Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, caleb66 napisał:

Ja lubię jeździć od nowości, pierdziec w fotel który nikt przede mną nie pierdzial.

Tylko 2x w życiu miałem tą przyjemność. Ale faktycznie - Fiesta syna nawet po niema roku jeszcze pachnie fabryką i przyjemnie się nowym autem jeździ.

Niestety - na nowego Mercedesa mnie nie stać. A nawet gdyby było stać to wolałbym kupić apartament na Teneryfie w tych pieniądzach. I miałbym pewność nie straty a dobrze zainwestowanej kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tylko 2x w życiu miałem tą przyjemność. Ale faktycznie - Fiesta syna nawet po niema roku jeszcze pachnie fabryką i przyjemnie się nowym autem jeździ.
Niestety - na nowego Mercedesa mnie nie stać. A nawet gdyby było stać to wolałbym kupić apartament na Teneryfie w tych pieniądzach. I miałbym pewność nie straty a dobrze zainwestowanej kasy.
Nowa c klasę kupisz za 120 tys. z wyprzedaży rocznika, nie przesadzaj .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, audiofan01 napisał:

Ostatnie nowe auto kupiłem w 2004 r. za 83 tys. citroen  C5, sprzedałem po 4 latach za 23 tys. i wtedy postanowiłem, że nigdy wiecej nie zrobię tego błędu. Obecnie mam auto jeszcze na gwarancji, które jak kupowałem  ( używane w salonie marki )miało 2 lata i 30 tys. przebiegu za 60% ceny z faktury za nowy. Za chwilę zrobię ostani przegląd gwarancyjny w ASO i na tym koniec z ASO, chyba że po części oryginalne. Jako przegięcie cenowe podam  przykład: za instalację apple car play i android auto, życzą sobie 4 tys. zł.

I to jest swietne podejscie.

W niemczech modne sa teraz wynajmy dlugotermionowe (taka odmiana lizingu).  Prezes firmy bieze auto na dwa lata, moze zrobic maks 40 000km i placi co miesiac pewna kwote za to auto i nic go nie interesuje nawet wymiana opon. 

 

Po dwoch latach pan Prezes dostaje nowe auto. A jego dwu latka salon sprzedaje jako uzywane ale daja np. rok gwarancji.  Dla mnie swietny Deal. 

 

Sam tak zostalem w posiadaniu auta i nie zaluje. xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:
5 minut temu, il Dottore napisał:
Na każdym nowym w pip pieniędzy się traci. Ale akurat dawali 7 lat gwarancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Poza tym mieliśmy bardzo szczegółowe wymagania co do specyfikacji i na rynku wtórnym nie było nic nawet zbliżonego. A Fiesta dopiero w max wypasie robi się niesamowicie fajnym samochodem.

Tak zawsze się traci ale nic nie poradzimy . Ja lubię jeździć od nowości, pierdziec w fotel który nikt przede mną nie pierdzial.

Ja wolę  kupować fajne auta na które jako nowe mnie nie stać. Poprzednie to był wolnossący V6, GS 300, kupiony jako 9 letni, polski salon, pełna dokumentacja i przebieg poniżej 100 tys. jego cena salonowa to było 260 tys., zapłaciłem 1/4 tej wartości, z przyjemnością pojeździłem ponad 2 lata i sprzdałem z niewielką stratą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę  kupować fajne auta na które jako nowe mnie nie stać. Poprzednie to był wolnossący V6, GS 300, kupiony jako 9 letni, polski salon, pełna dokumentacja i przebieg poniżej 100 tys. jego cena salonowa to było 260 tys., zapłaciłem 1/4 tej wartości, z przyjemnością pojeździłem ponad 2 lata i sprzdałem z niewielką stratą.
Każdy kupuje co chce . Ja na uzywkach mocno się kiedyś przejechałem i już nie kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:
6 minut temu, audiofan01 napisał:
Ja wolę  kupować fajne auta na które jako nowe mnie nie stać. Poprzednie to był wolnossący V6, GS 300, kupiony jako 9 letni, polski salon, pełna dokumentacja i przebieg poniżej 100 tys. jego cena salonowa to było 260 tys., zapłaciłem 1/4 tej wartości, z przyjemnością pojeździłem ponad 2 lata i sprzdałem z niewielką stratą.

Każdy kupuje co chce . Ja na uzywkach mocno się kiedyś przejechałem i już nie kupię.

Święty spokój kosztuje, a używane można kupić też pewne ale trochę drożej niż rynek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb66 napisał:
6 minut temu, audiofan01 napisał:
Święty spokój kosztuje, a używane można kupić też pewne ale trochę drożej niż rynek

Na pewno nie z aso

Z polskiego ASO pewnie nie. Sam mialem przygode z gwiazda. 

 

Ale Audi ma w niemczech "gwarancje plus" czyli kupujesz w salonie dwulatka i dostajesz roczna gwarancje. 

 

Jak, jakas wada ma byc ukryta, to raczej wyjdzie w ciagu tego jednego roku.  Uwazam taki zakup za wmiare bezpieczny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, il Dottore napisał:

Niestety - na nowego Mercedesa mnie nie stać. A nawet gdyby było stać to wolałbym kupić apartament na Teneryfie w tych pieniądzach. I miałbym pewność nie straty a dobrze zainwestowanej kasy.

to coś słabo.. wręcz bardzo słabo.

13 minut temu, caleb66 napisał:

Nowa c klasę kupisz za 120 tys. z wyprzedaży rocznika, nie przesadzaj .

dokładnie !

12 minut temu, Lolo2 napisał:

I to jest swietne podejscie.

W niemczech modne sa teraz wynajmy dlugotermionowe (taka odmiana lizingu).  Prezes firmy bieze auto na dwa lata, moze zrobic maks 40 000km i placi co miesiac pewna kwote za to auto i nic go nie interesuje nawet wymiana opon. 

 

Po dwoch latach pan Prezes dostaje nowe auto. A jego dwu latka salon sprzedaje jako uzywane ale daja np. rok gwarancji.  Dla mnie swietny Deal. 

 

Sam tak zostalem w posiadaniu auta i nie zaluje. xD

ja to widzę inaczej, właściwie to nawet wiem że tak jest bo z ludźmi którzy obsługą floty współpracowałem. Więc konkretnie flota bierze 40 busów, wszystko leci w trybie serwisowym czyli wymiana oleju co 45 tyś km albo rzadziej, totalnie nikt o te samochody nie dba, wszyscy je mają gdzieś bo za 3 lata i tak będą nowe. W efekcie auta mające zaledwie 150 tyś km często są złomami. To samo dotyczy osobówek. Firma nie bez powodu 3 letnie auto / 150 tyś przebiegu uważa za nic nie warty złom.

Oczywiście auta trafiają na rynek wtórny z czego często 20-30% nie nadaje się do sprzedaży a drugie tyle wraca na gwarancji, zaledwie 40-50% aut pozostaje u nowych właścicieli. Obejrzyj sobie zdjęcia jak wyglądają busy z wynajmu, prawie nowe auta powgniatane, z dziurami, poprutą tapicerką itd.

 

8 minut temu, caleb66 napisał:

Na pewno nie z aso

to że budzik cofnięty i kilka razy malowany nie znaczy że zły...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
to że budzik cofnięty i kilka razy malowany nie znaczy że zły...
Gorzej jak po vinie wyjdzie ze był sedan a ty kupiles kombi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fetek napisał:

 

ja to widzę inaczej, właściwie to nawet wiem że tak jest bo z ludźmi którzy obsługą floty współpracowałem. Więc konkretnie flota bierze 40 busów, wszystko leci w trybie serwisowym czyli wymiana oleju co 45 tyś km albo rzadziej, totalnie nikt o te samochody nie dba, wszyscy je mają gdzieś bo za 3 lata i tak będą nowe. W efekcie auta mające zaledwie 150 tyś km często są złomami. To samo dotyczy osobówek. Firma nie bez powodu 3 letnie auto / 150 tyś przebiegu uważa za nic nie warty złom.

Oczywiście auta trafiają na rynek wtórny z czego często 20-30% nie nadaje się do sprzedaży a drugie tyle wraca na gwarancji, zaledwie 40-50% aut pozostaje u nowych właścicieli. Obejrzyj sobie zdjęcia jak wyglądają busy z wynajmu, prawie nowe auta powgniatane, z dziurami, poprutą tapicerką itd.

 

to że budzik cofnięty i kilka razy malowany nie znaczy że zły...

Wynajem dlugoterminowy ma limit 40 000km  wiec nie zdazysz go zezlomowac.

Po dwa, kupujac takie auto to raczej celujemy w cos wyzszego aniezeli skoda.  Sklanialbym sie w kierunku Mercedesa c, e lub s. Audi a6, a7, a8. 

I pamietaj ze masz ROK gwarancji. 

 

Ja kupilem tak Audice. Jak dla mnie mega okazja. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wynajem dlugoterminowy ma limit 40 000km  wiec nie zdazysz go zezlomowac.
Po dwa, kupujac takie auto to raczej celujemy w cos wyzszego aniezeli skoda.  Sklanialbym sie w kierunku Mercedesa c, e lub s. Audi a6, a7, a8. 
I pamietaj ze masz ROK gwarancji. 
 
Ja kupilem tak Audice. Jak dla mnie mega okazja. 
 
Skoda z cenami to już do premium aspiruje a Audi i Skoda to jeden wuj ,chyba ze jakieś mega drogie .
Tylko 2x w życiu miałem tą przyjemność. Ale faktycznie - Fiesta syna nawet po niema roku jeszcze pachnie fabryką i przyjemnie się nowym autem jeździ.
Niestety - na nowego Mercedesa mnie nie stać. A nawet gdyby było stać to wolałbym kupić apartament na Teneryfie w tych pieniądzach. I miałbym pewność nie straty a dobrze zainwestowanej kasy.
Stoją jeszcze po salonach z 2019 roku nowe .c6a98cb14c725fbd59e565f3a525e593.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Lolo2 napisał:

Wynajem dlugoterminowy ma limit 40 000km  wiec nie zdazysz go zezlomowac.

To jest limit salonowy, ROCZNY ! takie oferty dotyczą prywaciarzy czyli marnego promilu. Ja mówię o flotach, one nie wynajmują/kupują aut w salonie tylko je tam odbierają i serwisują i to też w wyznaczonych.

salony są za słabe i zbyt ograniczone by odsługiwać floty.

49 minut temu, Lolo2 napisał:

I pamietaj ze masz ROK gwarancji. 

i co mi po tej gwarancji jak panewki trafi w 13 miesiącu, albo coś nie będzie podlegać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, caleb66 napisał:

Stoją jeszcze po salonach z 2019 roku nowe

Daj spokój! Przecież to nie ma silnika. Jakim trzeba być frajerem by płacić tyle hajsu za auto z najsłabszą benzyną? 1,5 litra w C-klasie? To nie ma szans pojechać. Podobnie diesel od Renault 1,6. To nie jedzie.  Spokojnie tyle zapłacę, ale za auto z silnikiem.

C-klasa ma sens z dieslem 1,9 i 2,1 bo to oryginalne diesle Mercedesa - nie do zajechania. A do tego mocne i oszczędne. Jak benzyna to 2,0 turbo albo i V6. Ale ile to pali? Dlatego Diesel. 220CDI lub 250 czy 300CDI. To są samochody a nie jakieś popierdółki czy żłopiące wachę bez opamiętania smoki.

I jeszcze ten lakier... Jak będę chciał lodówkę, to wiem, w którym sklepie stoją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem: aktualnie Opli z silnikiem 1.8B i manualem, jest wystawionych na rynku w UK 666. Ta liczba nie wróży nic dobrego tradycyjnej motoryzacji. Trzeba kupować póki jeszcze są, bo więcej nie będzie. Widmo aut bez kierownicy staje się coraz bardziej realne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój! Przecież to nie ma silnika. Jakim trzeba być frajerem by płacić tyle hajsu za auto z najsłabszą benzyną? 1,5 litra w C-klasie? To nie ma szans pojechać. Podobnie diesel od Renault 1,6. To nie jedzie.  Spokojnie tyle zapłacę, ale za auto z silnikiem.
C-klasa ma sens z dieslem 1,9 i 2,1 bo to oryginalne diesle Mercedesa - nie do zajechania. A do tego mocne i oszczędne. Jak benzyna to 2,0 turbo albo i V6. Ale ile to pali? Dlatego Diesel. 220CDI lub 250 czy 300CDI. To są samochody a nie jakieś popierdółki czy żłopiące wachę bez opamiętania smoki.
I jeszcze ten lakier... Jak będę chciał lodówkę, to wiem, w którym sklepie stoją.
Tez bym nie kupił białego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fetek napisał:

To jest limit salonowy, ROCZNY ! takie oferty dotyczą prywaciarzy czyli marnego promilu. Ja mówię o flotach, one nie wynajmują/kupują aut w salonie tylko je tam odbierają i serwisują i to też w wyznaczonych.

salony są za słabe i zbyt ograniczone by odsługiwać floty.

i co mi po tej gwarancji jak panewki trafi w 13 miesiącu, albo coś nie będzie podlegać.

 

Ty se mowisz o flotach. 

A ja o czym innym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, caleb66 napisał:

a na uzywkach mocno się kiedyś przejechałem i już nie kupię.

Ja nigdy. Zawsze mam, za co zapłaciłem. Kupuję gówno za gównianą kasę - mam gówno. Więc zero zdziwienia. A jak chcę bezpieczny używany to Irlandia jest rajem w tym względzie. Idę do dealera (ASO) i biorę 3-5 letni wózek kupiony i serwisowany u nich, który właściciel oddał do ASO w rozliczeniu za nowy. Bo go stać nowym jeździć. Często jest to drugie czy nawet trzecie auto w rodzinie i przebieg bywa symboliczny. Taki wóz z ASO jest droższy niż ściągany z UK, albo pochodzący z nieautoryzowanego autohandlu czy prywatnych ogłoszeń ale masz 100% pewności co do stanu i przebiegu. Bywa że dają rok-dwa gwarancji. Formalności kredytowe w 30 minut przy kawce. Zostawiasz swój w rozliczeniu i wyjeżdżasz. Za 2 tygodnie pocztą przychodzi dowód rejestracyjny. Kultura.

Zresztą w IRL za kręcenie licznika idzie się do pierdla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wynajem dlugoterminowy ma limit 40 000km  wiec nie zdazysz go zezlomowac.
Po dwa, kupujac takie auto to raczej celujemy w cos wyzszego aniezeli skoda.  Sklanialbym sie w kierunku Mercedesa c, e lub s. Audi a6, a7, a8. 
I pamietaj ze masz ROK gwarancji. 
 
Ja kupilem tak Audice. Jak dla mnie mega okazja. 
 

Wracajac do leasingu, Polski/Niepolski i aut wyzszej klasy premium

U nas 40% (!!!!) nowo dopuszczonych aut to leasing
To nie tylko 1% dla prezesa

Olbrzymia masa to auta sluzbowe. Super zadbane i serwisoeane, bo firma placi za wszystko (po czesci nawet z benzyna)

Te lesingowane auta, to nie tandeta, tylko przewaznie wyzszej klasy auta (poza VW dominuje BMW, Audi, Mercedes) i o dziwo Skoda

To sa nierzadko auta w cenie €70.000-€100.000, ktore potem w superstanie z gwarancja mozesz odkupic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_4389.thumb.png.4bc32627b3758afa131a5d60ed3b9e08.pngIMG_4387.thumb.png.3e405c065bda2e0d4dab09af77bf3fc7.png


Czyli de facto wiecej niz 50% nowo dopuszczonych aut klasy premium to leasing !!!
I nikt sie nie zastanawia co sie z nim po 3 latach stanie, czy ktos je odkupi, albo czy sie zepsuje, bo wtedy juz ma nastepne, nowe auto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochodzik będzie się sprzedawał jak wściekły.

Co nie zmienia faktu, że w bajki terenowe z filmiku nie radzę nikomu wierzyć.

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

...w bajki terenowe z filmiku nie radzę nikomu wierzyć.

A dlaczego nie? Tyle co pokazali, na pewno da radę. Tylko, że 90% kupi wersję 2WD, a z pozostałych 10% 4WD, kolejne 90% nigdy nie zjedzie z asfaltu. Pozostaną czarne plastikowe listewki i kilka nikomu nie do nieczego nie potrzebnych elektronicznych gadżetów. I tyle SUV-a w SUV-ie. Czyli nic. Podobno ładny, czyli po prostu modny. Moda się zmieni, to nikt tego nie odkupi.

-----

2 godziny temu, xajas napisał:

Czyli de facto wiecej niz 50% nowo dopuszczonych aut klasy premium to leasing !!!
I nikt sie nie zastanawia co sie z nim po 3 latach stanie, czy ktos je odkupi, albo czy sie zepsuje...

O znów wyobrażenie o Świecie ogóle anoczone do czubka własnego nosa. Jak się zepsuje, to nikt nie odkupi, a ten twój NIKT będzię marudzić nad cenami leasingu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, il Dottore napisał:

Co nie zmienia faktu, że w bajki terenowe z filmiku nie radzę nikomu wierzyć.

przeciez na filmiku mamy tylko małe polne atrakcje

przeswit- zwisy -mądry napęd - waga ?  toyota zadbała i auto daje sobie rade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cir napisał:

przeciez na filmiku mamy tylko małe polne atrakcje

przeswit- zwisy -mądry napęd - waga ?  toyota zadbała i auto daje sobie rade

Tak. Jeździłem UAZ-em, ale jeździłem też zupełnie niepozornym Suzuki S4 1gen. To co ten maluch dzięki 4WD i krótkiej jedynce w terenie potrafi, myślę, że wykracza poza wyobrażenia zwykłego kierowcy zwykłej osobówki. Ale 90% kupuje 2WD.

Właśnie na myśl przyszedł mi Qashqai+2 - używanych 4WD znalazłem 0szt (słownie "zero"). Ale przyznaję, że dieslem nie jestem zainteresowany, a gdybym był, tonw całym UK miałbym do wyboru 8szt (słownie "osiem"). Wniosek prosty: nabywcy SUV-ów płacą za efektowne reklamy, a nie za praktyczne zalety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O znów wyobrażenie o Świecie ogóle anoczone do czubka własnego nosa. Jak się zepsuje, to nikt nie odkupi, a ten twój NIKT będzię marudzić nad cenami leasingu. 

To nie sa wyobrazenia, to liczby, ktore mozesz znalezc na przytoczonych statystykach. Wystarczy na nie spojrzec. Cyferki mowia same za siebie, nawet nie trzeba znac Niemieckiego, by je pokapowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jeździłem UAZ-em, ale jeździłem też zupełnie niepozornym Suzuki S4 1gen. To co ten maluch dzięki 4WD i krótkiej jedynce w terenie potrafi, myślę, że wykracza poza wyobrażenia zwykłego kierowcy zwykłej osobówki. Ale 90% kupuje 2WD.
Właśnie na myśl przyszedł mi Qashqai+2 - używanych 4WD znalazłem 0szt (słownie "zero"). Ale przyznaję, że dieslem nie jestem zainteresowany, a gdybym był, tonw całym UK miałbym do wyboru 8szt (słownie "osiem"). Wniosek prosty: nabywcy SUV-ów płacą za efektowne reklamy, a nie za praktyczne zalety.
Nie znasz się, suvy są najlepsze ,napęd na cztery nie jest niezbędny w suvie ,zwykle samochody są zwykle ,nie tak wygodne jak SUV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lolo2 napisał:

Ty se mowisz o flotach. 

A ja o czym innym. 

floty to większość, to są tysiące aut miesięcznie. To o czym Ty piszesz nie jest nawet 1% rynku, może za kilka lat.

Godzinę temu, caleb66 napisał:

nie tak wygodne jak SUV.

A jaki SUV według Ciebie jest wygodny ? bo na pewno nie to co masz i nic z podobnych segmentów.

Godzinę temu, caleb66 napisał:

suvy są najlepsze

zwłaszcza te duże na parkingu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza te duże na parkingu
Fetek malkontencwo które uprawiasz nijak ma się do rzeczywistości, miałem dużo samochodów i mam porównanie a ty najwyżej możesz se popierdolic kocopaly .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xajas napisał:


Czyli de facto wiecej niz 50% nowo dopuszczonych aut klasy premium to leasing !!!
I nikt sie nie zastanawia co sie z nim po 3 latach stanie, czy ktos je odkupi, albo czy sie zepsuje, bo wtedy juz ma nastepne, nowe auto

Dla mnie bomba. 

Za dwa latka wymienie sobie samochod po jakims niemieckim prezesiku. 

 

Wymienilbym moze i teraz ale niestety pieprzona unia wstrzymala produkcje dobrych samochodow o 2 lata ? I dopiero teraz zaczeli na nowo produkcje  :(:(:(

53 minuty temu, fetek napisał:

floty to większość, to są tysiące aut miesięcznie. To o czym Ty piszesz nie jest nawet 1% rynku, może za kilka lat.

 

No i co ze tysiace. 

Masz wyzej, @xajas przedstawil statystyki. 40% ludu bieze auta premium w lizing czy wynajem.

 

Mnie tam skody, mondziaki i inne auta przedstawicieli handlowych (Twoje Floty) nie interesuja, bo faktycznie sa to sluzbowe zlomy 

Floty nie kupuja aut typu Mercedes E klasa... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, caleb66 napisał:

Fetek malkontencwo które uprawiasz nijak ma się do rzeczywistości, miałem dużo samochodów i mam porównanie a ty najwyżej możesz se popierdolic kocopaly .

Nie ty tylko twój syn na półce. Jak to wszystko jest takie nie realne to czemu nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie ?

4 minuty temu, Lolo2 napisał:

Dla mnie bomba. 

Za dwa latka wymienie sobie samochod po jakims niemieckim prezesiku. 

ja kiedyś brałem po kumplu, regularnie co 2 lata.

6 minut temu, Lolo2 napisał:

Mnie tam skody, mondziaki i inne auta przedstawicieli handlowych (Twoje Floty) nie interesuja, bo faktycznie sa to sluzbowe zlomy 

Floty nie kupuja aut typu Mercedes E klasa... 

kupują dużo lepsze ale fakt te więcej stoją niż jeżdżą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.