Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat. Dziwi, że BOCZNICA jest nieobecna w tak ważnym temacie. 

Miałem w życiu bardzo wiele kontaktów z homoseksualizmem. Zarówno w wydaniu kobiecym jak i męskim. Jestem osobą heteroseksualną. Nie mam żadnych uprzedzeń w tym temacie.do homoseksualistów. Większość życia zawodowego spędziłem w środowiskach artystycznych: muzyków, aktorów, plastyków, pisarzy czy poetów. Wychowałem się w latach 70-tych gdy hasło MAKE LOVE NOT WAR mieliśmy na sztandarach młodości.  Dziś w pracy mój bliski  młody kolega jest homo. Jestem więc na bieżąco.

Stawiam pod dyskusje tezę: polacy nie mają elementarnej wiedzy, że sprawcą przedmiotowych odmienności jest genetyka, a ta jest dana każdemu z osobna przez NAJWYŻSZEGO czyli PANA BOGA. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaro_747 napisał:

W Polsce genetyczny jest wyłącznie patriotyzm. I to taki odpustowy.

Ale to tylko w PiS ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość społeczeństwa uważa że to choroba albo zboczenie i jak inne zboczenia należy to leczyć a jednostki chore izolować od społeczeństwa normalnego gdyż mogą zarażać. Można oczywiście uznać że problemu nie ma pod warunkiem że kochający inaczej nie będą się obnosic że swoją innoscia publicznie . Nie mniej uznanie tego za normę może być zgubne w skutkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

   "Obdarowani" przez Boga pedofile moga poczuc sie urazeni ,pozwolmy im zyc,  niech " zabawiaja sie " bez zadnych oporow .Dlaczego sie ich karze? 

"Miałem w życiu bardzo wiele kontaktów z homoseksualizmem."......jak nie potrafisz pisac to nie pisz , oficer prowadzacy zle wybral .....a gdzie Polska prowadzila wojne w latach siedemdziesiatych ?No  chyba ze wlasnym narodem a to ok .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, janunio napisał:

Zakładam temat. Dziwi, że BOCZNICA jest nieobecna w tak ważnym temacie. 

Słabo szukasz - tematyka dogłębnie na Bocznicy przerobiona. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, caleb66 napisał:

Większość społeczeństwa uważa że to choroba albo zboczenie i jak inne zboczenia należy to leczyć a jednostki chore izolować od społeczeństwa normalnego gdyż mogą zarażać. Można oczywiście uznać że problemu nie ma pod warunkiem że kochający inaczej nie będą się obnosic że swoją innoscia publicznie . Nie mniej uznanie tego za normę może być zgubne w skutkach.

Myślisz że większość społeczeństwa to nieuki i prymitywy takie jak ty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że większość społeczeństwa to nieuki i prymitywy takie jak ty?
Większość właśnie tak uważa czy to się podoba tobie czy nie a Ty mógłbyś w końcu darować sobie te debilne wycieczki osobiste bo ktoś ma inne zdanie,nie każdy musi zgadzać się z Tobą i być poprawny politycznie. Ja mam swoje zdanie na ten temat i przykro mi bardzo że tobie się nie podoba ale możesz co najwyżej pocałować mnie w dupe .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szymon1977 napisał:

Słabo szukasz - tematyka dogłębnie na Bocznicy przerobiona. 

Gdzie ?

Podaj link. Jestem bardzo ciekawy. 

Homoseksualizm to mocne polskie TABU. Obdarzeni genem hierarchowie Kościoła Katolickiego są opanowani zmową milczenia.

Homoseksualizm jest ponad reprezentatywny w męskich i kobiecych środowiskach zamkniętych.  Klasztory, więzienia, duchowieństwo, kadra wojenna, szkolnictwa artystyczne. 

Dochodzę do kluczowego pytania;

czy na tym forum jest osoba, która jest obdarzona przez Boga genem homo ?  

Zamieniam się w słuchacza.         

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, caleb66 napisał:
36 minut temu, Jaro_747 napisał:
Myślisz że większość społeczeństwa to nieuki i prymitywy takie jak ty?

Większość właśnie tak uważa czy to się podoba tobie czy nie a Ty mógłbyś w końcu darować sobie te debilne wycieczki osobiste bo ktoś ma inne zdanie,nie każdy musi zgadzać się z Tobą i być poprawny politycznie. Ja mam swoje zdanie na ten temat i przykro mi bardzo że tobie się nie podoba ale możesz co najwyżej pocałować mnie w dupe .

Czyli, jednak - pedał.

A nie chcesz, caleb, by z tobą trochę pochodzić? Do kina, knajpy, lub do zoo.

I tam cię można by zostawić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę; w wieku dojrzewania odkrywasz, że kręcą cię inne kobiety. Zwracam się do kobiet. Wszystkie koleżanki tymczasem nienawidzą sexu z kolegami. Ostrzegają, że utrata błony dziewiczej może na wsi wywołać niepotrzebny skandal. Co wtedy ?    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, janunio napisał:

Pomyśl trochę; w wieku dojrzewania odkrywasz, że kręcą cię inne kobiety. Zwracam się do kobiet. Wszystkie koleżanki tymczasem nienawidzą sexu z kolegami. Ostrzegają, że utrata błony dziewiczej może na wsi wywołać niepotrzebny skandal. Co wtedy ?    

To już tajemnica spowiedzi nie obowiązuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jakaś "tajemnica spowiedzi" ?

Kogo dotyczy ?

Księdza pedofila także ? 

"Kwity" od  tysięcy lat lądują w zasobach centrali = Watykan.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag .Dlaczego homoseksualizm w Polsce ? Czym on różni się od tego np. w Nepalu ?Różnice raczej dotyczą tego jak jest traktowany przez większość hetero .Czyli to raczej problem hetero .

Caleb napisał,że skoro większość Polaków uważa,że to choroba to należy ją leczyć .Jeśli tak, to rodzi się pytanie jak leczyć i kiedy leczyć? Czy leczyć dobrowolnie czy przymusowo ?I kto ma o tym decydować ? Oczywiście jest to śmieszne bo doprowadziłem tę tezę do absurdu .Bo po pierwsze nie ulica decyduje czy coś jest chorobą a po drugie nie ona też decyduje czy leczyć i jak leczyć .Od tego są specjaliści czyli lekarze .

Homoseksualizm nie jest chorobą i nie da się go leczyć . I jest to w Polsce typowy temat zastępczy .Podrzucany przez PiS przed wyborami.Aby ominąć niewygodne dla tej partii kwestie i aby zmobilizować własny elektorat ( beton ) .Dla każdego normalnego człowieka to sprawa indywidualna ,prywatna .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej poszkodowana z powodu społecznej akceptacji LGBT jest mafia lawendowa. Traci nowy narybek zaspokajania swoich potrzeb seksualnych.  

Także temat wcale nie jest taki zastępczy. Potrzebne poparcie kościoła, trzeba płacić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb66 napisał:

Większość społeczeństwa uważa że to choroba albo zboczenie i jak inne zboczenia należy to leczyć a jednostki chore izolować od społeczeństwa normalnego gdyż mogą zarażać. Można oczywiście uznać że problemu nie ma pod warunkiem że kochający inaczej nie będą się obnosic że swoją innoscia publicznie . Nie mniej uznanie tego za normę może być zgubne w skutkach.

nie większosc społeczeństwa tylko elektorat PISu

sa na to konkretne badania stad PIS tak ochoczo w to wchodzi

ponizej fragment wnisków z badania opinii publicznej

""Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości znacznie rzadziej podzielają ten pogląd (4 proc.), a częściej niż zwolennicy innych elektoratów twierdzą, że homoseksualizm jest dewiacją, której nie należy tolerować (38 proc.). Wśród wyborców PO odsetek osób, którym ta ostatnia opinia jest najbliższa, wynosi 9 proc. Zdecydowanie dominuje w tej grupie pogląd, że homoseksualizm jest wprawdzie odstępstwem od normy, ale należy go tolerować (63 proc.).""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czyli, jednak - pedał.
A nie chcesz, caleb, by z tobą trochę pochodzić? Do kina, knajpy, lub do zoo.
I tam cię można by zostawić...
Nie chce żeby że mną pochodzić.
Jak masz potrzebę to idź z dzambo do zoo.
Ja nie marnuje czasu na spotkania z pederastami .
Z grona moich znajomych osoby zboczone są usuwane ,wcześniej je wyśmiewamy i ponizamy i dajemy do zrozumienia że w tak elitarnym towarzystwie jak moje nie ma miejsca dla zboczencow .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb66 napisał:

ale możesz co najwyżej pocałować mnie w dupe .

to chyba musisz sobie poszukac na innym forum takiego  konesera od całusków we włochaty tyłek

2 minuty temu, caleb66 napisał:

Ja nie marnuje czasu na spotkania z pederastami .
Z grona moich znajomych osoby zboczone są usuwane ,wcześniej je wyśmiewamy i ponizamy i dajemy do zrozumienia że w tak elitarnym towarzystwie jak moje nie ma miejsca dla zboczencow

a to juz jest prymitywna prowokacja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Wbijcie sobie ludki w końcu do głowy , że preferencje seksualne osób dorosłych , to ich osobista sprawa..

A jak się komuś nie podoba , to niech wyprdala do Rosji .. Zrozumiały kacapsko - faszystowskie śmieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wbijcie sobie ludki w końcu do głowy , że preferencje seksualne osób dorosłych , to ich osobista sprawa..
A jak się komuś nie podoba , to niech wyprdala do Rosji .. Zrozumiały kacapsko - faszystowskie śmieci ?
To po co chodzisz na marsze lgbt ,KODu i innych wynaturzen,komu to potrzebne. PO co dorosły człowiek przyznaje się publicznie w tv że jest pederastom lesbijkom skoro to jego prywatna sprawa ,kogo to obchodzi . Mnie nie obchodzi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

..z osobista sprawa nie biega sie po ulicy nie obnosi ..co mnie obchodzi ze lubisz z myszami a moze spadaj do ...Szwecji bo niby czemu oni  mieli by spadac .....jesli rowniez moze kto inny?Wszystko co napiszesz bedzie wykorzystane przeciwko tobie

Edytowane przez Moontan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, janunio napisał:

polacy nie mają elementarnej wiedzy, że sprawcą przedmiotowych odmienności jest genetyka, a ta jest dana każdemu z osobna przez NAJWYŻSZEGO czyli PANA BOGA. 

Dokładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Amator 2b

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
7 minut temu, caleb66 napisał:

To po co chodzisz na marsze lgbt

Widziałeś mnie tam ???? Puknij się w czerep cymbałku.

1 godzinę temu, caleb66 napisał:

ale możesz co najwyżej pocałować mnie w dupe .

Możesz pocałować w dupę swojego idola Putina.

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.