Jump to content
neoeinz

Dac lub streamer do nad 3240pe?

Recommended Posts

Potrzebuje małej porady podpoweidzi.

Zastanawiam się co lepiej kupić, dac czy streamer ?
Mam  NAD 3240PE do tego podpięty chromecast audio przez mini jack->rca, i TV wyście słuchawkowe -> rca

Na chwile obecną całą muzyka leci z chromecasta i z apki w tel. chciałbym poprawić jakość i teraz właśnie mam dylemat.

Czy kupić jakis tani dac typu D03K, czy jakiegos Toppinga, nautiliusa, czy coś jeszcze innego.

lub iść w streamer z dostepem do tidala radia, ale żeby była możliwość wpięca TV po optyku, bo akurat takie wyjscie mam w tv...

Mam jeszcze starego lapka i moglbym go wpiac w daca....

im więcej czytam tym mniej wiem, generalnie wolałbym coś kupić w PL niż targać z ali :)

a ile bym chciał przeznaczyć hmm chyba 2 tys to taka na razie granica 

z tym Teac UD-501 to świetny pomysł. Bardzo niedoceniane klocki na naszym rynku, a szkoda, bo dźwiękowo się bronią i to strasznie, a dodatkowo są bardzo nowoczesne i świetnie wykonane. Takie małe cuda Teacowi wychodziły zawsze bardzo dobrze. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 18 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

xavian
59 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

z tym Teac UD-501 to świetny pomysł. Bardzo niedoceniane klocki na naszym rynku, a szkoda, bo dźwiękowo się bronią i to strasznie, a dodatkowo są bardzo nowoczesne i świetnie wykonane. Takie małe cuda Teacowi wychodziły zawsze bardzo dobrze. 

własnie różnie jedni chwalą jedni narzekają że poza funkcjonalnością to góra wycofana.

• Like 1
  • Confused 1

góra wycofana ale w nowszych UD-503 i NT-503 

zresztą jeden powie wycofana a drugi że wreszcie nie jest podkreslona, zależy od preferencji i reszty systemu

• Like 3

Czytalem tez różne opinie o Teac a po 2 wolalbym pierw jednak miec cos do porownania, bo moze moje ucho nie wychwyci az takich różnic i zadowoli mnie dac za 900zl 😊 gdybym wiedzial jak gra to moglbym brać ale obecnie chyba zostaje mi cos nowego szukac z możliwością zwrotu. 

teraz to juz ciężko,  900 zl i to za nowy skoro ma byc mozliwosc zwrotu...:) jak nie kupisz i nie sprawdzisz sam to sie nigdy nie przekonasz jak cos gra,  po to jest Allegro i inne zeby mozna bylo to odsprzedac w razie czego

• Like 1