Skocz do zawartości
IGNORED

bluesound node 2i ?


m2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

do kolumn diamond 28 mam podpjety wzmak cxa60 oraz ir dac II arcama ktory ma zasilacz toamnek. Jakiś czas temu testowałem zamiast daca odt. sieciowy denon dnp800ne podpjety do cxa60 i powiem szczerze ze fajnie to grało zwłaszcza bas byl poprosty mega mocny i dobrze kontrolowany, ogolnie czyste brzmienie ale wkurzalo mnie to że zbyt dynamicznie ten denon zagrał a już diamondy sa tosc dynamicznymi kolumnami dlatego szukam cos aby zagralo czysto z duzym mega basem ale zeby spokojnie a nie tak dynamicznie poprosty nie lubie takiej prezentacji. Pomyslalem o tym aby sprawdzic Bluesound node 2i. Proszę o jakąś podpowiedz jak by zagralo takie wlasnie urzadzenie bluesound node 2i. Jeżeli jest ktoś na forum , który porownywal denona dnp800ne i tego node 2i lub bez i to prosze o podpowiedz jakie roznice są .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m2000 napisał:

witam

do kolumn diamond 28 mam podpjety wzmak cxa60 oraz ir dac II arcama ktory ma zasilacz toamnek. Jakiś czas temu testowałem zamiast daca odt. sieciowy denon dnp800ne podpjety do cxa60 i powiem szczerze ze fajnie to grało zwłaszcza bas byl poprosty mega mocny i dobrze kontrolowany, ogolnie czyste brzmienie ale wkurzalo mnie to że zbyt dynamicznie ten denon zagrał a już diamondy sa tosc dynamicznymi kolumnami dlatego szukam cos aby zagralo czysto z duzym mega basem ale zeby spokojnie a nie tak dynamicznie poprosty nie lubie takiej prezentacji. Pomyslalem o tym aby sprawdzic Bluesound node 2i. Proszę o jakąś podpowiedz jak by zagralo takie wlasnie urzadzenie bluesound node 2i. Jeżeli jest ktoś na forum , który porownywal denona dnp800ne i tego node 2i lub bez i to prosze o podpowiedz jakie roznice są .

Witaj, Node zagra cieplej od Denona z pewnością. Poza tym ma lepszą apkę i czyta pliki MQA ? 

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zagra cieplej od Denona z pewnością. Poza tym ma lepszą apkę i czyta pliki MQA ? 

Node ma spierniczone zasilanie jest wrażliwy na kable i nie ma opcji "power of" na czuwaniu wpiernicza 6W
apka fajna nic poza chyba lepiej yamaha wxc50 chocaz brakuje jej "sleep timer

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, metalowy napisał:

Node ma spierniczone zasilanie jest wrażliwy na kable i nie ma opcji "power of" na czuwaniu wpiernicza 6W
apka fajna nic poza chyba lepiej yamaha wxc50 chocaz brakuje jej "sleep timer

Yamaha gra dynamiczniej, ma krótszy bas, autorowi chodziło właśnie o przeciwieństwo takiego grania. Node mozna wyłączyć przytrzymując przycisk play/pause. Na kable jest wrażliwy, fakt, ale czy to wada? Za to Tidal obsługuje się wyśmienicie ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na yamaha tidal i deezer też się świetnie obsługuje i nie musi kupować kabla zasilającego za połowe wartościu urządzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi głównie tylko chodziło o to czy node 2i zagra mniej dynamicznie niz denon dnp800ne. Dlatego prosiłem na forum osoby które odsłuchiwały te modele i mogą podpowiedziec róznice w brzmieniu. Ktoś lubi dynamiczne brzmienie a ktoś inny nie . Gdyby denon zagral spokojniej bez az takiej dynamiki to bylby moj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Yamaha gra dynamiczniej, ma krótszy bas, autorowi chodziło właśnie o przeciwieństwo takiego grania. Node mozna wyłączyć przytrzymując przycisk play/pause. Na kable jest wrażliwy, fakt, ale czy to wada? Za to Tidal obsługuje się wyśmienicie ?

Top HiFi a możecie podzielić się Waszą opinią na temat Primare np5 prisma na tle Waszego Bluesound Node2i? Mam na myśli wykorzystanie Node 2i tylko w roli transportu na mój DAC, w Primare np5 prisma jak wiadomo nie ma wbudowanego  DACa. Zależy mi na rozdzielczości, otwartości góry. Bs node 2i czy jednak Primare np5 prisma patrząc pod kątem tego czego oczekuję? Z góry dzięki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Adam 38 napisał:

Top HiFi a możecie podzielić się Waszą opinią na temat Primare np5 prisma na tle Waszego Bluesound Node2i? Mam na myśli wykorzystanie Node 2i tylko w roli transportu na mój DAC, w Primare np5 prisma jak wiadomo nie ma wbudowanego  DACa. Zależy mi na rozdzielczości, otwartości góry. Bs node 2i czy jednak Primare np5 prisma patrząc pod kątem tego czego oczekuję? Z góry dzięki. 

nie mialem okazji testowac takiej konfiguracji ?

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Adam 38 napisał:

Top HiFi a możecie podzielić się Waszą opinią na temat Primare np5 prisma na tle Waszego Bluesound Node2i? Mam na myśli wykorzystanie Node 2i tylko w roli transportu na mój DAC, w Primare np5 prisma jak wiadomo nie ma wbudowanego  DACa. Zależy mi na rozdzielczości, otwartości góry. Bs node 2i czy jednak Primare np5 prisma patrząc pod kątem tego czego oczekuję? Z góry dzięki. 

Zainteresuj się malinką: usbridge signature jeżeli ma to grać po usb lub player na digione signature, jeżeli po RCA. Do tego zasilacz liniowy i masz granie na wyższym poziomie od Node, który przy tym gra jak spod koca. Zamkniesz się w 2 tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ciszyn11 napisał:

Zainteresuj się malinką: usbridge signature jeżeli ma to grać po usb lub player na digione signature, jeżeli po RCA. Do tego zasilacz liniowy i masz granie na wyższym poziomie od Node, który przy tym gra jak spod koca. Zamkniesz się w 2 tys.

Nie interesuje mnie połączenie po USB, inaczej pewnie zrobiłbym tak jak piszesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Adam 38 napisał:

Top HiFi a możecie podzielić się Waszą opinią na temat Primare np5 prisma na tle Waszego Bluesound Node2i? Mam na myśli wykorzystanie Node 2i tylko w roli transportu na mój DAC, w Primare np5 prisma jak wiadomo nie ma wbudowanego  DACa. Zależy mi na rozdzielczości, otwartości góry. Bs node 2i czy jednak Primare np5 prisma patrząc pod kątem tego czego oczekuję? Z góry dzięki. 

Node 2i gra naprawdę bardzo dobrze ale na zasilaniu liniowym. Wiem, bo miałem. Z zasilaczem Sbooster to urządzenie to inna liga niż tanie Denony dnp800ne czy Yamahy. Jest ładna średnica, góra, szczegóły smaczki. Node2i jest warty przerobienia. Na liniowym to już nie jest granie z pod koca ? ojjj nie.
Miałem również USBridge Signature z nakładką DigiOne i zagrał trochę lepiej ale nie była to różnica dnia i nocy.
Aby nie być gołosłowny zamieszczam fotki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMAG1028.thumb.jpg.ddc97f1bb4ce489babd088123f43d345.jpgIMAG1030.thumb.jpg.1c4acb7c63785c70383bd0a8c8692c96.jpg

 

Miałem również na testach Lindemann Limetree Bridge. Stabilna apka i poziom grania pomiędzy Sotm sms-200, Node2i po modzie, USBridge Sig. a Sotm sms-200 ultra.Małe pudełeczko zbudowane na module streamingowym firmy StreamUnlimited czyli takim samym jak stosuje Naim czy Moon. Można podłączyć pod niego dyski, czy zewnętrzny napęd CD i zgrywać muzę.

 

https://lindemann-audio.de/products/limetree-series/bridge/?lang=en

Tylko wiadomo zasilanie liniowe wskazane. Zmienia dużo na plus.

Kolega @ciszyn11 ma rację z maliną czy USBridge Sig. + nakładką DigiOne Sig. Takie granie po SPDIF to już poziom Prawie Lumina U1 mini. Kolega ciszyn11 i ja robiliśmy takie porówania. Byłem w ciężkim szoku. 
Node 2i po modzie zasilania z dobrym liniowcem bardzo mocno zbliża się do tego poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie interesuje mnie połączenie po USB, inaczej pewnie zrobiłbym tak jak piszesz. 

Digione signature to spdif właśnie. Node grał u mnie bez moda zasilania i do tej wersji porównywałem. Byłem z niego bardzo zadowolony, dopóki nie usłyszałem digione sign. Dodatkowym plusem maliny jest możliwość wyboru z wielu systemów. Minusem jest lekko upierdliwa konfiguracja, ale spokojnie do ogarnięcia. Kolega muzaman zrobił wiele porównań i wie o czym pisze. Ja porównywałem jeszcze do lumina u1 mini i wysokiej jakości transportu CD (Jays CDT MK2). Sign gra czyściutko,  bogatym w szczegóły i wybrzmienia dźwiękiem, bez suchości i z dobrym dociążeniem. Barwowo jest neutralna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muzaman napisał:

Miałem również na testach Lindemann Limetree Bridge.

Nie zdecydowałeś się na pozostawienie tego streamera? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piotrek7 napisał:

Nie zdecydowałeś się na pozostawienie tego streamera? 

Prawie by został, serio i uważam, że świetnie gra. Tylko, że jako to bywa w tej "chorobie" stwierdziłem, iż chcę poszukać jeszcze coś lepszego. No i teraz wpadłem na pomysł zrobienia "sałatki" sprzętowej aby wycisnąć jak najwięcej z SQ. I zobaczymy co z tego wyjdzie ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do rozmowy, poszukuje Daca do 5000zl. obecny system gra raczej lekko po ciemnej stronie. poszukuje czegos co otworzy mi gore i lekko srednice. Ktos podpowie w co celowac? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikelas76 -Poczekaj aż odbierzesz i wygrzejesz nowe pre. Potem szukaj nowego DACa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Qban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qban napisał:

Mikelas76 -Poczekaj aż odbierzesz i wygrzejesz nowe pre. Potem szukaj nowego DACa

HA HAHAHAHAHAHAHAHA. 

Masz racje choc i tak wiem ze potrzebuje czegos neutralnego. Moje BMNy graja ze spora. iloscia basu. 

Robisz za moj rozsadek?

???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mikelas76 napisał:

Panowie podłącze sie do rozmowy, poszukuje Daca do 5000zl. obecny system gra raczej lekko po ciemnej stronie. poszukuje czegos co otworzy mi gore i lekko srednice. Ktos podpowie w co celowac? 

M2tech Young DSD/Chord Qutest pasują do tych wymagań. Topping d90 też zbiera pochwały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mikelas76 napisał:

Robisz za moj rozsadek?

Nie , ale jeśli koniecznie chcesz wydać kasę to chętnie sprzedam Tobie moje monosy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qban napisał:

Nie , ale jeśli koniecznie chcesz wydać kasę to chętnie sprzedam Tobie moje monosy?

chetnie bym je kupil od Ciebie za 80% Twojej obecnej ceny ? ale chce miec jeszczegdzie wracac po pracy ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ciszyn11 napisał:

Topping d90 też zbiera pochwały

Zwłaszcza wśród tych, którzy kupią go i odsprzedają po kilku dniach na portalach aukcyjnych. Wręcz rozpływają się w zachwytach jaki to cudowny sprzęt ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piotrek7 napisał:

Zwłaszcza wśród tych, którzy kupią go i odsprzedają po kilku dniach na portalach aukcyjnych.

gdzie ty widziales te aukcje? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wpisów o sprzedaży pojawiło się w sieci. Tak samo jak informacji o odesłaniu do sklepu po kilku dniach testowania tego "killera". Rozmawiając z osobami, które miały go u siebie, od wszystkich uzyskałem jednoznaczne opinie - przyzwoity w swej klasie cenowej i nic ponadto. Atmosferę wokół tego przetwornika (także na tym forum) podgrzały osoby, które oznaczone są jako "użytkownicy" a powinny mieć sygnaturkę "branża". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piotrek7 napisał:

Kilka wpisów o sprzedaży pojawiło się w sieci. Tak samo jak informacji o odesłaniu do sklepu po kilku dniach testowania tego "killera". Rozmawiając z osobami, które miały go u siebie, od wszystkich uzyskałem jednoznaczne opinie - przyzwoity w swej klasie cenowej i nic ponadto. Atmosferę wokół tego przetwornika (także na tym forum) podgrzały osoby, które oznaczone są jako "użytkownicy" a powinny mieć sygnaturkę "branża". 

 

21 godzin temu, Mikelas76 napisał:

tak mi sie wydawalo ze ten topping to przede wszystkim marketing

No nie wiem czy mogę się zgodzić. Sam szukam DAC do 4000pln i sam się nad nim zastanawiam. Na forum ASR same zachwyty nad D90. Zeos czy Soundnews również się nim zachwycają  więc trudno wierzyć by Ci wszyscy wciskali ciemnotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Patrząc na suche dane to faktycznie robi wrażenie. Jeśli chodzi o zniekształcenia harmoniczne czy stosunek sygnał/szum to również jest w pierwszej trójce SINAD. Nie zauważyłem nigdzie by ktoś sprzedawał D90 w tej chwili a trochę ofert zakupu było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Basstech napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Patrząc na suche dane to faktycznie robi wrażenie. Jeśli chodzi o zniekształcenia harmoniczne czy stosunek sygnał/szum to również jest w pierwszej trójce SINAD. 

Ten gość z tego forum tylko żyje pomiarami i cyferkami. jak cyferki duże to tak rekomenduje mocno ? jak niskie o nieee to musi być złe hahahaha. Topping E30 za 130 USD u niego na cyferkach SINAD 112 - ŁAŁ poleca. Devialet Expert 200 sinad 89 -fuj dla niego. 
Tylko, że słuchałem i tego taniego Toppinga i Devialeta. Ten gość chyba nie słucha. Dwa różne światy. Za to pośmiać się można tam ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, muzaman napisał:

Ten gość z tego forum tylko żyje pomiarami i cyferkami. jak cyferki duże to tak rekomenduje mocno ? jak niskie o nieee to musi być złe hahahaha. Topping E30 za 130 USD u niego na cyferkach SINAD 112 - ŁAŁ poleca. Devialet Expert 200 sinad 89 -fuj dla niego. 
Tylko, że słuchałem i tego taniego Toppinga i Devialeta. Ten gość chyba nie słucha. Dwa różne światy. Za to pośmiać się można tam ? 

Fakt, suche dane techniczne vs wrażenia słuchowe to dwa różne światy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Basstech napisał:

No nie wiem czy mogę się zgodzić. Sam szukam DAC do 4000pln

Nowy do 4 tys? Czemu nie? Można sprawdzić. Natomiast zanim ten "killer" trafił do sprzedaży wywróżono, ze będzie grał niemal na poziomie sprzętów marki dCS ? Ile pozostało z tych wróżb? 

2 godziny temu, Basstech napisał:

Patrząc na suche dane to faktycznie robi wrażenie.

Tylko, że one nie mówią nic o tym, jak dany sprzęt "gra" 

2 godziny temu, Basstech napisał:

Zeos czy Soundnews również się nim zachwycają  więc trudno wierzyć by Ci wszyscy wciskali ciemnotę

Większość "zawodowych" recenzentów właśnie tym się zajmuję. Wciskają ciemnotę. Popatrz na "recenzje" naszych lokalnych "złotouchych mistrzów słowa". 

Osobiście szukając czegoś do 4 tys, skupiłbym się na przetwornikach używanych. Takich, które jako nowe kosztowały 6-8 tys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, piotrek7 napisał:

Nowy do 4 tys? Czemu nie? Można sprawdzić. Natomiast zanim ten "killer" trafił do sprzedaży wywróżono, ze będzie grał niemal na poziomie sprzętów marki dCS ? Ile pozostało z tych wróżb? 

Tylko, że one nie mówią nic o tym, jak dany sprzęt "gra" 

Większość "zawodowych" recenzentów właśnie tym się zajmuję. Wciskają ciemnotę. Popatrz na "recenzje" naszych lokalnych "złotouchych mistrzów słowa". 

Osobiście szukając czegoś do 4 tys, skupiłbym się na przetwornikach używanych. Takich, które jako nowe kosztowały 6-8 tys

No właśnie nie rozważam nowego DAC. Szukam używanego DAC najlepiej w połączeniu ze wzmacniaczem słuchawkowym do poziomu 4-5tys. Warunek odtwarzanie DSD i plików do 192kHz. Biorę pod uwagę Burson Conductor Virtuoso + gdyż miałem do czynienia z HA-160, który pięknie napędzał wysokoomowe słuchawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.