Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana Onkyo na ... no właśnie.


Mieciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dystrybutor nie ma, a Niemcy jakoś sobie radzą i nawet ceny spadają obecnych modeli.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez melodyman

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem jeszcze rozpatrzyć X4400. Bo jeszcze pojedyncze sztuki się trafiają w cenie X3600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 21.07.2020 o 19:57, RAF77 napisał:

A głośniki masz nadal, czy sprzedane?

A co ty się tak interesujesz? Będzie to z czymś se grało i tyle ma do dodania...Książkę piszesz ? Na mój temat tak jak Czaruś??? Słuchaj se swojego systemu i nie troluj!!! 

W dniu 21.07.2020 o 20:50, melodyman napisał:

mogłem jeszcze rozpatrzyć X4400. Bo jeszcze pojedyncze sztuki się trafiają w cenie X3600.

I to by była na 100% lepsza decyzja ale testuj tego x3600 

ja jeszcze mam tego swojego 2600 bo gościu zrezygnował z zakupu... trudno, będzie trzeba w PL na all.... wystawić... pół roczny to z 1800zl zawołam i pójdzie jak świeżutka bułeczka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2020 o 19:10, Martin Rejek napisał:

X4700 już zamówiony, z racji tego iż mam kartę stałego klienta dostałem rabat -10% wiec cena końcowa to 1350€ ? teraz trzeba poczekać 3 tygodnie ? ale szybko zleci ?

Tu kupowałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Martyn nie mów że następny PRODŻEKT się kroi !? Co to będzie tym razem ? Ogólnie nisko mierzysz skoro masz zamiłowanie do sprzętów wysokiej klasy a kończysz na takim badziewiu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
23 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Martyn nie mów że następny PRODŻEKT się kroi !? Co to będzie tym razem ? Ogólnie nisko mierzysz skoro masz zamiłowanie do sprzętów wysokiej klasy a kończysz na takim badziewiu...

Dlaczego twierdzisz ze model x4700 Denona to „Badziew” ??? Proszę Uzasadnij swoja wypowiedz... Domniemam ze nie słyszałeś go jeszcze bo nie mogłeś dlatego skąd takie wnioski??????

Dla mnie będzie to przeskok Jakościowy o Klasę Wyżej względem x2600 który nie ma Audyssey XT32  tylko zwykła... różnica będzie na pewno słyszalna w muzyce jak i w kinie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby usłyszeć różnicę drągu,  musisz kupić co najmniej model 6xxx w denonie. Poza tym rozpisywałeś się kiedyś że demon, marantz, onkyo to budżetowe badziewie i kupują to tylko ci którym brak kasy i nie mają pojęcia o audio i że prawdziwe ampli to anthem,  arcam itp. Czemu tak zmieniasz zdanie i poglądy? O twoje projekty nawet nie pytam bo zanim jeden doprowadzisz do końca to zmieniasz zdanie w połowie i zaczynasz od nowa .... nowe plany, sprzęt,  głośniki,  projo,  procki,  końcówki,  pomieszczenie ,zakładanie znowu kilku tematów itp itd i na koniec kupisz coś z olx za 700 i kończysz na tym...  nudzisz po prostu bo śmiać już mi się nie chce nawet z tego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, Xpedite999 napisał:

nudzisz po prostu bo śmiać już mi się nie chce nawet z tego .

To jest twój subiektywny odbiór... i nic mi do niego... dużo ludzi tutaj już tez pisało kupuje to i tamto ale nigdy do tego nie doszło... 

Ja powiem tylko tyle przyjdzie to sprawdzę, przetestuje... tylko nie wiem jeszcze na czym? Szukam MA Gold100 lub Platinum100 oczywiscie używane? bo jak by mogło być inaczej... myśle ze coś się pojawi do tego czasu

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nieeee,  inspiracje może czerpie!!!??? kolejny PRODŻEKT już wisi w powietrzu.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melodyman przyłaczam się do pytania jak ten X3600H ?
Mam zamiar brać 3700 a one mają grać bardzo podobnie jak Denon mi napisał.

Przypomnij co miałeś wcześniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Fanek napisał:

@melodyman przyłaczam się do pytania jak ten X3600H ?
Mam zamiar brać 3700 a one mają grać bardzo podobnie jak Denon mi napisał.

Przypomnij co miałeś wcześniej?

Co? Że niby podobnie grają 3600 i 3700 ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysryw to ty masz na drugie a wiedzy adekwatnie do tego skoro pisać musisz do denona i pytać czy brzmienie kolejnych modeli niskiego modelu się różni...No panie,  niebo a ziemnia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, Fanek napisał:

jak masz takie wysrywy pisać to może nic nie pisz tak/nie co

Nie przejmuj się nim, ma niewyparzony pysk... nie słyszał ani jednego Denona z nowszej jak i wcześniejszej seri a ma tyle do powiedzenia!!!

13 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Czemu tak zmieniasz zdanie i poglądy?

Bo Denon, Marantz i inne bardzo popularne marki maja dostęp sieciowy , BT, AirPlay i inne gdzie taki Anthem jest goły i wesoły!!! Mam Apple i puszczałem z niego muzykę na sprzęcie przez AirPlay2 a jak bym miał Anthema to bym się wkur...ał że kur..wa nie mogę se ulubionej muzyki posłuchać, nawet nie mając USB jak posłuchać muzyki FLACK z Laptopa? Ni da się bo na froncie jest serwisowe USB tylko... jakościowo dużo odbiega od tych bardzo popularnych marek na plus ale największym minusem jest to co napisałem powyżej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2020 o 04:01, Martin Rejek napisał:

I to by była na 100% lepsza decyzja ale testuj tego x3600 

Sądziłem, że jest model 4600 i 4500, a 4400 to juz przeszłośc, a okazuje się, że nie ma 4400, jest 4500 i 4400, który po aktualizacji softu ma eARC, i w zasadzie wszystkie dekodery dźwięku z wyjątkiem Imax. No, ale nikt mi nie podpowiedział, a sam nie wpadłem. Przez przypadek mi się pokazały dwie oferty na alledrogo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, melodyman napisał:

Sądziłem, że jest model 4600 i 4500, a 4400 to juz przeszłośc, a okazuje się, że nie ma 4400, jest 4500 i 4400, który po aktualizacji softu ma eARC, i w zasadzie wszystkie dekodery dźwięku z wyjątkiem Imax. No, ale nikt mi nie podpowiedział, a sam nie wpadłem. Przez przypadek mi się pokazały dwie oferty na alledrogo

No ale jak wrażenia po 3600 napiszesz coś?
z czego się przesiadłeś?

w sierpniu wychodzi przypomne 3700 z hdmi 2.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak 3600h lub 3700h ale ja miałem w mojej salce kinowej swego czasu dwa wzmacniacze. 3400h i 4500h. Różnica w brzmieniu była bardzo duża od razu rzucała się w uszy. Nie wiem dokładnie z czego to wynikało ale w serii 4xxx jest bardziej zaawansowana elektronika i procesor dźwięku którego nie ma w serii 3xxxx. Jak odtwarzam to pod przyciskiem status można sprawdzia że procesor Al..... pracuje (a nie ma go w niższej serii). Może końcówki są inne bo jest więcej mocy na kanał? Nie wiem ale brzmieniowo seria 4xxxx dużo lepsza co słychać w salce odsłuchowej jak u mnie było , a oczywiście na tych samych pozostałych gratach.

Tak więc jak ktoś mówi że nie usłyszysz różnicy to ja mogę powiedzieć że mija się z rzeczywistością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś porównywał jeszcze bezpośrednio serie 3xxx vs 4xxx i ma jakieś zdanie na ten temat?

@Konrado o tych różnicach piszesz w porównaniu z muzyką czy przy KD filmach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś porównywał jeszcze bezpośrednio serie 3xxx vs 4xxx i ma jakieś zdanie na ten temat?
[mention=6333]Konrado[/mention] o tych różnicach piszesz w porównaniu z muzyką czy przy KD filmach ?
Ja miałem avr-x3200w jedynie do KD się nadaje do muzyki już słabo, avr-x6200w to już pożądny klocek gdzie jest już jakaś radość słuchania muzyki bo osobny tor audio dla stereo jest. Teraz mam avr-x4400h ten amplituner zdecydowanie najlepiej gra z tych wszystkich. Wiadomo nie można porównywać do wzmacniacza ale jest moc w kd oraz w stereo. Moim zdaniem jeśli komuś na nowinkach technicznych nie zależy to taki 4400h wystarczy, no chyba że gdzieś trafi topowy model avr-x7200w. Jeśli natomiast chodzi o nowość czyli modele 4700 i 6700 to już w zależności kto jaki system chce stworzyć, te nowe modele wystarcza na parę lat bez konieczności zmiany (chyba bo patrząc jak co chwilę coś przychodzi 4K, Auro 3D, Dolby Atmos, Dolby Vision, IMAX itp, co ciekawe co za rok lub dwa będzie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle o X3700H który wychodzi w sierpniu, model z hdmi 2.1, chodzi mi tylko o kino atmos 5.1.4.
Muzyka to drugorzędna, bo KD 95%
Chyba będzie ok?

No bo do X4700H trzeba dopłacić 2klocki i już sporo wychodzi, a moje wymagania jak wyżej.

Doradzcie chyba wystarczy mi spokojnie X3700H ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle o X3700H który wychodzi w sierpniu, model z hdmi 2.1, chodzi mi tylko o kino atmos 5.1.4.
Muzyka to drugorzędna, bo KD 95%
Chyba będzie ok?
No bo do X4700H trzeba dopłacić 2klocki i już sporo wychodzi, a moje wymagania jak wyżej.
Doradzcie chyba wystarczy mi spokojnie X3700H ?
Nawet gdyby chodziło tylko strikte o KD 9.1 (5.1.4) to i tak bym wybrał model wyższy ale starszy, ale za to mocniejszy. W KD nie ma czegoś takiego że jest za dużo mocy im jej więcej na kanał tym lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 7/25/2020 at 1:40 AM, Martin Rejek said:

Bo Denon, Marantz i inne bardzo popularne marki maja dostęp sieciowy , BT, AirPlay i inne gdzie taki Anthem jest goły i wesoły!!! Mam Apple i puszczałem z niego muzykę na sprzęcie przez AirPlay2 a jak bym miał Anthema to bym się wkur...ał że kur..wa nie mogę se ulubionej muzyki posłuchać, nawet nie mając USB jak posłuchać muzyki FLACK z Laptopa? Ni da się bo na froncie jest serwisowe USB tylko... jakościowo dużo odbiega od tych bardzo popularnych marek na plus ale największym minusem jest to co napisałem powyżej... 

Nowe Arcamy też to wszystko mają + mają Diraca, którego próżno szukać w popularnych markach. 

Podobnie nowe NADy.

Poprzednie generacje też miały sporo funkcjonalności sieciowych i DL. 

Nowe Anthemy z resztą też chyba za bardzo tutaj nie odstają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.