Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Oczywiście, zdaje sie wczoraj zamieszczałem link i cytaty z art. o tym jak pierwszy mężczyzna urodził dziecko. Jestem za równouprawnieniem.

Powiedz żonie, żeby wtargała zakupy do domu ?

Później niech pojedzie do mechanika, a wieczorem potnie brzózkę na ognisko. A i niech przeniesie szafę z parteru na piętro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, skynyrd napisał:

Jakie tam ciężkie! Amator - jeżeli określisz się jako Amatorka, to skubniesz ZUS na 5 lat ?

 

Można pociągnąć dalej, a kto mi zabroni, żeby w wieku 40 lat dojść do wniosku , ze czuję się stary i mam 55lat? ?

9 minut temu, skynyrd napisał:

Powiedz żonie...

Ja nie mam nic do powiedzenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Można pociągnąć dalej, a kto mi zabroni, żeby w wieku 40 lat dojść do wniosku , ze czuję się stary i mam 55lat? ?

Idź do ZUSu i im to powiedz. Zesrają się ze śmiechu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, skynyrd napisał:

Szymonie,  teraz dopiero mi dałeś do myślenia! Toż to straszna wizja!

Nachylam się po poziomkę... a tam gruszka?

Coś w ten deseń. Pójdźmy dalej: prosisz o poziomki, sprzedawca przynosi gruszkę, a Ty możesz albo zapłacić i wyjść z uśmiechem, albo zostać ukarany za dyskryminowanie gruszek.

-----

Godzinę temu, file-moon napisał:

Czasem plec nie jest latwa do okreslenia i doktor “wybiera” plec.

Doktor nie wybiera, tylko określa płeć po jasno sprecyzowanych cechach fizycznych organizmu. Dla specjalisty jest to rzecz łatwa i oczywista, poza znikomymi przypadkami patologicznymi. A Tobie, podobnie jak LGBT, płeć fizyczna pomyliła się z będącą psychicznym poczuciem tożsamością płciową.

PS.

Po raz kolejny pisząc, choć nie wiesz o czym, efektownie obnażasz własny brak znajomości tematu. Mylisz podstawowe pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, skynyrd napisał:

Idź do ZUSu i im to powiedz. Zesrają się ze śmiechu!

Wtedy wyciągnę z kieszeni flagę LGBT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jacchusia napisał:

Można pociągnąć dalej, a kto mi zabroni, żeby w wieku 40 lat dojść do wniosku , ze czuję się stary i mam 55lat? ?

Jak chcesz, to możesz nawet czuć się Starem i podjechać na skład budowlany. Obserwując wypowiedzi uważających się za elitę intelektualną forumowiczów, pozostaje mieć w Bogu nadzieję, że nie zginiesz tragicznie podczas próby załadunku na plecy kilku ton pustaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Doktor nie wybiera, tylko określa płeć po jasno sprecyzowanych cechach fizycznych organizmu. Dla specjalisty jest to rzecz łatwa i oczywista, poza znikomymi przypadkami patologicznymi. A Tobie, podobnie jak LGBT, płeć fizyczna pomyliła się z będącą psychicznym poczuciem tożsamością płciową.
PS.
Po raz kolejny pisząc, choć nie wiesz o czym, efektownie obnażasz własny brak znajomości tematu. Mylisz podstawowe pojęcia.




Czyli mimo ze juz wiesz ze mi sie pomylilo (podobnie jak .... ?) to jednak sa przypadki ze nie jest to latwe i oczywiste (jak sam przyznajesz) - czyli jednak mi sie nie pomylilo?

Zagmatwane to jest ...

Wyklarowujac - jest Bozia facet, ta sama Bozia czyli jego syn/on sam i Bozia golab. Sa jeszcze “Anieli” nie do konca kumam ich plec bo maja dlugie wlosy i sa w sukienkach, nie widzialem ich z broda, to chyba gendery jakies sa...

Bozia mocno jest wrazliwa na sprawy cielesne, mocno tez uprzedzona do kobiet i ich krwi.

Ksiadze ktore sa blisko Bozi tez sa w sukienkach i maja pomocnikow w firankach (takie koronkowe sukienki) - przeciwnicy sa oni tych genderow chodz jak dla mnie to mocno to naciagane bo maja duzo kochajacych inaczej w swoim gronie (w tym, nad czym bardzo ubolewam, dotykaja swoimi czlonkami dzieci). I te ksiadze pomimo ze dlawily edukacje i sztuke i doprowadzily do utraty niepodleglosci mienia siebie straznikami moralnosci, nauki i patriotyzmu.

A najlepsze ze sa tacy co w to wierza - nich im Ziemia plaska bedzie.





Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, file-moon napisał:

...Bozia...

Gdy nie masz nic do powiedzenia, to zawsze można spróbować zebrać lajki za bezmózgie napier...laniena PiS lub Kk.

9 minut temu, file-moon napisał:

Zagmatwane to jest ...

Wprost przeciwnie - bardzo proste, tylko zamiast modą, trzeba kierować się mózgiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, szymon1977 napisał:

Jak chcesz, to możesz nawet czuć się Starem i podjechać na skład budowlany. Obserwując wypowiedzi uważających się za elitę intelektualną forumowiczów, pozostaje mieć w Bogu nadzieję, że nie zginiesz tragicznie podczas próby załadunku na plecy kilku ton pustaków.

Skoro się nie znasz na żartach to twój problem i uważaj mnie za kogo tam sobie chcesz.

Lata mi to tam, gdzie lata pusta paka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jacchusia napisał:

Skoro się nie znasz na żartach...

Ale to Ciebie żart przerósł i zdrętwiałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szymon1977 napisał:

Ale to Ciebie żart przerósł i zdrętwiałeś.

Nie pojąłeś aluzji.

Skoro facet uważa się za kobietę, a w dowodzie ma chłop (i tak o nim mówią media i policja)  i są tacy, którzy uważają _za skandaliczne_ mówienie o nich per pan, bo to osoby osoby trans-płciowe i powinno się je uznawać za takie jakimi się uważają.

To dlaczego ja nie mogę si e podawać za 55 latka, choć w papierach mam co innego? Pokazałem absurd sytuacji.

Może niezręcznie, ale to nie powód żeby mnie atakować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wprost przeciwnie - bardzo proste, tylko zamiast modą, trzeba kierować się mózgiem.



Nie zrozumiales. Bo skoro grupa zawodowa (KK) ktora ma w swoich szeregach ma spora ilosc osob homoseksualnych kreuje sie na straznika rodziny, moralnosci, tradycji. Walczac z “genderami” (ktorych to sami stworzyli) i walczac z LGBT a zdecydowanie nie walczac z pedofilia w swoich szeregach pokazuje ze nie ma dla niej przyszlosci. Nie warto podazac ta sciezka.


Zgadzam sie ze plec biologiczna i tozsamosc pluciowa to nie jest to samo (chodz jak wspomnialem w skrajnych i zadkich przypadkach plec biologiczna moze byc trudna do okreslenia lub moze byc okreslona i skorygowana blednie).

Co nie zmienia faktu ze plec biologiczna nie definiuje kim czlowiek chce byc i jak sie ma zachowywac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie utożsamianie się z własną płcią biologiczną jest choroba psychiczną. A obnoszenie się z tym problemem to albo dewiacja albo sposób na karierę polityczną . Bo idę o zakład że gościa pod ksywka Margot zobaczymy na jakieś liście wyborczej opozycji . 

Jar1 / Jaro 747 przyjmujesz zakład ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze w innych krajach/kulturach podejscie do tego tematu jest zupelnie inne. Czy przebieg tej "dewiacji i choroby psychicznej" jest specyficzny dla roznych krajow?

Czy nie jest to przypadkiem aktualna dewiacja i psychoza Polskiej spolecznosci, totalnie podsycana, napedzana przez polskie media i polityke?

 

Odnosze wrazenie, ze ten temat w Polsce jest stylizowany i podnoszony do rangi III Wojny Swiatowej ?  

 

Expertom od "dewiacji i chorob psychicznych" proponuje rzut okiem poza krawedzie wlasnego talerza 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest głównie podsycana i generowana przez środowiska które na hucpach mniejszości z mniejszości chcą ubić kapitał polityczny . Grodzki i Biedroń przetarli  szlaki inni też chcą iść ich śladem . Tylko że teatralne " szokowanie " jest jak narkotyk  . Wymaga zwiększenia dawki by był skuteczny .

Nie uważam się za eksperta od psychiatrii . Ale gdyby twój znajomy z pracy/ szkoły czy otoczenia przebrał  się za Napoleona i uparcie twirdził zanim jest na 100% uznałbyś go za pomylonego . W przypadku dewianta około seksualnego poprawność polityczna tego Ci mi pozwala . Odwaga cywilna to jednak słaba strona polskiej natury .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie utożsamianie się z własną płcią biologiczną jest choroba psychiczną. A obnoszenie się z tym problemem to albo dewiacja albo sposób na karierę polityczną . Bo idę o zakład że gościa pod ksywka Margot zobaczymy na jakieś liście wyborczej opozycji . 

Jar1 / Jaro 747 przyjmujesz zakład ?

 

 

 

Co to znaczy utozsamianie sie z wlasna plcia? Jak masz kut@€a to masz byc kut@€em?

 

Wzorce zachowan dla plci sa zalezne od czasu i kultury. 300 lat temu opiekujacy sie malymi dziecmi facet nie byl by potrzegany jako ktos ktos sie “utozsamia z wlasna plcia biologiczna”, co bedzie za 300 lat ...?

 

Podobnie w innych krajach, nawet obecne wzorce sa bardzo rozne.

 

Zyj i daj zyc innym, kochaj i daj kochac innym, skup sie na sobie i wrzuc na luz.

 

 

Ps. Zapomnialem dodac ciesz sie muzyka ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, xajas napisał:

Ciekawe ze w innych krajach/kulturach podejscie do tego tematu jest zupelnie inne. Czy przebieg tej "dewiacji i choroby psychicznej" jest specyficzny dla roznych krajow?

Czy nie jest to przypadkiem aktualna dewiacja i psychoza Polskiej spolecznosci, totalnie podsycana, napedzana przez polskie media i polityke?

 

Odnosze wrazenie, ze ten temat w Polsce jest stylizowany i podnoszony do rangi III Wojny Swiatowej ?  

 

Expertom od "dewiacji i chorob psychicznych" proponuje rzut okiem poza krawedzie wlasnego talerza 

w każdym kraju schemat jest ten sam, wy już dawno jesteście spacyfikowani a u nas proces dopiero trwa więc jest "głośniej"

14 minut temu, marek-1969 napisał:

W przypadku dewianta około seksualnego poprawność polityczna tego Ci mi pozwala . Odwaga cywilna to jednak słaba strona polskiej natury .

problem w tym że za zwrócenie uwagi możesz dostać po łbie nawet jeśli masz rację.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jacchusia napisał:

zdaje się, że ty wielkiego wyboru nie masz.

Ale w przeszłości miałem, mogłem mieszkać w Szwecji, Niemczech Zachodnich lub USA. Teraz już czas wyboru minął. Wyboru należy dokonywać do 35 roku życia. Później jest dużo trudniej a po 50 to już nie ma sensu. Chyba że się odziedziczyło fortunę po rodzicach to co innego.

9 godzin temu, jar1 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiście, jak "ciemnemu ludowi" to nie przeszkadza to kłamać i kraść ile wlezie, hulaj dusza, piekła nie ma. 

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

Człowieku, panuj nad swoimi natrętnymi myślami, bo sprawiasz wrażenie człowieka z poważnymi kłopotami.

Ja panuję co nie zawsze jest widoczne u szanownego Kolegi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marek-1969 napisał:

Jar1 / Jaro 747 przyjmujesz zakład ?

A dlaczego nie? Taki Prezes mógł być nawet premierem, startował nawet na prezydenta.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jacchusia napisał:

 

Godzinę temu, file-moon napisał:

Co to znaczy utozsamianie sie z wlasna plcia? Jak masz kut@€a to masz byc kut@€em?

 

2 godziny temu, file-moon napisał:

...plec biologiczna nie definiuje kim czlowiek chce byc i jak sie ma zachowywac.

 

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

...osoby osoby trans-płciowe i powinno się je uznawać za takie jakimi się uważają.

Jest pewien paradoks: otóż osobę LGBT można traktować zgodnie z jej tożsamością płciową, ale tylko do momentu, w którym płeć faktyczyna zaczyna mieć znaczenie.

12 godzin temu, szymon1977 napisał:

...rzecz zrozumiesz, gdy w praktyce pod spódnicą złapiesz za siurka, a strach przed oskarżeniem o homofobię nie pozwoli Ci puścić.

------

2 godziny temu, file-moon napisał:

...(KK)...

Gdy nie masz nic w temacie do powiedzenia, to zawsze warto spróbować zebrać lajki za bezmyślne napier...lanie na PiS i Kk.

-----

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

...to nie powód żeby mnie atakować.

Dlatego nie atakowałem Ciebie, tylko kontynuowałem Twój tok rozumowania.

-----

Godzinę temu, file-moon napisał:

Wzorce zachowan dla plci sa zalezne od czasu i kultury.

Bzdura! Rozwój psychiczny zależny jest od genetycznie zakodowanych uwarunkowań fizycznych, a te dla mężczyzn i kobiet są po prostu różne.

-----

1 godzinę temu, xajas napisał:

Ciekawe ze w innych krajach/kulturach podejscie do tego tematu jest zupelnie inne. Czy przebieg tej "dewiacji i choroby psychicznej" jest specyficzny dla roznych krajow?

Czy nie jest to przypadkiem aktualna dewiacja i psychoza Polskiej spolecznosci, totalnie podsycana, napedzana przez polskie media i polityke?

Jak daleko sięgam pamięcią (najdalej to chyba opowieści mojego śp Ojca), to od zawsze w firmie trafiał się osobnik, który zamiast jak chłop w gumofilcach jechać w teren, to z kolorową apaszką pod szyją siedział z dziewczynami w biurze, a na okolicznościowych imprezach (oczywiście po wypiciu kieliszka), nie krył sympatii do lokalnego macho, sprawiając tym niesłychaną radość całej małej społeczności. Dziś sytuacja się zmieniła, bo motłochowi (tzw "ciemnemu ludowi") wmówiono, że przytakiwanie idiotycznym pomysłom LGBT, to oznaka mądrości, europejskości i postępu. Być może cywilizacja doszła do momentu, w którym nie mogąc się już dalej rozwijać, zaczyna brnąć w ślepe zaułki. A może to tylko efekt uboczny popularyzacji internetu, który choć w założeniach miał być narzędziem naukowym, to dał możliwość publicznego wypowiadania się zwykłym idiotom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

A dlaczego nie? Taki Prezes mógł być nawet premierem, startował nawet na prezydenta.  

Do wyborów trzy lata ale jestem pamiętliwy . O jaką kwotę kolega proponuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno z euforią przyjęto trzecią płeć w niemieckim dowodzie. Motłoch myślał, że osoby LGBT będą mogły nadać mocy urzędowej własnemu psychicznemu widzimisię, a w rzeczywistoście jest to narzędzie pozwalające doktorowi wybrnąć z problemu z brakiem jednoznacznych cech fizycznych u noworodka. Nic więcej. A polskie internetowe matoły, czytając matołów europejskich umocniły się w przekonaniu że Polska niby jest zacofana. Dno intelektualne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze wzorce zachowan akceptowalne lub nie dla danej plci sa zalezne od czasow jakie opisujemy i od kultury jaka opisujemy.

Co bylo nie za meskie jakis czas temu teraz juz za takie nie jest uznawane. Facet moze okazywac emocje czy z czuloscia traktowac dzieci. Jakis czas temu zachowanoe faceta okazujacego czulosc bylo niekceptowalne. Uwiezysz ze kobieta moze pracowac (lub nosic spodnie) - jakis czas temu nie mogla (sa kraje gdzie dalej nie moze). Zmienily sie wzorce?

Wiec to co ci sie wydaje ze jest stale to jednak sie zmienia.

Przykro mi pisac ze swiat w ktory wierzysz juz teraz nie istnieje.

Sam siebie chcesz ograniczac (twierdzeniem dziewczynki do kuchni i rodzenia, chlopcy do pracy) nie mam z tym problemu, ale nie narzucaj swojego swiatopogladu innym.

Nie lubisz paczkow nie jedz ale nie baw sie w kogos kto decyduje czy inni moga jesc paczki czy nie.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Dlatego nie atakowałem Ciebie, tylko kontynuowałem Twój tok rozumowania.

Jeszcze raz powtarzam, to była aluzja i wyśmianie sytuacji, a w zasadzie reakcji niektórych środowisk, które żądają uznania czegoś co nie ma pokrycia w aktualnej sytuacji prawnej, a nawet piszą, że nieakceptacja sytuacji niezgodnej z prawem to skandal.

Nie zrozumiałeś, to trzeba było to napisać. Panuj nad sobą. EOT.

2 godziny temu, Lech36 napisał:

Ale w przeszłości miałem, mogłem mieszkać w Szwecji, Niemczech Zachodnich lub USA.

Ja pisałem o lokacji w ośrodku NFZ.

2 godziny temu, Lech36 napisał:
14 godzin temu, Jacchusia napisał:

Człowieku, panuj nad swoimi natrętnymi myślami, bo sprawiasz wrażenie człowieka z poważnymi kłopotami.

 

Ja panuję co nie zawsze jest widoczne u szanownego Kolegi.

Czy to ja latam po wszystkich wątkach z uwagami politycznymi?

Ty pewnie jak do autobusu wsiadasz to zamiast dzień dobry wszystkich od pisowców wyzywasz...popracuj nad tym, masz nad czym.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Jeszcze raz powtarzam, to była aluzja i wyśmianie sytuacji, a w zasadzie reakcji niektórych środowisk... 

Przeczytaj jeszcze raz mój post, ale z tym sam założeniem, a skoro...

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

...nie zrozumiałeś, to trzeba było to napisać. Panuj nad sobą. EOT.

....

19 minut temu, file-moon napisał:

Powtorze wzorce zachowan akceptowalne lub nie dla danej plci sa zalezne od czasow jakie opisujemy i od kultury jaka opisujemy... 

Powtórzę:

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Rozwój psychiczny zależny jest od genetycznie zakodowanych uwarunkowań fizycznych, a te dla mężczyzn i kobiet są po prostu różne.

 

21 minut temu, file-moon napisał:

Zmienily sie wzorce?

Nie, jak ma siurka to nie jest kobietą.

22 minuty temu, file-moon napisał:

Sam siebie chcesz ograniczac (twierdzeniem dziewczynki do kuchni i rodzenia, chlopcy do pracy)...

To nie jest wątek o feminizmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jacchusia napisał:

Ja pisałem o lokacji w ośrodku NFZ.

Musisz najpierw sam wypróbować taką lokalizację i napisać swoją opinię. Po słowie pisanym łatwo poznać czy pomogli czy nie. 

13 minut temu, Jacchusia napisał:

Ty pewnie jak do autobusu wsiadasz to zamiast dzień dobry wszystkich od pisowców wyzywasz...popracuj nad tym, masz nad czym.

Ale przynajmniej nie próbuję wmawiać wszystkim dookoła że w Smoleńsku był zamach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale gdyby twój znajomy z pracy/ szkoły czy otoczenia przebrał  się za Napoleona i uparcie twirdził zanim jest na 100% uznałbyś go za pomylonego . W przypadku dewianta około seksualnego poprawność polityczna tego Ci mi pozwala . Odwaga cywilna to jednak słaba strona polskiej natury .

Bzdura.

Mam kilku kolegow w pracy i znajomych poza praca, ktorzy sa „innej orietacjia“ i ani nie naleza ani do pomylonych, ani nie zachowuja sie jak dewianci, wiec nie odczuwam najmniejszej potrzeby by „z odwaga“ im to wytykac. Malo tego, naleza do jednych z bardziej milych i interesujacych osob, jakie znam i z ktorymi swoadomie z wyboru spedzam urlop.

Dlatego tez takie porownania/komentarze jak powyzej sa z mojego punktu widzenia bez sensu (by nie powiedziec debilne).

 

To nie ma nic wspolnego z polityczna poprawnoscia albo z Polskim brakiem „odwagi“ cywilnej. To kwestja Polskiej „dyskryminacji“ cywilnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lech36 napisał:

 

Ale przynajmniej nie próbuję wmawiać wszystkim dookoła że w Smoleńsku był zamach.

A ja próbuje?

I wszyscy w autobusie próbują?

Jesteś pewien?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Motłoch myślał, że osoby LGBT będą mogły nadać mocy urzędowej własnemu psychicznemu widzimisię, a w rzeczywistoście jest to narzędzie pozwalające doktorowi wybrnąć z problemu z brakiem jednoznacznych cech fizycznych u noworodka....Dno intelektualne

 

 

Czegos rownie debilnego juz dawno nie czytalem.

 

Dno intelektualne.

Tym wykatapultowales sie na „Number One“

Atmeg musi ustapic miejsca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.