Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lolo2 napisał:

Z limuzyny na suvika ? Wypadniesz na zakretach xD

A tak na serio, Cayenne swietne autko. Troche moooze bedzie ci brakowac po przesiadce ale 8 stopniowa skrzynia powinna sporo nadrobic w kulturze jazdy. 

Gratulacje zakupu. 

 

Ponad 7 sekund ma do setki to porsze, mogłem czekać na jakies 4,2 tdi, ale można się nie doczekać na takie z niskim przebiegiem i trzeba z 60-100.000 pln dołożyć za sam silnik więc...a pozostaje suvem i pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stench napisał:

Albo na wp albo na onecie czytałem o cennikach ładowania elektryków.

Będzie marudzenie nabywców, którzy liczyli na darmową eksploatację.

Jeszcze dziś ktoś tu na to liczył. Dojdą podatki i podatek drogowy to się zorientują, że taniej raczej nie jest, za to bez wątpienia do d...

-----

1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

Jakie to porsze?

Carrera E: przyspiesza 0-100 w... oczywiście czysto teoretycznie, bo w praktyce zanim z gazem (potencjometrem?) do dechy osiągnie 100, to kończy się prąd w baterii i w trybie Eco turla się za TIR-em do najbliższego gniazdka. Średnia moc rzeczywista ograniczona zasięgiem do 70KM. Jeśli chesz dojechać do celu, to nie wyprzedzisz Fabii 1.0. Ot i cała nowoczesna motoryzacja i 700KM Tesli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

 

-----

Carrera E: przyspiesza 0-100 w... oczywiście czysto teoretycznie, bo w praktyce zanim z gazem (potencjometrem?) do dechy osiągnie 100, to kończy się prąd w baterii i w trybie Eco turla się za TIR-em do najbliższego gniazdka. Średnia moc rzeczywista ograniczona zasięgiem do 100KM.

Nie rozumiem o czym ty piszesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, electro napisał:

Ponad 7 sekund ma do setki to porsze, mogłem czekać na jakies 4,2 tdi, ale można się nie doczekać na takie z niskim przebiegiem i trzeba z 60-100.000 pln dołożyć za sam silnik więc...a pozostaje suvem i pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

zalapales sie jeszcze na Euro6 czy juz byl za stary ?, te 20" sa fajne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lolo2 napisał:

Nie rozumiem o czym ty piszesz. 

Wiem o tym doskonale. Gdybyś rozumiał, to dostrzegłbyś satyrę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szymon1977 napisał:

Wiem o tym doskonale. Gdybyś rozumiał, to dostrzegłbyś satyrę.

Meczace jest pisanie z kims kto nasluchal sie glupot o autach elektrycznych i ladowaniu 2kw...  

Dlatego ty zostan przy swoim a ja zostane przy swoim. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lolo2 napisał:

Meczace jest pisanie z kims kto nasluchal sie glupot o autach elektrycznych i ladowaniu 2kw...  

Jak widać rzeczowa dyskusja o tym, co wykracza poza ulotki reklamowe, dla niektórych jest zbyt trudna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jak widać rzeczowa dyskusja o tym, co wykracza poza ulotki reklamowe, dla niektórych jest zbyt trudna.

 

Ale ty bazujesz na ulotkach. Mi nie potrzebne ulotki, jezdze elektrykiem wiec wiem jak to sie ma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lolo2 napisał:

Meczace jest pisanie z kims kto nasluchal sie glupot o autach elektrycznych i ladowaniu 2kw...  

Dlatego ty zostan przy swoim a ja zostane przy swoim. 

Tylko że on ma racje, jakakolwiek sensowna hybryda (BMW, Volvo, Prosche, Audi itd) to kilka razy but i po bakterii.

Teraz, Lolo2 napisał:

Ale ty bazujesz na ulotkach. Mi nie potrzebne ulotki, jezdze elektrykiem wiec wiem jak to sie ma. 

może i wiesz ale wnioski wyciągasz złe, nie pierwszy i nie ostatni raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fetek napisał:

Tylko że on ma racje, jakakolwiek sensowna hybryda (BMW, Volvo, Prosche, Audi itd) to kilka razy but i po bakterii.

To teraz o hybrydach piszemy czy elektrykach? 

Masz miejskie hybrydy i sportowe hybrydy. Te auto i te do czego innego stworzone i inaczej bateria dziala. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lolo2 napisał:

Ale ty bazujesz na ulotkach. Mi nie potrzebne ulotki...

Na trasie co 200km postój 90min na doładowanie - to jest optymistyczna wersja od producenta dla klienta elektrycznego kompaktu. Pbiektywnie to nie jest nieco gorzej, tylko totalna dyskwalifikacja. I to za podwójną cenę. A co Ty sobie o tym myślisz, i czy Tobie to wystarcza, to Twoja sprawa. Dyskusja nie o Twoim widzimisię.

13 minut temu, Lolo2 napisał:

...jezdze elektrykiem wiec wiem jak to sie ma. 

Cieszę się Twoim szczęściem.

9 minut temu, Lolo2 napisał:

Te auto i te do czego innego stworzone i inaczej bateria dziala. 

Nie kolego, elektryki wciska się do miasta, bo na trasę się po prostu nie nadają. Mam przestać lubić spontaniczne wypady w góry, bo mój Leaf tam nie dojedzie? Nie, po prostu kupiłem TDI (jak ja tej k... nienawidzę!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

 

Nie kolego, elektryki wciska się do miasta, bo na trasę się po prostu nie nadają.

Zdecydujcie sie, czytaj DOKLADNIE razem z @fetek. Bo sie gubicie.  Fetek pisze o HYBRYDACH nie o elektrykach. 

16 minut temu, fetek napisał:

Tylko że on ma racje, jakakolwiek sensowna hybryda (BMW, Volvo, Prosche, Audi itd) to kilka razy but i po bakterii.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lolo2 napisał:

Zdecydujcie sie, czytaj DOKLADNIE razem z @fetek. Bo sie gubicie.  Fetek pisze o HYBRYDACH nie o elektrykach. 

Ale ja to nie Fetek - sam się gubisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, szymon1977 napisał:

Jak widać rzeczowa dyskusja o tym

Z Tobą, kabaret... Nie podałeś ani jednego rzeczowego całościowego faktu. Potwierdziłeś intonację na poziomie szkoły podstawowej.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Ale ja to nie Fetek - sam się gubisz.

No gubie gubie ? Jeden pisze tak drugi siak. ?

 

Podsumowujac, mysle ze na koniec sie z tym faktem zgodzisz: Z elektrykami jak z tymi telewizorami co wspomniales. 

Jak beda auta tansze te z duzymi bateriami 80 - 100kwh to spokojnie sobie w gory pojedziesz.

Ale jak popatrzymy na tego starego Leafa, ktory ma bateryjke 30kwh i zasieg 200km no to sorry.... to jest auto typowo miejskie do pracy i spowrotem. Za miasto tym nie pojedziesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lolo2 napisał:

Jak beda auta tansze te z duzymi bateriami 80 - 100kwh to spokojnie sobie w gory pojedzie

Eee tam, rząd UK spacyfikuje jego poglądy, jako nie reformowalne. Będzie jeszcze reanimował Leafa i dziękował "Bogu" za taki zbytek. Jego postawa jest jedynie "elektronicznym szumem"... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lolo2 napisał:

Ale jak popatrzymy na tego starego Leafa, ktory ma bateryjke 30kwh i zasieg 200km no to sorry.... to jest auto typowo miejskie do pracy i spowrotem. Za miasto tym nie pojedziesz. 

Na papierze bo w realu po kilku latach nawet 60km nie osiąga.

40 minut temu, Lolo2 napisał:

Zdecydujcie sie, czytaj DOKLADNIE razem z @fetek. Bo sie gubicie.  Fetek pisze o HYBRYDACH nie o elektrykach. 

Tak piszę o hybrydach bo tylko tam wciskają ekonomię. Porównanie z autem elektrycznym nie ma sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lolo2 napisał:

Podsumowujac, mysle ze na koniec sie z tym faktem zgodzisz: Z elektrykami jak z tymi telewizorami co wspomniales. 

Jak beda auta...

Więc nie do końca jak z telewizorami, bo aut jeszcze nie ma. Jak już pisałem sam w sobie Leaf nie jest aż taki zły, ale brakuje mu możliwości naładowania gdziekolwiek w 10minut. Przez swoją ułomność powinien być o połowę tańszy od Golfa, a nie dwa razy droższy. Względna popularność elektryków wynika z gry dopłatami, podatkami, zakazami a nie z zalet praktycznych.

 -----

14 minut temu, hi_aro napisał:

Eee tam, rząd UK spacyfikuje jego poglądy, jako nie reformowalne.

Rządy to pacyfikują auta spalinowe, a ja poglądy zmienię, jak zmienią się auta spalinowe.

-----

4 minuty temu, tomek6 napisał:

Raczej kupi zestaw do konwersji Astry np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzięli, ale kak na Astrę za drogie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomek6 napisał:

Raczej kupi zestaw do konwersji Astry

I co z nim zrobi, zamontuje do "gniazdka 220V 2kW". Przecież on jest nieprzewidywalny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fetek napisał:

 

Tak piszę o hybrydach bo tylko tam wciskają ekonomię. Porównanie z autem elektrycznym nie ma sensu.

Czyli ze co z tymi hybrydami? Sa zle, bo dwa razy nacisniesz gaz i bateria pusta? ? ? ? Hahah.. 

1 godzinę temu, fetek napisał:

Tylko że on ma racje, jakakolwiek sensowna hybryda (BMW, Volvo, Prosche, Audi itd) to kilka razy but i po bakterii.

może i wiesz ale wnioski wyciągasz złe, nie pierwszy i nie ostatni raz.

I jakos dziwnym zbiegiem okolicznosci rekordy na nurburgring naleza wlasnie do hybryd....   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, hi_aro napisał:

I co z nim zrobi, zamontuje do "gniazdka 220V 2kW". Przecież on jest nieprzewidywalny. 

To akurat jest oczywiste, bo jedna noc z 2kW na tydzień po mieście wystarczy, a 10-cio letni Leaf na własnej baterii z trasy i tak by nie wrócił. Więc inwestycja nawet £1 w szybsze ładowanie to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lolo2 napisał:

Czyli ze co z tymi hybrydami? Sa zle, bo dwa razy nacisniesz gaz i bateria pusta? ? ? ? Hahah.. 

dokładanie tak, 20km zasuwania i trzeba ładować

26 minut temu, Lolo2 napisał:

I jakos dziwnym zbiegiem okolicznosci rekordy na nurburgring naleza wlasnie do hybryd....   

no i właśnie w tym tkwi problem, Ty znowu rzucasz z dupy przykłąd i znowu wyciągasz durne wnioski. Teraz będziesz się rzucał jak gówno w kiblu bo nawet nie wiesz dlaczego.

BTW: tor nawet leaf na rozwalonej baterii ogranie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dla mnie kosmicznie długo ale z drugiej strony 20zł sesja... (6g spalania w aucie).

Jaki był koszt energii referencyjnego auta dla dystansu ~800km ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fetek napisał:

Jaki był koszt energii referencyjnego auta dla dystansu ~800km ?

Po co Ci to wiedzieć, skoro wyprawiając się elektrykiem w trasę 800km ryzykujesz, że nie wrócisz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szymon1977 napisał:

Po co Ci to wiedzieć, skoro wyprawiając się elektrykiem w trasę 800km ryzykujesz, że nie wrócisz?

zastanawiam się co zrobią firmy, które i tak mają drakońsko drogi prąd. Flota 100 aut 100 ładowarek?  nie bo ludzie auta biorą do domu a tam ładować nie będą.. i takie tam pierdoły, które ten system rozwalają.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
19 minut temu, fetek napisał:

Flota 100 aut 100 ładowarek?  nie bo ludzie auta biorą do domu a tam ładować nie będą.. i takie tam pierdoły, które ten system rozwalają.

I tak ma być.

Kupujesz na biuro 5 samochodów i wszystkie stoją pod firmą bo nikt nie chce. więc koszty małe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stench napisał:

Kupujesz na biuro 5 samochodów i wszystkie stoją pod firmą bo nikt nie chce. więc koszty małe.

W poprzedniej pracy na rzut sprzedawaliśmy 150-200 aut, firm takich i większych w kraju jest bardzo dużo.

Dla naszej firmy auto z przebiegiem 150 tyś km to był złom a taki przebieg to 2-3 lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.