Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To Mustang z filmu Bullit koniecznie w kolorze butelkowej zieleni.

Nowa wersja też fajna. A klasyka wyciąga raz na jakiś czas z garażu klient u mnie we wsi. Jak przejeżdża to autentycznie drżą szyby w oknach. ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang mi się podoba bo jest taki uroczo bezsensowny. ?

Zdecydowanie nie dla każdego wóz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

doktorku

To truizmy. Wiadomo ,że konkurencja wymusza jakość i postęp techniczny .

A w przypadku aut amerykańskich, postęp oznacza ich stopniową eurpeizację. Już wiele lat temu najlepiej sprzedającym się na amerykańskim rynku, był idealnie wpasowujący się w europejskue standardy samochód japoński. Nisza dla miłośników V8 zawsze pozostanie, ale zawsze będzie to tylko nisza.

51 minut temu, Chicago napisał:

...ja po prostu lubię amerykańskie samochody...

Dyskusja nie o tym, co Ty lubisz. 

51 minut temu, Chicago napisał:

Ludzie cały czas je kupują i bardzo dużo jeżdzi tego po ulicach. 

Jak to możliwe, skoro ostatni otawdziwie amerykański samochód, wypadł z produkcju jakieś 10... a może 15 lat temu?

51 minut temu, Chicago napisał:

Wiem, że europejskie samochody są lepiej wykonane, są ładne i są inne niż amerykańskie.

Dacia Logan XL - wyobrażenie będące kwintesencją amerykańskiej motoryzacji.

51 minut temu, Chicago napisał:

...wielu zamożnych Amerykanów ma kompleks Europy i jeżdżą tylko europejskimi samochodami...

A może po prostu wiedzą co kupują? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie, może przegapiłem ale nikt jakoś nie wyraził w tym wątku marzenia o naszym, polskim , narodowym, wymarzonym, wyśnionym, samochodzie elektrycznym obiecanym przez premiera tysiąclecia. Ja wycofałem zadatek na Panamerę i czekam niecierpliwie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie największe wrażenie na mnie zrobiła KIA Stinger z dwulitrowym silnikiem turbo 240 km .Wyglądem ,wyposażeniem , osiągami i jakością wykonania.Wyglądem nawiązuje do najlepszych czasów brytyjskich limuzyn sportowych z lat 60  typu Jensen .Myślałem o tylno napędowej wersji z automatem 8 biegowym .Była do wzięcia za ok. 160 tys. pln.Ale cóż ,za niska .Gdybym był 10 lat młodszy to kto wie ?

Wybrałem Mazdę CX30 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz małego czarnego klina i co. Fajnie się jeździ. To po prostu fajny projekt, oczywiście ekonomiczny. W UK wielu posiadaczy sportowych aut ma też klina GTI i twierdzi że sprawia im nie mniejszą frajdę w jeździe po torze jak jakieś tam Porsche czy BMW sportowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 20190408-165704.jpg 20181114-104456.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

remak

 

To jeszcze trochę poczekasz .

Tak ze 25 lat aż da się jechać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda .Wróć do Panamery .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, wojciech iwaszczukiewicz said:

W ostatnim czasie największe wrażenie na mnie zrobiła KIA Stinger z dwulitrowym silnikiem turbo 240 km .Wyglądem ,wyposażeniem , osiągami i jakością wykonania.Wyglądem nawiązuje do najlepszych czasów brytyjskich limuzyn sportowych z lat 60  typu Jensen .Myślałem o tylno napędowej wersji z automatem 8 biegowym .Była do wzięcia za ok. 160 tys. pln.Ale cóż ,za niska .Gdybym był 10 lat młodszy to kto wie ?

Wybrałem Mazdę CX30 .

Za slaby silnik do takiego auta. Ten z V6 juz jest duzo lepiej chociaz glowy nie urywa (niecale 5 sek. do setki). Takie BMW 340 z 6-tka choc tylko 17KM wiecej to do setki 4 sekundy i to jest samochod!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczający ,poz tym ten z V 6 był cięższy i znacznie droższy .A 7 sek. do setki wystarczy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

jakością wykonania

poczekaj do zimny, już teraz kup stopery.

Po za nędznym LCD i navi jest naprawdę spoko, zwłaszcza że jest opcja RWD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jackk napisał:

Za slaby silnik do takiego auta. Ten z V6 juz jest duzo lepiej chociaz glowy nie urywa (niecale 5 sek. do setki). Takie BMW 340 z 6-tka choc tylko 17KM wiecej to do setki 4 sekundy i to jest samochod!

i co z tego że szybsza ? jakie masz z tego korzyści ? szybciej prawko stracisz ?

 

Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie rozumiem ?

przy niższych temp plastiki masakrycznie trzeszczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remak

 

Ale to chyba rezydencja państwa caleb ?

2 minuty temu, fetek napisał:

i co z tego że szybsza ? jakie masz z tego korzyści ? szybciej prawko stracisz ?

 

przy niższych temp plastiki masakrycznie trzeszczą.

Ale w czym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szymon1977 napisał:

A w przypadku aut amerykańskich, postęp oznacza ich stopniową eurpeizację. Już wiele lat temu najlepiej sprzedającym się na amerykańskim rynku, był idealnie wpasowujący się w europejskue standardy samochód japoński. Nisza dla miłośników V8 zawsze pozostanie, ale zawsze będzie to tylko nisza

Ależ oczywiście. Wszystko idzie ku katastrofie. Socjalizm włazi wszędzie - do motoryzacji i miniaturyzacji również. Jednakże równolegle z socjalizmem kontrapunktują górzyste i wielkie pustynne, gorące stany, a to zupełnie inne tradycje - wyobrażasz sobie kowboi z Texasu we Fiuciku 500? ?

Ale co prawda, to prawda. Jak zaczęli sprzedawać w Stanach Fiuta 500, to się bardzo zaniepokoiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miało być x6 ale wyszło jak wyszło.

do remak

Chicago

Nie no ta 500 w stanach to przesada .też bym się zaniepokoił .

Czym teraz jeździsz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, remak123 napisał:

Weszłem w Bawarię

Bawaria aż do końca. Oryginał ze Szczecina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tych co kupuja w US czy w Kanadzie te pierdawki Fiata czy inne Smarty powinny badac w zakladzie psychiatrycznym, che, che...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jackk napisał:

wg mnie tych co kupuja w US czy w Kanadzie te pierdawki Fiata czy inne Smarty powinny badac w zakladzie psychiatrycznym, che, che...

ja zawsze brecham jak widzę duże konia w takim małym gównie... jeździłem abarth'em 500... masakra. Z zew nawet ładne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fetek napisał:

ja zawsze brecham jak widzę duże konia w takim małym gównie... jeździłem abarth'em 500... masakra. Z zew nawet ładne.

A ja zawsze brecham jak widzę niedowartościowanego kabana w 2 tonowym aucie który co chwilę się rozpędza i hamuje, a potem raz do roku musi kupować nowe tarcze za 2500zł bo mu się kończą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.