Skocz do zawartości
IGNORED

Gramofon do 6000 zł


Kokomo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, rochu napisał:

Shibata i reszta - to jest dopiero audiofilska zmyła.

?

 

4 minuty temu, tomasz_pianista napisał:

Nagle szlify nie są ważne, azymut też nie, myślę że VTA też nie, bo w redze się nie ustawia. Co dalej? 

Ważne jest , żeby przyszedł ci Ciebie Pan w białych rękawiczkach, ustawił gramofon, podstawił nocnik i powiedział, że jesteś wyjątkowy bo mało kogo stać na takie wygłupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Rochu pisze byle co , po to by reputacje z drugiego konta Margola se nabijać. 

Cała kłótnia nic wam nie da , a rochu i tak zrobi co miał zrobić.

Nie dajcie w wała się robić i tak nic nie zmienicie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, zbyszek 1982 napisał:

Bolałoby mnie jakbym zarabiał je tak jak ty.

Buraczydło z Ciebie synu,skoro nie znając mnie,z braku argumentów jedziesz ad petsonam. Lata mi to ? 

37 minut temu, julius-6 napisał:

Nie wiem na podstawie czego wywnioskowałeś że chodzi o kasę. Koleś latami grał na nowych Linnach, które zostały sonicznie wyparte przez inne modele. 

Wiecznie jacyś wirtualni kolesie..a Ty?grałeś na odpowiednio ustawionym Linnie we własnym systemie?

34 minuty temu, tomasz_pianista napisał:

Ogólnie to widzę, że nikt nie chce ze mną merytorycznej dyskusji?

Jak nie ma argumentu to się atakuje? 

Nagle szlify nie są ważne, azymut też nie, myślę że VTA też nie, bo w redze się nie ustawia. Co dalej? 

 

Forum służy wymianie wiedzy, a zachowujecie się jak płaskoziemcy.

 

Nie wiem co u Ciebie dalej,u mnie gra muzyka,dla niej wymyślono gramofon.

32 minuty temu, julius-6 napisał:

Jak kupowałeś w RCM to pogadaj sobie kiedyś off the record jak się ma wiekszość współczesnych gramofonów do dobrych klasyków

Z kim?z Rogerem?Wojtkiem?czy może z Markiem?a może z Robertem Rolofem,który w RCM kiedyś był?

29 minut temu, julius-6 napisał:

?

 

Ważne jest , żeby przyszedł ci Ciebie Pan w białych rękawiczkach, ustawił gramofon, podstawił nocnik i powiedział, że jesteś wyjątkowy bo mało kogo stać na takie wygłupy.

Znowu kasa...zacznijcie ją zarabiać i przestańcie o niej gadać. Powiedz facetowi,który za 100 kilo jurków kupił sobie Kondo,które dostarczono mu w bawełnianych rękawiczkach,że jest frajerem. Znasz chociaż kogoś takiego?

20 minut temu, bolo_senor napisał:

Panowie Rochu pisze byle co , po to by reputacje z drugiego konta Margola se nabijać. 

Cała kłótnia nic wam nie da , a rochu i tak zrobi co miał zrobić.

Nie dajcie w wała się robić i tak nic nie zmienicie

 

Dawno Ci już pisałem,że jesteś kłamca i łachudra,widzę że kolejny raz pomawiasz,więc kolejny raz Ci to przypominam,jesteś kłamca i łachudra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Margol napisał:

Buraczydło z Ciebie synu,skoro nie znając mnie,z braku argumentów jedziesz ad petsonam. Lata mi to ? 

 

to było do rocha.... ale... wy chyba rzeczywiscie jestescie jedną osobą i konta się pomyliły ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bolo_senor napisał:

Nie dajcie w wała się robić i tak nic nie zmienicie

Ja tu czytam że nikt w wała robiony nie jest .?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, julius-6 napisał:
 

to było do rocha.... ale... wy chyba rzeczywiscie jestescie jedną osobą i konta się pomyliły ?

 

Naprawdę wpisujesz się w to prymitywne pomawiania łachudry bola? Ok ,proszę Moderację o oficjalną informację w tej sprawie. IP i wszystko co potrzebne. Przeprosiny przyjmę potem. Nie dam się wkręcić w gównoburzę,gdzie paru „altruistów” martwi się o moją gotówkę. Swoją propozycję gramiaka za 6 koła podałem i nie był to Linn. Twój post julius z odpowiednim komentem zgłaszam na panel i nie po to żeby donieść,tylko żeby Moderacja wyjaśniła moje rzekome konto z rochem,ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Margol napisał:

Wiecznie jacyś wirtualni kolesie..a Ty?grałeś na odpowiednio ustawionym Linnie we własnym systemie?

 
 

Ile razy będziesz mi zadawał te same pytania ? 
Dla Ciebie wirtualny koleś, dla mnie taki, u ktorego słyszalem jeden z lepszych analogów. Koleś, którego stać na topowego Linna w każdym pomieszczeniu nie używa go. Dlaczego? Bo na pewnym poziomie jest juz po prostu za słaby. 

 

1 minutę temu, Margol napisał:

Twój post julius z odpowiednim komentem zgłaszam na panel i nie po to żeby donieść,tylko żeby Moderacja wyjaśniła moje rzekome konto z rochem,ok?

wystarczy, ze jedno konto masz na telefonie, drugie np na upc i IP bedą inne. Nie jest to sztuka, ale mniejsza o to, dynda mi to. Nie wiem też za co miałbym Cie przepraszać ? ?

32 minuty temu, bolo_senor napisał:

a rochu i tak zrobi co miał zrobić.

a co miał zrobić rochu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, julius-6 napisał:
 

Ile razy będziesz mi zadawał te same pytania ? 
Dla Ciebie wirtualny koleś, dla mnie taki, u ktorego słyszalem jeden z lepszych analogów. Koleś, którego stać na topowego Linna w każdym pomieszczeniu nie używa go. Dlaczego? Bo na pewnym poziomie jest juz po prostu za słaby. 

 

Ja też nie używam,ale nie wypisuję z tego powodu aktów strzelistych,które na koniec zawsze kręcą się wokół kasy a wypytuję,bo internetowych kozaków co to u kolegów słuchali systemów za dużą bańkę w sieci jest na kopy. Chcesz wymiany doświadczen?to własnych,bo twoich kumpli mnie nie podniecają,ok?

16 minut temu, julius-6 napisał:
 

Nie wiem też za co miałbym Cie przepraszać ? 

 

Za to,że mnie bezpodstawnie pomawiasz,ale skoro pasuje Ci rola łgarza i łachudry,to ja nie mam z tym problemu. Moja rozmowa z kimś takim uległa zakończeniu,jak się zreflektujesz i pokażesz klasę,łapę mam wyciągniętą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Margol napisał:

Za to,że mnie bezpodstawnie pomawiasz,ale skoro pasuje Ci rola łgarza i łachudry,to ja nie mam z tym problemu. Moja rozmowa z kimś takim uległa zakończeniu,jak się zreflektujesz i pokażesz klasę,łapę mam wyciągniętą.

?

zagalopowałeś się nieco. 
nigdzie cie nie pomowilem, wiec nie mam za co przepraszac, epitety zostaw sobie w kieszeni. 
zażartawalem że skoro odpowidasz za rocha to chyba ci sie konta pomyliły.

a że lajkujecie swoje wpisy od twojego pierwszego dnia na forum i większość ma was za ta samą osobę to zawdzięczacie wyłącznie swojemu sposobowi bycia tutaj. 

Natomiast jesli faktycznie jestescie jedną osobą to pozostaje mi tylko współczuc sposobu spędzenia wolnego czasu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie żartowałem , bo te same słownictwo i te same głupoty idą z obu kont. I nie pierwszy raz wyszła odpowiedź z nie tego co trzeba konta.

Proszę zajrzeć do jakiegoś wątku gdzie roch coś pisze , nawet tu , nie ma takiego wpisu by jeden drugiemu reakcji nie przyznał. I tak setki razy w każdym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, julius-6 napisał:

?

zagalopowałeś się nieco. 
nigdzie cie nie pomowilem, wiec nie mam za co przepraszac, epitety zostaw sobie w kieszeni. 
zażartawalem że skoro odpowidasz za rocha to chyba ci sie konta pomyliły.

a że lajkujecie swoje wpisy od twojego pierwszego dnia na forum i większość ma was za ta samą osobę to zawdzięczacie wyłącznie swojemu sposobowi bycia tutaj.

Myślę, że ty i bolo to obecne twarze tego forum. Forum, które kiedyś coś sobą stanowiło i miało wielu wartościowych i sympatycznych użytkowników.

Niestety ty i twój brat-łata nie zaliczacie się do tego zacnego grona, które przy licznych perturbacjach odeszło z tego miejsca.

W zasadzie wasze wpisy doskonale odzwierciedlają stan zewnętrznej rzeczywistości, w której przyszło nam żyć.

Nie dziwię się zatem tym niepoważnym popisom, których jesteście autorami.

Chcieliście zaistnieć - to zaistnieliście.

Ale tylko dlatego, że lepsi od was odeszli i zrobili wam miejsce.

 

A Margola będę lajkował.

Pisze z sensem, czego o was nie powiedzieć.

 

1 godzinę temu, zbyszek 1982 napisał:

Bolałoby mnie jakbym zarabiał je tak jak ty.

W życiu robiłem różne rzeczy.

Kopałem rowy, byłem fotografem reklamowym, panem mecenasem, muzykiem, prezesem, grafikiem, ochroniarzem, tekściarzem...

Wielu rzeczy trzeba spróbować w życiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rochu napisał:

Ale tylko dlatego, że lepsi od was odeszli i zrobili wam miejsce.

Szkoda , że jak byli ci lepsi to tak wiedzą nie błyskałeś. Może nie musiałbym teraz tyle pisać i poziom wypowiedzi byłby lepszy.

7 minut temu, rochu napisał:

Myślę, że ty i bolo to obecne twarze tego forum.

jak coś to zakładki , ale nie bądź taki skromny , bo co najmniej jedna strona jest o tobie.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bolo_senor napisał:

Szkoda , że jak byli ci lepsi to tak wiedzą nie błyskałeś. Może nie musiałbym teraz tyle pisać i poziom wypowiedzi byłby lepszy.

Jak byli ci lepsi na forum, to zajmowałem się przez 12 lat organizacją Odsłuchów w Krakowie (jakieś 100 spotkań).

Jest wątek w Hi-End, znajdź i poczytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja blisko filharmonii mieszkam ?

Użyczanie chaty do odsłuchów nie czyni eksperta w dziedzinie analogu.

 

5 minut temu, rochu napisał:

Jest wątek w Hi-End, znajdź i poczytaj.

sam się pochwal.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, Margol napisał:

Naprawdę wpisujesz się w to prymitywne pomawiania łachudry bola? Ok ,proszę Moderację o oficjalną informację w tej sprawie. IP i wszystko co potrzebne. Przeprosiny przyjmę potem. Nie dam się wkręcić w gównoburzę,gdzie paru „altruistów” martwi się o moją gotówkę. Swoją propozycję gramiaka za 6 koła podałem i nie był to Linn. Twój post julius z odpowiednim komentem zgłaszam na panel i nie po to żeby donieść,tylko żeby Moderacja wyjaśniła moje rzekome konto z rochem,ok?

Nic Waszych kont nie łączy i nie ma żadnych przesłanek by sugerować pisanie jednej osoby z dwóch kont.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rochu napisał:

Myślę, że ty i bolo to obecne twarze tego forum. Forum, które kiedyś coś sobą stanowiło i miało wielu wartościowych i sympatycznych użytkowników. Niestety ty i twój brat-łata nie zaliczacie się do tego zacnego grona (...)

Muszę Cię zmartwić , ale Ty też nie...

Ja z Bolem zgadzam się zazwyczaj tylko w opozycji do zdzierania na marketingu przez marki z UK. Pewnie dlatego że siedziałem długo w marketingu i wiem jak o działa.

Na kazdym kroku próbujesz się w mniej lub bardziej wyraxny sposób wywyższyc i mentorzyć, wdrażając protekcjonalny ton. Tymczasem mentalnosć masz identyczną jak bolo, tylko że u niego wystepuje kwestia negacji przez brak doświadczenia z niektórymi gratami, a u Ciebie jest rozdmuchane ego bo Pan w rękawiczkach kalibrował Ci drapaka w domu. 
 

Bolo gada głupoty bo nie miał z czymś styczności i uważa że nie ma sensu za to płacic  (a czasami jest dokładnie odwrotnie)
Ty gadasz glupoty bo stwierdziłeś, że jest sens płacić za wszystko żeby zrobił to 'pro' i wydaje Ci sie, że jak to zrobił pro to jest już koniec świata i daje Ci to prawo do ' górowania ' nad innymi tutaj bo oni mają na pewno gorzej, skoro pro im nie ustawił, a do tego nie daj bog maja używane klocki.

Kiedy wchodzi od czasu do czasu ktos jak pianista, czy zbyszek tutaj mowiąc jak abstrakcyne jest ignowowanie azymutu, vta (dzis okazuje sie że i szlifów) bronisz się hasłami marketingowymi producentów, których produkty kupujesz nie majac kompletnie szacunku do doświadczeń swoich rozmówców nie podając kompletnie żadnych argumentów. 

Zresztą sam złapałem Cię wczesniej kilkukrotnie na bardzo nieudolnych próbach zestawiania ramion z wkładkami.

Rzekłbym więc że trudno o bardziej stereotypowego użytkownika polskiego internetu niż Ty rochu...

...albo jak kto woli

przyganiał kocioł garnkowi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, julius-6 napisał:

Bolo gada głupoty bo nie miał z czymś styczności i uważa że nie ma sensu za to płacic

nie zupełnie , kwestia kupić czy nie , i tak pozostaje zainteresowanemu , przypominać nie trzeba , a reszta to tylko moje zdanie. Zwyczajna nadinterpretacja ci się wkradła.

 

13 minut temu, julius-6 napisał:

Ja z Bolem zgadzam się zazwyczaj tylko w opozycji

a zazwyczaj się nie zgadasz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, julius-6 napisał:

Zresztą sam złapałem Cię wczesniej kilkukrotnie na bardzo nieudolnych próbach zestawiania ramion z wkładkami.
 

Na niczym mnie nie złapałeś, to ty dałeś przykład swojej znajomości sprawy opartej na li tylko na tabelkach i na tym co wyczytałeś w necie.

15 minut temu, julius-6 napisał:

Bolo gada głupoty bo nie miał z czymś styczności i uważa że nie ma sensu za to płacic  (a czasami jest dokładnie odwrotnie)

Ty też nie miałeś styczności i piszesz kocopały.

A jak nie masz co napisać to jakieś konfabulacje o jakiś mitycznych twoich znajomych co to i Verdiera mieli i Sondekiem się nie zachwycili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julius-6,

 

Zadam ci zagadkę.

Wkładka:

Cartridge Mass: 6.4g
Dynamic Compliance: 32 x 10-6 cm/Dyne

Ramie:

Efektywna masa ramienia z headshelem: 12g

Ma to szansę wg ciebie razem zagrać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rochu napisał:

julius-6,

 

Zadam ci zagadkę.

Wkładka:

Cartridge Mass: 6.4g
Dynamic Compliance: 32 x 10-6 cm/Dyne

Ramie:

Efektywna masa ramienia z headshelem: 12g

Ma to szansę wg ciebie razem zagrać?

myślę że tak. 
mniej wiecej wyglada mi to na SME z Shurem v15

Przypomnę, że przy okazji dyskusji ja nie opierdałem się na wyliczeniach rezonansowych tylko odnosiłem się do konfiguracji wkładki, w której posiadaniu kiedyś byłem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez julius-6

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rochu napisał:

Ma to szansę wg ciebie razem zagrać?

a ja myślę , że dopasowanie marne , bo rezonans ok 6hz wyjdzie.

5 minut temu, julius-6 napisał:

z Shurem v15

raczej nie z shurem a AKG

shure mają okolice 20 a 32 podatności to już ulm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, julius-6 napisał:

myślę że tak. 
mniej wiecej wyglada mi to na SME z Shurem v15
 

Shure V15 IV z Technics SL1200.

Rezonans 7 Hz, blisko 6 Hz gdyby doliczyć stalowe śrubki, które były w zestawie. W sumie nieciekawie.

A jednak to dźwięk winyla z końca lat 70-tych, do którego wszyscy wzdychają. Sam się też wiele razy dałem uwieść temu zestawieniu.

Dlaczego?

19 minut temu, bolo_senor napisał:

shure mają okolice 20 a 32 podatności to już ulm

MK III - 22, MK IV - 32

25 minut temu, julius-6 napisał:

Przypomnę, że przy okazji dyskusji ja nie opierdałem się na wyliczeniach rezonansowych tylko odnosiłem się do konfiguracji wkładki, w której posiadaniu kiedyś byłem. 

O ile pamiętam pisałeś o niedopasowaniu kompilancji wkładki do masy ramienia.

Czyli o rezonansie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rochu napisał:

Dlaczego?

choćby dla tego , że była to era disco.

gramofony transkrypcyjne mają bardziej współczesne dopasowanie.

Ale to , że coś nie jest dopasowane , nie znaczy , że nie gra. Co nie znaczy też , by dopasowaniem się nie przejmować.

10 minut temu, rochu napisał:

MK III - 22, MK IV - 32

statyczna czy dynamiczna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, zbyszek 1982 napisał:

Widzę, że chciałbyś znowu kota ogonem odwrócić, ale mi szkoda czasu na dyskusję ze ścianą. Jak nie rozumiesz czym się ośmieszasz to nie mój problem. 

I znowu kocopoły bez związku z tematem. Szkoda mojego czasu na Ciebie  Zbysiu,azymutuj bracie,tylko się ode mnie odklej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Margol napisał:

Patefon powstał dla muzyki

To by wyjaśniało brak regulacji azymutu.

Poziom twojej wiedzy jest żenujący jak gramofonu o patefonu nie odróżniasz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, julius-6 napisał:

budżetowej klasy japońskiego DD z katalogu Quelle

Ależ to jest genialna inwektywa!!!

Pamiętam jak w początku lat 80-tych śliniłem się do tych wież z katalogów Quelle. A to przecież taki paździerz był...  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez EmilioE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
41 minut temu, julius-6 napisał:

Margol, a może Ty jesteś po prostu żoną rocha ? albo byłą żoną?  (Margorzata??? dobrze kombinuje?) Moja Pani też czasami sobie coś ubzdura i oczekuje że będę ją przepraszać za to co sobie przeinterpretowała. Taka typowo kobieca cecha. Co ciekawe kiedy nie daję się wciągnąć w jej gierki też zdarza się jej epitetów uzywać w stosunku do mnie. ?

(żebyś się nie obraził jeszcze głębiej - tylko sobie żartobliwie dywaguję nie stwierdzam faktu) 

?

Ta niezbyt wyszukana inwektywa, nie jest żartem tylko dlatego, że na końcu dodałeś pustą formułkę o "żartobliwej dywagacji". 

Jeśli nie stać Cię na bardziej wyszukane argumenty niż sprowadzanie dyskusji do płci, preferencji seksualnych czy stanu cywilnego rozmówcy, to dyskusję czas skończyć. Gdzie składać zażalenia od mojej decyzji, podałem Ci już ostatnio. 

Proszę byś trochę w bardziej cywilizowany sposób prowadził rozmowę, tak bym nie musiał już banować Cię w kolejnych wątkach. 

Co do "żartobliwych dywagacji"  umówmy się, że jeśli ograniczysz się do własnych preferencji seksualnych i własnej żony, możesz je prowadzić do woli, ale innych forumowiczów zostaw w spokoju. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plastik1989
A sprowadzanie dyskusji do stanu posiadania rozmówców i garści inwektyw przy braku merytorycznych argumentów jest okej?

Posprzątaj z łaski swojej ten chlew, bo zgłaszałem posty na panel już wczoraj.

Wiem, że niemiło kasować posty kolegów, ale moderator powinien być bezstronny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.