Skocz do zawartości
IGNORED

4 subwoofery . 2 do kina i 2 do stereo


Procz

Rekomendowane odpowiedzi

A mówiłem, że sb3000, jest lepszy od sb4000
Trochę nie fair, to porównanie.
Dwa jamo, do jednego sb3000.
Skoro masz taka dużą różnicę w odbiorze jeden jamo vs dwa jamo. To powinieneś porównać jeden jamo vs jeden svs3000 albo dwa jamo vs dwa svs 3000.
Ale masz zamiar kupić dwa svs, to sobie jeszcze porównasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się Raf nie ciesz bo widzisz że autor ma jazdy dziwne i czuje że nawet rel t5 by mu lepiej zagrał niż sb4000 .

Autoru,  weź to ostatnie oświadczenie w skrócie wrzuć bo mi oczy łzawiły po kilku zdaniach i nie doczytałem do końca- prawie jak przemówienia Fidela. Się pisze krótko i na temat i koniecznie z przekąsem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opis naprawdę zacny. O takiej porze tyle napisać.
A ja żałuję, że nie było na testach ani pb2000 ani pb3000. A nóż by było jak chciałeś. Ach te konstrukcje zamknięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, brak PB- teraz autor - skoro nie wyszedł plan z subami i do kina i do muzy, powinien przetestować suby PB3000 lub nawet PB4000 by mieć porównanie co do jakości niskich tonów - wyłącznie w kinie :) i zobaczyć jakie można mieć doznania w czasie filmu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, STELVIO napisał:

No opis naprawdę zacny.

No mnie zamurowało. Może kupię te jamo z ciekawości jak się gdzieś pokażą za jakieś 3 stówy. Mam nadzieję, że Procz akurat takich nie sprzedaje. Aha, Procz umoralniające wywody to zostaw dla swoich pracowników albo podwładnych jeśli masz takowych. Co ty jakiś Ken jesteś czy baletnica z cukru ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego donsalieri , pb4000 to już wydatek , nie widzisz że autor ma efekt odwrotnego placebo gdzie dziwnym trafem podoba mu się sub który jest tańszy? Próbował gość na YT przepchnąć teorie że seria 3000 dorównuje prawie serii 4000 ( po tym jak seria 3000 weszła na rynek oczywiście) ale szybko zakończył tak odważne teorie jak to go w komentarzach wyśmieli ci którzy po własnych testach mogli coś napisać.  Ty próbuj,  może ktoś ci w to uwierzy . Jak widać Raf jest blisko z racji posiadania sb3000 i Stelvuś bo ma ciche marzenia zmiany klipchów na coś lepszego a jak kredyt to wiadomo że każdy grosz się liczy i wtedy seria 3000 będzie najlepszym subem na ziemni dla niego,  hopala. Nastepne wakacje się szykują bez wyjazdu dla rodziny bo projo Jeszce nie spłacony a juz o subach marzy , dorosną to se gdzieś wyjadą a teraz inne priorytety ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby był na pomorzu gdzies w sklepie PB 3000  czy nawet PB4000 wziąłbym na próbę by sprawdziś różnice miedzy SVS a moim Klipschem.

Miejsce mam tylko na jeden sub wiec porównanie byłoby 1:1 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, donsalieri napisał:

żeby był na pomorzu gdzies w sklepie PB 3000  czy nawet PB4000 wziąłbym na próbę by sprawdziś różnice miedzy SVS a moim Klipschem.

Miejsce mam tylko na jeden sub wiec porównanie byłoby 1:1 

Pociesza fakt że masz najlepszy sub w przedziale do powiedzmy 4 tyś,  jest 3 razy tańszy niż pb4000 ale nie wiem czy tyle samo razy gorszy . Jego młodszy brat dużo gorszy i łatwiejszy do zastąpienia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co miałeś przed tymi dwoma PB16ultra, jakieś porównania robiłeś wcześniej? i na jakim ampli bo nie pamietam co masz za wzmak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa sb16 , yamahe 3080 , emotive gen 3 i MK . Wcześniej miałem Pioneera 901 z Kef serią R ale teraz jest dużo lepiej , suby byly jakieś paradigma.  Porównań nie ma sensu robić bo w tej dziedzinie a zwłaszcza w kinie większy i mocniejszy znaczy lepszy i nie wiem skąd autor wogole pomysły bierze na tak kwieciste porównania tych subów jak można by zamknąć góra w dwóch może trzech zdaniach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RAF77 napisał:

Skoro masz taka dużą różnicę w odbiorze jeden jamo vs dwa jamo. To powinieneś porównać jeden jamo vs jeden svs3000 albo dwa jamo vs dwa svs 3000.
Ale masz zamiar kupić dwa svs, to sobie jeszcze porównasz.

No subów już tych dawno nie mam. Miałem je na odsłuch całkiem przypadkiem .

Jeden nie robił roboty i pewnie w konfrontacji z jednym SVS by poległ.

Będą dwa to ocenie. 

Zrobiłbym  to od razu ale znajdź panie sklep gdzie leża dwa.

12 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Się Raf nie ciesz bo widzisz że autor ma jazdy dziwne i czuje że nawet rel t5 by mu lepiej zagrał niż sb4000 .

a dlaczego 2x rel t5 w danym rejestrze ma grać gorzej niż sb4000 w moim pomieszczeniu. Robiłeś testy w takim pomieszczeniu  i o danej akustyce? Chętnie wysłucham. Czy ślepo SVS najlepszy. Nie pier....ęcie jest najważniejsze. Mówimy o muzyce

Ja akurat  miałem rel t9 na test i nie  zbliżył się do 2xJAMO e7

12 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Autoru,  weź to ostatnie oświadczenie w skrócie wrzuć bo mi oczy łzawiły po kilku zdaniach i nie doczytałem do końca- prawie jak przemówienia Fidela

No przecież  na tej stronie  jest dużo ciekawszych wątków. Po co się męczysz i to czytasz.

 

12 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Się pisze krótko i na temat i koniecznie z przekąsem. 

Podaj jakiś punkt regulaminu, żebym mógł się ustosunkować

 

9 godzin temu, donsalieri napisał:

No właśnie, brak PB- teraz autor - skoro nie wyszedł plan z subami i do kina i do muzy, powinien przetestować suby PB3000 lub nawet PB4000 by mieć porównanie co do jakości niskich tonów - wyłącznie w kinie ? i zobaczyć jakie można mieć doznania w czasie filmu ?

Ok. Masz racje. Doznania te z pewnością będą lepsze. Ale w muzyce? Dążę do uniwersalności. I wychodzi coś kosztem czegoś. Muzyka jest dla mnie ważniejsza więc obudowa zamknięta.

No i dochodzi cena za PB3000 i 4000. Będe miał sale wieloosobową  wiec dobrze mieć dwa. Nie stać mnie.

Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

suby byly jakieś paradigma.  Porównań nie ma sensu robić bo w tej dziedzinie a zwłaszcza w kinie większy i mocniejszy znaczy lepszy i nie wiem skąd autor wogole pomysły bierze na tak kwieciste porównania tych subów jak można by zamknąć góra w dwóch może trzech zdaniach .

robiłem porównania. Robiłeś również? Jeśli  tak, to dlaczego  nie podzieliłeś się tym ze mną. Czy może Twoja opinia jest podparta tym samym co ktos pisze na YT.

Czyja prawda jest prawdziwsza? moja,  Twoja czy ich?

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zryty sufit i tyle , kupuj , testuj ja mam wywalone.  Robisz z igły widły tylko po CH? Poklasku szukasz czy zaiteresowania? Nie umiesz nawet nazwać czego tak naprawdę szukasz a opisy mają chyba na celu pokazanie że niby byle czym się nie zadowolisz i jaki to wybredny jesteś a do tego nie umiesz zwykłego ampli i suba ustawić ot taki z ciebie kocur.  Wolę już Martyna czytać bo chociaż śmieszny jest a tu idzie sobie żyły pootwierać z rozpaczy . Dla twojej wiadomosci mialem w domu wszystkie modele SVS na testach i oczywiscie zostały najlepsze , byly sb2000, sb3000, bp3000, pb4000 i teraźniejsze sb16 , polaczenie wszystkiego po trochu  w budzie o wielkości do przełknięcia.  Tobie brandzlowanko opisywaniem tylu  modeli zajęło by 5 stron min , mi jedno zdanie " sb16 okazał się najlepszy , szybkość,  potęga,  moc , jakość " możesz cytować mistrza X.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamykając temat dosłownie dokończyłem test SVS sb 4000 poprzez drugi odsłuch. Głośnik pracował jakiś czas. Do pomiaru skupiłem się na kinie.Do muzyki ani SB3000 ani sb4000 nie gra  dla MOJEGO ucha jak powinno tj.  miękko i sprężyście. Jako,  że SB4000 jest mocniejszy od SB 3000 powinien zagrać lepiej i niżej podczas seansu filmowego. Testowane były te same sekwencje filmu.
Pokoje odsłuchowe różniły się 3-4 metrami kwadratowymi czyli moje 22m do salonu audio  około  26m ( zamknięte)
Przy odsłuchu Sb4000 wysokość pokoju wyższa nie tłumiona wełną, ściany mieszane, podłoga beton ( masa)
U mnie w trakcie budowy ściany są profesjonal natomiast  podłoga i sufit nie ukończone. Szczególnie podłoga nie ma chwilowo  masy.
 Ściany i sufit mam na chwile obecną lepsze ale podłoga  dalej stoi
 w miejscu ( między innymi prze te szukanie basu:))

Pisze to bo akustyka pomieszczenia jest istotna w przypadku odsłuchu w rożnych pomieszczeniach.

Subwoofer SVS SB 4000 ma zakres od 19hz
Subwoofer SVS SB 3000 ma zakres od 18hz
Rożnica występuje w 1hz.
Oba subwoofery mają zupełnie inny głośnik.
To dane,  które zawsze są uwzględniane podczas czytania specyfikacji przy zakupie subwoofera przez początkującego a nie  mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

Przez pierwsze 40 minut ponownego odsłuchu SB 4000 na jednej krótkiej  i tej samej scenie,   próbowałem zmienić i skonfigurować  wszytko co jest możliwe w bogatej aplikacji do ustawienia subwoofera SVS  czy AV aby uzyskać to co usłyszałem nic nie robiąc w SB 3000.

Nie udało się.
Mając już za sobą odsłuch Sb 4000, potem SB 3000 i znów Sb4000 łatwiej  mi było porównać oba suby.  
Subwoofer SB 3000 pomimo papierkowej różnicy 1hz w dolnym paśmie schodzi zdecydowanej niżej .
Co się wydaje nie możliwe zmienia całkowicie odbiór.
SB 4000 nie potrafił sprawić aby nic nie słysząc czuć że się strop i ściany uginają tak jak to zrobił skromny SB 3000.
Z pewnością akustyka ma tu bardzo duże znaczenia ale tej klasy sprzęt jak SB 4000 ( który jest dużó mocniejszy )  powinien to zrobić z łatwością bez akustki w zbliżonym efekcie co SB 3000.
Miękka i muzykalna membrana w SB 3000 zagrała ( w danym momencie) na ciele a nie na uszach .  
 

Można śmiało  powiedzieć,  że  ta obudowa zamknięta SB3000  nie zrobi przebudowy pokoju jak bass reflex ale zagra z jakością i doznaniami nieosiągalnymi dla  wielu. To jest inny odbiór słuchania . Taki wysoki  level wyżej  jak z SD na FULLHD.
Jak dla mnie Sb 3000 zdecydowanie lepszy od SB4000. I choć po dłuższym odsłuchu sb4000 zagra kinowo w danym zakresie pewnie lepiej to finalnie nie daje tej NOWEJ jakości jakim jest głębokie czucie a nie słyszenie basu.
Dla mnie NOWA jakość w kinie ,  która podnosi poprzeczkę dla konkurencji bardzo wysoko.

Przy wersji dual w kinie banan z gęby nie będzie już schodził.

Nie chce pisać bzdur ale subwoofer  za 8 tys powinien pokazać za co tyle kosztuje zaraz po włączeniu.
Nie pokazał po  raz kolejny.

Mnoga  ilość użytkowników SB3000 za oceanem  potwierdza jego niesamowite niskie zejście.

Natomiast współtwórca SVS potwierdza jego wyjątkowość w tak małej skrzynce i w przypadku dual SB3000 parametry nieosiągalne dla SB4000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że masz czy będziesz mieć 2x svs sb3000? I to będzie Cię satysfakcjonować.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zaskoczony, jak ten mały gnojek nisko schodzi i wcale nie ma przy tym dużego spadku mocy, bo te niskie rejestry, poprostu da się wyczuć na ciele.
2x sb3000 będzie super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć 2x Sb3000 nie ze względu na to, że będzie mnie to satysfakcjonować jak  opisałem w temacie  ale ze względu , że subwoofer 1x Sb3000 obudowa zamknięta zgrał na innym  nieosiągalnym poziomie co 2 x Velodyne eq max 12 obudowa otwarta.
Odczucie  basu poprzez "obniżenie się stropu " to jak patrzenie na kineskop Sony Trintron a na matryce dzisiejszych OLEDów.
Inne WYŻSZE doznania.

 Choćbym chciał  moje Velo to wiem , że można dużooooo lepiej i tak chce mieć.

Sam się zrobiłem (  byłem zadowolony z  moich Velo) posłuchałem  i  juz nigdy nie będzie tak samo.

To w kinie

W muzyce 2x Jamo  e 7 sub  sa niebo lepsze.

Mimo wszystko  zrobię  sobie na nie instalacje.

Na przyszłość. Jak mi SVS jednak nie spasuje do końca w muzyce to je dorzucę jako oddzielny set pod wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, paul klacska napisał:

Do momentu aż nie poslucha dwóch subow na revelatorze 32w??. Czego z całego serca życzę koledze.

Ok. Tylko  powiedz,  gdzie ja to ma usłyszeć ?  Bo słyszałem już ostatnio co potrafi  DIY i opinie sie potwierdzają.

Warunek,  że nie możne byc lodówka (  do 50 cm wysokości ) i użytkownik takiego sprzętu  musi  być jakimś  bliżej  nieokreślonym  chętnym w pomocy  i odsłuchu "sąsiadem"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STELVIO napisał:

Cały czas jestem zaskoczony, że ten sb4000 tak słabo wypadł. emoji57.png

Droższy więc słabo musiał wypaść , takie było założenie od początku spowodowane ceną ?.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Procz napisał:

Ok. Tylko  powiedz,  gdzie ja to ma usłyszeć ?  Bo słyszałem już ostatnio co potrafi  DIY i opinie sie potwierdzają.

Warunek,  że nie możne byc lodówka (  do 50 cm wysokości ) i użytkownik takiego sprzętu  musi  być jakimś  bliżej  nieokreślonym  chętnym w pomocy  i odsłuchu "sąsiadem"

Raczej ciężko będzie. Zagadaj może do s16hz, rok temu z tego co pamiętam były szumnie zapowiadane dwa suby na hypexach. Spytaj producenta czy już zrobione i jeśli tak , to kto je ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Wiadomo, że życie dyktuje warunki. Jak mnie nie stać to mnie nie stać. Ale jak coś jest dobre to po prostu jest. Nie mogę zakłamywać rzeczywistości. Idę na kompromis i kupuję coś półkę niżej i się cieszę. Korzystam i wykorzystuję i tak lepszy sprzęt od poprzedniego. A o innym myślę na przyszłość ewentualnie. Ale na skruty nie idę i nie skrytykuję sprzętu tylko dla tego, że mnie nie stać. Tak na to patrzę. Każdy ma prawo inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Procz napisał:

aż nie poslucha dwóch subow na revelatorze 32w

 Czy możesz wskazać producentów subwooferów używających te głośniki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Droższy więc słabo musiał wypaść , takie było założenie od początku spowodowane ceną ?

Dziwna i bardzo pokrętna logika. To z założenia droższy musi lepiej wypaść i na to się nastawiamy i ciężko jest przyznać, że coś tańszego lepiej nam pasuje. Nie powiem, żeby sb-4000 był gorszym głośnikiem. Jest po prostu inny i mnie osobiście bardziej podpasował sb-3000. I cena nie ma tu nic do powiedzenia. Jak ktoś wydaje ok 6tys na zabawkę to sorry ale dołożenie 2tys nie robi żadnej różnicy. A jak te 6 tys staje się sporym wyzwaniem finansowym to zawsze można te dodatkowe  2 tys rozłożyć na parę rat i po problemie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupiłby sb-3000 gdyby wyższy model był wyraźnie lepszy. Moim zdaniem jest inny ale czy lepszy to już kwestia dyskusyjna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie 30% różnicy w cenie to żadna różnica , to chyba jest pokretna logika.  W przypadku SVS większy i droższy znaczy lepszy i nie wie o tym tylko ten co nie testował wyższych modeli , jak się ma kase tylko na pb2000 albo sb2000 to co masz napisać? 

47 minut temu, daniel-de napisał:

 Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupiłby sb-3000 gdyby wyższy model był wyraźnie lepszy. Moim zdaniem jest inny ale czy lepszy to już kwestia dyskusyjna.

No tu to sam sie zaplątałeś,  skoro tak to nikt nie kupił by innych modeli niż sb16 i pb16 . O " lepszość " mogą się spierać ci którym rel t5 wystarczał do muzyki I debatować nad barwą czy tym czym uważa bo fizyki nie oszukasz patrząc obiektywnie i dziecko nawet wie że samochód z 4 rurami jest lepszy od tego co ma 2 i szybszy ??

Dalej nie kumacie przekazu jutuberów,  oni robią nagonkę na ten model i usiłują porównywać serię 3000 do 4000 i tylko debile w to wierzą bo starzy wyjadacze wiedzą o co chodzi , seria 4000 ma już tysiące odbiorców i fanów więc pracują nad popularyzacją serii 3000 właśnie w każdy możliwy sposób,  nawet mało logiczny ale skoro są tacy którzy w to wierzą to cel osiągnięty jak wyżej terget połknął haczyk i uwierzył w marketing w 110% . Zły nie jest ale nie tak niezły jak seria 4000 i tylko szaleniec będzie to kwestionował.  Ty wybrałeś serie3000 i ci w ponad 30 czy 40mkw rzuca wszystkim więc nawet nie wyobrażasz sobie serii 16 czy 4000 bo to dla Ciebie za dużo i wielbisz 3000 bo jest w sam raz co nie znaczy że jest lepszy od ww bezwzględnie .  Ciebie już. bardziej zrozumiem niż Procza że niby 3000 ma więcej tego co 4000 i dlatego go wybrał,  bzdura totalna bo ma to samo co 3000 i to razy 2 tylko trzeba umieć się z tym obchodzić i wiedzieć czego się szuka . " Wybrał kolega BMW m3 bo m5 słabiej pali gumę i te 430 KM vs 600 nie ma znaczenia i 6 vs 8 garów " ma to sens ????? Nie ma sensu ale to forum jak i wiele innych widziało różne gusta i opinie i niestety za tak beznadziejne nie można karać bo może ktoś by pomyślał następnym razem zanim by tak głupie opinie pisał,  wolność słowa to luksus i przekleństwo. 

I na koniec prośba Daniel , pisz swoimi słowami i nie próbuj doktoryzować bo robisz to tak sztucznie że aż w oczy kole,  tak jak kiedyś w sprzeczce z fetkiem...myślałem że będę płakał jak cie czytałem.  Bardziej naturalnie , nie spinaj i nic na siłę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może założycie temat pt. Wszystko o SVS . W tym temacie i tak finalnie palmę pierwszeństwa zdobędzie para genialnych Jamo E7 sub w pomieszczeniu z równie wybitnymi i tajemniczymi ścianami z masą ( to chyba chodzi o coś z elektryki ). Szkoda rzucać perły przed wieprze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie interesuje mnie co kto ma w domu i naprawdę nie jestem jakimś die hard fanem svs ale jeżeli ktoś zaczyna temat o SVS  a potem chce przekonać że jednak mniejszy , tanszy i słabszy model jest lepszy to zaczynam wątpić w ewolucje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wolność słowa to luksus i przekleństwo...

Rzadko sie zgadzamy, ale to jest dobre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.