Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Mam dylemat. Mam 2 samochody , jeden grat właśnie się kończy a drugi samochód to Focus kombi.

Grat na żyletki i coś za grata trzeba kupić.

Z jednej strony to ciągnie mnie coś z segmentu D kombi , a z drugiej to nie potrzebuję nawet drugiego kombiaka . Więc styknął by nawet drugi focus i to krótszy. Nowy samochód robiłby w okolicach 10-15 tys , woziłby córkę do przedszkola i ewentualnie 1 osoba gdzieś w trasę. Więc rozważam między mondeo 4 a Focusem 2. Foka 3 nie bo kosztuje tyle co Mondeo. Dlatego rozważam Forda bo nie chce mi się uczyć części kolejnej marki.

MAcie jakieś sugestie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xajas napisał:

...jesli ktos uwaza, ze on czegos nie potrzebuje...

To, co ja potrzebuję, zachowuję dla siebie. Tu w Racja nalny i obiektywny sposób oceniam cechy różniące samochód amerykański od europejskiego. I poza ogólną wielkością, ten pierwszy żadnych zalet nie ma. A jak bardzo amerykańska motoryzacja jest zbędna, pokazało zniknięcie z rynku ostatniego ptswdziwie amerykańskiego pojazdu, czyli Ford LTD Crown Victoria.

16 minut temu, xajas napisał:

Czasami trzeba spojrzec poza krawedzie wlasnego talerza :-) 

Więc spojrzyj.

-----

14 minut temu, stench napisał:

MAcie jakieś sugestie ?

Fiesta, albo idź na całość i kup Mini/Golf/A3 cabrio. Drugi samochód musi mieć na inne zalety niż ma pierwszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:

to taka sama legenda jak "suby nie nadaja sie do muzyki" albo "do malych pomieszczen to tylko monitory" ?

W takim razie poproszę o przykład silnika 4 cylindrowego, którego kultura pracy jest choćby podobna do 6 lub więcej cylindrów. W użytecznym zakresie obrotów i prędkości.

56 minut temu, stench napisał:

Mam dylemat. Mam 2 samochody , jeden grat właśnie się kończy a drugi samochód to Focus kombi.

Grat na żyletki i coś za grata trzeba kupić.

Z jednej strony to ciągnie mnie coś z segmentu D kombi , a z drugiej to nie potrzebuję nawet drugiego kombiaka . Więc styknął by nawet drugi focus i to krótszy. Nowy samochód robiłby w okolicach 10-15 tys , woziłby córkę do przedszkola i ewentualnie 1 osoba gdzieś w trasę. Więc rozważam między mondeo 4 a Focusem 2. Foka 3 nie bo kosztuje tyle co Mondeo. Dlatego rozważam Forda bo nie chce mi się uczyć części kolejnej marki.

MAcie jakieś sugestie ?

Focus jest bardzo ok.

Jeszce zaproponowałbym (i tu sam sobie nie wierzę) golfa - sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie. Kia, zwłaszcza jeżeli chodzi o gwarancję. Dizajn też niezły, ale to kwestia własnych upodobań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat. Mam 2 samochody , jeden grat właśnie się kończy a drugi samochód to Focus kombi.
Grat na żyletki i coś za grata trzeba kupić.
Z jednej strony to ciągnie mnie coś z segmentu D kombi , a z drugiej to nie potrzebuję nawet drugiego kombiaka . Więc styknął by nawet drugi focus i to krótszy. Nowy samochód robiłby w okolicach 10-15 tys , woziłby córkę do przedszkola i ewentualnie 1 osoba gdzieś w trasę. Więc rozważam między mondeo 4 a Focusem 2. Foka 3 nie bo kosztuje tyle co Mondeo. Dlatego rozważam Forda bo nie chce mi się uczyć części kolejnej marki.
MAcie jakieś sugestie ?

Focus 2 jest okej, jeszcze lepiej Focus 3.
Użytkowałem takiego(2 i 3) w 1.6 benz. Dobry w mieście 7l/100km a na autostradzie spokojnie te 140km/h można pomykać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Miałem Fokę 3,5 1,6 palił koło 9 litrów a jeździł słabo.

W Foce dla mnie 2.0 tdci .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Allmr napisał:

W takim razie poproszę o przykład silnika 4 cylindrowego, którego kultura pracy jest choćby podobna do 6 lub więcej cylindrów.

Każdy. To już nie czasy, gdy ohv w Polonezie konkurował z R6 Mercedesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

po co są ograniczenia prędkości.

Ograniczenia prędkości są dla słabych. ?

25 minut temu, stench napisał:

W Foce dla mnie 2.0 tdci .

Teraz 190KM diesel ST, to musi być fajne!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, il Dottore napisał:

Ograniczenia prędkości są dla... ?

...mądrych, żeby im idioci krzywdy nie zrobili. Dlatego ja, choć potrafię jeździć szybciej i lepiej od przeciętnego kierowcy (mam na to papier), to sam tego nie robię, i tad jestem, że ktoś idiotom to robić zabronił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, TomekL3 napisał:

Focus 2 jest okej, jeszcze lepiej Focus 3.

Focusy świetnie jeżdżą. Ja dzisiaj głupią Fiestą miałem mnóstwo radochy. ?

Ford to są czarodzieje jeśli chodzi o zawias.

2 godziny temu, xajas napisał:

Oprócz ograniczenia prędkości, każdy samochód Volvo będzie wyposażony w funkcję Care Key, która pozwala właścicielowi lub głównemu użytkownikowi Volvo zaprogramować dodatkowe ograniczenia prędkości maksymalnej. Można ich użyć, gdy pożycza się samochód innym członkom rodziny lub młodszym, niedoświadczonym kierowcom.

Ale rozumiesz, że to jest funkcja dodatkowa? Ford ma to samo, można 2 kluczyki zaprogramować na różną V-max. Syn to ma w swojej Fieście, nic nadzwyczajnego.

Ale 180km/h dotyczy KAŻDEGO nowego Volvo - no to teraz idź i zapłać 50 tys€ za wóz który nie przekroczy 180km/h. Przecież to żenada.

9 minut temu, szymon1977 napisał:

Dlatego ja, choć potrafię jeździć szybciej i lepiej od przeciętnego kierowcy (mam na to papier), to sam tego nie robię,

Mentalność niewolnika.

Ja jadę tyle ile chcę. Dziś było śmiesznie jak pożyczyłem Fiestę syna. On ma rozpoznawanie znaków drogowych. Po jakimś czasie skumałem że przekroczenie limitu prędkości mruga mi cały czas. ? Irytujące. ? Na szczęście można wyłączyć. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Barcelonie... 20 tys ludzi traci pracę.

Z podziękowaniami dla socjalistycznego rządu Hiszpanii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
39 minut temu, il Dottore napisał:

Dziś było śmiesznie jak pożyczyłem Fiestę syna. On ma rozpoznawanie znaków drogowych.

Będzie śmiesznie jak na twoim kluczyku młody ustawi vmax 90 kmh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, stench napisał:

Będzie śmiesznie jak na twoim kluczyku młody ustawi vmax 90 kmh

Na szczęście on nie czyta tej listy. Ale więcej niż 110km/h dzisiaj tą Fiestą nie jechałem więc różnica w sumie niewielka. ?

 

 

45 minut temu, il Dottore napisał:

??

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago

Samochody amerykańskie pomyślane są przede wszystkim na rynek amerykański a europejskie na europejski .I dlatego są inne co nie zmienia faktu,że auto miejskie nie potrzebuje 5 m długości i silnika V 6.Samochody amerykańskie są wielkie ,nieekonomiczne i gorzej wykonane .W Europie po mieście jeździ się małym samochodem co nie znaczy ,że w innych sytuacjach nie używa się aut klasy średniej i wyższej .A w USA kobiety wożą dzieci do przedszkola dzieci np. Chryslerem Voyagerem czy RAM -em .Jeśli porównasz poszczególne modele w różnych segmentach to europejski będzie lepszy .Do niedawna Ford Mustang miał zawieszenie tylne jak w Polonezie .Poza tym zobacz jaka jest sytuacja amerykańskich koncernów na świecie .Kiedyś przodowały ( ilościowo) a teraz ? GM wyprzedzony przez Toyotę ,VW i Renault-Nissan- Mitsubishi .Ford wyprzedzony przez Koreańczyków a Chrysler w zaniku wykupiony przez Fiata.I jeszcze inny argument .Ile Amerykanie sprzedają swoich aut w Europie a ile Europejczycy w USA ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Każdy. To już nie czasy, gdy ohv w Polonezie konkurował z R6 Mercedesa.

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ile Amerykanie sprzedają swoich aut w Europie a ile Europejczycy w USA ?

A jakie to ma znaczenie? Auta amerykańskie są na rynek miejscowy i europejskie to samo.

W kraju niskich podatków i taniej jak barszcz wachy biorę V8 a w socjalistycznej Europie jestem zmuszony używać diesla.

Bo w Europie kierowca jest traktowany jak dojna krowa dla budżetu.

Po efektywnym wdrożeniu Dnia Sznura doczekamy się i V6/V8 jako normy europejskiej. Póki jesteśmy w komunistycznym ucisku - muszą nam wystarczyć trzycylindrówki 1.0 turbo albo diesle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie bo świadczy o jakości .Czemu Amerykanie kupują więcej aut europejskich niż Europejczycy amerykańskich ? Bo są lepsze .I nie wciskaj tu swojego ideologicznego kitu do tematu ,który z ideologią nie ma nic wspólnego .Amerykański przemysł motoryzacyjny jest w odwrocie.Przegrywa nie tylko z Europą ,Japonią ale nawet z Koreą .I to na własnym terenie co przeczy tezie ,że te auta są przewidziane na rynek własny. Być  może amerykańskie koncerny są źle zarządzane ?Może o tym świadczyć fakt ,że takie marki jak Opel, Mazda,Volvo czy Jaguar pod amerykańskim zarządem słabo sobie radziły . A odżyły po rozwodzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Amerykańce mają specyficzną estetykę i wykonanie. Im bliżej tm gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, il Dottore napisał:

Mentalność niewolnika.

Niewolnikiem to jest ktoś, kto nie rozumie ograniczeń prędkości, ale ich przestrzega. Ja ograniczeń prędkości (zazwyczaj) przestrzegam, bo (zazwyczaj) jazda z wyższą orędkością oznacza zbędne utrudnienie uczestnictwa w ruchu drogowym dla innych. 

2 godziny temu, il Dottore napisał:

Ja jadę tyle ile chcę.

Ja też.

-----

Godzinę temu, Allmr napisał:

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz.

Głupotą, to jest Twoje posługiwanie się dziś stereotypami sprzed 20 lat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Chicago

Samochody amerykańskie pomyślane są przede wszystkim na rynek amerykański a europejskie na europejski .I dlatego są inne co nie zmienia faktu,że auto miejskie nie potrzebuje 5 m długości i silnika V 6.Samochody amerykańskie są wielkie ,nieekonomiczne i gorzej wykonane .W Europie po mieście jeździ się małym samochodem co nie znaczy ,że w innych sytuacjach nie używa się aut klasy średniej i wyższej .A w USA kobiety wożą dzieci do przedszkola dzieci np. Chryslerem Voyagerem czy RAM -em .Jeśli porównasz poszczególne modele w różnych segmentach to europejski będzie lepszy .Do niedawna Ford Mustang miał zawieszenie tylne jak w Polonezie .Poza tym zobacz jaka jest sytuacja amerykańskich koncernów na świecie .Kiedyś przodowały ( ilościowo) a teraz ? GM wyprzedzony przez Toyotę ,VW i Renault-Nissan- Mitsubishi .Ford wyprzedzony przez Koreańczyków a Chrysler w zaniku wykupiony przez Fiata.I jeszcze inny argument .Ile Amerykanie sprzedają swoich aut w Europie a ile Europejczycy w USA ?

Nie rozumiem dlaczego mi coś tłumaczysz? Wytłumacz userom, którzy piszą że amerykańskie bryki nie mają racji bytu. Wiem, że europejskie samochody są lepiej wykonane, są ładne i są inne niż amerykańskie. Rozumiem też, że wielu zamożnych Amerykanów ma kompleks Europy i jeżdżą tylko europejskimi samochodami, ale są też i tacy, którzy jeżdżą tylko amerykańskimi. Co to ma w ogóle za znaczenie kto czym i gdze jeżdzi i czym dzieci do szkoły odwozi.

2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

.Ile Amerykanie sprzedają swoich aut w Europie a ile Europejczycy w USA ?

Nie wiem ile, bo mnie to nie interesuje. Wiem ile Ford sprzedał w 2019 modeli F-150 - najlepiej sprzedającego się pickup trucka w USA. Generalnie chodzi mi o to, że ja po prostu lubię amerykańskie samochody i na żadne inne już się nie nabieram, oraz o to, że nie zgadzam się z teorią, że amerykańskie samochody nie mają racji bytu. Otóż mają. Ludzie cały czas je kupują i bardzo dużo jeżdzi tego po ulicach. W końcu Tesla, to też amerykański samochód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Bo amerykański samochód musi spełniać sprzeczne oczekiwania .Musi być duży , luksusowy i ......tani .

Kapitalizm, knypie! ?

Właśnie na tym zabawa polega! Jest rynek, jest konkurencja, jest radocha! ?

Przecież to tylko klient zyskuje. Pamiętam pierwszą jazdę w życiu BMW 3. Najbardziej zafascynowało mnie zawieszenie. Pracowało, a jakże, a samochód jakimś cudem pozostawał nieruchomy (w sensie ruchów góra-dół) zamiast podskakiwać. Sam zawias pracował. No rewelacja.

A dziś? Dziś znajdujemy to w dużo tańszych autach z niższej półki. Zawdzięczamy to rynkowi i konkurencji. I tak! Pewnego dnia powstanie auto wielkie, luksusowe i tanie. A może już powstało? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię amerykany. Są rozsądnie wycenione, duże, wygodne, proste w obsłudze i budowie, przez co mniej awaryjne. Mam już starego Escalade 13 letniego i nadal fajnie się jeździ. Teraz w USA wypożyczyłem Dodge Durango V8, bardziej fajne auto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tesla .Niekończące się akcje serwisowe polegające na zmianie oprogramowania i od czasu do czasu pożary.Cena Mercedesa S klasy  a wykończenie kiepściutkie .Oczywiście nie chcę nikogo do niczego przekonywać .Piszę swoją opinię .Rozumiem ,że lubisz amerykańskie samochody i masz do tego prawo .Poza tym jestem za tym aby była jak największa różnorodność w świecie motoryzacji .

do Chicago

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam pierwszą jazdę 3er. Kolega dał mi pojeździć po polu E21. Auto latało bokami, ale było całkowicie posłuszne kierowcy. Miałem z 18 lat wtedy. Oczywiście stare auto bez wspomagania, kierownica była taka fajna, duża. Potem już były tylko BMW, a potem już nie bo się trochę znudziły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Miałem Fokę 3,5 1,6 palił koło 9 litrów a jeździł słabo.

W Foce dla mnie 2.0 tdci .

Tak, tdci lepsze. Benzyna dla mnie sprawdziła się w mieście, w trasie przy 140 spalił 11l a mało dynamiczny.

Za to prowadzenie jak dla mnie bardzo dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piotr_1 napisał:

Też pamiętam pierwszą jazdę 3er. Kolega dał mi pojeździć po polu E21. Auto latało bokami, ale było całkowicie posłuszne kierowcy. Miałem z 18 lat wtedy. Oczywiście stare auto bez wspomagania, kierownica była taka fajna, duża. Potem już były tylko BMW, a potem już nie bo się trochę znudziły.

Ja nigdy nie miałem BMW. Ale jeździłem wieloma, bo kumpel tu w IRL handluje samochodami i jak ma coś fajnego to woła na testy.

535d (nowy kosztował tyle co dom w Polsce) to był jedyny diesel, którym bałem się jeździć. ? Tak potworna siła, jakby pod maską siedziała lokomotywa. Nie chodzi o moc ale o moment obrotowy. Szaleństwo. Nie wiesz kiedy i masz 200km/h. A skurczybyk rwie dalej... Niesamowite auto. ?

8 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

konkurencja wymusza jakość i postęp techniczny .

i wojna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch z silnikiem. Bez wspomy się kiedyś fajniej w trasie jeździło. Było lepsze wyczucie auta. Moje pierwsze 316i też nie miało wspomy. Obecny mój mały VW też ma elektryczną, ale maglownica tam jest bez ciśnienia oleju i też się jeździ podobnie jak się jeździło bez wspomy, w trasie o wiele fajniej i pewniej, czuć koła, tak bardziej rześko i organicznie się prowadzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do jednego amerykańskiego auta .To Mustang z filmu Bullit koniecznie w kolorze butelkowej zieleni.Miał charakterystyczny gang sinika , taki chrapliwy .Nie wiem czy to był V6 czy V8 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do dziela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_2913.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.