Jump to content
dementor

Nudny temat... - wzmacniacz -

Recommended Posts

Godzinę temu, S4Home napisał:

Trochę obiektywizmu. Nie wszystko każdemu musi się podobać. 

W dniu 28.06.2020 o 19:23, velone napisał:

Tylko nie to 🙂 Ten wzmacniacz karykatura dobrego brzmienia... Buła na basie, "wrzeszcząca" wyższa średnica i wycofana góra... tfuu...

chyba wlasnie dlatego, ten wzmak jest tak bardzo popularny 😜 

• Like 1

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

2 godziny temu, S4Home napisał:

Trochę obiektywizmu. Nie wszystko każdemu musi się podobać. 

Racja - trochę mnie poniosło więc sorki 🙂 Miałem ten wzmacniacz jakiś czas i znam go dosyć dobrze i go po prostu nie lubię i nie rozumiem, a dodatkowo uważam, że jego popularność po części wynika ze świetnej prasy jaką miał ale to moje zdanie i niech każdy wyrobi sobie swoje. Chcę tylko dodać, że w między czasie przewinęło się u mnie kilka par głośników więc proszę nie pisać, że z Xavianami to nie gra 😉

Edited by velone

Cambridge Audio CXC (mod by McGyver) + Bluesound Node 2i -> NuPrime DAC-9 -> Atoll IN200 Signature (słuchawkowy Trilogy 931) -> Xavian Perla Esclusiva (słuchawki ATH-AD500X - tanie, a super... można?:)

Audiolabie, ogarnij się - bo spakuję z powrotem do kartonu,  facjatę obiję za stracony czas i wyśle tam skąd przyszedłeś...

Po godzinie od pierwszego włączenia, istna masakra. Zero góry, dół dudniący tylko średnica piękna. Brak sceny, brak dynamiki 😞

xavian
16 godzin temu, dementor napisał:

Audiolabie, ogarnij się - bo spakuję z powrotem do kartonu,  facjatę obiję za stracony czas i wyśle tam skąd przyszedłeś...

Po godzinie od pierwszego włączenia, istna masakra. Zero góry, dół dudniący tylko średnica piękna. Brak sceny, brak dynamiki 😞

Z jakim źródłem i paczkami słuchasz? 

/// ASTELL&KERN SR 25+OPPO PM 3 /// CYRUS 8.2 DAC+PSX-R2+ATC SCM 7v3 & DYNAUDIO X14 ///

Xaviany i Sonusy, a źródła cyfrowe i gramofon, zapewniam że dobre. Nie istotne, bo po dobie od włączenia, w końcu jest jak powinno być. Coraz bardziej mi się podoba, i żeby nie było - to nie adaptacja słuchu. Zasiądę do prawdziwego odsłuchu dopiero w sobotę. Już teraz nie ma tego pudełkowego nalotu i ładnie gra całym pasmem. Pierwszy raz zdarzyło mi się, aby wzmacniacz aż tak reagował na pozostawienie "po prądem".