Jump to content
marjel111

kable zasilający do monobloków

Recommended Posts

7 minut temu, tomek7776 napisał:

skad przepisales taki tekst,hm zaimponowales mi,,,

Już spieszę Ci wszystko wytłumaczyć 😊 Tekst Ci zaimponował, ponieważ był troszkę powyżej Twojego poziomu wypowiedzi. Staram się zawsze dostosować poziom wypowiedzi do rozmówcy i tutaj właśnie przesadziłem. Powinienem pisać jednak do Ciebie na poziomie tekstu o "siurze w ręce". 

xavian
12 minut temu, tomek7776 napisał:

skoro to twoj fetysz,no to pisz,pisz.

mam nadzieje,ze to nie symptomy jakiegos problemu,np pedofilii.

Nie mierz swoją miarą. Audiofill z Ciebie żaden więc może to drugie o czym piszesz. Skończyłem rozmowę z Toba bo mi czasu szkoda i ludzi, którzy tu przyszli napisać i poczytać coś mądrego (Ciebie do tego grona nie zaliczam).

Przy okazji przepraszam wszystkich, za zaśmiecanie tymi wpisami ale tego typu forumowiczów po prostu nie trawię. 

• Thanks 1

15 godzin temu, marjel111 napisał:

A dla Kolegi wrażenia z kabelków takie: nie spodziewałem się w zasadzie żadnej zmiany bo podpinałem je do kondycjonera audioquesta, więc filtrowanie odbywa się już na wcześniejszym etapie odcinka zasilającego. Kable miały spełnić funkcję utrzymania przefiltrowanego impulsu do wzmacniaczy. W porównaniu do kabli standardowych/pudełkowych oczywiście nie ma przepaści ale czuć delikatne dociążenie basu i lepsze wybrzmienie szczegółów w materiale. Są to różnice na tyle subtelne, że mogą wynikać też innych czynników (np. z autosugestii po zakupie albo nastroju 😊). Na pewno nie jest gorzej. Wykonanie kabelka jest bardzo solidne i estetyczne. Wtyki  na pewno ładniejsze niż repliki Oyaide, które wywołały burzę na forum 😀

Czyli ten kabel IsoTek EVO 3 Initium zagrał lepiej w porównaniu do zwykłej łączówki dostarczanej do sprzętu np. wzmacniacza 

Słowo pisane za srebrniki nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością . Nie mam tu nic do Isoteka - tak ogólnie o wszystkich naszych i zagramanicznych piewcach ochów i achów ....

• Like 1

5 godzin temu, mdavis napisał:

Czyli ten kabel IsoTek EVO 3 Initium zagrał lepiej w porównaniu do zwykłej łączówki dostarczanej do sprzętu np. wzmacniacza 

Tak. Jestem pewien że zagrał lepiej jednakże naiwnością byłoby twierdzenie że kabel sieciowy zmieni brzmienie systemu. Mogą to być niuanse delikatne ostanie  szlify. Dlatego właśnie zasadna jest teoria że kable dopiero na końcu konfiguracji systemu. Nie zmienia to faktu, że zasilanie ma znaczenie i w moim systemie jest to wymiernie stwierdzone po wcześniejszym podpięciu kondycjonera. 

5 minut temu, marjel111 napisał:

Tak. Jestem pewien że zagrał lepiej jednakże naiwnością byłoby twierdzenie że kabel sieciowy zmieni brzmienie systemu. Mogą to być niuanse delikatne ostanie  szlify. Dlatego właśnie zasadna jest teoria że kable dopiero na końcu konfiguracji systemu. Nie zmienia to faktu, że zasilanie ma znaczenie i w moim systemie jest to wymiernie stwierdzone po wcześniejszym podpięciu kondycjonera. 

Dziękuję za odpowiedź. Też w najbliższej przyszłości zamówię ten kabel. Cena nie jest wysoka. Z ciekawości chcę sprawdzić czy coś się zmieni po jego wpięciu. Obecnie mam wpięty kabel, który był dołączony do wzmacniacza Creek - zwykły czarny. 

Edited by mdavis