłem, odebrałem -gra. Dla mnie wszystko OK. 

Dobrze gra? Co człowiek to inne gusta i słuch. Miałem pre z sonus oliva -sprzedałem. Miałem pre audiomatus-podobne granie z moimi końcówkami. Więc oddałem. Ale jak bym nic nie miał to bym z tym pre z Audiomatusa został. Mi pasuje taki dźwięk. Mam pre primare pre 30 i właściwie nie używam - z lampą mi lepiej wszystko gra. 

Czy dobrze wykonany? Na tyle lat grania nic się nie dzieje. Co tam w środku nie wiem. Nie zaglądałem. 

Może ja lampowiec jestem - nie wiem? Miałem primalunę na el 34 i bewitcha na 6550  chyba. I coraz częś iej spoglądam w stronę lampy. Tyle ze ja mam stare vienny beethoveny i to trudno napędzić. 

• Thanks 1

3 godziny temu, kaliman2 napisał:

Człowiek jak człowiek -zamówiłem, zapłaciłem, odebrałem -gra. Dla mnie wszystko OK. 

Ale jak to się odbywa ? On to robi na zamówienie ? Ma może jakąś stronę www ?

Tu jest akurat jakaś oferta

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ja dzwoniłem, podałem co chcę , porozmawiałem,on znalazł wszystkie dane końcówki mocy co i jak i zrobił. Tu na forum może i łatwiej, ale zawsze tak załatwiałem sprawy z ludźmi tu z forum też. 

No ale to było sporo lat temu, teraz widzę, że cena …..