Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner również do stereo


Piotr Seb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Tak jak w temacie. Szukam amplitunera, w tym do słuchania muzyki w stereo, w cenie 2-3k Pln. Może być używany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szkoda że nie napisałeś, z jakimi kolumnami nowy amplituner będzie współpracował, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz. Jeśli ma to być amplituner wielokanałowy z dużym naciskiem na stereo, spójrz koniecznie na Marantz SR5014. Z upustem forumowym troszeczkę ponad budżet, ale jestem pewny, że jest to urządzenie, które Cię w pełni usatysfakcjonuje.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ktoś pcha się w stereo na siłę mając kino , muza wielokanalowa brzmi tak zajebiscie przecież....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Nie rozumiem po co ktoś pcha się w stereo na siłę mając kino , muza wielokanalowa brzmi tak zajebiscie przecież....

Może muzyka, której słucha, jest nagrana tylko w stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz upmixy na różne sposoby chyba ampli się tym zajmie.... po co się ograniczać na siłę i szukać atmosfery gdzie siedzi się przed sceną jak można siedzieć w środku,  pomiędzy muzykami ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi777 napisał:

Może muzyka, której słucha, jest nagrana tylko w stereo.

Nie od dziś wiadomo, że jak dwoje uszu to dwa głośniki. Wszyscy wiedzą także o tym, że każdy wzmacniacz za 300 zł rozłoży na łopatki każdy amplituner do 30 tys. zł. Muzyka z płyt CD oraz każda inna puszczona przez hdmi ma wyraźnie słyszalny cyfrowy nalot.  Do salonu 18m2 w kolumnach powinny być min.18 cm przetworniki. Dopiszcie co wam jeszcze przyjdzie do głowy.

Właściwie to współczuję stereofonistom, którzy uporczywie trollują w zakładce Kino Domowe. Żaden z nich nie jest zadowolony z swojego systemu, ciągle coś zmieniają i dokupują. I chcą z kimś o tym pogadać i się pochwalić.

Ja i Xpedite mamy systemy oraz pokoje w miarę prawidłowe i słyszymy przewagę muzyki wielokanałowej nad przeciętnym stereo. Jeżeli ktoś uważa inaczej to albo ma wybitne stereo albo spieprzony system wielokanałowy.

I jeszcze jedno. Jakoś my nie zaglądamy do Hi-Fi i High- End a stereofoniści bez przerwy próbują się tu dowartościować. Czują, że świat im ucieka i niedługo ich ołtarzyki z dwiema trumnami będą wzbudzać uśmiech pełen  politowania nawet u właścicieli soundbarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

My stereofonisci którzy według ciebie próbują się dowartościować w KD coś tam jednak w tym kierunku robią. Kupują, sprzedają coś tam zawsze się dzieje. Ty nazywasz to dowartościowaniem a my hobby. My chociaż coś robimy w tym kierunku czego nie można powiedzieć o tobie i twoim koledze. Wasze dowartościowanie jest zupełnie inne, wszystko co wam zostało to robić to w internecie.Trollowanie każdego wątku przez was to już reguła. No ale przynajmniej to wam wychodzi bo to drugie raczej już słabo.
A tak na marginesie Worm, to oprócz dwóch trumien mam jeszcze dwie mini trumny, no ale jak to ma grać jak to przecież nie ma znaczka THX??

IMG_20200601_113000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paul klacska napisał:

A tak na marginesie Worm, to oprócz dwóch trumien mam jeszcze dwie mini trumny, no ale jak to ma grać jak to przecież nie ma znaczka THX??

Do takiej ładnej skrzyneczki taka półka ;( obowiązkowo do wymiany. Dokładnie, bez THX nie podchodź ?

16 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Nie rozumiem po co ktoś pcha się w stereo na siłę mając kino , muza wielokanalowa brzmi tak zajebiscie przecież....

przecież nikt nie zabrania wykorzystywać 2 kolumn przez amplituner.

2 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Masz upmixy na różne sposoby chyba ampli się tym zajmie.... po co się ograniczać na siłę i szukać atmosfery gdzie siedzi się przed sceną jak można siedzieć w środku,  pomiędzy muzykami ...

też można, co kto lubi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PawelMitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
16 minut temu, PawelMitsu napisał:

Do takiej ładnej skrzyneczki taka półka ;( obowiązkowo do wymiany. Dokładnie, bez THX nie podchodź

Coś może się kiedyś pomyśli, kiedyś były mniejsze kolumny na nich a te są trochę większe i się nawet nie mieszczą na nich. 

No nic, trzeba szukać stolarza z certyfikatem THX ??????

 

2 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Dowartościowaniem dlatego, że ciągle się jak małe chłopczyczki przechwalacie. Nawet w poprzedniej wypowiedzi nie mogłeś się powstrzymać i zaprezentowałeś zdjęcie ch** wie czego. Nie wspomnę już o blisko rocznych przechwałkach centralem, którego nie widziałeś ani nie słyszałeś jedynie sobie wyobraziłeś.

Mamy czym to się chwalim ??? A takich flustratów jak ty to tylko krew zalewa. I ciągle w kółko jak katarynka jedno słowo "centralny", widzę że ty masz z nim większy problem niż ja.????

Wszystko w swoim czasie dzieciaku, my stereofonisci budujemy sprzęt latami . No ale co o tym może wiedzieć taki plastikowy gość jak ty. Co ty chłopcze zrobisz że swoim życiem jak już powstanie ten centralny? Co jest następne w kolejce do szyderczych uwag panie znawco instrukcji i niczego więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, paul klacska napisał:

my stereofonisci budujemy sprzęt latami

dokładnie. to inwestycja na długie lata ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 10:53, Piotr Seb napisał:

Dzień dobry! Tak jak w temacie. Szukam amplitunera, w tym do słuchania muzyki w stereo, w cenie 2-3k Pln. Może być używany.

Poszukaj używanego Nada T758, chociaż będzie ciężko w tym budżecie, ewentualnie jakiś starszy model. One grały na zupełnie innym poziomie w stereo niż Japończyki. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Poszukaj używanego Nada T758, chociaż będzie ciężko w tym budżecie, ewentualnie jakiś starszy model. One grały na zupełnie innym poziomie w stereo niż Japończyki. 

Dobry wybór, zawsze jak będzie mało w stereo to można dorzucić wzmacniacz pod pre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny temat kiedy to dołączył Paul i jak zwykle odmiennie zdanie jest nazwane trolowaniem po tym jak sam atakuje jako pierwszy . Nie chwal się chłopie że 16hz jako efektowe masz bo dalej myślisz w stereo , dawno ci to napisałem a ty nic z tym nie robisz tylko łazisz po tematach i próbujesz się merytorycznie odgrywać ale średnio ci wychodzi i zaczynasz zwykłe wyzwiska i patologie siać. Idź do "hajendu" czy choć do "stereo" się pomądrzyć bo o kinie nie wiesz nic czy o jego priorytetach.  Kino inwestycja na lata ale dla takich tobie podobnych którzy to majaczą i planują 5 czy 10 lat i mało co kupują zamiast cieszyć się dźwiękiem przestrzennym.  Kiedy kupiłeś pierwsze kolumny a kiedy skończysz w końcu budowę kina ? Ile będzie 20 lat ??? Nie bądź śmieszny człowieku,  wszędzie chwalisz jakie to będzie ale nie jest bo kasy brakuje żeby to w całość złożyć. Masz dobre stereo i tyle , nie zabieraj głosu w tej zakładce. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu jest frustratem i katarynką? Ile tematów z tobą można wojować? Tu też sam zaczynasz a potem narzekasz !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, WARMSTONE napisał:

 Przy*** bym w te wyszczerzone kły. Akurat na lewy, prawy, lewy. Z fanatykami nie da się inaczej

Rozumiem że brakło argumentów, finansowo do mnie się nie doczepicie bo widzisz, że gram w innej lidze to zaczyczanasz wątki osobiste. 

Dochodzisz już do granic flustraci szczylu, czas pomyśleć o terapii. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, paul klacska napisał:

szczylu

Dzięki, zaraz poczułem się lepiej.  A byłem przekonany, że jesteś rogaty nudziarz i pierdziel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza seria Arcam'a jest na wyprzedaży. Może nie 2/3k zł ale są spore rabaty gdzie zdecydowanie warto iść w ich elektroniki z racji konkretnego wzmocnienia oraz systemu kalibracyjnego Dirac, który robi świetną robotę ? 

@Piotr Seb żyje jeszcze tematem? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S4Home
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, paul klacska napisał:

 finansowo do mnie się nie doczepicie bo widzisz, że gram w innej lidze 

Grasz w innej lidze , to fakt w lidze oczekujących którzy właśnie chcą się pochwalić ile ich system jest wart ale Jeszce robisz to zbyt wcześnie,  w 2026 może 27 będziesz mógł napisać o frontach , centralu .... A przypomnij proszę co jest sercem systemu ??? Nie o takie serce mi chodzi które ty uważasz za najważniejsze jako STEREO fanatyk ( pierw kolumny i końcówka wg ciebie ) ale takie które każdy normalny kinomaniak uzna za serce systemu czyli w tym wypadku PROCESOR , i już nie grasz w innej lidze kokeszko!!! Finansowo się nie doczepimy??? Tysiąc euro to faktycznie szczyt szczytów za procka  więc nie ma się czego czepiać Kamieniu jak myślisz hahaha gdzie surroundy powinny więcej kosztować ???? sam wyznaczył sobie chłop standardy frontami a teraz resztę kastruje jak może.....gdzie jest te twoje " finansowo " ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, WARMSTONE napisał:

Dzięki, zaraz poczułem się lepiej.  A byłem przekonany, że jesteś rogaty nudziarz i pierdziel.

Widzisz teoretyku aż taki idealny nie jestem.???

I nawet nie jest mi przykro, że jesteś taki maluśki. Kupiłeś coś to siedź cicho się nie odzywaj jak dorośli rozmawiają. Robiliście sobie jaja z Martina ale on chociaż coś tam w mniejszym lub większym stopniu próbował, testował. Za parę lat zbuduje sobie swój wymarzony system a wy dalej będziecie trolować gimbazy cały wątek o KD jaki tu powstanie. 

4 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Grasz w innej lidze , to fakt w lidze oczekujących którzy właśnie chcą się pochwalić ile ich system jest wart ale Jeszce robisz to zbyt wcześnie,  w 2026 może 27 będziesz mógł napisać o frontach , centralu .... A przypomnij proszę co jest sercem systemu ??? Nie o takie serce mi chodzi które ty uważasz za najważniejsze jako STEREO fanatyk ( pierw kolumny i końcówka wg ciebie ) ale takie które każdy normalny kinomaniak uzna za serce systemu czyli w tym wypadku PROCESOR , i już nie grasz w innej lidze kokeszko!!! Finansowo się nie doczepimy??? Tysiąc euro to faktycznie szczyt szczytów za procka  więc nie ma się czego czepiać Kamieniu jak myślisz hahaha gdzie surroundy powinny więcej kosztować ???? sam wyznaczył sobie chłop standardy frontami a teraz resztę kastruje jak może.....gdzie jest te twoje " finansowo " ????

Z tobą nawet nie wdaje się w dyskusję bo już nikt nie traktuje cię poważnie na tym forum, bywaj zdrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, S4Home napisał:

Starsza seria Arcam'a jest na wyprzedaży

 To może napiszesz coś na ten temat np. czy przedwzmacniacz w 390 jest rzeczywiście taki jak w 850, czy ta seria wyposażona jest w scaler video no i zasilanie, jak wygląda moc przy głośnikach 4 om.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Bo wiedzą jak się batalia że mną kończy,  nie wytrzymują ciśnienia jak śp. Martyn i popełniają sepuku forumowe wyzywając moderatorów co by taboret kopnęli skoro pętla już na szyi... Masz czuć mój oddech na plecach ( możesz to rozpatrywać na 2 sposoby) bo zawsze i wszędzie ci wypomne twoje amatorskie podejście do kina które to chcesz kaleczyć frontami i niczym więcej, precz do " stereo "!!! 

My cały czas czekamy jak pokażesz swój system ( nie Windows) i wyjaśnisz w końcu co to jest kinowy dźwięk. 

Nastąpi to w tym stuleciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, Xpedite999 napisał:

Nie jesteś żadnym wyznacznikiem czy standardem jak ci się wydaje w dziedzinie kina , masz stereo i zachciało ci się oglądać z tym filmy i tyle wiesz i masz . Nie zaśmiecać proszę kolejnego tematu w ten sam sposób i proszę o przeniesienie swoich problemów do zakładki " stereo " panie Paul 

No ale ty jesteś, dawaj prymus nie pękaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paul klacska napisał:

No ale ty jesteś, dawaj prymus nie pękaj.

 Żenujący poziom wypowiedzi.

 

Godzinę temu, _mucha_ napisał:

24h i po temacie

 Niepoważne jest doradzanie czegokolwiek gdy nie znasz priorytetów . 4K, Dolby Atmos, gatunki muzyczne, wymagania kolumn i.t.d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, paul klacska napisał:

Żenujący to jest poziom twoich plastików ?????

 Co to ma wspólnego z amplitunerem, o który pyta Piotr Seb ?

Długo się maskowałeś ale szereg twoich ostatnich wypowiedzi wskazuje na to, że należy cię bardzo Specjalnie traktować.

Pozwolę sobie na mały offtop. Co skłoniło cię do przybrania pseudo zakończonego kobieco na ''a''. Czy to znaczy lejdiboj czy też dragkłin, bo ja się nie znam ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 Niepoważne jest doradzanie czegokolwiek gdy nie znasz priorytetów . 4K, Dolby Atmos, gatunki muzyczne, wymagania kolumn i.t.d.


Waszym priorytetami są tylko i wyłącznie wycieczki osobiste. Gdzie się pojawicie tam jest bicie piany, kto ile zarabia, co posiada i co może....
Każdy wątek rozwalony. Wydaje mi się że gdzie indziej powinniście poszukać rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i się dowiedziałem ? Może w tym i trochę mojej winy. Nie napisałem o priorytetach...4K, Atmos... a po co mnie to ? No tak rzeczywiście, nie napisałem jakie kolumny, to już naprawiam błąd. Kolumny to Dali Grand Diva, a muzyka to raczej downtempo... Trochę smooth jazz, Pink Floyd, Cigarettes After Sex i takie tam plumkanie. Odnosząc się do np. 4K i Atmos to oczywiście nie lekceważę, tylko po prostu nie wiem jak to jeść. Jestem z grupy "stereoupartych" i nie chcę siedzieć, jak to jeden z kolegów określił, w centrum muzyki. Siła przyzwyczajenia. 

Cytat
W dniu 1.06.2020 o 10:50, Xpedite999 napisał:

Masz upmixy na różne sposoby chyba ampli się tym zajmie.... po co się ograniczać na siłę i szukać atmosfery gdzie siedzi się przed sceną jak można siedzieć w środku,  pomiędzy muzykami ...

To nie dla mnie. Jestem "stereofonicznym purystą". 

Dziękuję za życzliwe potraktowanie mojego pytania i rzeczowe podpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Seb napisał:

Kolumny to Dali Grand Diva,

No to wspomniany Arcam AVR 390 plus ewentualnie końcówka mocy lub Pioneer SC-LX 901. Pierwszy ma ponoć aktualnie najlepszą kalibrację (nigdzie jednak nie spotkałem się z uzasadnieniem co takiego wyróżnia DIRACA ) drugi kalibrację MCACC , która dopasowuje dźwięk głośników z różnych stajni do frontów oraz wydajne końcówki klasy D.  Oba w cenie ok. 6000 zł, Pioneer już się kończy. Arcama nie słyszałem ale zapewniam cię, że te Dali dostaną odpowiednią dawkę prądu od Pioneera. Jeżeli używki to w dalszym ciągu jedynie Arcam i Pioneer SC-LX. 

 

2 godziny temu, Piotr Seb napisał:
W dniu 1.06.2020 o 10:50, Xpedite999 napisał:

Masz upmixy na różne sposoby chyba ampli się tym zajmie.... po co się ograniczać na siłę i szukać atmosfery gdzie siedzi się przed sceną jak można siedzieć w środku,  pomiędzy muzykami ...

To nie dla mnie. Jestem "stereofonicznym purystą". 

 Z tym siedzeniem pomiędzy muzykami to nie do końca tak . Łatwo ten efekt osiągnąć nieco zgłaśniając głośniki boczne lub/ i tylne. Jednak oglądając koncert to scenę słyszysz tam gdzie jest czyli z przodu , fronty dogrywają do centrala a pozostałe głośniki  uprzestrzenniają scenę.

No ale skoro jesteś stereofonistą to do czego potrzebny Ci amplituner ? Tutaj są tacy co twierdzą, że jeżeli wsadzisz do swoich Dali Elipticory i Revelatory to dwie kolumny z wzmacniaczem kosztującym ułamek ceny amplitunera zastąpią z łatwością każdy system wielokanałowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie dokładnie siedzenie pomiędzy muzykami tylko np Multi chanell stereo i jest bajka a nawet przy zwykłym surround masz wrażenie większej przestrzeni , wiesz o co chodzi tylko nie do końca dobrze to określiłem. 

25 minut temu, WARMSTONE napisał:

Tutaj są tacy co twierdzą, że jeżeli wsadzisz do swoich Dali Elipticory i Revelatory to dwie kolumny z wzmacniaczem kosztującym ułamek ceny amplitunera zastąpią z łatwością każdy system wielokanałowy.

Oj sekta nie śpi,  sekta czuwa , sekta życie w " kino domowe " zatruwa.  Jest 3 aktywnych wyznawców tego trendu,  więcej pewnie skrywa takie zapędy ale są czujni . Zaras pewnie coś któryś skrobnie o kozackich frontach i się bagienko rozgrzebie jak to często bywa. Ale może Kamyku spójrz w drugą stronę zagadnienia . Ci którzy mieli problem połączyć stereo z surandem wybrali właśnie dobre fronty które robią za min 5 głośników bo już pewnie stereo z ampli próbował jeden z drugim i jednak w drugą stronę lepiej wyszło....I tak narodziła się sekta " miażdżące fronty " , " The fronts " ,  " fronty 4 ever " czy może " 2 fronty 4 you " ...wybrać coś trzeba .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.