Jump to content
IGNORED

Sluchawki nauszne. Budzet 1200 zl za same sluchawki albo 2000 zl za zestaw sluchawki + DAC

MichalZZZZ
 Share

Recommended Posts

Tak sie sklada, że rowery szosowe i czynne uprawianie kolarstwa, to też moja pasja, choć już nie tak wielka, bo niestety się swego czasu połamałem i mam problem z kolanem, ale rowery oczywiście kocham dalej 😉

Nighthawki to już mozna powiedziec, że legendarne słuchawki. W swojej cenie są kapitalne.

• Moderatorzy
22 godziny temu, MichalZZZZ napisał:

@piramidon, @Terrapin

Przepraszam, nie zaglądałem tutaj dość długo. Mam dużo różnych zainteresowań i nie na wszystkie fora mam czas.

Pisząc, że poszedłem w inna stronę miałem na mysli bardziej rozbudowany system stacjonarny.

Pozwole sobie skopiować stopkę z forum MP3 Store :

Źródło : Matrix X-Sabre Pro MQA + Matrix X-Spdif 2, Pathos Aurium z lampami Mullard E88CC, IFI Zen Dac + Zen Can.

Słuchawki : Abyss 1266 Phi TC (zamówione), ZMF Verite LTD African Blackwood (zamówione), Meze Empyrean Copper, ZMF Verite Closed Sapele, ZMF Atticus, Audioquest Nighthawk Carbon, ATH DSR9BT, oraz Sennheiser HD555 - od nich sie wszystko zaczęło i mają wartość sentymentalną.

Zasilanie : Liniowy zasilacz Keces P8 zasilający Aurium i Matrixa Spdif, listwa Tomanek TAP6, kable zasilające Wireworld Silver Electra.

Kable : Interkonekty Tellurium Q Black Diamond XLR, Signature One AF RCA, słuchawkowe AC3B AF, Argentum Extreme, FAW Noir Hybrid, cyfrowe Monkey Connoisseur HDMI (IIS).

Oprócz powyższego dojdzie jeszcze pewnie niedługo albo Violectric HPA V550 Pro, albo Burson Soloist Grand Tourer, albo Niimbus US5 pro - tutaj mam spory dylemat. A z słuchawek Audeze LCD4 albo LCD5. Bardzo prawdopodobne, że będzie to zestaw Niimbus + LCD5.

W miedzy czasie mialem Bursona C3XP, Audeze LCD2C i Audeze LCD3. 

Pozdrawiam,

Michał.

Poszalałeś trochę 🙂

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

W dniu 19.10.2021 o 22:08, MichalZZZZ napisał:

Słuchawki : Abyss 1266 Phi TC (zamówione), ZMF Verite LTD African Blackwood (zamówione), Meze Empyrean Copper, ZMF Verite Closed Sapele, ZMF Atticus,

Pomyśleć, że pytał się o:

W dniu 1.06.2020 o 21:18, MichalZZZZ napisał:

Budzet powiedzmy do 1200 zl za same sluchawki albo zestaw 2000 zł za sluchawki z DACiem

Mężczyzna też zmienny jest....

Niemniej dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.