Skocz do zawartości
IGNORED

Wycena Hitachi HMA-7500 mkII + HCA-7500mkII


gruber_69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pierwszy temat na forum, zatem witam wszystkich.

Proszę o pomoc przy zakupie sprzętu jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć ile sensownie można dać za taki zestaw, na co zwrócić uwagę podczas odbioru.

Ma to być prezent dla ojca, miał kiedyś coś takiego i sentymenty naszły to wpadliśmy na pomysł zakupu zestawu z czasów jego młodości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konieczny będzie jeszcze zakup kolumn (budżet około 2 tyś max), ale do tego chyba muszę stworzyć osobny wątek.

Z góry dziękuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wycenić sentyment? Jak ładny stan i stan w portfelu też się zgadza kupuj i ciesz się szczęściem ojca. Podczas odbioru to możesz jedynie zwrócić uwagę czy dotarł w całości. A przed zakupem to warto posłuchać czy kanały równo grają czy przełączniki potki nie trzeszczą, czy tranzystory oryginalne, czy równomiernie się nagrzewają, czy płytki całe i ogólnie czy nie "gorącym gwoździem" lepiony. Wycena "dźwięku" w tym przypadku nie ma sensu, no bo co Ci po tym że są opinie tych co mieli obydwa do porównań że bardziej cenią sobie wersję MK1? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim odbierzesz to poproś o dokładny komplet zdjęć wnętrza, ze szczególnym uwzględnieniem części, o które trudno w oryginale. Jak sprzedający będzie niechętny to odpuść. Następnie zastosuj się do wskazówek @Airmikei poinformuj gościa, żeby przed odsłuchem/przed odpaleniem sprzęt był zimny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez matoole

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw Hitachi miał daleko do topu, końcówka kosztowała 1198 DM, natomiast  pre 798 DM w 1983r w tamtym czasie tyle kosztowały średniej klasy integry, to nie znaczy oczywiście że ten Hitachi musi od razu grać źle, miałem kiedyś integre Hitachi HA-007 ciepłe granie na mosfetach dużo wycinała informacji na wysokich i były braki na dole pasma. Posprawdzaj ceny w archiwach i na zagranicznych aukcjach, też kupuję takie starocie ale nie z olx czy alle, ten rynek tu to w sporej części śmietnik i oferty handlarzy. Na cenę przekłada się stan wizualny rysy czy obicia itd często tego nie widać na zdjęciach i później jest zonk o oryginalnych częściach w środku nie wspomnę bo to podstawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dune napisał:

Posprawdzaj ceny w archiwach i na zagranicznych aukcjach

Za ten model handlarze żądają stosunkowo wysokich kwot. Jest to spowodowane jego efektownym wyglądem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W 2014 dałem 990 zł za ten zestaw,  w tym samym kolorze, tylko z jakimiś przebarwieniami na obudowie. No tu są mocne rysy znowu.  Tak jak koledzy mówią, zależy jaki stan techniczny. Fajny, mocny wzmacniacz z dociążonym, lekko ocieplonym brzmieniem. Grzeje się tylko strasznie.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, thon022 napisał:

 W 2014 dałem 990 zł za ten zestaw,  w tym samym kolorze, tylko z jakimiś przebarwieniami na obudowie. No tu są mocne rysy znowu.  Tak jak koledzy mówią, zależy jaki stan techniczny. Fajny, mocny wzmacniacz z dociążonym, lekko ocieplonym brzmieniem. Grzeje się tylko strasznie.    

Kupiłeś ten zestaw w czasach gdy nie było jeszcze tej całej nagonki na te starocie, dokładnie w tym samym roku nabyłem Accu e206 za 2000zł, ale wtedy nie było tyle zjeba... retrospekcji, serwisów biurkowych i innych reduktorów szumu, obecnie podpina się takie budżetówki jak te Hitachi pod hi-end z absurdalnymi cenami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 22:46, Dune napisał:

Ten zestaw Hitachi miał daleko do topu, końcówka kosztowała 1198 DM, natomiast  pre 798 DM w 1983r

2000 DM to było 1000 USD - Matko boska,  wtedy w PRL wagon kasy !  Pamiętam drugą połowę lat 80 - ych, gdy jako pacholę śliniłem się w PEWEX ie do zestawu Technicsa (z korektorem graficznym ?)  - kosztował 700 USD.  Cena nieosiągalna dla Kowalskiego - pensja była jakieś 50 ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitachi hma 7500 czególnie pierwsza wersja nigdy nie było budżetówką. I faktycznie 1000usd to było sporo pieniędzy, pamiętam że ojciec działkę 300m2 w ogródkach działkowych za tyle sprzedał gdzieś w 80-tych. Byłbyś królem dzielni jakbyś taką budżetówkę wówczas w pokoju trzymał. Jeśli to jest budżetówka to jak nazwać np. Toshibę SC 335 ? też ma wiatraczki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, thon022 napisał:

2000 DM to było 1000 USD - Matko boska,  wtedy w PRL wagon kasy !  Pamiętam drugą połowę lat 80 - ych, gdy jako pacholę śliniłem się w PEWEX ie do zestawu Technicsa (z korektorem graficznym ?)  - kosztował 700 USD.  Cena nieosiągalna dla Kowalskiego - pensja była jakieś 50 ...

Tyle, że wtedy byliśmy sto lat za murzynami z zarobkami, zresztą nadal jesteśmy... w dawnym rnf dla kogoś kto dobrze zarabiał to były może ze dwie pensje, ten Hitachi to w skali absolutnej jest budżetówka w tamtym okresie Accuphase czy Luxman dzielone kosztowały po 8000DM-15000DM, ten Hitachi ani nie zachwyca budową ani wykonaniem, miałem u siebie niedawno Lxumana LV 105 zwykła integra kosztowała wtedy 2250 DM i nie jest niczym specjalnym dzisiaj, zapłaciłem za ten wzmacniacz 1100zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh, byli czasy ... .  Jak szacowny rodzic kolegi Gruber miał wtedy, w PRL taki nowy, to był gooość. A taka wartość sentymentalna nie do oszacowania ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, thon022 napisał:

echh, byli czasy ... .  Jak szacowny rodzic kolegi Gruber miał wtedy, w PRL taki nowy, to był gooość. A taka wartość sentymentalna nie do oszacowania ?

Wartość sentymentalna to jedno, drugie pytanie to jak to gra? bo przecież o to chodzi ten sprzęt ma nam służyć, ja osobiście jestem po odsłuchu Krella KAV300i (stan techniczny idealny co bardzo ważne przy tym piecu) i w porównaniu  żaden wzmacniacz starszy który miałem dotychczas  głównie lata 80 nie dał tak kapitalnego basu i przejrzystości jak ten Krell, nawet niezły Jvc ax1100 którego lubie przegrał z Krellem, Grundig A9009 który osiąga wartość ponad 2000zł na rynku wtórnym przegrał z kretesem, teraz marzy mi się dzielony Krell, ale to już inne pieniądze są... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Audio.Japan napisał:

No patrz. A mamy tu bieda znaffce co stawial obok krell sony 830es I jeszcze wciskal kity y ze dawalby za te sony 4500zl ??? niektorzy naprawde powinni dostac bana na tym forum za pisane podobnych glupot. A ten sie jeszcze upiera ze ma racje 

 

Nie znam tego Sony, ale ten Krell jak na integre był już drogi kosztował 5000DM i jego ceny na rynku wtórnym to już 3000-4000zł, ale to już młodszy  klocek produkcja to okolice milenium, Sony ES to lata 80?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Audio.Japan napisał:

To sony to Koniec lat 80.

Ten Krell kav 300i niezle trzyma cene Widze. Nawet na hifi do jest drozszy od pewnych gratow lansowanych na tym forum jako hiend. 

Tego Krellla poznałem dzięki "oazie dźwięku" tam został mi polecony, ceny są takie ze względu na to jak gra to po prostu słychać po przekręceniu gałki w prawo jest kontrola nad wszystkim, ten wzmacniacz wykonany jest dość solidnie, co prawda nieszczególnie podoba mi się jego wygląd,  na pewno dużo lepiej by się prezentował w komplecie z fabrycznym cdikiem, na tle innych klocków wyglądał nieco hmm odmiennie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dune napisał:

Wartość sentymentalna to jedno, drugie pytanie to jak to gra? bo przecież o to chodzi ten sprzęt ma nam służyć, ja osobiście jestem po odsłuchu Krella KAV300i (stan techniczny idealny co bardzo ważne przy tym piecu) i w porównaniu  żaden wzmacniacz starszy który miałem dotychczas  głównie lata 80 nie dał tak kapitalnego basu i przejrzystości jak ten Krell, nawet niezły Jvc ax1100 którego lubie przegrał z Krellem, Grundig A9009 który osiąga wartość ponad 2000zł na rynku wtórnym przegrał z kretesem, teraz marzy mi się dzielony Krell, ale to już inne pieniądze są... 

Też jestem ciekaw jak wypadłby ten zestaw Hitachi w porównaniu np. z tym Krellem albo czymś współczesnym, w budżecie powiedzmy do 3 tys.  Po zakupie porównałem go z Arcamem Alpha 9 i górował czytelnością basu.

na stronie audiokarma określono go jako "Kick-ass amp" - i w coś tym chyba jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thon022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo dziękuję za pomoc.

Byłem na wyjeździe i jakimś cudem nie dostałem powiadomień o odpowiedziach. Sprzedawca twierdzi, że końcówka była na serwisie w celu regulacji wycieraczek, wymiany podświetlenia oraz sprawdzenia kondensatorów.

Na zdjęcia wciąż czekam, bo ciągle coś wyskakuje i nie ma czasu więc chyba odpuszczę sobie ten sprzęt niestety.

Ojciec miał to jako perełkę, pojęcia nie mam jak udało mu się go kiedyś zdobyć i co się stało ze sprzętem, że obecnie go nie ma. Chyba Go te wycieraczki porwały po prostu i tyle. Będę kontynuować poszukiwania w zakładanym budżecie (1,5 tys docelowo, 2 tys. max). Ale, że muszą być wycieraczki bo "lubi jak do niego machają" to już nie dyskutuję tylko szukam pokornie dalej.

Wybór może i jest ale ceny zazwyczaj są z kosmosu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia raczej niewiele powiedzą, jak wskazano, dobrze wcześniej sprawdzić, czy kanały równo grają i wycieraczki równo chodzą (na płycie mono),  czy nie trzeszczy, nie brumi/buczy.  Czy działa p.wzm. gramofonowy? (u mnie wymagał naprawy).

W ogóle to może obejrzyj czy warto, popytaj o cenę  - a potem trochę poczekaj i zaproponuj niżej. Może gościu zmięknie.  Mój egzemplarz był wystawiany od 1490 zł, aż gość w końcu zszedł do 990 zł

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gruber_69 napisał:

Koledzy bardzo dziękuję za pomoc.

Byłem na wyjeździe i jakimś cudem nie dostałem powiadomień o odpowiedziach. Sprzedawca twierdzi, że końcówka była na serwisie w celu regulacji wycieraczek, wymiany podświetlenia oraz sprawdzenia kondensatorów.

Na zdjęcia wciąż czekam, bo ciągle coś wyskakuje i nie ma czasu więc chyba odpuszczę sobie ten sprzęt niestety.

Ojciec miał to jako perełkę, pojęcia nie mam jak udało mu się go kiedyś zdobyć i co się stało ze sprzętem, że obecnie go nie ma. Chyba Go te wycieraczki porwały po prostu i tyle. Będę kontynuować poszukiwania w zakładanym budżecie (1,5 tys docelowo, 2 tys. max). Ale, że muszą być wycieraczki bo "lubi jak do niego machają" to już nie dyskutuję tylko szukam pokornie dalej.

Wybór może i jest ale ceny zazwyczaj są z kosmosu.

Jeśli nie ma dobrych zdjęć to tego nie kupuj, a już najlepiej odbierz osobiście jak coś, kiedyś napaliłem się na pewien wzmacniacz od handlarza w aukcji było wyraźnie napisane, że sprzęt 100% sprawny i przetestowany, po odpakowaniu paczki doznałem szoku wzmacniacz był łatany w środku, główne kondy w zasilaczu o dużych pojemnościach wymienione na wypierdki jamicon, jeden kanał grał cicho drugi totalnie zniekształcał... pisze do gościa, a on na to że sprzęt był klienta, a on był tylko pośrednikiem w tym, normalnie ręce opadają... całe szczęście po kliku mejlach udało się odzyskać kasę, ale niesmak pozostał, tym bardziej że chodziło wtedy o wcale niemałą kwotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolumny grające w stylu 'vintage', a wzmacniacz dobry, nowoczesny - po co Ci problemy? Chyba, że lubisz bawić się lutownicą. Sentymenty na bok - to, co było, już nie wróci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w opisie aukcji "zestaw po pełnym serwisie", tj. np. wymiana kondensatorów (na nie wiadomo jakie) lub innych elementów, co do oryginalności nie będziesz miał pewności. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, lete napisał:

Kup kolumny grające w stylu 'vintage', a wzmacniacz dobry, nowoczesny - po co Ci problemy? Chyba, że lubisz bawić się lutownicą. Sentymenty na bok - to, co było, już nie wróci.

nie przeczytałeś tematu wątku? Na tym forum masa ludzi pisze, żeby tylko coś napisać ...  ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, thon022 napisał:

nie przeczytałeś tematu wątku? Na tym forum masa ludzi pisze, żeby tylko coś napisać ...  ...

Nie, dlaczego? Napisałem jedynie, że pomysł nie jest sensowny. Zakładam, że ojciec nie ma na czym słuchać, skoro taki zakup jest planowany (choćby i był sentymentalny). Skoro tak, to lepiej odrzucić sentymenty i pójść dobrą drogą - dźwięk 'vintage' (przywołujący wspomnienia z lat młodości, etc.) można zapewnić również przy zakupie nowoczesnych klocków, zaczynając od kolumn. Inny punkt widzenia.

Wychodzi na to, że to Ty napisałeś jedynie coś, aby sobie napisać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szacowny rodziciel założyciela chce akurat TEN sprzęt - z przyczyn sentymentalnych.

To tak jakbym ja chciał swojemu Tacie kupić maluszka, którym jeździł 40 lat temu i który mu się teraz zamarzył, żeby sobie dawne lata przypomnieć -  a ktoś by radził , żeby zamiast tego kaszlaka kupić Toyote Yaris

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, thon022 napisał:

ale szacowny rodziciel założyciela chce akurat TEN sprzęt - z przyczyn sentymentalnych.

To tak jakbym ja chciał swojemu Tacie kupić maluszka, którym jeździł 40 lat temu i który mu się teraz zamarzył, żeby sobie dawne lata przypomnieć -  a ktoś by radził , żeby zamiast tego kaszlaka kupić Toyote Yaris

No dlatego piszę, że tata będzie średnio zadowolony, jeżeli TEN maluszek będzie miał zarwaną podłogę (rdza), skorodowane nadproża, a dodatkowo w środku skrzynię od Seicento, kierownicę od Łady, a siedzenia od garbusa ?

Jeżeli nie ma obecnie "samochodu" (na zasadzie analogii), to lepiej pomyśleć o czymś pokroju Mini Cooper lub czymś, co poza vintage wyglądem, da też frajdę z jazdy ?

Młodości nie da się przeżyć jeszcze raz. Czasem dobrze jest, kiedy pozostaje ona na zdjęciach i wspomnieniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale zauważ, że tu w ogóle brak kryterium jakości dźwięku czy funkcjonalności (pilot)  - chodzi o wycieczkę w przeszłość.

Co do stanu - tu masz rację, i imho, z uwagi na poniszczoną obudową konkretny , omawiany egzemplarz niespecjalnie się nadaje - tamten posiadany kiedyś był zapewne bez ryski - zadbany, ponieważ wtedy kosztował duże pieniądze a w PRL był nieosiągalny. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lete napisał:

Kup kolumny grające w stylu 'vintage', a wzmacniacz dobry, nowoczesny - po co Ci problemy? Chyba, że lubisz bawić się lutownicą. Sentymenty na bok - to, co było, już nie wróci.

Kolega kiedyś też siedział w vintage :-) gdzieś tu na as widziałem Twój temat o starym grundigu fine arts, marantz pm75, ten hegel który masz lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Dune napisał:

Kolega kiedyś też siedział w vintage ? gdzieś tu na as widziałem Twój temat o starym grundigu fine arts, marantz pm75, ten hegel który masz lepszy?

Chciało Ci się odkopywać wątki sprzed ponad 10 lat? Wtedy każdy z nas był zupełnie innym człowiekiem (o ile byłeś wtedy pełnoletni, oczywiście).

Hegel H100? A jakie to ma znaczenie, jak gra? Na pewno lepiej od wszystkiego, co do tej pory miałem (jeszcze przed zmianami w nim, które potem wykonałem). No i nie ma 30 lat, co nie jest bez znaczenia. A nówka niedawno była do kupienia po 10.500 zł. I jak kiedyś pisał o nim Pacuła - "prędzej kiedyś zmienisz głośniki, aniżeli ten wzmacniacz". I tu się zgadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Wciąż pracuję nad tym egzemplarzem. To ma być właśnie wycieczka w przeszłość i tylko tyle i aż tyle.

Stan obudowy też mnie niepokoi ale da się zapewne z tym coś podziałać. Ważne oczywiście są flaki i te na pewno obejrzę osobiście jak tylko dostanę je w dobrej rozdzielczości. Allegro przycięło je sobie w wiadomości na format 360x360 to widać tyle co nic, ale nawet przy tym jest tam kabel którego w innych nie widziałem i choćby z tego względu konieczne będą oględziny i odsłuch, następnie negocjacje.

Zdjęcia mają tylko pokazać, czy opłaci mi się w ogóle jechać, często widać od ręki, że coś jest nie do końca tak jak być powinno.
Pozwolę sobie załączyć zdjęcia jak tylko je dostanę, może ktoś zauważy coś czego ja nie dostrzegę.
Co do nowych klocków to chętnie przytuliłbym Yamahę A-S1100, ale to póki co poza zasięgiem finansowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.