Skocz do zawartości
IGNORED

Mackie HR624 - słuchał ktoś?


Ururam Tururam

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien mój znajomy miał okazję posłuchać ostatnio systemu, w którym grały aktywne monitory Mackie HR624. Wyrażał się (pardon) o nich jako o ósmym cudzie świata, w samych superlewatywach. Ze szczególnym uwzględnieniem basu i dolnej średnicy (a człek jest kontrabasistą).

 

Sam nie miałem okazji spotkać się z "Maćkami", mówiąc szczerze nazwa ta jest dla mnie nowa... Znalazłem stronę, poczytałem... Ale ciekaw jestem niezależnej opinii kogos kto miał okazje posłuchać bądź to HR624 bądź HR824. Co na temat ich brzmienia możecie powiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nie znasz też takich firm jak:Genelc,BST,KRK,Tapco,Fostex,Samson,Adam,Roland,Behringer,Hafler,Event,Lipinski,Dunlavy,Phonics i inne.To są monitory dla studiów nagraniowych-a to inna dziedzina odsłuchu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co w dalszym ciągu nie odpowiada na zadane pytanie. :-P

 

A z wymienionych przez Ciebie parę znam, a Rolandów i Haflerów nawet słuchałem. Sugerujesz, że brzmienie Maćków jest do nich podobne? Pewnie jest bo to i to monitory studyjne bliskiego pola... Ale chętnie dowiedziałbym się więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nikt się o brzmieniu nie wypowie?

 

Bo poza wpisami Pemarka, które godne są nazwania wypowiedziami matematyka (jako że są ścisłe, zwięzłe, prawdziwe i niewiele wnoszą do tematu), jakoś cisza panuje?...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

ścisłe, zwięzłe i nie na temat... Coś w tym jest - MS testował raz w HFM monitory studyjne Geneleca, Spendora i jeszcze czegoś, i zakochał się w Genelecach. Pamiętam te test między innymi dlatego, że przy okazji zażartował sobie po wielkopańsku i kupa ludzi go z miejsca znienawidziła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ururam......,

Minęła mnie okazja odsłuchu Mackie HR824 które Importer określa jako referencyjne.

Pracują w kilku mieiscach w Polsce a dzięki obniżce cła z USA będą dostępne w lepszych cenach.

Posłucham,napiszę.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.