Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem prezesem a wy po mnie jeździcie, nie jeżdżę ulepami ,już ten etap mam za sobą, teraz tylko nowe biorę.

zwłaszcza te duże na parkingu
Samochod parkuje w garażu a na parkingu też nie ma problemu ,do pracy jeżdżę autobusem .

Żeby nie nabijać kilometrow .

Każdy SUV będzie wygodniejszy od jego odpowiednika w zwykłej budzie ,a ty fetek bredzisz jak mówisz ze zwykłą osobowka jest lepsza od suva .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem, ze po prezesa przyjezdza prywatny szofer, zabiera cie i nie musisz sam jezdzic.
W zasadzie sie nie mylilem. Twoj prywatny szofer, to kierowca autobusu, ktory przyjezdza i cie odbiera :-)

Tylko kto po tobie kupuje te autobusy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wygodniejsza.

A ja myslalem, ze po prezesa przyjezdza prywatny szofer, zabiera cie i nie musisz sam jezdzic.
W zasadzie sie nie mylilem. Twoj prywatny szofer, to kierowca autobusu, ktory cie odbiera :-)
Oszczędności muszą być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, caleb66 napisał:

Każdy SUV będzie wygodniejszy od jego odpowiednika w zwykłej budzie ,a ty fetek bredzisz jak mówisz ze zwykłą osobowka jest lepsza od suva .

Tylko SUVy to nie dla miłośników motoryzacji bo może i wygodne są bo się łatwiej wsiada i wyżej siedzi więc widok lepszy ale frajdy z jazdy nie dają ani w trasie ani  w terenie czyli takie auto do wszystkiego zadowalające ale do niczego bardzo dobre, a jak coś jest do wszystkiego to wiadomo....?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko SUVy to nie dla miłośników motoryzacji bo może i wygodne są bo się łatwiej wsiada i wyżej siedzi więc widok lepszy ale frajdy z jazdy nie dają ani w trasie ani  w terenie czyli takie auto do wszystkiego zadowalające ale do niczego bardzo dobre, a jak coś jest do wszystkiego to wiadomo....
 

Tobie nie daja frajdy.
Moja lepsza polowa jest innego zdania. Nigdy nie wpuszcza mnie za kolko (nawet dla zmiany na dlugich trasach), bo ma frajde z jazdy.
Kazdy lubi co innego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko SUVy to nie dla miłośników motoryzacji bo może i wygodne są bo się łatwiej wsiada i wyżej siedzi więc widok lepszy ale frajdy z jazdy nie dają ani w trasie ani  w terenie czyli takie auto do wszystkiego zadowalające ale do niczego bardzo dobre, a jak coś jest do wszystkiego to wiadomo....
 
Sa suvy i takie co przyspieszają w 3 sekundy do setki ,ale mówimy o komforcie w suvach vs zwykle chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, caleb66 napisał:
6 minut temu, audiofan01 napisał:
Tylko SUVy to nie dla miłośników motoryzacji bo może i wygodne są bo się łatwiej wsiada i wyżej siedzi więc widok lepszy ale frajdy z jazdy nie dają ani w trasie ani  w terenie czyli takie auto do wszystkiego zadowalające ale do niczego bardzo dobre, a jak coś jest do wszystkiego to wiadomo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Sa suvy i takie co przyspieszają w 3 sekundy do setki ,ale mówimy o komforcie w suvach vs zwykle chyba.

O komforcie to pisałem, że owszem mogą być w pewnych rzeczach wygocniejsze ale ogólny komfort np S klasy MB to jakiego SUVa byś mu przeciwstawił w podobnej cenie? Jest jeszcze kwestia hałasu, szafa na kołach zawsze będzie głośniejsza.

Jednak generalnie to pisałem o frajdzie z jazdy np krętą trasą w górach i tutaj SUVy takiej nie dają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O komforcie to pisałem, że owszem mogą być w pewnych rzeczach wygocniejsze ale ogólny komfort np S klasy MB to jakiego SUVa byś mu przeciwstawił w podobnej cenie? Jest jeszcze kwestia hałasu, szafa na kołach zawsze będzie głośniejsza.
Jednak generalnie to pisałem o frajdzie z jazdy np krętą trasą w górach i tutaj SUVy takiej nie dają. 
Bentley czy RR są wygodniejsze ale to nie ta półka cenowa , S klasa akurat chyba nie ma odpowiednika w postaci suva ale e klasa ma i to jakie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak generalnie to pisałem o frajdzie z jazdy np krętą trasą w górach i tutaj SUVy takiej nie dają. 

Jechales takim SUV kreta trasa w gorach po lodzie i sniegu?
Oczywiscie, znajdziesz takze limuzyny z napedem 4x4, ale nie tak czesto.

Jak chcesz je porownywac z S klasa, to wsiadz do GLE, albo albo Q7 albo... a nie patrz na Hultaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, xajas napisał:


Jechales takim SUV kreta trasa w gorach po lodzie i sniegu?
Oczywiscie, znajdziesz takze limuzyny z napedem 4x4, ale nie tak czesto.

 

Każde zwykłe subaru poradzi sobie lepiej bo jest niższe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jechales takim SUV kreta trasa w gorach po lodzie i sniegu?
Oczywiscie, znajdziesz takze limuzyny z napedem 4x4, ale nie tak czesto.

Jak chcesz je porownywac z S klasa, to wsiadz do GLE, albo albo Q7 albo... a nie patrz na Hultaje
Hulataj jest git fura ,lepszy od skody
Każde zwykłe subaru poradzi sobie lepiej bo jest niższe
Chyba że te sprzed 20 lat bo te co teraz robią to Dacia lepsza .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co ma wysokosc z lodem i sniegiem?
Jak założysz balony do suva będziesz miał terenowke i zajedziesz dalej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xajas napisał:


co ma wysokosc z lodem i sniegiem?

z lodem i śniegiem subaru poradzi dobie równie dobrze więc to pominąłem, a niższa wysokość jest zaletą na krętych drogach co daje subaru przewagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, caleb66 napisał:
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:
O komforcie to pisałem, że owszem mogą być w pewnych rzeczach wygocniejsze ale ogólny komfort np S klasy MB to jakiego SUVa byś mu przeciwstawił w podobnej cenie? Jest jeszcze kwestia hałasu, szafa na kołach zawsze będzie głośniejsza.
Jednak generalnie to pisałem o frajdzie z jazdy np krętą trasą w górach i tutaj SUVy takiej nie dają. 

Bentley czy RR są wygodniejsze ale to nie ta półka cenowa , S klasa akurat chyba nie ma odpowiednika w postaci suva ale e klasa ma i to jakie .

No jak nie ma odpowiednika? 

A GLSsssss  to co? 

Porszaki cayene, nawet bentleje czy RR ida w suvy.  Chociaz te SUV to takie suvy jak z Margot kobieta. 

Wyzsza buda i moze ciut wieksze kola o 1 - 2 cale. Reszta to praktycznie to samo co sedan. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma odpowiednika? 
A GLSsssss  to co? 
Porszaki cayene, nawet bentleje czy RR ida w suvy.  Chociaz te SUV to takie suvy jak z Margot kobieta. 
Wyzsza buda i moze ciut wieksze kola o 1 - 2 cale. Reszta to praktycznie to samo co sedan. 
No więc widzisz ze SUV to przyszłość a klasyczne sedany to już rynek niszowy .
No więc widzisz ze SUV to przyszłość a klasyczne sedany to już rynek niszowy .
Sedan jest niepraktyczny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dlugie trasy wole sedana. 
Do codziennego uzytku sklanialbym sie nawet do suva, latwiej wsiasc i wysiasc. 
I pod wysoki krawężnik podjechać, nie boisz się ze coś urwiesz .w trasy też wolę suva bo wygodniejszy i ciszej w kabinie ,trochę więcej pali ale więcej zaladujesz ,w ogóle same zalety w porównaniu do sedana .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, caleb66 napisał:
7 minut temu, Lolo2 napisał:
W dlugie trasy wole sedana. 
Do codziennego uzytku sklanialbym sie nawet do suva, latwiej wsiasc i wysiasc. 

I pod wysoki krawężnik podjechać, nie boisz się ze coś urwiesz .w trasy też wolę suva bo wygodniejszy i ciszej w kabinie ,trochę więcej pali ale więcej zaladujesz ,w ogóle same zalety w porównaniu do sedana .

Ciszej nie bedzie w suvie. Bo halasuja opory powietrza i opony. A wszystko to masz wieksze i gorsze w suvie. 

 

Ja w swoim sedanie mam zamontowane specjalne opony z wypelnieniem i pakiety wygluszenia - podwojne szyby itp. Przy 220 - 260km spokojnie radia sluchasz i mozesz rozmawiac z pasazerami. No ale to nie auto a krazownik ma dlugie dystanse. 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszej nie bedzie w suvie. Bo halasuja opory powietrza i opony. A wszystko to masz wieksze i gorsze w suvie. 
 
Ja w swoim sedanie mam zamontowane specjalne opony z wypelnieniem i pakiety wygluszenia - podwojne szyby itp. Przy 220 - 260km spokojnie radia sluchasz i mozesz rozmawiac z pasazerami. No ale to nie auto a krazownik ma dlugie dystanse. 
 
 
 
To już kwestia klasy samochodu ,wyciszenia kabiny użytych szyb itd . Jak ci za głośno sa firmy co się tym zajmują

W Polsce jak będziesz tak jeździł to ci prawko zabiorą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUV to jest sprzet rolniczy, a nie typowy samochod osobowy. Jest to zaprzeczenie komfortu, trzymania sie drogi itd. Jest dobry jak trzeba kolumny do kolegi zawiezc, albo troche rzeczy przy przeprowadzce przewiezc, jakies szafki itp. Być może moda na suvy podsycana byla ograniczeniami predkosci, skoro ludziom nie mozna juz dac szybkich i dobrych samochodów trzeba im wmowic potrzebe jezdzenia sprzetem rolniczym o aerodynamice lodówki, bo mozna duzo zakupow zmiescic itd. G.wno to go.no, jakby tego nie nazwac i w jaki papierek nie opakowac w suvach walczy sie z fizyka, robi sie samochod z wysoko polozonym srodkiem ciezkosci i chce sie zeby dobrze sie prowadzil. Suvy to miś na miare naszych mozliwosci, wykreowana potrzeba na cos, co jest wielkie, nieporadne, ch.jowo sie prowadzace, glosne, niekomfortowe, ale tak ma byc...Dolożone do tego jakies ogromniaste kola od traktora i pierdzirura i mamy budzace grozę na drodze straszydło, a ciagnik i tak jest wiekszy i straszniejszy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, caleb66 napisał:

Sedan jest niepraktyczny

Cóż, myślałem, że tutaj toczy się dyskusja między fanami motoryzacji, automaniakami, a nie tymi co oceniają auta pod kątem na ryby/grzyby/kraweżnik/przewiezienie lodówki/wygodne wsiadanie/ wysokość nad głową dla inżyniera w kaszkiecie itp.

Widocznie się pomyliłem więc zmykam stąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUV to jest sprzet rolniczy, a nie typowy samochod osobowy. Jest to zaprzeczenie komfortu, trzymania sie drogi itd. Jest dobry jak trzeba kolumny do kolegi zawiezc, albo troche rzeczy przy przeprowadzce przewiezc, jakies szafki itp. Być może moda na suvy podsycana byla ograniczeniami predkosci, skoro ludziom nie mozna juz dac szybkich i dobrych samochodów trzeba im wmowic potrzebe jezdzenia sprzetem rolniczym o aerodynamice lodówki, bo mozna duzo zakupow zmiescic itd. G.wno to go.no, jakby tego nie nazwac i w jaki papierek nie opakowac w suvach walczy sie z fizyka, robi sie samochod z wysoko polozonym srodkiem ciezkosci i chce sie zeby dobrze sie prowadzil. Suvy to miś na miare naszych mozliwosci, wykreowana potrzeba na cos, co jest wielkie, nieporadne, ch.jowo sie prowadzace, glosne, niekomfortowe, ale tak ma byc...Dolożone do tego jakies ogromniaste kola od traktora i pierdzirura i mamy budzace grozę na drodze straszydło, a ciagnik i tak jest wiekszy i straszniejszy....

Gdyby jedyny SUV, na ktorym sie znam, wygladal tak jak ten ponizej, to najprawdopodobniej byl bym tego samego zdania jak powyzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, caleb66 napisał:

No więc widzisz ze SUV to przyszłość a klasyczne sedany to już rynek niszowy .

SUV-y stają co raz bardziej normalne, a auta normalne zmierzają w kierunku SUV-ów. Summa summarum wyjdzie z tego VAN, bo jest to najlepsza z możliwych opcja.

-----

8 godzin temu, xajas napisał:


To nie sa wyobrazenia, to liczby...

Misiu, skup się. Nie negowałem liczb, tylko bzdury, które po ich zobaczeniu przyszły Ci do głowy.

"...wiek aut. Średnia dla całej Unii Europejskiej wynosi 10,8 roku. W Polsce wartość ta wynosi 13,9 roku . Według ACEA najmłodszymi samochodami mogą poszczycić się mieszkańcy Luksemburgu - 6,4 roku. Najstarszymi jeżdżą zaś mieszkańcy Litwy – 16,9 roku.

Zaskakiwać może stosunkowo słaby wynik Finlandii - 12,1 roku czy Hiszpanii - 12,4 roku."

Jak się auto po 3latach rozleci i nikt go nie kupi za pół ceny, to się obudzisz z ręką w nocniku, gdy zobaczysz cenę leasingu.

-----

5 godzin temu, Lolo2 napisał:

Masz wyzej, @xajas przedstawil statystyki. 40% ludu bieze auta premium w lizing czy wynajem.

Błąd! 40 to % aut nowych, a większość zakupów to auta używane.

2 godziny temu, caleb66 napisał:

w trasy też wolę suva bo wygodniejszy i ciszej w kabinie ,trochę więcej pali ale więcej zaladujesz ,w ogóle same zalety w porównaniu do sedana .

Ale do rzeczy! Większość zalet SUV-a nie wynika z faktu bycia SUV-em, a została odziedziczona po VAN-ach. Moda minie - miną SUV-y.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, xajas napisał:


Gdyby jedyny SUV, na ktorym sie znam, wygladal tak jak ten ponizej, to najprawdopodobniej byl bym tego samego zdania jak powyzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
IMG_4395.thumb.jpg.0b61be9c48609711f0b57959dfa517d2.jpg

Te z tylu to jak w moim x5, wy.ebane w kosmos placki gumy z tylu, troche mniejsze z przodu, mpakiet, sorry, jakbym oprocz tego nie mial samochodu osobowego, to moze bym uwierzyl, ze to jest przyszlosc motoryzacji, a nie marketing. Marketing wypracowal przekonanie, ze cocacola krzepi wiec wypuszczenie suvów to jest juz pestka....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z tylu to jak w moim x5, wy.ebane w kosmos placki gumy z tylu, troche mniejsze z przodu, mpakiet, sorry, jakbym oprocz tego nie mial samochodu osobowego, to moze bym uwierzyl, ze to jest przyszlosc motoryzacji, a nie marketing. Marketing wypracowal przekonanie, ze cocacola krzepi wiec wypuszczenie suvów to jest juz pestka....
Trzeba było kupić jakiś młodszy rocznik a nie ulepa ze wspawana cwiarą to może by trzymał trakcje ,a tak to co ty chciałeś samochod klasy premium za 20 tys.

Polscy amatorzy klasy premium ,Niemiec płakal jak sprzedawał i gonił do granicy k**wa jego mać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, caleb66 napisał:

Trzeba było kupić jakiś młodszy rocznik a nie ulepa ze wspawana cwiarą to może by trzymał trakcje ,a tak to co ty chciałeś samochod klasy premium za 20 tys.

Polscy amatorzy klasy premium ,Niemiec płakal jak sprzedawał i gonił do granicy k**wa jego mać.

Nie, no x5 to nowe z salonu, ale uzywane a8 od szfajcara robi je jak chce w kazdej konkurencji oprocz wozenia mebli, x5 kupione w koszty, a a8 dla siebie, sam rozumiesz, nie wiem czy jakies cwiary bmw wspawuje, ale jest roznica miedzy jazda traktorem z 6,5 do setki, a samochodem w 6,3 do setki, przynajmniej ja na codzien zauwazam, a jak woża te wielkie fele na koleinach to juz inny temat....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, caleb66 napisał:

Każdy SUV będzie wygodniejszy od jego odpowiednika w zwykłej budzie ,a ty fetek bredzisz jak mówisz ze zwykłą osobowka jest lepsza od suva .

Fizyki nie oszukasz, im wyżej siedzisz tym bardziej czuć opony, zacisznie, hamulce itd. Ja SUV;ów w podstawowych wersjach nie lubię bo jeździ się tym jak furmanką z kartoflami. SUV będzie droższy, zarówno w zakupie jak i eksploracji. To takie fury dla frajserów, którzy nie rozumieją prostych rzeczy.

Co innego auta typu Q7/Q8/cayenne czy usportowiona młodzież typu SQ5, 550M, macan gts+ itd. Te auta nie dość ze potrafią być wygodne, fajnie się prowadzić to jeszcze dać frajdę z jazdy. Niestety prezes jest za biedny, nawet na paliwo go nie stać.

5 godzin temu, caleb66 napisał:

Ja jestem prezesem a wy po mnie jeździcie, nie jeżdżę ulepami ,już ten etap mam za sobą, teraz tylko nowe biorę.

Kto co lubi, ja nowych nie lubię bo muszę jeździć do ASO i przestrzegać zasad gwarancji. Po za tym wolę kupić za 150 tyś fajną używkę niż nową bidę.

5 godzin temu, audiofan01 napisał:

wygodne są bo się łatwiej wsiada i wyżej siedzi więc widok lepszy

Widok lepszy jest w busie, gdzie krótki przód niczego Ci nie zasłania i nie przeszkadza w manewrowaniu. SUV'y zgodnie z modą preferują dość niską pozycje za kierownicą i nie jest to ani fajne ani praktyczne a niedoświadczeni mają problem z wyczuciem auta i przyzwyczajeniem się.

Wolę A6 na 21'' zwłaszcza że auto możesz wyregulować do jakiej wysokości ma się podnosić.

5 godzin temu, xajas napisał:

Tobie nie daja frajdy.
Moja lepsza polowa jest innego zdania. Nigdy nie wpuszcza mnie za kolko (nawet dla zmiany na dlugich trasach), bo ma frajde z jazdy.
Kazdy lubi co innego

Ale ona ma "normalnego" SUV'a a nie Q5 w bidzie, jakaś skodę czy hyundaia

4 godziny temu, audiofan01 napisał:

szafa na kołach zawsze będzie głośniejsza.

i opony...

BTW: gadasz z facetem który nie wie co to jest wygłuszanie w samochodzie.

Godzinę temu, caleb66 napisał:

SUVy to auta dla prawdziwych koneserów motoryzacji.

coś w tym jest. żadnych zalet a ludzie kupują.

2 godziny temu, caleb66 napisał:

To już kwestia klasy samochodu ,wyciszenia kabiny użytych szyb itd . Jak ci za głośno sa firmy co się tym zajmują

W Polsce jak będziesz tak jeździł to ci prawko zabiorą.

 

wagi, osiągów, drogi hamowania i spalania. Dlatego fajny suv to drogi suv.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.