Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, fetek napisał:

będą rosnąć, przecież EU nie ukrywa o ile, kalkulacje zostały podane. Nie płacz bo to niemiecki plan.

To jest pewne, korona i szczepionka nie działa

wszystko kreci się wokół kasy, statystyki kłamią,

jest więcej ...... którzy nie potrafią jeździć, więcej korków więcej aut to fakt

 

miałem nadzieje ze korona i szczepienia wytnie prusaków a ich coraz więcej

Dodam ze nie jestem nazi, jestem eco, wyrżnąć prusaki, ludzkość bo nie ma większego .... na tym świecie, są tylko egoistyczne .... które żrą, srają i pragną więcej pod tytułem "ludzie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
będą rosnąć, przecież EU nie ukrywa o ile, kalkulacje zostały podane. Nie płacz bo to niemiecki plan.

Juz ty sie tam o moj placz nie martw. To tez Niemiecki plan

Niecałe 2 minuty netto, niecała minuta brutto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xajas  Nie przesadzajmy - podwyżki cen paliwa uderzają w KAŻDEGO niezależnie od zarobków. Przecież to nie tylko róznica czy zapłacę raz na 2 tygodnie 70 czy 80€ za bak, to jeszcze można przeboleć. Ale droższe paliwa to podwyżki WSZYSTKIEGO, bo wszystko trzeba dostarczyć do sklepów czy do klienta, to droższe bilety lotnicze itp... Więc "na biednego nie trafiło" niespecjalnie się tu sprawdza, bo jeszcze trochę porządzi to ekooszołomstwo i wszyscy z głodu zdechniemy.

Bierność ludzi w Europie po prostu mnie rozwala. 😞 Przecież cena paliwa nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem! Większość jej stanowią podatki, akcyzy, opłaty takie, opłaty srakie... Naprawdę czas zrobić porządek z tymi bandytami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mialem okazje pobujac sie mala konserwa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chyba mialem duzo wieksze oczekiwania co do tego autka. Jako zabawka ok, ale jako auto nie dla mnie. 

Przyspieszenie takie sobie, jedynie od 70 - 120km/h  przyspiesza. Powyzej 140km/h to juz nie jazda. A do 80km/h moim dizlem tez tak przyspiesze "chyba". 

 

Ogolnie ten samochod to taka zabawka do robienia szpanu po miescie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=1239]xajas[/mention]  Nie przesadzajmy - podwyżki cen paliwa uderzają w KAŻDEGO niezależnie od zarobków.

Placza ci, ktorych to boli, a to zalezy od zarobkow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fetek napisał:

o czym Ty chłopie pier**lisz ? przepisy wszystko regulują a Ty nie możesz utrudniać innym poruszania się

Także tym, którzy na ograniczeniu do 90 chcą jechać 150? Sam pier...lisz, bo prędkość mam dostosować do... i jest tam wiele czynników, ale kaprysu siedzącego na zderzaku i łamiącego przepisy nie ma, a utrudnianie ruchu innym jest na szarym końcu.

Panowanie nad pojazdem vs nieutrudnianie ruchu innym - nie będę Ci tu tłumaczyć, który przepis i dlaczego przy sprzecznych dyspozycjach należy olać. Wiedz tylko, że od tego są zasady wykładni prawa. Więc jeżeli dla dziadka w Tico odpowiednia prędkość to 60, a Ty nie potrafisz go wyprzedzić, to jedziesz za nim i nie marudzisz. I nie zapomnij o bezpiecznym odstępie bo "przepisy wszystko regulują", ale akurat obowiązku szybkiej jazdy tam nie ma.               

6 godzin temu, fetek napisał:

Nie, mowa byłą o drogach ekspresowych i autostradach, Lolo wyraźnie napisał o co mu chodzi

Na drogach ekspresowych i autostradach masz dopuszczalne 90?

6 godzin temu, fetek napisał:

why ?

Po Brexicie połowa kierowców TIR wróciła do siebie i nie ma kto towarów wozić. Ogólnie w sklepach cyrk (np w Lidlu gin kupisz, a toniku nie ma przez miesiąc i musisz jechać do Aldi).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zbig napisał:

ktoś chciał pobić Twój rekord:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bynajmniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie bylo w zamysle zrobic wyniku.byla taka potrzeba.

znam duzo lepszych.

w latach osiemdziesiatych  bylem swiadkiem zakladu o bardzo gruba kase.ze da sie przejechac z miejscowosci a   do b 

w trzydziesci minut.odlegolsc 98-100km.

i gosc wygral.toyota celica turbo.

teraz jest tam expresowka.ale watpie zeby sie dalo to powtorzyc.

 

 

co do paneli pod podlogowke.wszem sa.ale nie sa popularne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiele błędów merytorycznych w tekście, ale chociaż fakty poznacie.

Autostrada – (oznacza) drogę dwujezdniową, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi, na której nie dopuszcza się ruchu poprzecznego, przeznaczoną tylko do ruchu pojazdów samochodowych, z wyłączeniem czterokołowca, które na równej, poziomej jezdni mogą rozwinąć prędkość co najmniej 40 km/h, w tym również w razie ciągnięcia przyczep.

Na autostradzie można spotkać pojazd, który pod górkę nie da rady 40km/h - marudzicie gdy na 90 ktoś jedzie 70km/h.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomek7776 napisał:

co do paneli pod podlogowke.wszem sa.ale nie sa popularne.

Ja w kazdy pokoju sypialnianym mam zwykle panele z castoramy na podlogowce i nie narzekam... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szymon1977 napisał:

mogą rozwinąć prędkość co najmniej 40 km/h, w tym również w razie ciągnięcia przyczep.

Bo "mogą rozwinąć" nie oznacza że muszą zawsze z prędkością co najmniej 40 km/h jechać.

22 minuty temu, Lolo2 napisał:

Ja w kazdy pokoju sypialnianym mam zwykle panele z castoramy na podlogowce i nie narzekam... 

No ale przecież one Ci ją skutecznie izolują... Sypialnie masz na piętrze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zbig napisał:

No ale przecież one Ci ją skutecznie izolują... Sypialnie masz na piętrze?

Bez przesady...  Panel kilka milimetrow "chyba" nie bedzie lepszym izolatorem aniezeli 10cm styropianu pod podlogowka. 

A w podlogowce po jakims czasie panel sie nagrzeje i trzyma temp. 

 

Sypialnie mam na parterze i pietrze. Na pietrze mam skopana izolacje dachu bo latem nie idzie wytrzynac, a zima zimno jak cholera i musze opalac. Parter zaizolowany elegancko. 

 

ps. Nie mam ani jednego grzejnika w domu. (jeden elektryczny w lazience ale nawet nie zalany - sluzy jako wieszak)  🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xajas napisał:


Placza ci, ktorych to boli, a to zalezy od zarobkow

Mnie boli, bo mam znacznie lepsze pomysły na wydawanie kasy, niż fundowanie Niemcom dolce vita. Przecież cały ten "zielony ład" to jest szwabsko-ruski spisek. Ruskie dostarczą gaz NS/NS2, szwaby pobudują elektrownie gazowe i będą sprzedawać prąd krajom, które wcześniej pozbawili możliwości korzystania z własnych zasobów energetycznych. A jak Polska się wyłamie i postawi na energetykę jądrową, to się Polaczkom zrobi drugi Czarnobyl - od czego V Kolumna i dywersanci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolo2 napisał:

Ja w kazdy pokoju sypialnianym mam zwykle panele z castoramy na podlogowce i nie narzekam... 

haha,i polozone na piance?

no wez nie dobijaj.

na poddaszu masz zapewne okna dachowe.one w duzym stopniu sa odpowiedzialne za nagrzewanie.

rolety zewnetrzne sa rozwiazanien,.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomek7776 napisał:

haha,i polozone na piance?

no wez nie dobijaj.

Tak. 

18 minut temu, tomek7776 napisał:

na poddaszu masz zapewne okna dachowe.one w duzym stopniu sa odpowiedzialne za nagrzewanie

Kupilem najtansza welne z allegro i cala sie, skurczyla i opadla na dol. A remont robic mi sie nie usmiecha, zreszta narazie na poddaszu nikt nie spi wiec luzik. 

19 minut temu, tomek7776 napisał:

rolety zewnetrzne sa rozwiazanien,

Mam wszedzie rolety. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Także tym, którzy na ograniczeniu do 90 chcą jechać 150? Sam pier...lisz, bo prędkość mam dostosować do... i jest tam wiele czynników, ale kaprysu siedzącego na zderzaku i łamiącego przepisy nie ma, a utrudnianie ruchu innym jest na szarym końcu.

Na autostradach masz 140 więc na te 10 "nie przyjdzie"

Po za tym wbij sobie do głowy, że jeśli mogę jechać 90.... 120... a jakiś osioł jedzie 50 to stwarza zagrożenie na drodze, zmusza mnie do gwałtownego hamowania co w niektórych sytuacjach może się skończyć wypadkiem.

Pomijam fakt że jazda 50 na 90 irytuje i wkurza innych kierowców, wywołuje agresję, konieczność wyprzedzenia i znowu powoduje niebezpieczne sytuacje na drodze.

art. 19 ust. 2 ustawy Prawo o ruchu drogowym "jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym"

 

6 godzin temu, xajas napisał:

To tez Niemiecki plan

A niby czyj ??

2 godziny temu, Zbig napisał:

No ale przecież one Ci ją skutecznie izolują... Sypialnie masz na piętrze?

większym zagrożeniem są podkłady niż sam panel.

2 godziny temu, il Dottore napisał:

Przecież cały ten "zielony ład" to jest szwabsko-ruski spisek. Ruskie dostarczą gaz NS/NS2, szwaby pobudują elektrownie gazowe i będą sprzedawać prąd krajom, które wcześniej pozbawili możliwości korzystania z własnych zasobów energetycznych. A jak Polska się wyłamie i postawi na energetykę jądrową, to się Polaczkom zrobi drugi Czarnobyl - od czego V Kolumna i dywersanci?

Blisko ale nie do końca, przy ujściu NS2 nie buduje się elektrownia tylko fabryka wodoru, jedyna taka w europie. Alternatywą jest tylko spółka niemiecka,... ale ona jest zaangażowana w budowę więc konkurencji w całej europie brak. Piękny monopol dla Rosji, bo Niemcy są tu zwykłym popychadłem, z resztą zawsze tak było.

5 godzin temu, il Dottore napisał:

Bierność ludzi w Europie po prostu mnie rozwala. 😞 Przecież cena paliwa nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem! Większość jej stanowią podatki, akcyzy, opłaty takie, opłaty srakie... Naprawdę czas zrobić porządek z tymi bandytami.

ale kolega xajas poglądami właśnie reprezentuje tych bandytów.

4 godziny temu, Lolo2 napisał:

Chyba mialem duzo wieksze oczekiwania co do tego autka. Jako zabawka ok, ale jako auto nie dla mnie. 

Przyspieszenie takie sobie, jedynie od 70 - 120km/h  przyspiesza. Powyzej 140km/h to juz nie jazda. A do 80km/h moim dizlem tez tak przyspiesze "chyba". 

 

Ogolnie ten samochod to taka zabawka do robienia szpanu po miescie. 

Wszystkie nowe mocno trzyma kaganiec, muszą spełniać normy 🙂

Mi się RS6 widzi, wygodne fajne szybkie ale za drogie w utrzymaniu. Miałem przez chwile C7 3.0tbiti i uważam że to najlepszy kompromis, zastanawiam się czy nie wrócić ale do nowszej wersji.

u mnie tylko kombi wchodzi w grę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fetek napisał:

Na autostradach masz 140

Ale mowa była o drogach z ograniczeniem do 90.

14 minut temu, fetek napisał:

jeśli mogę jechać 90.... 120... a jakiś osioł jedzie 50

Jeśli ktoś jedzie 50, to Ty jadąc 120 stważasz zagrożenie.

14 minut temu, fetek napisał:

zmusza mnie do gwałtownego hamowania

Skoro gwałtownie hamujesz, to znaczy że jedziesz szybciej niż widzisz. On po prostu jedzie, a Ty się zagapiłeś. Zmusiłby Cię gdyby przy 50 zjechał na pas, po którym Ty jedziesz 120.

14 minut temu, fetek napisał:

art. 19 ust. 2

Kontra art.19.1, a jak już pisałem...

3 godziny temu, szymon1977 napisał:

...nie będę Ci tu tłumaczyć, który przepis i dlaczego przy sprzecznych dyspozycjach należy olać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xajas napisał:


Placza ci, ktorych to boli, a to zalezy od zarobkow

Boli niesprawiedliwość
W Stanach paliwo kosztuje dużo mniej a u nas nie dość ze drogo to jeszcze podatek drogowy płacimy ekstra
 

System znaczy złodzieje, robi wszystko żeby okradać aby roztrwaniać i będąc u władzy wykorzystać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xajas napisał:

Placza ci, ktorych to boli, a to zalezy od zarobkow

O ile pamiętam cena paliwa ma wzrosnąć do około 8 zł, to jest ~40%. Nie ważne ile zarabiasz, będziesz marudził bo wszystko podrożeje tyle samo albo więcej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Poczytaj sobie co to jest wykładnia prawa, abyś wiedział, że coś takiwgo jest i nie ograniczał rozpatrywania sytuacji na drodzedo jednego przepisu, który akurat Ci do kaprysu pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jeśli ktoś jedzie 50, to Ty jadąc 120 stważasz zagrożenie.

Skoro dopuszczalną mam 140 to mogę jechać 120.

4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ale mowa była o drogach z ograniczeniem do 90.

nie, mowa byłą o ekspresówkach czyli 110 i autostradach czyli 140.

4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Kontra art.19.1, a jak już pisałem...

jeden nie wyklucza drugiego, czego nie rozumiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fetek napisał:

Skoro dopuszczalną mam 140 to mogę jechać 120.

Nie, prędkość z którą masz jechać masz uregulowaną innymi czynnikami niż liczba na znaku (umiejętności, możliwości pojazdu, widoczność, stan nawierzchni, inni uczestnicy ruchu drogowego).

4 minuty temu, fetek napisał:

jeden nie wyklucza drugiego

Tak, ale Twoje stawianie art.19.2 nad art 19.1 jest błędem.

 

5 minut temu, fetek napisał:

mowa byłą o ekspresówkach

Nie, bo na ekspresówkach nie ma ograniczenia do 90.

 

6 minut temu, fetek napisał:

czego nie rozumiesz ?

Twojego dziecinnego uporu: nie bo nie i ch.j!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, szymon1977 napisał:

(umiejętności, możliwości pojazdu, widoczność, stan nawierzchni, inni uczestnicy ruchu drogowego).

aaaaa, to dlatego dziwią mnie te okrągłe kółka przy drodze z cyframi po środku...one dotyczą wyłącznie złych kierowców.

8 minut temu, szymon1977 napisał:

na ekspresówkach nie ma ograniczenia do 90.

czyli, że na "ekspresówkach" jest nakaz jazdy szybciej niżby wielu to potrafiło? Powinno się zabronić wjeżdżania na te drogi wielu tzw. kierowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Boli niesprawiedliwość
W Stanach paliwo kosztuje dużo mniej a u nas nie dość ze drogo to jeszcze podatek drogowy płacimy ekstra
 
System znaczy złodzieje, robi wszystko żeby okradać aby roztrwaniać i będąc u władzy wykorzystać

Pisalem juz gdzie indziej, siedziec z wlasnej nieprzymuszonej woli w kraju, w ktorym system cie okrada jest glupizna. Czasy komuny minely, drzwi sa otwarte. Nikt cie nie trzyma

Wyprowadz sie do Venezueli , Iranu albo Syrii, tam nie ma niesprawiedliwosci, nic cie nie bedzie bolalo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kazik-t napisał:

aaaaa, to dlatego dziwią mnie te okrągłe kółka przy drodze z cyframi po środku...one dotyczą wyłącznie złych kierowców.

Nie, to jest ograniczenie dołożone przez możliwości drogi, a Ty swoją prędkość masz ustalić przede wszystkim zgodnie z art.19.1

8 minut temu, kazik-t napisał:

czyli, że na "ekspresówkach" jest nakaz jazdy szybciej niżby wielu to potrafiło?

To na ekspresówkach jest nakaz jazdy z jakąś minimalną prędkością?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, fetek napisał:

Mi się RS6 widzi, wygodne fajne szybkie ale za drogie w utrzymaniu. Miałem przez chwile C7 3.0tbiti i uważam że to najlepszy kompromis, zastanawiam się czy nie wrócić ale do nowszej wersji.

u mnie tylko kombi wchodzi w grę.

Czemi drogie w utrzymaniu? Ogarnie 180k km? 

Czy sypie sie mocno? 

Mi tam tez combi pasuje. A nowa A8 w hybrydzie. Skoro dizli 4,2 nie ma to moze bedzie to jakis kompromis?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xajas napisał:


Pisalem juz gdzie indziej, siedziec z wlasnej nieprzymuszonej woli w kraju, w ktorym system cie okrada jest glupizna. Czasy komuny minely, drzwi sa otwarte. Nikt cie nie trzyma

wyprowadz sie do Venezueli albo Syrii, tam nie ma niesprawiedliwosci

 

Ja tez pisałem, póki jest więcej ludzi za systemem tym on pożera więcej  
Na posadzie tego nie pojmiesz, jakby cie zwolnili i musiałbyś byś samodzielny to bys inaczej śpiewał, ale coraz więcej biurowców i darmozjadów którzy później popierają system, bo dal im prace lżejszą od leżenia, a na to wszystko ktoś pracuje ciężko

Ty narzekasz na PIS, dlaczego ? Przecież mieszkasz w Niemczech i system ci pasuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolo2 napisał:

Czemi drogie w utrzymaniu? Ogarnie 180k km? 

Myślę że bez większych problemów o ile będzie zadbane.

Zawieszenie, hamulce itd tam każda naprawa = kalibracja a z tego co widziałem serwisów w kraju, które potrafią to zrobić jest niewiele.

21 minut temu, xajas napisał:

Pisalem juz gdzie indziej, siedziec z wlasnej nieprzymuszonej woli w kraju, w ktorym system cie okrada jest glupizna. Czasy komuny minely, drzwi sa otwarte. Nikt cie nie trzyma

Wyprowadz sie do Venezueli , Iranu albo Syrii, tam nie ma niesprawiedliwosci, nic cie nie bedzie bolalo

może lepiej na bezludną wyspę albo niech skoczy z dachu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Ty narzekasz na PIS, dlaczego ? Przecież mieszkasz w Niemczech i system ci pasuje

Bo Niemcy nie lubią Polaków, polskości i PiSu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty narzekasz na PIS, dlaczego ?Przecież mieszkasz w Niemczech i system ci pasuje


PiS mi zwisa, czego nie trawie, to ludzi z „pisowsla mentalnoscia“, a takich zacofanych znajdziesz wszedzie, nie tylko w Polsce. Na szczescie u nas mniej.

BTW.
czego tez nie trawie, to takich typow, ktorzy caly czas sraja na system (patrz powyzej) ale z niego profituja i go wykorzystuja. To dla mnie zaklamani falszyw hipokryci. U nas nazywa sie takich „Heuchler“.

Dedykuje im super muze grupy Megaherz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.