Jump to content
5z0p3n

Tanie kable zasilające

Recommended Posts

Czym innym jest, kiedy faktycznie w aukcji lub innym ogłoszeniu ktoś bezczelnie napisze, że to Oyaide, a czym innym kiedy takiej informacji nie ma.

Na naszych aukcjach jest kilka takich gogusiów.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

6 minut temu, sir.jax napisał:

Czym innym jest, kiedy faktycznie w aukcji lub innym ogłoszeniu ktoś bezczelnie napisze, że to Oyaide, a czym innym kiedy takiej informacji nie ma.

Nie jest czym innym. Fałszywka to fałszywka, niezależnie od tego czy sprzedający o tym mówi głośno, czy nie mówi wcale. Jeżeli na towarze widnieje ukradzione logo, to czy sprzedawca o tym informuje czy nie, jest to podróba i już. 

Natomiast na tych wtykach które pokazałeś żadnego logo faktycznie nie ma. 

Nie działają mi PM. Kontakt na maila (w moim profilu).

Dzięki McGyver. Mam te czerwone. Jest tylko napisane na nich P-330 oraz dodatkowo na pudełku, że rodowane. No i made in China. Żadnego Oyaide. Tak samo na białych P-320 oraz, że złocone. I tyle.

xavian
36 minut temu, McGyver napisał:

Nie jest czym innym. Fałszywka to fałszywka, niezależnie od tego czy sprzedający o tym mówi głośno, czy nie mówi wcale. Jeżeli na towarze widnieje ukradzione logo, to czy sprzedawca o tym informuje czy nie, jest to podróba i już. 

Natomiast na tych wtykach które pokazałeś żadnego logo faktycznie nie ma. 

Źle mnie zrozumiałeś, mam na myśli właśnie to co piszesz, czym innym jest bezczelne pisanie, że to Oyaide czyli fałszywka.

A czym innym, gdzie nikt się nie sili na przekonywanie kupującego, że to Oyaide, a tutaj nie ma żadnego logo, ani też informacji w opisie.

2 godziny temu, sir.jax napisał:

A tutaj masz też wtyki, wiem że przypominają wtyki znanej marki.

Ale na moje nazwy tej marki w opisie tych wtyków nie widzę, więc dla mnie to nie jest podróba czegoś tam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak może i nawet wyglądają  ,ale to to samo co te niby oyaide do ciężkich kabli sie nie nadają , ktoś chce to chyba mam dwa kpl bordowe , wtyki złocone 60zł za dwa kpl plus wysyłka , chętni pisać na priv?

Edited by freju

17 minut temu, piku bb napisał:

Może ktoś zweryfikować przewód?

Podłącz do systemu i zobacz (nie posłuchaj, nie mylić) czy coś nie zmieniło 

W dniu 10.07.2020 o 17:25, sir.jax napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, mam na myśli właśnie to co piszesz, czym innym jest bezczelne pisanie, że to Oyaide czyli fałszywka.

A czym innym, gdzie nikt się nie sili na przekonywanie kupującego, że to Oyaide, a tutaj nie ma żadnego logo, ani też informacji w opisie.

Co nie zmienia zbytnio sytuacji bo wzór, rozwiązania "techniczne" śruby, mocowanie przewodu itp. jest chyba dość dokładnie zerżnięte.

To też jest po prostu złodziejstwo, tyle że nie ma znaku firmowego.

Bardzo podobała mi się opowieść pewnego producenta skuterów. Na jakiejś wystawie zbudowali stoisko , wstawili swoją nową serię skuterów i facet postanowił przejść sie po innych stoiskach. Jakie było jego zdumienie gdy "swoje" skutery zobaczył u chinoli. Tańsze pod inną nazwą ale praktycznie identyczne.....

• Like 1

2 godziny temu, M-K napisał:

Co nie zmienia zbytnio sytuacji bo wzór, rozwiązania "techniczne" śruby, mocowanie przewodu itp. jest chyba dość dokładnie zerżnięte.

To też jest po prostu złodziejstwo, tyle że nie ma znaku firmowego.

Bardzo podobała mi się opowieść pewnego producenta skuterów. Na jakiejś wystawie zbudowali stoisko , wstawili swoją nową serię skuterów i facet postanowił przejść sie po innych stoiskach. Jakie było jego zdumienie gdy "swoje" skutery zobaczył u chinoli. Tańsze pod inną nazwą ale praktycznie identyczne.....

Oj Marcinie jak ty żeś mnie zaimponował. 😂

Oczywiście masz rację, że wtyki to kopia Oyaide jota w jotę .

Tylko, czy np. Sonarquest nie przypominają wtyków Viborga lub odwrotnie? 

Kto był pierwszy sonarquest, czy viborg?

A w motoryzacji, auta segmentu B lub miejskie, wszystkie na jedno kopyto bryła aut tak do siebie podobna, że trudno z daleka odróżnić. Taki trend w motoryzacji.

Kto był pierwszy Toyota, czy Ford, a może VW?

Chodzi o to, że niektórzy perfidnie sprzedają je pod marką Oyaide przynajmniej z opisu aukcji to wynika, a przewody na rynku wtórnym, gdzie Janusz za kabelek wola 150 zł i napisze: kabel na wtykach Oyaide tu jest śmiech na sali, wał jakich mało.