Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony ogólnie pojętej motoryzacji.

Szanujemy: wielkie pojemności, wysookoktanową benzynę, gładkie i szerokie drogi. Szkalujemy: rowerzystów (bo to rak drogowy), fotoradary, podatki i akcyzy, elektromobilność.

Wszyscy audiofile z choć kroplą benzyny we krwi mile widziani! ?

To może ja zacznę: Nowego Hultaja i20 widzieli? Królowa segmentu B to wiadomo - Fiesta. Wyobrażam sobie, jak to było u Hyundaia. Zebranie zespołu projektowego i najważniejszy Koreańczyk mówi: Panowie! Macie mi zrobić Fiestę, tylko lepszą i nowocześniejszą. No i jest nowy i20. Do kupienia już latem. Technologicznie zagina Fiestę lewą ręką od niechcenia... te ekrany, bezprzewodowy Android! Pytanie - jak się prowadzi? Bo Fiesta to jest bajka jeśli chodzi o zawieszenie i układ kierowniczy. Przyjemność z jazdy jest we Fieście bez precedensu w segmencie.

Ale to może być czarny koń! Polecam życzliwej uwadze jeśli szukacie małego samochodu i możecie poczekać z kupnem do lata.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś z wyższej półeczki... Nowa Seria 3 w kombiaku. Niezwykły lakier BMW Individual Ermes Verde. 4500 funtów za taki lakier na specjalne zamówienie. Ale jak kogoś stać - to warto. ? Całe auto w tej specyfikacji 60 tys funtów. Cena domku jednorodzinnego na prowincji w Polsce. ? Ten lakier po raz pierwszy został użyty przez Lamborghini ale i na Bolidzie Młodzieży Wiejskiej wygląda pięknie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, il Dottore napisał:

Temat poświęcony ogólnie pojętej motoryzacji.

...

Szkalujemy: rowerzystów (bo to rak drogowy), fotoradary, podatki i akcyzy, elektromobilność.

Pewnych rzeczy można nie lubić - ale rozumieć sens ich istnienia wypada. Bo inaczej to z ogólnomotoryzacyjnego, wyjdzie wątek półmotoryzacyjny. Osobiście fotoradary szanuję, bo są dla mojego dobra. Szanować wypada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Fotoradar dla mnie jest niezauważalny, chroni mnie za to przed kretynami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten strasznie sie podoba Mercedes CLS 350 AMG , sasiad mial takiego i jezdzil nim raz od swieta. Piekny 20" kola  , super krazownik , nieraz kusilo mnie zeby nie zwracajac uwagi na koszta utrzymania kupic to cudenko ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcusSE napisał:

Mi ten strasznie sie podoba Mercedes CLS 350 AMG , sasiad mial takiego i jezdzil nim raz od swieta. Piekny 20" kola  , super krazownik , nieraz kusilo mnie zeby nie zwracajac uwagi na koszta utrzymania kupic to cudenko ? 

W dieslu kup. Pali tyle co nic. Silnik 2,1 niezniszczalny. Technika z E klasy W212 - bezproblemowa.  A felgi można mu dokupić dowolne. Z dieslem to można takiego i na daily.

Kolega w Polsce sobie kupił S klasę 500 tak właśnie tylko na weekendy do kościoła. I mówi, że nawet mało mu pali, bo do kościoła ma z górki, to tylko ręczny wypnie. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szans , u nas jedno auto musi byc kombi niekiedy wyjazdy w gory na narty , czy wyjazdy na jej zowody triathlonowe ( rower , bagarze itp ) Jedynie ona moze pozwolic sobie na odrobine szalenstwa z autkiem dla przyjemnosci .

Jedyne co mi pozostaje to lezka w oku gdy patrze na takie auto gdzies zaparkowane .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcusSE napisał:

u nas jedno auto musi byc kombi

No kombi, kombi. Czemu nie? ? Kombi CLS nazywa się shooting brake.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aktualne modele wyglądają, jakby ktoś na choinkę dwa komplety bombek powiesił.

Mnie kusi ostatni na rynku "prawdziwy" hot-hatch, niewielki, niezbyt ciężki, wszystko co potrzebne jest, a co zbędne nie ma, no i przede wszystkim wolnossące 2.0, czyli Fiesta ST150

m1cyix6b0iyu_800.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, il Dottore napisał:

No kombi, kombi. Czemu nie? ? Kombi CLS nazywa się shooting brake.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na takiego zbieram?.

A ci co już uzbierali nie mogą też spać spokojnie. Ech...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...choć chyba bardziej kusi uzbierać kasę, i z 1.0 pod maską, choć raz w życiu zawalczyć o przedostatnie miejsce na Nurburgring.

0_JS179556775.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szymon1977 napisał:

wolnossące 2.0, czyli Fiesta ST150

Pewnie ciężko znaleźć dzisiaj takiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Pewnie ciężko znaleźć dzisiaj takiego.

W UK? Pełno tego. Ale jeszcze tak ze 2-3lata muszę 7-mio osobowym klocem pojeździć, a wtedy się zobaczy. Jeszcze w górę nie pójdą, i będzie można wychaczyć ładnego w rozsądnych pieniądzach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szymon1977 napisał:

W UK? Pełno tego

Z moich jazd po Europie to w UK są bezwzględnie najlepsze samochody na kontynencie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, il Dottore napisał:

Z moich jazd po Europie to w UK są bezwzględnie najlepsze samochody na kontynencie.

Co masz na mysli ze w UK sa najlepsze samochody 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hultaj nie próżnuje. Z taśm produkcyjnych u naszych południowych sąsiadów zjeżdża już polift i30.

Nigdy nie widziałem wentylowanych siedzeń w kompakcie... Mnóstwo nowoczesnych technologii, światła LED. Ja jestem na tak. Korea ma twarde postanowienie zagonienia europejskiej konkurencji do kąta także i w tym segmencie.

 

1 minutę temu, marcusSE napisał:

Co masz na mysli ze w UK sa najlepsze samochody 

Np Porsche 911 - w Reichu na autostradzie widzisz raz na godzinę. W UK raz na 10 minut. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, il Dottore napisał:

Hultaj nie próżnuje. Z taśm produkcyjnych u naszych południowych sąsiadów zjeżdża już polift i30.

Nigdy nie widziałem wentylowanych siedzeń w kompakcie... Mnóstwo nowoczesnych technologii, światła LED. Ja jestem na tak. Korea ma twarde postanowienie zagonienia europejskiej konkurencji do kąta także i w tym segmencie.

 

Np Porsche 911 - w Reichu na autostradzie widzisz raz na godzinę. W UK raz na 10 minut. ?

Ja mieszkam w Svergie tez troche tego jezdzi ? i nie tylko 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, il Dottore napisał:

I coś z wyższej półeczki... Nowa Seria 3 w kombiaku. Niezwykły lakier BMW Individual Ermes Verde. 4500 funtów za taki lakier na specjalne zamówienie. Ale jak kogoś stać - to warto. ? Całe auto w tej specyfikacji 60 tys funtów. Cena domku jednorodzinnego na prowincji w Polsce. ? Ten lakier po raz pierwszy został użyty przez Lamborghini ale i na Bolidzie Młodzieży Wiejskiej wygląda pięknie. 

 

Osobiście zielonego nie lubię (wyjątek - oliwka) ale tego bym polizał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ,że Koreańczycy zrobili ogromny postęp ale zachowajmy proporcje .Ich samochody są nowoczesne ,w miarę bezawaryjne i wreszcie wyglądają .Jestem zwłaszcza pod wrażeniem tego co robi Kia.Byłem nawet bliski zakupu Stingera ale jednak w moim wieku za niski .Gdyby to było 10 lat temu to kto wie .Podoba mi się też Optima i X Ceed .Ale jednak auta koreańskie to tylko czy aż tylko średniaki .W obecnej motoryzacji razi mnie nadmierne podniecanie się elektroniką ,wymiarami ekranów i ilością asystentów a przecież moim zdaniem najważniejsze są trakcja ,komfort,bezpieczeństwo czynne i bierne ,ekonomia i wygląd .Obecnie jeżdżę Mazdą 6 ostatniej generacji i uważam ją za najładniejszy samochód w klasie .Tylko te osiągi !Niestety chyba zbyt ortodoksyjnie Mazda podchodzi do silników wolnossących .Nie ma odwrotu od turbodoładowania .Przekonałem się o tym w samochodzie żony czyli Skody Fabii ,te 110 km robi wrażenie ( wersja Monte Carlo ). Obecnie ze względu na kręgosłup przesiadam się za kilka dni na Mazdę CX30 .Zawsze byłem wrogiem SUVów ale trudno.Nowy musi być wyższy ( choć CX 30 to raczej Crossover ) .Na razie nie mam przekonania do hybryd i elektryków .Myślę,że silniki spalinowe jeszcze nam potowarzyszą przez 10 -15 lat .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że istnieją modele czy marki fajne i niefajne .Ta fajność to coś niezdefiniowalnego i niepoddającego się pomiarom .Dla mnie z europejskich marek fajne są np. Fordy , BMW , Audi ,Porsche czy Alfy .Z japońskich tylko Mazda i Honda  ( Toyota to nuda ) .Fajna robi się jak już pisałem KIA .Amerykańskie  marki się nie liczą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np Porsche 911 - w Reichu na autostradzie widzisz raz na godzinę. W UK raz na 10 minut.

To zalezy gdzie w Reichu

Tutaj parking firmowy (jeden z 20), a wiekszosc posiadaczy nie jezdzi nimi do pracy, by nie draznic kolegow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_2898.thumb.jpg.4f00ee7bd71c7d375ac0c08e180f0fc2.jpgIMG_2895.thumb.jpg.7df4cb98ab3e666233580804315dee09.jpgIMG_2897.thumb.jpg.2355857b3e3060aa8c4d0f78951c4a8e.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Uważam ,że istnieją modele czy marki fajne i niefajne .Ta fajność to coś niezdefiniowalnego i niepoddającego się pomiarom .Dla mnie z europejskich marek fajne są np. Fordy , BMW , Audi ,Porsche czy Alfy .Z japońskich tylko Mazda i Honda  ( Toyota to nuda ) .Fajna robi się jak już pisałem KIA .Amerykańskie  marki się nie liczą .

Ford europejski troche przegioles ?

Amerykanskie sie nie licza a Ford?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Caymany a ja mówię o 911. Caymana to i u mnie we wsi spotkasz często. W pracy u mnie tylko 1 koleś przyjeżdża 911 a jeden ma nową Panamerę, ale to w leasingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie ma odwrotu od turbodoładowania .Przekonałem się o tym w samochodzie żony czyli Skody Fabii ,te 110 km robi wrażenie...

A wiesz dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ja rozumiem ,że Koreańczycy zrobili ogromny postęp ale zachowajmy proporcje .Ich samochody są nowoczesne ,w miarę bezawaryjne i wreszcie wyglądają .Jestem zwłaszcza pod wrażeniem tego co robi Kia.Byłem nawet bliski zakupu Stingera ale jednak w moim wieku za niski .Gdyby to było 10 lat temu to kto wie .Podoba mi się też Optima i X Ceed .Ale jednak auta koreańskie to tylko czy aż tylko średniaki .W obecnej motoryzacji razi mnie nadmierne podniecanie się elektroniką ,wymiarami ekranów i ilością asystentów a przecież moim zdaniem najważniejsze są trakcja ,komfort,bezpieczeństwo czynne i bierne ,ekonomia i wygląd .Obecnie jeżdżę Mazdą 6 ostatniej generacji i uważam ją za najładniejszy samochód w klasie .Tylko te osiągi !Niestety chyba zbyt ortodoksyjnie Mazda podchodzi do silników wolnossących .Nie ma odwrotu od turbodoładowania .Przekonałem się o tym w samochodzie żony czyli Skody Fabii ,te 110 km robi wrażenie ( wersja Monte Carlo ). Obecnie ze względu na kręgosłup przesiadam się za kilka dni na Mazdę CX30 .Zawsze byłem wrogiem SUVów ale trudno.Nowy musi być wyższy ( choć CX 30 to raczej Crossover ) .Na razie nie mam przekonania do hybryd i elektryków .Myślę,że silniki spalinowe jeszcze nam potowarzyszą przez 10 -15 lat .

Absolutna zgoda, że trakcja jest najważniejsza. A jeśli jeszcze uda się ją pogodzić z komfortem i osiągami, to mamy auto idealne! ?

Niestety... tylko kilku producentów to potrafi.

Jeśli chodzi o te elektroniczne przeszkadzajki, to jest kilka fajnych: 1/ ostrzeganie o samochodzie w martwej strefie przy zmianie pasa 2/ tempomat adaptacyjny - w połączeniu z automatem to jest bajka. W mieście samochód sam jedzie, sam hamuje, sam rusza z miejsca. 3/ Utrzymanie na pasie ruchu też ma sens. Oglądałem na YT filmik - oszukali nowe Volvo butelką z wodą przymocowaną do kierownicy, udając że kierowca ją trzyma. No i przejechali na tempomacie adaptacyjnym kilkaset km bez dotykania kółka i pedałów.  4/ ostrzeganie o ruchu poprzecznym podczas cofania. Samochód nawet sam zahamuje jeśli wykryje taki ruch. 5/ kamera cofania - super gadżet, teraz to zdaje się norma. 6/ Night Vision - tylko w najdroższych autach, super sprawa. 7/ systemy antykolizyjne z radarem - też mogą się przydać w razie W.?

Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ja rozumiem ,że Koreańczycy zrobili ogromny postęp ale zachowajmy proporcje .Ich samochody są nowoczesne ,w miarę bezawaryjne i wreszcie wyglądają

Oczywiście to wciąż są średniaki. Jednak poza Europą Koreańczycy atakują już segment aut luksusowych.

A ja pamiętam Hultaje czy inne marki z Korei na poczatku lat 90-tych. Jakie to było marne, brzydkie, plastikowe... Kiedyś miałem Lanosa na 1 dzień, to po przekroczeniu 100km/h patrzyłem śmierci w oczy. Tragedia!  Dlatego szanuję ich postęp jak cholera, bo z ogona przeszli do awangardy. Zawieszenia robią im teraz Niemcy i to się czuje! Oczywiście do najlepszych wciąż dystans ale mówimy o zupełnie innych pieniądzach! Dla mnie w relacji cena/jakość Korea nie ma dzisiaj alternatywy (poza Suzuki, które jest tanie i nie do zarąbania, ale nie każdemu pasuje trochę wiekowa stylistyka wewnątrz i skromna oferta rynkowa).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekły zdjęcia produkcyjnej wersji Forda Bronco.

Miłosnicy offroadu się ucieszą. Połączenie tradycji i nowoczesności sprawia, że mamy do czynienia z tańszą konkurencją dla Defendera.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcusSE napisał:

Ford europejski troche przegioles ?

Amerykanskie sie nie licza a Ford?

Chodzi mi o Forda europejskiego .Od lat słyną z bardzo dobrych zawieszeń .Miałem dwa razy Mondeo i bardzo mi się podobały .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Od lat słyną z bardzo dobrych zawieszeń

Ford g*** wort ale zawias to oni robią fenomenalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.