Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  145 członków

Teac Klub
IGNORED

Teac AI-301


JckS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy przypadek . Malutki wzmacniaczyk i impulsowy wywala korki . Dziś nie stosuje się słabszych niż 10 A .

Chyba że wywala zabezpieczenia przeciw zwarciowe .

Udało się go ponownie uruchomić ?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi to ocenić dlaczego wyrzucał korki. Zwarcie było ewidentnie widoczne i słyszalne na wejściu zasilania tego maleństwa. Jest już w Audio Klan, zobaczę co stwierdzą?? Jak na warunki wakacyjne zawsze fajnie grał razem z Teac Pd-301 DAB (dlaczego ten DAB w Polsce nie funkcjonuje to inna sprawa). Mam nadzieję, że wróci "cały i zdrowy"..... napiszę gdy wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 25.06.2020 o 09:57, marek-1969 napisał:

Ciekawy przypadek . Malutki wzmacniaczyk i impulsowy wywala korki . Dziś nie stosuje się słabszych niż 10 A .

Chyba że wywala zabezpieczenia przeciw zwarciowe .

Udało się go ponownie uruchomić ?

?od czerwca minęło już trochę czasu a Panowie z Audio Klanu w Warszawie ciągle "naprawiają" malutki wzmacniaczyk. Próbuję dowiedzieć się w czym rzecz przez Top Hi-Fi gdzie go nabyłem ale nic z tego.... Sekcja zasilania była do wymiany (w sierpniu Panowie wspominali coś o wrześniu).... a dzisiaj mamy grudzień i cisza na łączach.... nie polecam takiej usługi? mały wzmacniacz a nowy poniżej 2000 PLN do nabycia, niestety zgodziłem się na drobną naprawę za 950 PLN w czerwcu. A sześć miesięcy oczekiwania to chyba taki standard w Teac-u ... czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie handlu ale mamy rok katastrofalny dla audio . Prawdopodobnie są w czarnej d... z częściami . Ostatnio duże firmy produkcyjne mają po kilka miesięcy braku dostaw komponentów a o marszu niektórych do upadku nie wspomnę . Co ciekawsze przenosiny niektórych z Azji ( np Creek , Musical itd ) zawiesiły się tym że na wschodzie utraciły zdolności produkcyjne a w Europie jeszcze ich nie mają 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć i akceptuję, w końcu jest to urządzenie "wakacyjne" i liczę po cichu, że problemy z dostawą części potrwają jeszcze może parę miesięcy i maleństwo wróci na swoje miejsce. Jednakże brak informacji i kontaktu w tym zakresie ze strony Audio Klanu nie może być usprawiedliwiony tylko brakiem części.... Panowie rozmawiali ze mną telefonicznie w lipcu a potem moje próby nawiązania kontaktu bezpośredniego pozostały "głuche" więc kontakt pozostał tylko przez Top Hi-Fi. Dobrze, że to tylko takie małe urządzenie, które można łatwo zastąpić, gorzej by było w wypadku np systemu grzewczego w domu czy przy innych ważnych życiowo urządzeniach bo wtedy takie wydłużanie mogłoby skutkować przykrymi konsekwencjami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

I tak,

minęły kolejne trzy miesiące a mały wzmacniacz leży w Audio Klanie i słuch po Panach, którzy naprawiają zaginął. To nieco śmieszna sprawa bo czekam na naprawę wycenianą wstępnie na 900-950 PLN od czerwca 2020. W międzyczasie lekko zniecierpliwiony brakiem jakiegokolwiek kontaktu zakupiłem nowy AI-301 za kwotę niewiele wyższą i już dołączył do reszty mini zestawu Teac'a. Jak Panowie za dwa lata zwrócą zaprawiony wzmacniacz zastanowię się komu go podarować......  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cenę niewiele wyższą ? Czyli 1999-2199 ?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Ciekawe jak się ta historia skończyła ?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.