Skocz do zawartości
IGNORED

Real Cable BM 250 HELP :(


salvamea

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY!!!

Chce kupić kable głośnikowe Real Cable BM 250 ale nigdzie ich nie ma. Są idealne do mojego sprzętu i tanie. Jestem z Gliwic, błagam o pomoc. Może zna ktoś jakiś sklep internetowy z tymi kablami? HELP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM 250 sprzedaje m.in. Top Hi-Fi. Pisałem zapytanie do salonu w Krakowie krakow_at_tophifi.pl i oferują ten kabel za cenę 24 zł z możliwością wysyłki. Real Cable'm handluje również www.askme.pl, ale na chwilę obecną pan Hade ma tylko BM 400 - za to taniej niż w Top Hi-Fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Moja sugestia - nie kupuj BM400, bo w czterech systemach które miałem okazję słuchać ten kabel, jako pojedyńczy wogóle nie zagrał (zero góry, średnica cofnięta, bas wybujały i kluchowaty) a w biwiringu jako ścieżka dla basu też nie było to nic rewelacyjnego w tej cenie. Szukaj BM250 bo za te pieniądze to jest niezły kabel.

 

Pozdrawiam

RadekL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też to słyszalem dlatego chce 250. Jest też bardzo zachwalany przez czasopismo HI-FI i muzyka. Jest lepszy od droższych kabli(oczywiście nie od wszystkich :P)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT,

 

Zastosowałem podobną koncepcję. Tylko mój bi-w taki oszukany, bo VA ma tylko pojedyncze gniazda.

Jest to łatwe, bo wejścia są porządne i przygotowane na różne opcje, ale bi-wiring to nie jest. Prędzej jakiś bi-ampling czy cuś. Stylowo to więc nie jest, ale poprawa w stosunku do pojedynczego RC 250 jest znacząca. Oba kable żyją w zgodnej symbiozie wzajemnie się uzupełniając. Dźwięk mogę powiedzieć jest bardziej wypełniony i masywniejszy. Tego właśnie po jakimś czasie brakowało mi z samym 250. Trzeba przyznać jednak, że nadal jest to pewne kompromisowe rozwiązanie, bo choć duet to udany to fani krótkiego konturowego basu będą głeboko rozczarowani. Sporo 'misia' w tym dźwięku - bardziej koala niż grizzli - dla fanów. Nazwałbym go zestawem relaksacyjnym - w dobrym tego słowa znaczeniu.

 

Zamiast tej pary wciąż jednak poszukuję czegoś bardziej emocjonalnego, chociaż już teraz cena/jakość jak dla mnie na *****.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu można rzeczony kabel obadać wzrokowo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jak znajdę stronę, na której można go osłuchać – dam znać ;) Zwracam uwagę na link pt. "Discover other Real Cable products" pod którym można zdiscowerzyć otherowe producty Real Cable :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM250 bedzie lada dzien. Jest tez TDC500, TDC 300 i oczywiscie BM400. BTW - czterysetka faktycznie nie w kazdej konfiguracji sie sprawdza, ale bywalo juz tak, ze ratowalem nim calosc ;-)

pozdra

daniel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT,

 

Czytałem opis Twojej wycieczki po dziesiątym LO, bardzo ciekawy zresztą.

Potrzebuję niestety 2x4,5m i bez super okazji w ciemno nie zaryzykuję.

Ale myślę o XLO, owszem.

 

A Real Cable ma chyba maksymalny możliwy WAF :-), przynajmniej u mnie. Zbliża się do niego tylko tani Monster, ale brzmieniowo to porażka jakich mało.

 

Pozdr,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W Warszawie na Nowogrodzkiej był Real Cable w ciągłej sprzedaży. Ceny nie pamiętam ale można znaleźć w internecie zadzwonić i zapytać (salon Top Hi-Fi zdaje się) a ja mogę tam pójść kupić ile trzeba i wysłać pocztą komu trzeba za zwrot kosztów przesyłki czyli około 5zł. Bardzo chętnie pomogę. A jak się wyśle poleconym to nawet wyjdzie jeszcze taniej bo coś ze 3,60zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.