Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Tak, ale to Twój pomysł.

Tolerancja zasadniczo jest już do dawna, z punktu widzenia mojego krótkiego życia mogę powiedzieć od zawsze. Nawet mój śp ojciec opowiadał, że od zawsze w każdej firmie był śmieszny kolega, co w biurze z babami tylko siedział, a jak chłopaki z terenu wracali, to czerwienił się na widok największego przystojniaka i jakos nigdy nikomu to nie wadziło. Ale jak ktoś z ch.jem na wierzchu po ulicy lata, to za łamanie konwenansów w łeb dostanie niezależnie od orientacji seksualnej - nie za trudne?

Twój brak zrozumienia nie jest kontrargumentem.

To jest brak zrozumienia dla tezy ,że można kogoś przerobić w tę czy w tamtą stronę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Chodzi  o zwykłą tolerancję , o to aby tej mniejszości dać żyć , aby się od nich odwalić .

Tyle że w obecnym świecie w języku nowej politycznej "postępowej" poprawności tolerancja jako pojęcie nie jest (nie ma być) rozumiane klasycznie , a "represywnie" jak to intelektualiści promują.

W tamtym filmiku, do którego dawałem odnośnik ( patrz post #1238), jest opowiedziane, czemu zwłaszcza w latach 70 eksponuje się i nasila się poczucie cierpienia u "mniejszości". Skoro proletariat i młodzież zawiodły "postępowców" to ci narzucają tzw. "marsz przez pojęcia", po tym co nazywali "marszem przez instytucje".

Władcy umysłów (ideolodzy intelektualiści - często lewicowi) nie widzą tego jak krzywdzą zwykłe normalne rodziny.

Obawiam się tego że "gejom" wszystko wolno (np. tzw. "Parady Równości") - czyli "gorszyć" publicznie i prywatnie, a to od poczciwych ludzi wymaga się żeby reagowali tylko "tolerancyjnie". Nawet na promowaną seksualizację szkół i przedszkoli.

Niszczycielskie jest to że rozkład więzi społecznych i rodzinnych konsekwentnie chcą nasilać zamiast pozostać w swoim środowisku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno temu mieszkałem w londynie i z ciekawości polazłem popatrzeć na tą gejowską paradę równości...

świetna zabawa, dużo radości, muzyka i mega kolorowy tłum...

i tak sobie myślę, że wolę coś takiego od bandy kiboli w kominiarkach z racami świętujących bogoojczyźniane  cośtam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa..

Był film "Vanishing Point", czyli po naszemu "Znikający punkt". Tam jest scenka, gdzie rajdowiec Kołolski pomaga świeżo zaślubionym, a ci od razu z grubej rury mu się odwdzięczają.

Dzieci na pewno nie mają tyle woli i charakteru co główny bohater tego filmu i nie ogarną tego sam na sam.

Lepiej unikać w/w środowiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętni mi są - Boga ma się w sercu (chyba że się jego łaskę odrzuca lub jest się na nią obojętnym).

Wróćmy do tematu: Przy okazji tzw. Parad Równości zbyt wiele szpetoty bywało upubliczniane.

Czym innym jest eksponowanie seksualności i orgietek w klubach dla dorosłych a czym innym paradowanie i gorszenie prostodusznych maluczkich w marszach ulicznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim (ponad pięćdziesiątletnim) życiu, miałem okazję poznać trzech zdeklarowanych gejów i jednego/ą transa. Żadna z tych osób nie narzucała swego przekonania innym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, porlick napisał:

transa

Niedawno na forum była mowa o przejęzyczeniach.

Jutro jadę na kilka dni do małej wiochy niedaleko Gisors. Wczoraj mówię o tym mojemu bratu, dodając, że "jest tam stary zamek należący kiedyś do transwestytów".

Oczywiście chodziło mi o Templariuszy...

🤪🥴

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, porlick said:

W swoim (ponad pięćdziesiątletnim) życiu, miałem okazję poznać trzech zdeklarowanych gejów i jednego/ą transa. Żadna z tych osób nie narzucała swego przekonania innym. 

Nie byłeś nigdy obiektem homoseksualnych zalotów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, misiomor napisał:

Nie byłeś nigdy obiektem homoseksualnych zalotów?

Nie.

Być może dlatego, że żadna z tych osób nie była z towarzystwa tych "wojujących LGBTów". Podobnie otoczenie, np w pracy- wiedząc o ich przekonaniach, nie narzucało im siłą etosu hetero. Taki normalnie tolerancyjny układ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że homoseksualista wcale niekoniecznie musi być wojującym LGBT-em, żeby poczuł pożądanie do kogoś, kto absolutnie nie życzy sobie tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest jeszcze większy...wcale nie trzeba być homoseksualistą, aby poczuć pożądanie do kogoś, kto absolutnie sobie tego nie życzy 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w relacjach damsko-męskich są na to odpowiednie wzorce postępowania, wypracowane przez wieki. Choć trzeba przyznać że niedoskonałe - Jordan Peterson przykładowo uważa, że nasza cywilizacja jeszcze nie dorobiła się wzorców wspólnej pracy mężczyzn i kobiet.

W przypadku homoseksualistów to jest jeszcze bardziej nieuporządkowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, misiomor napisał:

Tylko że w relacjach damsko-męskich są na to odpowiednie wzorce postępowania, wypracowane przez wieki. Choć trzeba przyznać że niedoskonałe - Jordan Peterson przykładowo uważa, że nasza cywilizacja jeszcze nie dorobiła się wzorców wspólnej pracy mężczyzn i kobiet.

W przypadku homoseksualistów to jest jeszcze bardziej nieuporządkowane.

mam paru kumpli "po drugiej stronie", nawet dwóch z nich jest parą i pamiętam, jak kiedyś nie mogłem się nadziwić, że kłócą się jak standardowa baba z facetem...

a Ty jak rozumiem zaznałeś ohydnego zainteresowania swoją skromną osobą drugiego faceta? 🙂

bo mnie, cholera, nie chcieli podrywać 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterson podnosi np. taką kwestię - dlaczego kobiety idąc do pracy malują się? Przecież to jest sygnał czysto seksualny, a to raczej nie sprzyja skupieniu na robocie itd.

Być może dlatego nasza cywilizacja w fazie zyskiwania na znaczeniu z reguły nie dopuszczała wspólnej pracy mężczyzn i kobiet. Homoseksualista w takim systemie jest "kretem" o tyle, że z łatwością pokonuje pierwsze zabezpieczenie przed zepsuciem efektywności pracy jej seksualizacją. I wprowadza zamęt oraz niepokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie trochę islamskie myślenie...

mężczyzna powinien nosić brodę, inaczej zbytnio przypomina kobietę i może być źródłem podniet seksualnych 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś pisał o estetyce, bajecznosci, kwiecistości itd.. odnośnie osób o tych skłonnościach.

Niech sobie w tym magicznym świecie żyją i tworzą.

Przypomnę, że "parady równości" odbywały się w rocznicę zamieszek między policją miejską (wtedy trwała kampania wyborcza na burmistrza) a klubowymi gejami.

Było to też w dniu, kiedy zmarła Judy Garland, która w "Czarnoksiężniku z krainy Oz" ("Wizard of Oz") śpiewała piosenkę "Somewhere Over The Rainbow".

Myślę że jakoś to przybliża atmosferę tych dni (~27 czerwca 1969 i kolejnych).

 

Mnie to nie zawstydza, że ktoś akurat jest odmienny i żyje bajkowo i magicznie, ale istotne żeby nie gorszył tych, którzy tego sobie nie życzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kostropaty napisał:

takie trochę islamskie myślenie...

mężczyzna powinien nosić brodę, inaczej zbytnio przypomina kobietę i może być źródłem podniet seksualnych 🙂

Koza też ma brodę...

😉😁😁😁

(tak a'propos islamu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, porlick napisał:

Koza też ma brodę...

😉😁😁😁

(tak a'propos islamu)

akurat to im chyba nie przeszkadza 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, kostropaty said:

takie trochę islamskie myślenie...

mężczyzna powinien nosić brodę, inaczej zbytnio przypomina kobietę i może być źródłem podniet seksualnych 🙂

W takim razie dlaczego kobiety idąc do pracy (biurowej, nie w najstarszym zawodzie świata) zakładają wysokie obcasy, obcisłe wdzianka i malują się? Przecież żadna z tych rzeczy nie pomaga (im oraz otoczeniu) pracować lepiej, a wręcz przeciwnie.

A nikt mi nie powie, że seksualizacja sprzyja szeroko pojętej wydajności pracy. To że islam ma w tej kwestii takie a nie inne podejście (zresztą mocno wybiórcze - baczabazi czy karanie zwłaszcza strony "penetrowanej" w nielegalnym stosunku płciowym) jeszcze nie znaczy, że trzeba z każdej instytucji robić dom publiczny.

W przypadku homoseksualisty jest jeszcze gorzej - przynajmniej w dawniejszych czasach oni mieli utrudniony przepływ informacji "ogłoszeniowej", więc w robocie rzucali się na innych facetów jak kot na szperkę. I to z tamtych czasów pochodzą horror-opisy jak ten ze Szwejka, o oficerze który "w łazienkach nad Adygą chciał zgwałcić jakiegoś aspiranta na kadeta grożąc mu regulaminem służbowym".

Dziś są gejowskie serwisy randkowe na necie, więc przynajmniej są pewne szanse że przedstawiciele tej orientacji odstosunkują się od napotykanych w okolicznościach edukacyjno - pracowych facetów, ze znikomym prawdopodobieństwem że w ogóle są homoseksualistami. Chociaż niestety serwisy ogłoszeniowe mają zasadniczy problem, opisany w piosence "Rapapara", więc nie liczyłbym na to za bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, misiomor napisał:

W takim razie dlaczego kobiety idąc do pracy (biurowej, nie w najstarszym zawodzie świata) zakładają wysokie obcasy, obcisłe wdzianka i malują się? Przecież żadna z tych rzeczy nie pomaga (im oraz otoczeniu) pracować lepiej, a wręcz przeciwnie.

jeżeli umalowana kobieta na obcasie jest w stanie zaburzyć jakość Twojej pracy, to już nie moja wina 🙂

jak w starym dowcipie: dlaczego kobiety malują się i perfumują? bo są brzydkie i śmierdzą...

poza tym kobiety dbają o swoją urodę od tysiącleci, aby nas kusić...i miejsce pracy nie ma z tym nic wspólnego...

9 minut temu, misiomor napisał:

A nikt mi nie powie, że seksualizacja sprzyja szeroko pojętej wydajności pracy.

znaczy się gapisz się na współpracowniczki zamiast pracować?

10 minut temu, misiomor napisał:

W przypadku homoseksualisty jest jeszcze gorzej - przynajmniej w dawniejszych czasach oni mieli utrudniony przepływ informacji "ogłoszeniowej", więc w robocie rzucali się na innych facetów jak kot na szperkę

ponad dwadzieścia lat kariery zawodowej i nic...nikt się, ku*wa, na mnie nie rzucał 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, misiomor napisał:

W takim razie dlaczego kobiety idąc do pracy (biurowej, nie w najstarszym zawodzie świata) zakładają wysokie obcasy, obcisłe wdzianka i malują się? Przecież żadna z tych rzeczy nie pomaga (im oraz otoczeniu) pracować lepiej, a wręcz przeciwnie.

Kiedy pewną kobietę postawiono przed plutonem egzekucyjnym , a pluton musiał chwilkę postać , bo się skazana malowała na tą imprezę , to ostatnim ruchem , jaki wykonała było poprawienie włosów ... Dziwne ? Dla mnie w cale .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, kostropaty said:

poza tym kobiety dbają o swoją urodę od tysiącleci, aby nas kusić...i miejsce pracy nie ma z tym nic wspólnego...

Ewolucja podsuwa tu pewne optymalne rozwiązania - zwierzęta przez większą część roku funkcjonują "aseksualnie" - poziom stosownych hormonów jest niski, a zwierzę "pracuje" szukając pożywienia i wzmacniając się. Później przychodzi ruja, trwająca krótko, kiedy to samiec "szasta" zgromadzonymi zasobami celem pokazania że jest coś wart.

Mieszanie tych kategorii nic dobrego nie daje. Dlatego zresztą najskuteczniejsze organizacje w historii, takie jak np. Royal Navy z XIX wieku (która pokonała całą zjednoczoną przez Bonaparcia Europę i umożliwiła stworzenie Imperium Brytyjskiego), w ogóle nie przyjmowały kobiet, homoseksualizmu też nie dopuszczały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kostropaty napisał:

akurat to im chyba nie przeszkadza 🙂

Nie z tej strony. 😁

47 minut temu, kostropaty napisał:

znaczy się gapisz się na współpracowniczki zamiast pracować?

U mnie laski w laboratorium chodzą wszystkie w jednakowych fartuchach, a że się do pracy farbują i malują?

Niektórym i to nie pomaga... 😉😁😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale prawacy mają wiecznie jakiś problem z homoseksualizmem. Dręczy ich bez ustanku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, misiomor napisał:

Mieszanie tych kategorii nic dobrego nie daje. Dlatego zresztą najskuteczniejsze organizacje w historii, takie jak np. Royal Navy z XIX wieku (która pokonała całą zjednoczoną przez Bonaparcia Europę i umożliwiła stworzenie Imperium Brytyjskiego), w ogóle nie przyjmowały kobiet, homoseksualizmu też nie dopuszczały.

a dlaczego mieszamy zachowania cywilne z tfu, wojskowymi?

nie porównujmy bananów do pomarańczy :)

 

Godzinę temu, misiomor napisał:

Ewolucja podsuwa tu pewne optymalne rozwiązania - zwierzęta przez większą część roku funkcjonują "aseksualnie" - poziom stosownych hormonów jest niski, a zwierzę "pracuje" szukając pożywienia i wzmacniając się. Później przychodzi ruja, trwająca krótko, kiedy to samiec "szasta" zgromadzonymi zasobami celem pokazania że jest coś wart.

czyli co, raz do roku żonkę dopadać?

poza tym u zwierzątek nie funkcjonuje instytucja innych zwierzątek, które same oficjalnie nic nie fikają, al same najlepiej się na tym znają :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, kostropaty said:

a dlaczego mieszamy zachowania cywilne z tfu, wojskowymi?

Bo tu i tu mamy rywalizację i konkurencję zespołów złożonych z ludzi. Byli wojskowi doskonale odnajdują się w prowadzeniu szkoleń dla firm - Jocko Willink przykładowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, misiomor napisał:

Bo tu i tu mamy rywalizację i konkurencję zespołów złożonych z ludzi. Byli wojskowi doskonale odnajdują się w prowadzeniu szkoleń dla firm - Jocko Willink przykładowo.

aaa, że kobieta też człowiek, tylko się maluje?

a szkoleń z jakiej dziedziny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.