Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, jeszcze nie tym razem. Obecnego kloca planuję za jakieś 2-3 lata zamienić na ostatnie egzemplarze Zafiry, bo obecnie nic ciekawszego w kwestii rodzinnych wyjazdów wakacyjnych nie mana rynku. A po Zafirze będzie coś małego.
Opel to straszny paździerz ,ale teraz mocno stanialy na tych meksykańskich silnikach ,za 60 tys. można dobrze wyposażoną astrę przytulić .
Van, SUV... Panowie! Na Boga!
To jest temat o samochodach!!!
maserati-granturismo_1307_8.jpg
Doktorek po co ci taki samochód, nawet nie wiedziałbyś kiedy by ci prawko zabrali ,nie ma za bardzo gdzie takimi furami jeździć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, caleb66 napisał:

Opel to straszny paździerz...

Tak, ale nie straszniejszy od VW. Mi się podobało, że Opel kiedyś nie szukał klientów tanim efekciarstwem. Co będzie gdy stał się Peugeotem, tego nie wiem.

Ps.

A za używanego VW, kupię Opla z połowę mniejszym przebiegiem i 3 lata młodszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie straszniejszy od VW. Mi się podobało, że kiedyś nie szukał klientów tanim efekciarstwem. Co będzie gdy stał się Peugeotem to nie wiem.
Ps.
A za używanego VW, kupisz Opla z połowę mniejszym przebiegiem i 3 lata młodszego.
Używanych się nie kupuje ,tylko nowe .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, caleb66 napisał:

Używanych się nie kupuje ,tylko nowe .

Dzięki mnie nie musisz kolekcjonować wszystkich swoich dotychczasowych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mnie nie musisz kolekcjonować wszystkich swoich dotychczasowych
Ode mnie jest drogo bo sprzedaje zazwyczaj z niedużym przebiegiem i w stanie igła a kupcy za mną łażą na długo przed sprzedażą bo widzą że dbam o auta .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, caleb66 napisał:

 .Doktorek po co ci taki samochód, nawet nie wiedziałbyś kiedy by ci prawko zabrali ,nie ma za bardzo gdzie takimi furami jeździć.

Przeciez nawet do kosciola mozesz jechac takim...  

Ja dzisiaj taki autobus objezdzalem. Nie wiec czy czasem no to juz nie trzeba miec kat. C prawo jazdy  ?

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, caleb66 napisał:
21 godzin temu, audiofan01 napisał:
Zależy jaki model, bo są różne te skrzynie CVT w Subaru. Tak jak pisałem w 2,5l  benzynie w Outbacku jest na prawdę nieźle.

Ale te skrzynie działają na tej samej zasadzie jak w skuterach ,kastruja silnik z mocy ,manualna lepsza od tego sto razy i dużo mniej pali .

Zasada może i ta sama ale wdrożenia róźne, akurat Outback wśród CVT wyróżnia się na plus, jak będziesz miał okazję to się takim przejedź. Co do spalania i osiągów to masz rację i tutaj eCVT w hybrydach toyota/lexus są oszczędniejsze ale z dynamiką kiepsko.

Klasyczne nowoczesne automaty jednak już z tym nie mają problemu, w moim aucie mam 8 biegów i automat w opcji sport jest szybszy niż manualna zmiana, a DSG to już w ogóle nie do pobicia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audiofan01 napisał:

...automat w opcji sport jest szybszy niż manualna zmiana, a DSG to już w ogóle nie do pobicia.

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuca ZANIM zajdzie potrzeba, a automat może co najwyżej mieć mniejsze SPÓŹNIENIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuci ZANIM zajdzie potrzeba.

Dobra i szybka skrzynia nie ma z tym problemu ale chodziło mi raczej o przyspieszenie od zera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szymon1977 napisał:

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuca ZANIM zajdzie potrzeba, a automat może co najwyżej mieć mniejsze SPÓŹNIENIE.

Zobacz sobie specyfikacje aut i przyspieszenia manuali i automatow.  Czym szybsze auta tym roznice wieksze. 

 

A nawet jak chcesz samemu biegi zmieniac to przewaznie masz lopatki zmiany biegow przy kierownicy, lub mozesz manulanie wajcha zmieniac biegi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, audiofan01 napisał:

Zasada może i ta sama ale wdrożenia róźne, akurat Outback wśród CVT wyróżnia się na plus

W nowych hondach też cvt tak nie boli jak w toyotach, a jak ktoś się uprze to nawet ekonomicznie da się jeździć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz za glupich sasiadow...

Widze, ze ciagle zyjesz w swiecie „szpanu“, „sasiadow“ itd. . Te argumenty i insynuacje przewijaja sie caly czas. Kompleksy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, audiofan01 napisał:

Dobra i szybka skrzynia nie ma z tym problemu...

Powtórzę:

41 minut temu, szymon1977 napisał:

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuca ZANIM zajdzie potrzeba, a automat może co najwyżej mieć mniejsze SPÓŹNIENIE.

-----

36 minut temu, Lolo2 napisał:

Zobacz sobie specyfikacje aut i przyspieszenia manuali i automatow.  Czym szybsze auta tym roznice wieksze. 

Powtórzę:

43 minuty temu, szymon1977 napisał:

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuca ZANIM zajdzie potrzeba, a automat może co najwyżej mieć mniejsze SPÓŹNIENIE.

-----

17 minut temu, xajas napisał:

Widze, ze ciagle zyjesz w swiecie „szpanu“, „sasiadow“ itd.

A to ja jako racjonalną zaletę SUV-a przedstawiam jego rzekomo lepszy wygląd niż VAN-a?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ja, bo to mnie sie racjonalnie i nieracjonalnie SUV lepiej podoba. VAN jest szpetny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze auto w automacie jaki miałem to Opel Rekord, pozniej miałem parę BMW i postęp automatu jest ogromny

manuał juz odstępuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, szymon1977 napisał:

A to ja jako racjonalną zaletę SUV-a przedstawiam jego rzekomo lepszy wygląd niż VAN-a?

Ja wybrałem suva bo nie lubię zamykać oczu jak wsiadam do samochodu. W środku van już mi nie przeszkadza.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, .:Gerard:. napisał:
Pierwsze auto w automacie jaki miałem to Opel Rekord,


O o o, mialem takiego, na zewnatrz piekny bez, a w srodku czerwony plusz, jak w burdelu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Ja wybrałem suva bo nie lubię zamykać oczu jak wsiadam do samochodu. W środku van już mi nie przeszkadza.

 

Ja na przekór modzie na SUVy, których pełno na ulicach i trudno je od siebie odróżnić, wybieram klasyczne sedany z klasycznym napędem na tył, najlepiej z wyglądu i charakteru lekko sportowe. Czym niżej siedzę tym lepiej mi się auto prowadzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, .:Gerard:. napisał:

postęp automatu jest ogromny

Tak.

15 minut temu, .:Gerard:. napisał:

manuał juz odstępuje

I jeszcze raz:

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

W ogólnym rozrachunku nie bardzo, bo człowiek z manulem odpowiedni bied wrzuca ZANIM zajdzie potrzeba, a automat może co najwyżej mieć mniejsze SPÓŹNIENIE.

W automacie NIGDY jedna rzecz się nie zmieni: zawsze będziesz wciskać gaz, a później czekać na wrzucenie odpowiedniego biegu. W sprincie 0-100 automat może być lepszy, ale na żywo różnie to bywa. Przy spokojnej jeździe czas zmiany biegu jest bez znaczenia, przy wyprzedzaniu warto mieć wrzucony bieg ZANIM rozpoczniemy manewr. Kwestia co kto lubi, bo wymierne różnice są w zasadzie pomijalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, audiofan01 napisał:

Ja na przekór modzie na SUVy, których pełno na ulicach i trudno je od siebie odróżnić,

Mojego się da odróżnić, jest tak brzydki, że aż ładny. Nowa CR-V ma poza specyficznym  wyglądem też sporo innych zalet w tym, tą że mieści się w moim garażu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, audiofan01 napisał:

Czym niżej siedzę tym lepiej mi się auto prowadzi.

A im na bardziej się położysz, tym gorsze odczuwanie tego, co dzieje się z samochodem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

przy wyprzedzaniu warto mieć wrzucony bieg ZANIM rozpoczniemy manewr. Kwestia co kto lubi, bo wymierne różnice są w zasadzie pomijalne.

A nie da rady zrobić tego przy pomocy manetek czy też dźwigni w trybie manualnym, gdy kickdown jest dla ciebie za głupi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W automacie NIGDY jedna rzecz się nie zmieni: zawsze będziesz wciskać gaz, a później czekać na wrzucenie odpowiedniego biegu.

Tak bylo 100 lat temu
W automacie sa takie dinksiki, dzieki ktorym nie musisz czekac i sam mozesz zdecydowac, kiedy zmienic bieg, i to tak samo jak w manualnej skrzyni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, szymon1977 napisał:

A im na bardziej się położysz, tym gorsze odczuwanie tego, co dzieje się z samochodem.

Tak, oczywiście. Najlepiej to widać w F1, gdzie kierowcy kompletnie nie czują co z oponami, hamulcami, zawieszeniem itp. bo siedzą prawie na asfalcie:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, xajas napisał:


Tak bylo 100 lat temu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
W automacie sa takie dinksiki, dzieki ktorym nie musisz czekac i sam mozesz zdecydowac, kiedy zmienic bieg, i to tak samo jak w manualnej skrzyni
IMG_4374.png

Tylko temat raczej o tanszych autach, a w tych ciezko szukac lopatek zmiany biegow. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat sie nazywa 4 kolka
To ze ktos ma czarnego kulawego kota, nie znaczy ze wszystkie koty na swiecie sa czarne i maja 3 lapy.

Sa tez biale koty z 4 lapami

Patrz VW Golf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zdominował szymon który z jakis powodów ciagle pisze o zardzewiałych sroplach i  doktor z irlandii poszukujacy eleganckiego i taniego wozu/czyli mercedes/  w dyzlu do wożenia sie do pracyi  ale temat jest o szeroko rozumianych 4 kółkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, audiofan01 napisał:

Tak, oczywiście. Najlepiej to widać w F1, gdzie kierowcy kompletnie nie czują co z oponami, hamulcami, zawieszeniem itp. bo siedzą prawie na asfalcie:)))

Po pierwsze mylisz dwa pojęcia: tyłek blisko asfaltu nie wyklucza "pionowego" oparcia.

Po drugie zapoznaj się jak pozycja kierowcy f1 zmieniała się na przestrzeni lat.

A na deser zerknij jak siedzi kierowca wrc.

Ps. Nie chodzi o to, co dzieje się z oponami, a o wyczucie ruchu auta.

-----

19 minut temu, xajas napisał:

Patrz VW Golf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widzę. Po to mam kupić automat, żeby przed każdym wyprzedzaniem ręcznie zbijać np z 9 do 5? Nie, jak kupuję automat, to muszę brać pod uwagę opóźnienie i kickdownu. I żeby nie było nieporozumień, to o ile w DSG sama zmiana biegu trwa ułamek sekundy, to czas od wciśnięcia gazu do tej zmiany nadal wlecze się w nieskończoność.

 

1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

A nie da rady zrobić tego przy pomocy manetek czy też dźwigni w trybie manualnym...

Da się, ale dyskusja o rzekomych zaletach automatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

.

-----

Widzę. Po to mam kupić automat, żeby przed każdym wyprzedzaniem ręcznie zbijać np z 9 do 5? Nie, jak kupuję automat, to muszę brać pod uwagę opóźnienie i kickdownu. I żeby nie było nieporozumień, to o ile w DSG sama zmiana biegu trwa ułamek sekundy, to czas od wciśnięcia gazu do tej zmiany nadal wlecze się w nieskończoność.

 

Tia... bajki opowiadasz ze masakra. Nigdy chyba nie siedziales w dobrym aucie. 

 

A jak chcesz super dynamiczne auto, ktore reaguje na gaz natychmiastowo to musisz zainwestowac w elektryka. Tam masz moment odrazu bez  zadnej skrzyni biegow ?

 

Corolla w hybrydzie tez dobze sobie radzi z dodawaniem gazu. Hybryda robi niezlego boosta jak na 2 litrowy silnik. Na miescie, wcisniecie sie na rondzie pomiedzy auta itp jak znalazl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   3 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.