Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, il Dottore napisał:

...absurdu. ?

 

52 minuty temu, szymon1977 napisał:

Różnicy w czasach przejazdu będzie w większości niezauważalna, zużycie paliwa i emisja spalin wyraźnie mniejsza, ilość tragicznych wypadków przy dużych prędkościach spadnie.

 

Doktorku, auto to tylko środek transportu, a 200km/h na pustej prostej to średnio inteligentna małpa dałaby radę. Chcesz się dowartościować, to kup jakiegoś trypla i na tor. Spróbuj chociaż 100km/h ale po zakrętach. Wylecisz raz na trawnik, to przy okazji zrozumiesz, jak ogromna jest to prędkość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jedyne z czym tak naprawdę koliduje zmniejszenie dopuszczalnych prędkości, to wybujałe ego nadętych buców, dowartościowujących się na drogach publicznych szybką jazdą swoim V6, V8...

Czy tylko kierowcy V6 albo V8 jezdza na drogach publicznych szybko? Kierowcy R4 tego nie robia?

Do tego wystarczy najtandetniejszy Golf

 

Tego typu wypowiedzi zawsze pachna „zazdroscia“ i proba dowartosciowania sie w stosunku do tych „bucow z V6, V8“

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrością to pachnie zapier...lanie w R4 za V6, V8...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szymon1977 napisał:

Doktorku, auto to tylko środek transportu, a 200km/h na pustej prostej to średnio inteligentna małpa dałaby radę.

A 230km/h? Szybciej nie jechałem bo nie mam czym na razie. ? Ale jak kupię jakiś szybszy gnojówkowóz to oczywiście sprawdzę ile tam fabryka dała.  ?

21 minut temu, szymon1977 napisał:

Spróbuj chociaż 100km/h ale po zakrętach.

A myślisz, że co ja robię? ? 100km/h po zakrętach z bandami z opon, z pustymi poboczami to średnio inteligentna małpa dałaby radę.

A spróbuj tej sztuki z rowami na poboczu, z drzewami... Tory są dla cipek! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, xajas napisał:

Tego typu wypowiedzi zawsze pachna „zazdroscia“ i proba dowartosciowania sie w stosunku do tych „bucow z V6, V8“

AMEN! ? Mam czym - to śmigam. Nie mam czym - to zarabiam, żeby mieć czym.

Ale lewactwo jest oburzone, że ktoś śmie posiadać R6, V6 czy V8, wie przy tym doskonale, że nie posiada wiedzy, talentu i umiejętności żeby na takie coś zarobić, a choćby im rodzice taki kupili, to brak im jaj, żeby korzystać z mocy, więc walczy o  kretyńskie ograniczenia typu 100km/h na... autostradzie!!!

2 minuty temu, Frank napisał:

To dawaj na Mazury ?

 

Byłem tam moją Alfą 147 a jakże! ?

A Tobie proponuję drogę Połczyn-Czaplinek! To jest dopiero bajka!!! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, il Dottore napisał:

...kretyńskie ograniczenia typu 100km/h na... autostradzie!!!

 

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Różnicy w czasach przejazdu będzie w większości niezauważalna, zużycie paliwa i emisja spalin wyraźnie mniejsza, ilość tragicznych wypadków przy dużych prędkościach spadnie.

 

27 minut temu, il Dottore napisał:

A spróbuj tej sztuki z rowami na poboczu, z drzewami...

Dawno wyrosłem z tego etapu. Z próbowania tej "sztuki" na drogach publicznych baaardzo dawno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

A Tobie proponuję drogę Połczyn-Czaplinek! To jest dopiero bajka!!!

Super rejon i atrakcje

Mój olejak jednak jeszcze nie w pełni zdrów

Dwa lata jak złapał wirusa, mechanicy walczą, efekty widać,ale coś tam jeszcze mu dolega

Wszyscy radzą by się pozbyć,ja jednak będę walczył dalej :-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na paletę silnikową Golfa 7: poza średniowiecznymi dieslami i niszowymi wersjami sportowymi, w zasadzie żaden silniki nie ma tak dużej pojemności pojedynczego cylindra, która uzasadniałaby większą niż 3 ilość cylindrów. Tylko przyzwyczajenie klientów sprawia, że rynku nie zdominowały najróżniejsze opcje 3-cyl 1.0-1.5cm³. Kwestia czasu... no bo raczej nie będą szybsze elektryki.

A przy okazji:

"...jednostka 1.5 TSI w każdym wariancie mocy posiada system ACT. Jest to układ, który przy niskim obciążeniu silnika odłącza dwa cylindry." 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zbig napisał:

Bo Ty rozumiem czytujesz wyłącznie czarno-białe, pewnie drukowane na powielaczu?  Nie bądź śmieszny.

nie czytam gazet ani "portali", bo po co ? jak już muszę to dokumentacje producenta.

11 godzin temu, Zbig napisał:

Takie kłamstwo w samochodzie ma krótkie nóżki bo jeździ się po realnych i zazwyczaj dobrze sobie znanych dystansach które nie są z gumy i nie podlegają gwałtownym zmianom jak natężenie transferu danych w przypadku telefonu lub komputera.  A dobrze skonstruowane badanie naukowe omija takie rafy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie chce mi się szukać, aktualizacje skracające zasięg to norma w każdym modelu i mówią o tym ludzie na całym świecie. Jazda teslą to gra o energię, zasięgi są symulacją tego co możesz przejechać a pojemność jest wyliczana i zależnie od softu potrafi być różna. Nawet jeżdżąc tymi samymi trasami różnicy nie wyłapiesz, zwłaszcza że kastracja odbywa się w sposób bardzo przemyślany.

Auta pewno nigdy na oczy nie widziałeś to Ci pajacu podpowiem że w naszych warunkach akumulatory to najmniejszy problem tego samochodu.

11 godzin temu, Zbig napisał:

Możesz wskazać gdzie tam masz symulacje?

lol... ja rozumiem że jesteś filozof teoretyk bo auta to co najwyżej na parkingu oglądasz ale pismo kolorowe, na które się powołujesz chyba ogarniasz ?

 

 

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Spróbuj chociaż 100km/h ale po zakrętach. Wylecisz raz na trawnik, to przy okazji zrozumiesz, jak ogromna jest to prędkość.

a w czym Ty masz problem ? nie znam auta które nie ogranie "normalnego" zakrętu przy 100kmh

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Zazdrością to pachnie zapier...lanie w R4 za V6, V8...

nie jeden R4 przegoni v6 i starsze v8... pomyśl zanim coś pierdolniesz.

 

4 godziny temu, il Dottore napisał:

A 230km/h? Szybciej nie jechałem bo nie mam czym na razie.

coś słabo... 1.4 tyle ogrania, mój vmax 320kmh+.. w sumie nie wiem ile bo się licznik skończył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widać pewne ruchy, które wskazują na przechodzenie z poziomu badań laboratoryjnych na poziom wdrożenia technologii produkcji. 



Porownujesz komsumpcje (czy to samochodu elektrycznego czy na paliwa kopalniane) do pojemnosci baterii (czy baku w nie-elektrykach).

Konsumpcja zalezy od stylu jazdy, warunkow, stanu pojazdu, tyczy sie to elektrykow i nie tylko.

Pojemnosc baku (niezmienna) czy akumulatorow (zmienna) to nie to samo co konsumpcja.

Gwarancja jest na dzialanie akumulatorow w elektrykach (binarnie - dziala albo nie), a nie ile zostalo z pelnej pojemnosci akumulatorow.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, file-moon napisał:

Gwarancja jest na dzialanie akumulatorow w elektrykach (binarnie - dziala albo nie), a nie ile zostalo z pelnej pojemnosci akumulatorow.

według Tesli 80% to już kwalifikacja do wymiany całego zespołu... na koszt klienta ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fetek napisał:

nie jeden R4 przegoni v6 i starsze v8... pomyśl zanim coś pierdolniesz.

A czy ja pisałem, jakie osiągi mają silniki? Nie. Ja pisałem, co ma w głowie banda debili. Na szczęście choć grupka bardzo widowiskowa więc bez problemu zauważalna, to bardzo nieliczna. Ostatnio zrobiłem trasę 700km i był tylko jeden. Ale w Polsce z tym bez wątpienia gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xajas napisał:

    Dopiero co go wypuscili za „dobre zachowanie“, a on znowu dochodzi do szczytowej formy emoji6.png

 

Ale tego Zbiga to dobrze zdiagnozował. Też bym się na niego nabrał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, szymon1977 napisał:

A czy ja pisałem, jakie osiągi mają silniki? Nie. Ja pisałem, co ma w głowie banda debili. Na szczęście choć grupka bardzo widowiskowa więc bez problemu zauważalna, to bardzo nieliczna. Ostatnio zrobiłem trasę 700km i był tylko jeden. Ale w Polsce z tym bez wątpienia gorzej.

Może jest bez problemu zauważalna bo wszyscy się wloką 50-60kmh, w większości miejscach nie ma sensu skakać bo nic nie ugrasz a brać musisz po kilka aut. Zamulaczy spotykam wielu, zbyt wielu... wariatów, którzy jeszcze kilka lat temu byli codziennością na trasach bardzo rzadko więc nie przesadzaj. Osobiście wolę takich niż zamulaczy, który mają na wszystko czas i ze wszystkim problem.

Prędkość przejazdowa ~100km/h jest dla mnie ok, pod warunkiem że jest utrzymana i nie przerywana co kilkaset metrów obszarem zabudowanym. Jeśli chodzi o prędkość autostradową to uważam że 140kmh jest za nisko, większość ludzi i tak jeździ 160-180kmh. Jeśli ktoś się nie czuje to zapraszam na prawy pas i niech się turla, nikt mu nie każe zasuwać 150kmh.

Nie ważne jaka jest prędkość, ważne jest by jazda była płynna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
według Tesli 80% to już kwalifikacja do wymiany całego zespołu... na koszt klienta  

 

 

 

70% jak juz, ale kto to wyliczy?

Ty sam czy ich oprogramowanie?

 

Do tego bedzie mroznie i moze sie okazac ze bedzie problem z wydajnoscia baterii.

 

W ciagu dalszym twierdze ze elektryki sa przyszloscia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fetek napisał:

Nie ważne jaka jest prędkość, ważne jest by jazda była płynna.

No to jak obniżą do 100, to będziesz mieć płynną jazdę.

16 minut temu, fetek napisał:

Jeśli chodzi o prędkość autostradową to uważam że 140kmh jest za nisko, większość ludzi i tak jeździ 160-180kmh.

Obniży się do 120, to będą jeździć 140.

17 minut temu, fetek napisał:

Jeśli ktoś się nie czuje...

Jeszcze raz: w ograniczeniu prędkości nie chodzi o to, jak Ty się czujesz gdy Ty jedziesz 100, tylko jak INNI się czują gdy Ty jedziesz 100. A gdy Ty jedziesz 100, to staruszka nie przejdzie przez jezdnię, autobus nie wyjedzie z zatoczki, traktor nie w jedzie z podporządkowanej... i dlatego w mieście masz 50 a nie 100. Wiem, pisałeś o autostradzie, ale w mieście łatwiej o obrazowy przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, file-moon napisał:

70% jak juz, ale kto to wyliczy?

możliwe, nie pamiętam, temat badałem 2-3 lata temu a informacji udzielił serwis tesli

26 minut temu, file-moon napisał:

W ciagu dalszym twierdze ze elektryki sa przyszloscia.

tak ale z energią generowaną a nie pobieraną jak obecnie. Ogólnie zasilanie to problem wszystkiego, samochody, broń, podróże kosmiczne.

18 minut temu, szymon1977 napisał:

No to jak obniżą do 100, to będziesz mieć płynną jazdę.

ograniczenia prędkości nie mają nic wspólnego z płynnością jazdy.

18 minut temu, szymon1977 napisał:

Obniży się do 120, to będą jeździć 140.

będą jeździć tak samo jak jeżdżą, nic to nie zmieni.

18 minut temu, szymon1977 napisał:

Jeszcze raz: w ograniczeniu prędkości nie chodzi o to, jak Ty się czujesz gdy Ty jedziesz 100, tylko jak INNI się czują gdy Ty jedziesz 100. A gdy Ty jedziesz 100, to staruszka nie przejdzie przez jezdnię, autobus nie wyjedzie z zatoczki, traktor nie w jedzie z podporządkowanej... i dlatego w mieście masz 50 a nie 100. Wiem, pisałeś o autostradzie, ale w mieście łatwiej o obrazowy przykład.

Nie autostradzie tylko terenie poza obszarem zabudowanym, w obu przypadkach nie masz przełożenia na to co pisałeś. Na autostradzie czy ekspresówce nie masz rowerów, pieszych, przejść dla pieszych, inne drogi posiadają stosowne ograniczenia. Po za tym droga jest dla SAMOCHODÓW nie dla pieszych.

W ograniczeniach prędkości chodzi o upakowanie jak największej liczby aut w tym samy czasie, nie liczą się metry tylko sekundy dlatego masz 50 nie 60 itd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, fetek napisał:

Po za tym droga jest dla SAMOCHODÓW...

Polecam Kodeks Ruchu Drogowego.

16 minut temu, fetek napisał:

...będą jeździć tak samo jak jeżdżą, nic to nie zmieni.

Nie wiesz o czym mowa więc nieudolnie improwizujesz. 

16 minut temu, fetek napisał:

W ograniczeniach prędkości chodzi o upakowanie jak największej liczby aut w tym samy czasie...

Nie wiesz o czym mowa więc nieudolnie improwizujesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fetek napisał:

coś słabo...

Przecież to gnojówkowóz. Ale mi wystarcza. ?

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

dlatego w mieście masz 50 a nie 100.

Mój rekord w mieście (nie w zabudowanym, tylko w mieście) jest 156km/h. ?

1 godzinę temu, fetek napisał:

uważam że 140kmh jest za nisko, większość ludzi i tak jeździ 160-180kmh. Jeśli ktoś się nie czuje to zapraszam na prawy pas i niech się turla, nikt mu nie każe zasuwać 150kmh.

DOKŁADNIE TAK!

Autostrada powinna być bez limitu - jak w Reichu. Im więcej jest kretyńskich limitów tym więcej wypadków - udowodnione. Niemcy mają najniższą wypadkowość na swoich autostradach gdyż nie mają limitu prędkości.

Godzinę temu, fetek napisał:

Po za tym droga jest dla SAMOCHODÓW nie dla pieszych.

DOKŁADNIE TAK!!! Najgorszy jest rak drogowy czyli rowerzyści w tych pedalskich obcisłych wdziankach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, il Dottore napisał:

DOKŁADNIE TAK!!!

 

50 minut temu, szymon1977 napisał:

Polecam Kodeks Ruchu Drogowego.

 

7 minut temu, il Dottore napisał:

Niemcy mają najniższą wypadkowość na swoich autostradach gdyż...

...gdyż nie mają ułańskiej fantazji? Autostada autostradą, ograniczenie ograniczeniem, a gdy jadę przez Niemcy i ktoś odpier...la, to zazwyczaj ma polskie tablice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, szymon1977 napisał:

Polecam Kodeks Ruchu Drogowego.

którego jak widać nie czytałeś.

52 minuty temu, szymon1977 napisał:
Godzinę temu, fetek napisał:

...będą jeździć tak samo jak jeżdżą, nic to nie zmieni.

Nie wiesz o czym mowa więc nieudolnie improwizujesz. 

Godzinę temu, fetek napisał:

W ograniczeniach prędkości chodzi o upakowanie jak największej liczby aut w tym samy czasie...

Nie wiesz o czym mowa więc nieudolnie improwizujesz. 

pewno dlatego nie jesteś w stanie nic sensownego odpisać a o zasadzie 3 sekund nigdy nie słyszałeś.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

...gdyż nie mają ułańskiej fantazji? Autostada autostradą, ograniczenie ograniczeniem, a gdy jadę przez Niemcy i ktoś odpier...la, to zazwyczaj ma polskie tablice.

a to ciekawe.. bo ja przez lata jazd myślałem że tam jeżdżą grzecznie jak baranki a po przekroczeniu granicy nagle dostają pierdolca i myślą że siedzą w bolidzie... no ale jak się nie ma argumentów i wieczny problem z samym sobą to zawsze można coś wymyślić.  Samochód zły, ludzie źli, drogi do dupy, limity prędkości nie te.. Ty weź lepiej tyłek w domu grzej, bo Ci zawsze i wszystko przeszkadza.

 

20 minut temu, il Dottore napisał:

Autostrada powinna być bez limitu - jak w Reichu. Im więcej jest kretyńskich limitów tym więcej wypadków - udowodnione. Niemcy mają najniższą wypadkowość na swoich autostradach gdyż nie mają limitu prędkości.

to samo tyczy się oznakowania i "automatyki". Podstawowa zasada dzisiaj to "kierowco wyłącz myślenie" a potem się dziwią że są wypadki. Badania już robili i wynik był bezdyskusyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fetek napisał:

droga jest dla SAMOCHODÓW

 

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Polecam Kodeks Ruchu Drogowego.

 

8 minut temu, fetek napisał:

którego jak widać nie czytałeś.

 

8 minut temu, fetek napisał:

o zasadzie 3 sekund nigdy nie słyszałeś.

Jak widać tłumaczenie dlaczego Twoja prędkość jest ograniczona okazało się być zbyt trudne.

-----

24 minuty temu, il Dottore napisał:

...nie mają limitu prędkości.

Na niemieckich atostradach jeżdżę z taką samą prędkością jak na polskich - mam wrażenie, że na polskich więcej aut mnie wyprzedza. Ale może to być wrażenie, bo po prostu częściej wyprzedzają w widowiskowo-kretyński spisób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale tego Zbiga to dobrze zdiagnozował. Też bym się na niego nabrał

Ty to nazywasz dobra diagnoza? Ja to nazywam najwiekszym prymitywem na tym forum.

Tak, tak, tylko poklepujcie go po plecach, zasluzyl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, il Dottore napisał:

Autostrada powinna być bez limitu - jak w Reichu. Im więcej jest kretyńskich limitów tym więcej wypadków - udowodnione. Niemcy mają najniższą wypadkowość na swoich autostradach gdyż nie mają limitu prędkości.

nie koniecznie, zauważ że u nas autostrad jest mało i wielu ma problem się na nich odnaleźć. Jak taki Szymon wlecze się 80kmh i nagle postawowi zmienić pas  to znając życie nie spojrzy w lusterko a nawet jak to zrobi to nie oceni poprawie odległości auta zasuwającego 250kmh bo jego zwoje nie wiedzą że tak szybko można jechać. 

Teraz weź pomyśl, kto najbardziej narzeka na tzw wariatów ? czy nie typowa zawalidroga, całe życie jadąca po sznurku i gdy ktoś ja wyprzedzi nawet nie przekraczając dozwolonej prędkości już jest z automatu piratem drogowym.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Jak widać tłumaczenie dlaczego Twoja prędkość jest ograniczona okazało się być zbyt trudne.

Kodeks ruchu drogowego nie jest od tłumaczenia.

od strony bezpieczeństwa prędkość nie ma znaczenia, najważniejsza jest odległość między pojazdami liczona w sekundach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fetek napisał:

Jak taki Szymon wlecze się 80kmh

Skąd taki pomysł? Nawet moje Uno (mawiają na Forum, że jeżdżę Uno) w porywach wyciąga 170. Mniejsza o to. Jeśli przyszło Ci do głowy, aby jadac 250 wyprzedzac kogoś jadącego 80, to właśnie uzasadniłeś, dlaczego musi być ograniczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, fetek napisał:

Kodeks ruchu drogowego nie jest od tłumaczenia.

Ale tłumaczenia nie wymaga zrozumienie co trzeba zrobic jak w czerwonym kółku jest 100, tylko dlaczego takie kółka się stawia. Choć obawiam się, że komuś kto twierdzi, że ponieważ on potafi więcej, to 100 jest bez sensu, nie da się tego wytłumaczyć. Tym bardziej nie ma się co spodziewać, że jak tego 100 nie będzie, to on z własnej woli więcej nie pojedzie.

28 minut temu, fetek napisał:

od strony bezpieczeństwa prędkość nie ma znaczenia

Ja pier.le...

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Jeszcze raz: w ograniczeniu prędkości nie chodzi o to, jak Ty się czujesz gdy Ty jedziesz 100, tylko jak INNI się czują gdy Ty jedziesz 100. A gdy Ty jedziesz 100, to staruszka nie przejdzie przez jezdnię, autobus nie wyjedzie z zatoczki, traktor nie w jedzie z podporządkowanej... i dlatego w mieście masz 50 a nie 100.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie zauważył nie rozmawiamy o mieście tylko drogach po za obszarem zabudowanym ! a jak tak dalej pójdzie to miasta praktycznie wszędzie będą miały strefę 30.

Godzinę temu, szymon1977 napisał:
1 godzinę temu, fetek napisał:

od strony bezpieczeństwa prędkość nie ma znaczenia

Ja pier.le...

i czego pajacu znowu nie rozumiesz ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, fetek napisał:
19 godzin temu, Zbig napisał:

Możesz wskazać gdzie tam masz symulacje?

lol... ja rozumiem że jesteś filozof teoretyk bo auta to co najwyżej na parkingu oglądasz ale pismo kolorowe, na które się powołujesz chyba ogarniasz ?

Może się najpierw zapoznaj z definicją terminu symulacja zamiast się tu śmiesznie napinać.  Żadnej symulacji w artykule nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.