Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Dynaudio C4 platinum czym zasilić?


kierunekN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim klubowiczom, 

w świecie tzw. hi-endu (nie przepadam za tym okresleniem) jestem nowicjuszem, od roku graja mi na pożyczonych źródle  i wzmocnieniu firmy QAT- Dynaudio C4 z których jestem bardzo zadowolony. Na ten moment jestem na etapie kompletowania sprzetu wiec małymi krokami do przodu. Kolejnym jaki zaplanowalem jest wzmacniacz, no i tu zaczynają się schody. Budżet 50 do 55 tys. Kolumny z tego co już się zorientowalem są dość wymagające prądowo, w głównej mierze chodzi o zapanowanie nad basem więc rozważam zestawienie ich z jakims rozdzielczym źródłem w przyszłość typu DCS Bartok i dynamicznym wzmocnieniem ale tak żeby nie stracic uroku średnicy  i gładkości  wysokich tonów. Z moich czysto teoretycznych na razie rozważań wytypowalem sobie kilka opcji:

1. Gryphon Diablo 300 - chyba wystarczający mocowo, pytanie jak zgrywa się z Dyn C4

2. Accuphase e800 ( podobno troche nowa szkola grania, bardziej dynamicznie, wieksza kontrola basu i nadal w A klasie aczkolwiek 50Wat, ale DF 1000 więc wydaje mi się że jest do sprawdzenia

3. DCS bartok jako źródło i preamp i do tego jakaś vintage-owa końcówka typu Sansui BA-2000 / BA-3000, 

wiadomo że to nie jest tanie hobby a błedy są kosztowne dlatego pytam, czytam, przeglądam co się da żeby ich uniknąć, wiecie jak to jest z radami sprzedawców więc liczę na pomoc Szanownych kolegów forumowiczow bardziej doświadczonych, doradzcie co uważacie o moich typach a moze macie jakies swoje sprawdzone pomysły, zestawienia ktore maja synergie z C4ka, za każdą opinie i konstruktywną dyskusje będę wdzieczny. Chcę wytypować jakieś konfiguracje zanim bedę próbował sobie zorganizować testy.

Moja ulubiona muzyka to przede wszystkim  jazz i elektronika, ale slucham w zasadzie każdego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kierunekN napisał:

Dziękuję za opinie Babatular, czy miałeś  okazję posłuchać takiego zestawienia?

C2 z D300 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.