Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Tłusty Czwartek. Syn już śmiga po pączki z polskiej piekarni a ja tostuję z tej okazji Nieśmiertelny Klasyg! ?

6fc2c71f293da.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie. Prezes już wyszedł z szafy? Albo Antoni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

KORWIN KRUL!!! ❤️❤️❤️

2d01d58630f59.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Rafalala na celowniku Ordo Iuris. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejne "chłostanie" Polski na arenie międzynarodowej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nieważne że sam oryginalny news jest mocno wątpliwy - zdarzenie zgłoszone tygodnie po zajściu, dziwnym trafem rana po nożu opatrywana w szpitalu nie została zgłoszona na Policję przez personel tegoż szpitala itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ponawiam - miałeś w tym udział?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W dniu 12.03.2021 o 11:19, misiomor napisał:

itd.

 

Kiedyś chwaliłeś się, że wypędziłbyś syna geja na ulicę - stąd moje pytanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem w tym udziału - choćby dlatego, że nie znałem tego dziecka. Co zresztą nie znaczy, że gdybym był znał, to bym miał.

Poza tym piszę raz jeszcze - nie masz dowodu że to kwestia LGBT była tu decydująca. Z młodzieżą w tym wieku niestety bywa, że mają wielkie żale do swoich rodziców o sprawy przez nich zawinione lub nie. I znajdują wtedy sposób żeby im maksymalnie dopiec. Taki np. Milo Yiannopoulos został gejem na złość swojej matce, która rozwiodła się z jego ojcem i wyszła powtórnie za mąż, a ojczym źle traktował Milo - np. zupełnie nie szanował jego prywatności, grzebał w jego rzeczach itd. I zresztą jego chytry plan zupełnie spalił na panewce, zemsta na matce mu nie wyszła, bo ona tylko mu powiedziała "rób co chcesz, bylebyś był szczęśliwy". A jeżeli dziecko ma takie potrzeby, to pewnemu odsetkowi niestety pogorszy się jeszcz bardziej, aż do prób samobójczych.

Co do mojego hipotetycznego dziecka geja - gdyby było kimś w rodzaju Milo ew. Dave'a Rubina, to pewnie wypracowalibyśmy jakiś modus vivendi. Gdyby jednak hołdowało wzorcom jak onegdaj pan z tego dokumentu nt. AIDS :

konkretnie to mam na myśli fragment 7:40 - 9:40 (on sam pojawia się w 8:33) to raczej nie wyobrażam sobie normalnych interakcji rodzinnych, podobnie jak zresztą w przypadku seksoholika hetero, "zaliczającego" seksworkerki (nazywane pewnym skrótowcem od samochodowego transportu międzynarodowego) przy drodze.

Zachowań typu obściskiwanie się bez żenady przy innych ludziach (niezależnie od płci ew. partnera) na kanapie w salonie też raczej bym nie zaakceptował, a to niestety jest częste u takich, dla których (zgodnie z postępową ideologią) seksualny element tożsamości jest najważniejszy. Po prostu porażki wychowawcze czasem się zdarzają nawet najlepszym rodzicom. A tym bardziej takim, którzy zgodnie z postępowymi dogmatami, uważają chwilową przyjemność za najwyższą wartość w wychowaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy? Kto używa argumentu religijnego w sprawie państwowych regulacji sfery związków małżeńskich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

Co do mojego hipotetycznego dziecka geja - gdyby było kimś w rodzaju Milo ew. Dave'a Rubina, to pewnie wypracowalibyśmy jakiś modus vivendi.

Ciekawe...
 

Cytat

W październiku 2017 roku portal BuzzFeed ujawnił dane, które wyciekły z e-maili posiadanych przez „Breitbart”. Wśród nagranie z kwietnia 2016 roku, na którym Yiannopoulos wraz z przedstawicielami środowisk białych suprematystów oraz amerykańskich neonazistów wykonywał nazistowski salut...

Czyli co? Dogadałbyś się z gejem, pod warunkiem, że jednocześnie byłby faszystą? Ja to sobie nie potrafię wyobrazić sobie kwestii dogadania z tym osobnikiem.
 No i sorry misiaczku, gejem nie zostaje się na złość, z ciekawości, dla mody. Albo gejem jesteś, albo nie jesteś. To nie jest choroba, którą możesz się zarazić przebywając w towarzystwie gejów. Powieliłeś właśnie najgłupszy konfederacko-korwinistyczny fake.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, toptwenty napisał:

Aluzji nie poniał?

Zamiast RELIGII wstaw sobie, co chcesz.

No więc wstawiam - interes społeczny. Państwo to nie św. Mikołaj, dysponujacy elfią fabryką zabawek. Cały kram z państwową instytucją małżeństwa służy głównie stworzeniu lepszych warunków wychowawczych dla dzieci. A skoro homo-związek z definicji takowych nie pocznie, to i nie ma sensu obejmować go instytucją małżeństwa, zresztą również wbrew długiej tradycji językowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zetempowiec napisał:

Czyli co? Dogadałbyś się z gejem, pod warunkiem, że jednocześnie byłby faszystą?

Czy Dave Rubin jest faszystą? Albo jeszcze paru innych gejów (wg. własnych deklaracji, choć w tłumaczeniu) których poważam - Stephen Fry przykładowo. Mi wystarczy, że taki delikwent nie będzie epatował swoją seksualnością przy każdej okazji. I nie będzie prowadził trybu życia poważnie zagrażającego najprzeróżniejszymi zakaźnymi patogenami, niekoniecznie nawet z tych najbardziej znanych, jak jegomość z filmiku, który podlinkowałem.

8 godzin temu, zetempowiec napisał:

No i sorry misiaczku, gejem nie zostaje się na złość, z ciekawości, dla mody. Albo gejem jesteś, albo nie jesteś. To nie jest choroba, którą możesz się zarazić przebywając w towarzystwie gejów.

To zależy, którego etapu mądrość zastosujemy. W nowszych etapach to już nie jest dogmat.

Poza tym w języku polskim mamy tu pewne zamieszanie - "gej", przynajmniej dla mnie, oznacza pewną subkulturę, z dość rygorystycznym kanonem zachowań (i nawet poglądów politycznych). Jak najbardziej możliwy jest homoseksualista nie będący gejem. Chociaż nie wykluczam zmiany tego - jeszcze trochę więcej ludzi a'la Waldemar Krysiak, deklarujących się jako geje ale niekoniecznie identyfikujących się z subkulturą i dokonam korekty w swoim wewnętrznym słowniku.

PS. Język ma opisywać rzeczywistość. Słowo uruchamia skojarzenia. Ja jeszcze nie znalazłem się na wyższym etapie rewolucji komunistycznej "mówimy Lenin, myslimy Partia, mówimy Partia, myślimy Lenin".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misiomor napisał:

Poza tym w języku polskim mamy tu pewne zamieszanie - "gej", przynajmniej dla mnie, oznacza pewną subkulturę, z dość rygorystycznym kanonem zachowań (i nawet poglądów politycznych).

Rynce opadajom!
Słowo gej znalazło się w powszechnym użyciu dlatego, że słowo pedał jest obraźliwe w sposób celowy i zawsze takie było. Ulubione słowo Korwina homoś też jest obraźliwe i lekceważące. Obojętne emocjonalnie jest słowo homoseksualista, ale jest długie i niewygodne w użyciu. Ze słowem gej nie wiąże się żaden obowiązek uczestniczenia w jakieś konkretnej subkulturze, nie wymaga żadnych szczególnych poglądów politycznych, choć oczywiście każdy gej będzie raczej lewicowy. Dlaczego? Bo w idealnym prawicowym państwie jego miejscem będzie tylko obóz koncentracyjny.
Istnieje coś takiego jak uzus językowy. Zjawisko kompletnie niezależne od prawicowego chciejstwa przepisującego dziś historię i etykę na nowo. Gej to gej, a nie ktoś chadzający na parady równości w narcyzem wpiętym w zadek. Możesz oczywiście sobie tworzyć własne nazewnictwo, ale chcąc dyskutować, musisz używać pojęć używanych przez większość ludzi, a nie przez swoją homofobiczną prawacką banieczkę.

3 godziny temu, misiomor napisał:

Ja jeszcze nie znalazłem się na wyższym etapie rewolucji komunistycznej "mówimy Lenin, myslimy Partia, mówimy Partia, myślimy Lenin".

Jako modelowy wręcz prawak jesteś bolszewikiem nieświadomym i już dawno wchłonąłeś te bolszewickie zasady. Najlepszym przykładem jest wmuszanie innym swoich definicji. A w zasadzie nie swoich, bo ty je tylko przyswoiłeś.
Swoją drogą jest to ciekawe, że w prawicowym konserwatywnym dyskursie prawie nie ma mowy o lesbijkach. Każdy konserwatywny superman lubi sobie pooglądać dwie kobietki w akcji i to mu nie przeszkadza. 😄
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, zetempowiec napisał:

Możesz oczywiście sobie tworzyć własne nazewnictwo, ale chcąc dyskutować, musisz używać pojęć używanych przez większość ludzi, a nie przez swoją homofobiczną prawacką banieczkę.

Nic nie muszę. Kiedy wymusisz unifikację słowa "ziemniak" i zlikwidujesz "pyrę", "grula", "kartofla" i inne? Jednolity język to marzenie zwolenników państwa totalitarnego. Na razie w naszej dyskusji obaj mniej więcej wiemy, co ma na myśli interlokutor używając danego słowa.

BTW - Milo Yiannopoulos ostatnio zadeklarował, że przestaje być gejem. To znaczy skonności mu zostały, ale on wypisuje się z subkultury, a nawet z uprawiania homo-seksu. Tak więc nawet w mateczniku tego słowa istnieją kontrowersje co do niego.

23 minuty temu, zetempowiec napisał:

..., choć oczywiście każdy gej będzie raczej lewicowy. Dlaczego? Bo w idealnym prawicowym państwie jego miejscem będzie tylko obóz koncentracyjny.

Próbujesz na siłę wtłaczać Polskę w zachodnią mentalność z jej zerojedynkowym fanatyzmem. Otóż w Polsce tego problemu nie ma, pierwszy zunifikowany dla 3 byłych zaborów kodeks karny zdekryminalizował stosunki homoseksualne między dorosłymi, dobrowolnymi partnerami (dobre ćwierć wieku przed samobójstwem Alana Turinga). I to jest rozwiązaniem docelowym (już zresztą istniejącym). Jednak nie ma przy tym roboty dla zawodowych rewolucjonistów, więc jasne że chcą oni budować tożsamości grupowe, ustalać hierarchie opresji i przywilejów, a następnie ustanawiać urzędy do regulowania tego wszystkiego. Balszoje miersi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, zetempowiec napisał:

No i sorry misiaczku, gejem nie zostaje się na złość, z ciekawości, dla mody. Albo gejem jesteś, albo nie jesteś. To nie jest choroba, którą możesz się zarazić przebywając w towarzystwie gejów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zetempowiec napisał:

Możesz oczywiście sobie tworzyć własne nazewnictwo, ale chcąc dyskutować, musisz używać pojęć używanych przez większość ludzi, a nie przez swoją homofobiczną prawacką banieczkę.

Jako modelowy wręcz prawak jesteś bolszewikiem nieświadomym i już dawno wchłonąłeś te bolszewickie zasady. Najlepszym przykładem jest wmuszanie innym swoich definicji. A w zasadzie nie swoich, bo ty je tylko przyswoiłeś.
Swoją drogą jest to ciekawe, że w prawicowym konserwatywnym dyskursie prawie nie ma mowy o lesbijkach. Każdy konserwatywny superman lubi sobie pooglądać dwie kobietki w akcji i to mu nie przeszkadza. 😄
 

Kolega misiomor jest wyznawca prymatu ducha nad materią. A tym duchem rządzi słowo, i tak to wszystko później wygląda. Wydumane, z d... wzięte piramidalne konstrukcje myślowe przesłaniają rzeczywistość. Ja już z tym nie dyskutuję, ograniczam się do obserwowania aczkolwiek od jakiegoś czasu jest to wyłącznie coraz nudniejsza ciekawostka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, misiomor napisał:

zachodnią mentalność z jej zerojedynkowym fanatyzmem

Zerojedynkowy fanatyzm jest w Polsce anno domini 2021. Wielka łaska, że dobra władza nie wsadza do więzienia za gejostwo. Zaiste zabójcze osiągnięcie utrzymywane na tym samym poziomie od stu lat. Kiedyś może było to postępowe. Dziś zmierzamy do tego, że krążą watahy nazioli narodowo-katolickich i szukają, komu by tu w mordę dać. Jak nie znajdą właściwego homoseksualisty, to znajdą jakiegoś młodzieńca np. w okularach i mu spuszczą łomot. A prokurator ich potem wybroni. Ty jesteś nie tylko nieświadomym bolszewikiem, ale i marksistowskim dialektykiem. Widać, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.

 

12 godzin temu, misiomor napisał:

Nic nie muszę. Kiedy wymusisz unifikację słowa "ziemniak" i zlikwidujesz "pyrę", "grula", "kartofla" i inne?

Oczywiście, że nie musisz. Ale dyskutuj sobie sam ze sobą i możesz nawet sam ze sobą się spierać, co lepsze - pyry czy kartofle.

 

10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wydumane, z d... wzięte piramidalne konstrukcje myślowe przesłaniają rzeczywistość.

Tak, masz rację. Też się wyłączam, bo to jest gadanie dziada do obrazu. A obraz ma swoje własne definicje wszystkiego.

8 godzin temu, YunnanTEA napisał:

Jakie to proste..

W Polsce nie jest proste, bo ktoś, kto chce się zmierzyć z własną nietypową orientacją, musi się liczyć z wszystkim. Nawet z tym, że jego właśni rodzice wywalą go na bruk z domu. I powiedzą, że lepiej by było, żeby umarł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P...dolenie o jakiejś wydumanej unifikacji jest żałosne w świetle tego, co np. w Unii robi się dla ochrony dziedzictwa i tradycji lokalnych. Naprawdę bebechami mnie targa na takie z dupy wzięte teksty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zetempowiec napisał:

Zaiste zabójcze osiągnięcie utrzymywane na tym samym poziomie od stu lat. Kiedyś może było to postępowe.

Ten cały postęp sprowadza się do zanegowania iluś wieków, a czasem tysiącleci rozwoju cywilizacji. Zamiast instytucji małżeństwa, wypracowanej jako optymalne (nie idealne, bo człowiek nie jest idealny i nigdy nie będzie, wbrew rojeniom różnych rewolucjonistów) środowisko rozwojowe dla dzieci, mamy skupienie się na swoich przyjemnościach seksualnych, przez co coraz więcej dzieci wychowują samotni rodzice, ew. z kolejnymi partnerami do sexu.

Dla mnie to ta cała rewolucja seksualna jest jakimś kuriozum - kogo obchodzą czyjeś preferencje seksualne? Czy wszyscy mamy na końcu tego postępu zostać ekshibicjonistami? To fakt, że widząc małżeństwo z dziećmi, można domyślić się, że najprawdopodobniej uprawiają bądź kiedyś uprawiali oni ze sobą sex. Jednak jest to tylko efekt uboczny istnienia dzieci, które (dobrze wychowane) są właściwym celem małżeństwa, a biologię mamy taką a nie inną. Dlatego właśnie małżeństwo powinno być jedynym wyjątkiem od wypracowanej przez naszą (i nie tylko naszą) cywilizację zasady nie-eksponowania naszych spraw seksualnych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

Ten cały postęp sprowadza się do zanegowania iluś wieków, a czasem tysiącleci rozwoju cywilizacji.

Zdefiniowałeś już moment, w którym należy zakończyć wszelkie zmiany cywilizacyjne? Bo wbrew pozorom to nie takie oczywiste. Amisze odrzucają maszyny, prąd, samochody itp. Dla nich wszystko co zdarzyło się po momencie powstania ich religii jest nieakceptowalne. Też jesteś takim Amiszem, tylko pojedynczym, bez własnej społeczności. I dlatego nikt nie wie, od jakiego momentu odrzucasz zmiany.
Zresztą większość rozmaitych wyznań z tobą się nie zgodzi. Bracia w Allahu twierdzą, że mężczyzna i cztery żony to prawdziwa rodzina. Mormoni stawiali sobie jeszcze mniej ograniczeń, dopóki prawo federalne w USA nie powiedziało stop. Jakie masz prawo do tego, by twierdzić, że ich pomysł na społeczeństwo jest gorszy od twojego?
A wbrew pozorom klasyczny konserwatysta w twoim stylu też epatuje swoją seksualnością. Idziesz ulicą z żoną i dwójka dzieci dumnie oznajmiając światu: "Zobaczcie oto ja, mam kobietę i dwoje dzieci. Miałem seks przynajmniej dwa razy w życiu" 😄
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że motywację takich jak ty odkrył Sztaudynger w swojej znanej fraszce:
Grzechy się nie udały,
a więc pora na morały.

No i EOT z mojej strony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

Dla mnie to ta cała rewolucja seksualna jest jakimś kuriozum

A tam zaraz kuriozum. To tylko jeden z odprysków rewolucji bolszewickiej. Zapoznaj się kto za nią stoi i kto jest jej gorącym orędownikiem a wszystko zacznie się pięknie układać w całość.

Homoseksualiści nie mają lekko w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, zetempowiec napisał:

A wbrew pozorom klasyczny konserwatysta w twoim stylu też epatuje swoją seksualnością. Idziesz ulicą z żoną i dwójka dzieci dumnie oznajmiając światu: "Zobaczcie oto ja, mam kobietę i dwoje dzieci. Miałem seks przynajmniej dwa razy w życiu"

Wcale niczym nie epatuje - może żyje w białym małżeństwie otwartym, a dzieci zrobił mu kolega.

Owszem, jest to mało prawdopodobny scenariusz, ale nadal ew. epatowanie nie jest dla samego epatowania, tylko jest ubocznym skutkiem prokreacji. Dlatego właśnie cywilizacja dopracowała się takiego modelu - odstąpienie od zakazu epatowania seksualnością jest uzasadnione celem wyższym - prokreacją. Seksualiści nietradycyjni jak zwykle chcieliby mieć przywileje (i to takie w sumie nie wiadomo po co) bez obowiązków.

55 minut temu, zetempowiec napisał:

Zdefiniowałeś już moment, w którym należy zakończyć wszelkie zmiany cywilizacyjne?

Nie należy zakończyć wszelkich zmian cywilizacyjnych. Należy jednak odrzucić te, które cofają nas do poziomu jakiejś hordy pierwotnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe pi...nie o seksie zaczyna się wtedy, gdy PiSowskiemu reżimowi zapala się pod dupą z powodu własnej nieudolności. Reszta to tylko dorabianie ideologii i wynurzenia nawiedzonych oszołomów. Szkoda na to czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to kupuje. Nawet Wcurwione Macice. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.