Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon Jakość wykończenia Tigry to był dramat .Karoseria żyła swoim życiem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2020 o 20:41, szymon1977 napisał:

Co to, to nie. Bywa i tak, że cały manewr trzeba wykonać na ciągłym sygnale czujników.

Zawsze parkuje w swoim garażu mając ciągły sygnał ale bez kamery było by mi bardzo trudno zmieść się bo zamykając drzwi zostaje mi max po 10 cm z przodu i z tyłu samochodu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2020 o 16:09, sly30 napisał:

No to już po kierowcach. PiS i duda podniosą mandaty 10x !! Z byle powodu będą wszystkim dowalać po kilka tysięcy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To chyba dobrze że podnosza mandaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dulon184 napisał:

To chyba dobrze że podnosza mandaty.

Nie, nie dobrze. Pijane gnoje i tak często jeżdżą bez prawa jazdy i są niewypłacalni. Tak wysokimi mandatami za byle co będą gnębić normalnych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze parkuje w swoim garażu mając ciągły sygnał ale bez kamery było by mi bardzo trudno zmieść się bo zamykając drzwi zostaje mi max po 10 cm z przodu i z tyłu samochodu. 

 

Jesli chcesz na milimetry parkowac, to wystarczy sznureczek i pileczka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dulon184 napisał:

To chyba dobrze że podnosza mandaty.

nie podnoszą... nawet zatrzymanie prawka od 1 lipca zostało wstrzymane.

1 godzinę temu, xajas napisał:

Jesli chcesz na milimetry parkowac, to wystarczy sznureczek i pileczka emoji41.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty naprawdę tak mało zarabiasz że Ci tylko na auta stykało ? leci snobem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na garaze mnie nie stac, ulica albo wiata musi wystarczyc. A ta wiate musze wynajmowac sasiadom, ktorzy parkuja tam swoje auta, abym za skasoway czynsz mogl budowac moje subwoofery ze skrzynek po kartoflach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_3184.thumb.jpg.9e77dc7026b3b4b4340f5de9dfba3c6b.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sly30 napisał:

Nie, nie dobrze. Pijane gnoje i tak często jeżdżą bez prawa jazdy i są niewypłacalni. Tak wysokimi mandatami za byle co będą gnębić normalnych ludzi.

A procentowo to ile jest tych pijanych gnoi?

 Mieszkam przy ulicy . Ograniczenie do 40 a zapieprzają  ponad stówę .I jakoś nie widzę żadnych pijanych młodych gnoi .

 A Jak napisales normalni ludzie niech przestrzegaja przepisów .Ci nienormalni niech płacą jak najwięcej ..

 Do której grupy należysz?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jechałem po mieście lewym pasem, prawym jechał autobus turystyczny i nagle zjechał na mój pas bo pewnie cos przeszkodziło na jego pasie, odbiłem na przeciwległy a z przeciwka auta, wiec dałem gaz aby wyminąć autobus i nie zderzyć sie czołowo z innymi autami,  w tym momencie zrobiło mi zdjęcie, jak w lotka, w tamtym aucie nie miałem kamery bo bym zatrzymał autobus i wezwał Policje

Ostatnio dostałem 50€ (niedawno 35€) mandat ze zdjęciem, ponieważ nie zauważyłem ograniczenia (wyświetlanego) 50km/h a miałem 63km/h, to nie jest łapanie piratów drogowych, to jest k**ewstwo z ich strony
Niech mi także nikt nie mówi o ochronie środowiska, mogę z każdego dnia wrzucać video, ze więcej stoję na światłach niż się poruszam, to jest celowe zaprogramowanie sygnalizacji i na pewno nie z myślą o ekologii

Każdego dnia widzę piz....  na drodze, ludzie którzy jedzą dynamicznie nie robią problemu, najwięcej to te "przepisowcy", robią korki, zajeżdżają, hamują bez powodu, żeby zawrócić to odbijają najpierw na prawo jakby Tirem z 2 przyczepami jechali, niedawno idiota wjechał osobówką na mój (pol środkowego) pas patrząc sie w lewo aby zawinąć, kilka razy w roku mam takich delikwentów na drodze
Identycznie wyjechał Tirowi który jechał środkowym a ja MINI prawym pasem, Tirem na mnie, ja prawie na chodnik, wszyscy dęba się zatrzymali

Za utrudnianie jazdy powinni karać albo zabierać prawo jazdy, ale jak to w życiu i w prawie, będziemy jeździć wolniej bo trzeba dostosować sie do piździelców, na takich co utrudniają jazdę nie ma kar

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic.

Ogroniczenia prędkości i radary są dla tych, co nie rozumieją dlaczego są ograniczenia prędkości i radary. A człowiekowi rozumnemu, i tak rozum nie pozwoliłby jechać wiele szybciej niż pozwalają ograniczenia prędkości i radary, więc jest to dla niego bez znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Głupota ludzka nie zna granic.

Ogroniczenia prędkości i radary są dla tych, co nie rozumieją dlaczego są ograniczenia prędkości i radary. A człowiekowi rozumnemu, i tak rozum nie pozwoliłby jechać wiele szybciej niż pozwalają ograniczenia prędkości i radary, więc jest to dla niego bez znaczenia.

Akurat na tych odcinkach których jeżdżę wiem dlaczego wprowadzili ograniczenia z 60 na 50km/h, a ty wiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic.
Ogroniczenia prędkości i radary są dla tych, co nie rozumieją dlaczego są ograniczenia prędkości i radary. A człowiekowi rozumnemu, i tak rozum nie pozwoliłby jechać wiele szybciej niż pozwalają ograniczenia prędkości i radary, więc jest to dla niego bez znaczenia.



Ja wybralem sie ze stololicy nad Atlantyk (drugi brzeg Irlandii). Jak juz sie skonczyly autoatrady (w IRL limit 120km/h) to pojawily sie drogi z limitami 80-100 km/h (czesto teren zabudowany i brak pobocza - na wyspach nie ma tam limitu 40km/h) gdzie limity nie sa limitami a jedynie “wyzwaniami” gdyz jechac z predkoscia zblizona do limitow jest juz lekkim wyzwaniem (moje dziecko jedno ma problemy z choroba lokomocyjna wiec im plynniej jade tym mniej mam problemow na “tyle”).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, file-moon napisał:

...limity nie sa limitami a jedynie “wyzwaniami” gdyz jechac z predkoscia zblizona do limitow jest juz lekkim wyzwaniem...

Mieszkam w UK i wiem jakie tam są limity. Ale fakt, polski miszcz kierownicy, przyzwyzajony jechać setą przez miasto po prostej szerokiej drodze, może w UK za tubylcem w Land Roverze nie dać rady.

Ograniczenia prędkości są dla tych, co zrozumienie ruchu na drogach publicznych mają zredukowane, żeby nie wypaść z drogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamazują w okolicach mojej wsi napisy na asfalcie DEAD SLOW i wpisują zamiast tego VERY SLOW.

Chyba w epidemii to się źle kojarzy... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymon1977, jadąc 200km/h nie stanowisz zagrożenia, zagrożenie to ten który zajedzie tobie drogę, 9/10 kierowców nie rozumie, ze zmieniając pas (także z prawego na lewy) i zmuszając inny pojazd do hamowania = zajeżdżają drogę
Dlatego chcieli z "bez-ograniczonej" ograniczyć prędkość, pod pizdz...

Pytałem dlaczego limity a nie jakie
Dlatego ze, duży ruch, głośno, ekologia

Na odcinku 1km z 28km pier**l...  2 radary, wprowadzili ograniczenie 50km/h z przyczyn ekologii, jakby tylko na tym 1 km szkodziło .... ."Ring" (cos jak Wisłostrada w Warszawie), jadąc  zmęczonym z pracy, dwupasmówka bez świateł i pasów wpadasz w ograniczenie z radarami, miałem 63km/h, pirat jak malowany

Krótko, większość radarów jest tak ustawione, aby jak najwięcej mandatów wlepić a nie aby zlikwidować piratów drogowych

wystarczy przejechać sie przy Berlinie, jadąc z "bez ograniczenia" wpada się na znaki co kilkanaście metrów 120,100,80 i radar, albo ostro hamujesz albo sie nadziejesz, zawsze tam mam blysk ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, .:Gerard:. napisał:

jadąc 200km/h nie stanowisz zagrożenia, zagrożenie to ten który zajedzie tobie drogę

Wywracając kota ogonem potwierdziłeś, że kompletnie nie wiesz o czym mowa. Otóż 200km/h na długiej prostej to nawet średnio inteligentna małpa dałaby radę. Ale ruch drogowy to także staruszka przechodząca na drugą stronę jezdni, traktor z dwiema przyczepami wyjeżdżający z podporządkowanej, itd, itp. A jeśli główną jechałaby małpy 200km/h, to staruszka ani traktor po prostu nie daliby rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Właśnie potwierdziłeś, że nie wiesz o czym mowa. Otóż 200km/h na długiej prostej to nawet średnio inteligentna małpa dałaby radę. Ale ruch drogowy to także staruszka przechodząca na drugą stronę jezdni, traktor z dwiema przyczepami wyjeżdżający z podporządkowanej, itd, itp. A jeśli główną jechałaby małpy 200km/h, to staruszka ani traktor po prostu nie daliby rady.

Bez przesady, przecież nie popieram jazdy 200 po mieście, pisałem na jakim odcinkach przeważnie dostaje mandaty, nie ma świateł, pasów ze staruszkami tylko dwa pasy do przodu
 

A jeżeli chodzi o jazdę po mieście, w Monachium prawie na każdych pasach są światła, jeżeli nie ma sygnalizacji nikt nie wyjdzie na pasy jak nadjeżdża auto

Tylko w Kaczym-Grodzie dają prawo rzucać się pod Auta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o jazdę po mieście, w Monachium prawie na każdych pasach są światła, jeżeli nie ma sygnalizacji nikt nie wyjdzie na pasy jak nadjeżdża auto


Czy w Niemczech rzeczywiście kierowcy mają priorytet na przejściach dla pieszych? W Berlinie rzuciło się w oczy, że piesi stoją i czekają dopóki wszystkie samochody nie przejadą. Nikt z kierowców nie puści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ivan Nikitin napisał:

Czy w Niemczech

Jezu... Ivan NIkitin? To ksywa czy naprawdę tak się nazywasz? Jeśli ksywa to co Cię skłoniło do jej przyjęcia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w Niemczech rzeczywiście kierowcy mają priorytet na przejściach dla pieszych? W Berlinie rzuciło się w oczy, że piesi stoją i czekają dopóki wszystkie samochody nie przejadą. Nikt z kierowców nie puści.

Jak jestem w Ustroniu, to rzuca mi sie w oczy, ze jak tylko sie zblize do przejscia, wszyscy kierowcy sie zatrzymuja. Nie znam takich zachowan z Niemiec. Tutaj to raczej rzadkie. Jako pieszy czekam, az auta przejada.

Czyli mamy podobne obserwacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, przecież nie popieram jazdy 200 po mieście, pisałem na jakim odcinkach przeważnie dostaje mandaty, nie ma świateł, pasów ze staruszkami tylko dwa pasy do przodu
 
A jeżeli chodzi o jazdę po mieście, w Monachium prawie na każdych pasach są światła, jeżeli nie ma sygnalizacji nikt nie wyjdzie na pasy jak nadjeżdża auto
Tylko w Kaczym-Grodzie dają prawo rzucać się pod Auta



W Irlandii pieszy ma zawsze pierszenstwo na pasach lub poza nimi (masz zielone a potracisz pieszego ktory wtargnie na droge i masz problem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, file-moon napisał:


W Irlandii pieszy ma zawsze pierszenstwo na pasach lub poza nimi (masz zielone a potracisz pieszego ktory wtargnie na droge i masz problem).

 

 

To jest tragedia. Ale jeszcze gorsze święte krowy tutaj to są rowerzyści czyli rak drogowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w porządku! Na wielu skrzyżowaniach są teraz kamery. Wjedziesz jak masz głęboki pomarańcz ? i mogą przysłać mandacik. A pieszy ładuje się na czerwonym i ma pełny luz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, il Dottore napisał:

...pieszy ładuje się na czerwonym i ma pełny luz.

Poważnie?

-----

 

1 godzinę temu, file-moon napisał:

W Irlandii pieszy ma zawsze pierszenstwo na pasach lub poza nimi

To po co im niby pasy? Coś chyba pokręciłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A w UK jak jest zebra to pierwszeństwo ma pieszy, a gdy zebry nie ma to samochód. Działa to idealnie, a miszcze kierownicy nie marudzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca ... na pasach ma bezwzgledne pierszenstwo.

Poza pasami saprawa jest rozwojowa -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


Jak trafisz pieszego poza pasami ciagle masz duzy problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ivan Nikitin napisał:

Czy w Niemczech rzeczywiście kierowcy mają priorytet na przejściach dla pieszych? W Berlinie rzuciło się w oczy, że piesi stoją i czekają dopóki wszystkie samochody nie przejadą. Nikt z kierowców nie puści.

W Niemczech są 2 rodzaje przejść dla pieszych.

1. Z pasami (zebrą), takie jak u nas - tam pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo, nawet jeśli dopiero się zbliża do pasów.

2. Przejścia dla pieszych bez pasów (Fußgängerfurt) - piesi stoją i czekają dopóki wszystkie samochody nie przejadą. Nikt z kierowców nie puści.

lsa_1-1280x800.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRXhqitrGfBxiNDF8mCYBF

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do tego proste podejscie.

Poniewaz moje zycie i zdrowie jest mi wazniejsze niz gwarancje pierwszenstwa udokumentowane w przepisach ruchu i zachowanie racji, kto mial pierwszenstwo, zanim wejde na ulice, rozgladam sie czy cos nie nadjezdza. To oszczedza wiele zbednych dyskusji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.