Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt kina domowego w pomieszczeniu 48m


Illinois78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, WARMSTONE napisał:

 

Masz odrażające i ohydne życie. Do tego ta perwersyjnie rozdziawiona paszcza. Ty i ten Łill potraficie rozwalić każdy wątek. A ten był taki ładny. Amerykański.

Zmień profesje i praktyki seksualne to może będziemy mieli o czym porozmawiać. 

Może zamiast bawić się w plastik fantastik powinieneś iść na spacer do lasu i posłuchać szumu drzew i śpiewu ptaków, tam usłyszysz więcej niż w swoim sprzęcie. ?

Wiesz, kompleksy można leczyć i nie tylko w sposób jaki wy to robicie rozwalając każdy wątek w tym dziale.Są specjaliści od tych schorzeń, może już najwyższa pora. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, paul klacska napisał:

Ja koleś miałem Yamahę z serii adventage i wiem co mówię, ty jak zwykle widzisz swoim krótkim wzrokiem sprzęt tylko przez pryzmat ceny. Tak więc musisz się jeszcze wiele chłopczyku nauczyć.

Powiadasz miałeś Adventage,  no to grubo bo widać że nawet nie wiesz jak to się pisze a jak już to ja mam podobny model ale Aventage 3080 i kosztowała ponad dwa razy więcej niż twój marny procesor . 

Fotka żebyś zapamiętał jak się pisze bo zgadywać musiałeś tumanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widać że ciemniak jesteś i swój brak odpowiedzi uzasadniasz cały czas : " popowiedział bym , napisał bym , odpowiedział bym ale nie ogarniesz,  nie zrozumie twój rozumek itp" , sprytny sposób na maskowanie głupoty ale działa tylko z tego samego pokroju inteligentami jak ty bo inni widzą że się miotasz jak zwykle .

Wpadasz i scenariusz zawsze ten sam , szukasz zaczepki żeby koniecznie ktoś wspomniał o twoim sprzęcie a potem beczysz że ktoś tematy rozwala a ty przecież nic złego nie zrobiłeś itp

4 godziny temu, paul klacska napisał:

Czekałem tylko aż nie wytrzymasz ciśnienia i z czymś wskoczysz panie plastik fantastic. Widzę że próbujesz leczyć się razem z kolegą postami na forum ale słabo ci to wychodzi. Uważaj bo z powodu SS możesz zagościć z wizytą u proktologa?

A revelatora to ty widziałeś ale na  datashat i tyle w temacie. Baw się dalej w plastik, widać że to lubisz . Coś czuje, że gumowa lala nie jest ci obca.?

Nie używaj słów których znaczenia nie znasz , w tym wypadku " trzymać cisnienie " bo zostało pociśniete z opanowaniem i klasą  której sam nie masz za grosz a to ty ciśnienia po takich akcjach nie trzymasz i zaczynasz ubliżać jak Martyn , kumasz różnicę pajacu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Xpedite999 napisał:

Powiadasz miałeś Adventage,  no to grubo bo widać że nawet nie wiesz jak to się pisze a jak już to ja mam podobny model ale Aventage 3080 i kosztowała ponad dwa razy więcej niż twój marny procesor

Dobrze, że ty wiesz chłopku roztropku. Piszę z telefonu więc literówka może się zdarzyć, tym bardziej że mam norweski alfabet. No ale to już szczegół.

No i jak zwykle wyjeżdżasz z ceną, przykro mi bardzo ale Yamaha skończyła się chyba na serii xx20 lub xx30, nie pamiętam dokładnie. Księgowy zadziałał tam bardzo sprawnie i modele powyżej zostały wykastrowane z pre na pre-out. Zastosowano dzielnik napięcia, tak więc używając swojej końcówki emotivy masz coś w stylu jazdy z Warszawy do Gdańska przez Zakopane. 

Tak więc każdy jeden procesor będzie o niebo lepszy niż ten którego nie ma w twojej i nie tylko twojej yamaszce. Posunięcie znane i często stosowane w amplitunerach. Tak więc jak kiedyś będziesz miał styczność z jakim kolwiek procesorem to może zrozumiesz o co chodzi, chodź osobiście wątpię w to byś to ogarnął.

Skończyłeś chociaż podstawówkę by to zrozumieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od ciebie matole mam kompletny zestaw , ustawiony i skalibrowany o czym zbieracz o ciułacz jak ty może pomarzyć . Może za 10 lat zakończysz w końcu zbieranie co w sumie da jakieś 20 lat kombinawania,  czekania i brandzlowania się teoretycznego na forum w tematach jak ten że za kilka lat to szczeny będą lecieć na podłogę jak cudaka odpalisz hahaha zejdź na ziemię chłopie i zacznij żyć na swój wymiar i możliwości.  Kompleksów jeszcze nikt nie wyleczył w ten sposób , sprzętem nie możesz się pochwalić to teraz będziesz po edukacji i wykształceniu jechał? To takie słabe,  dziadowskie , proste .......czyli typowo w twoim stylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz się jak gówno w Wiśle.

dowiem się w końcu jakie IC są the best ? czy ciągle szukasz z jakich dostępnych materiałów są produkowane i w jakiej technologii.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam już kilka dni w necie właściwej odpowiedzi żeby wyjść na kocura w stylu Paula i odpowiedzieć ci na pytanie ...jakie to było??  Fetuś mam wyłożone na Ciebie i twoje pytania , czytam do połowy twoje wpisy bo mnie osłabia monotonia i wszelkie pajacowanie na znawcę więc nawet nie wiem o co ci chodzi i nie chce wiedzieć,  nie pisz nic do mnie bo palców szkoda a ja i tak opinii o tobie nie zmienię i jak mam tak będę miał moszne na tobie.  Nawet Cię spod niej nie widać...że wielka ? No spora jak ma takie kule pomieścić jak worki zboża...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepialem wczoraj 802 i uzylem jako central. Roznica jest ogromna. Nie zaufam sprzedawcom i musze znalezc pasujacy model, singla (800,801,802). Pewnie znajde pare i z kims, majacym taki sam problem, tym rozwiazaniem sie podziele.
Ktos w tym zgielku wspomnial wczesniej, ze zgadza sie ze mna, ze procesor jest wazny w kinie. Jest kluczowy, co wiem po wlasnych doswiadczeniach. Naiwnie, kupilem kiedys z para glosnikow marantz z Audyssey, 88 serie majac juz mcintosh mx136. Nabralem sie na 4k, a blad zrozumialem w pierwszej minucie odsluchu. Podobnie bylo z wysokimi modelami nad i emotiva z okresu 2012-2016.

 Mcintosh Mx 151, ktory kupilem pozniej poza tym, ze juz nie mial tak super stereo jak Mx 136 to w kinie byl bezporownywalny. To byl pierwszy Mx z room correction Lyngdorfa. Potrafil wyciagnac z zestawu w kiepskim pokoju niemozliwe. Kolumny skierowane w strone scian centrowal idealnie po trzecim tescie i 90% poznania pomieszczenia.

Mx160 z 4K i auro atmos dts-x bylo kolejnym duzym krokiem jesli chodzi o jakosc dzwieku. Obecny, mx170 slyszalem jedynie u dealerow i nie moge wiele o nim powiedziec. Nie mam doswiadczen z nizsza seria 120, ale po mojej przygodzie z Audyssey nie chce ich miec.
Dirac jest uwazany w stanach, za znacznie lepszy system korekcji niz Room Correct, ale nie mialem z nimi doswiadczen u siebie w domu.

Rozumiem, ze wielu ludzi w Polsce rozdrazniam, ale mialem nadzieje, ze beda tu i inni zbieracze topowych sprzetow z czasow minionych i skorzystaja z wymienionych tu doswiadczen. Tak jest na angielskojezycznych forach, gdzie ludzie rozprawiaja o sprzecie za setki tys $, a inni obok na wlasnych topics o kablach za 2$. Kazdy zna swoje miejsce, nikt sobie nie wchodzi w droge i nie widzialem nigdy otwartych konfliktow pomiedzy tymi grupami. 

Mam nadzieje, ze ten jad tutaj, powodowany jest mlodzienczymi hormonami, bo jesli jestescie dorosli, to naprawde jest to zenujace i szczerze wspolczuje najblizszym.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Illinois78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Illinois78 napisał:


Ktos w tym zgielku wspomnial wczesniej, ze zgadza sie ze mna, ze procesor jest wazny w kinie. Jest kluczowy, co wiem po wlasnych doswiadczeniach. Naiwnie, kupilem kiedys z para glosnikow marantz z Audyssey, 88 serie majac juz mcintosh mx136. Nabralem sie na 4k, a blad zrozumialem w pierwszej minucie odsluchu. Podobnie bylo z wysokimi modelami nad i emotiva z okresu 2012-2016.

??? widzisz jak można szybko wiedzieć co jest co w temacie ? Inni są tu 14 lat ( Paul klaczka) i do tego jeszcze nie dorośli a rzucają się jak wsza n.a grzebieniu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przechwalek, to przyzwyczailem sie do takich podpisow pod postami uzytkownikow na innych forach. Tego akurat zapytalem o kilka szczegolow zwiazanych z jego kablami. Okazalo sie, ze mial kiedys pelny zestaw stereo reference MBL, ktory ja sobie cierpliwie zbieram i wiele mi podpowiedzial. Przemily czlowiek. W USA ludzie wychodza z zalozenia, ze na forach przychodza spotykac sie osoby, dzielace pasje i skoro traca na to czas, to po to, zeby otwarcie rozmawiac. Zabawy w podchody i ukrywanie sie ze sprzetem jest tylko strata czasu, a w Polsce trzeba sie wstydzic, ze inni nie maja i cedzic slowa, zeby durni nie urazic. Nie chce rozmawiac o teorii, jakiej  mocy mam miec wzmacniacz w pomieszczeniu, z osoba zazynajaca skrzeczacy stuwatowy receiver w pokoju 8m kwadratowych w bloku.

Florida

Dan D'Agostino Momentum HD Preamp
Dan D'Agostino Momentum Phono Preamp
Dan D'Agostino Momentum M400 x 3
Dan D'Agostino Momentum S250
dCS Vivaldi DAC
dCS Vivaldi Upsampler
dCS Vivaldi Clock
Wilson Audio Alexia 2, Yvette & Mezzo
JL Audio f113 x 4
AVID Acutus Ref SP, Roon Nucleus+
McIntosh MX151, MEN220, MVP881
HRS SXR Signature Audio Stand
Transparent Gen5Ref throughout!

New York

Dan D'Agostino Momentum M400 x 2
dCS Rossini Dac
dCS Rossini Clock
Wilson Audio Alexia 2
REL No.25 x 2
Roon Nucleus+
Transparent Gen5Ref throughout

Albo drugi, jeszcze lepszy

MX136, MC1.2KW(10) MC2KW(2), MCD1100, MS750(2) MVP881, C1000C/P/T, MPC1500, HT-2 SUBS(2) HT3F(2) WS350(2) XRT2K, XCS2K, XR27(2) XCS350(2) JL GOTHAM v2 SUBS(2) LUMAGEN RADIANCE SCALER, SONY VPH-G90U PROJECTOR, STEWART 120" MOTORIZED SCREEN, CINEMA-TECH SEATING, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Reference System: ACCUPHASE A250 AMPS, C3850 PRE-AMP, DP950 CD/SACD TRANSPORT, DC950 DIGITAL PROCESSOR, DG-58 DIGITAL EQUALIZER, T1200 FM STEREO TUNER, PS1230 POWER SUPPLY, HRS-SXR CUSTOM RACK w/ M3X SHELVES, TAD REFERENCE ONE MK2 LOUDSPEAKERS, WIREWORLD PLATINUM CABLES
CAPE COD
MX150, MC501(2) MC1.2KW(10) MC2301(2) MR88, MVP881, MCD1100, MDA1000, C1000C/P/T, MPC1500, ESOTERIC K-01X 30th ANNIVERSARY (BLACK) SACD/CD PLAYER, G02-X CLOCK, HT3F(2) XRT2K, XCS2K, XR27(2) JL GOTHAM SUBS(2) JL FATHOM F113v2 SUBS(4) SOUND ANCHOR STANDS(2) KALEIDESCAPE STRATO & TERRA SERVERS 20-TB, LUMAGEN RADIANCE SCALER, SONY VPH-G90U PROJECTOR, STEWART 120" SCREEN, SONUS FABER STRADIVARI, SILENZIO, FORTRESS SEATING, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Analog Rig: CLEARAUDIO INNOVATION WOOD, UNIVERSAL ARM w/ Da VINCI' CART, 2nd UNIVERSAL ARM w/ GOLDFINGER STATEMENT CART, HRS-MXR REFERENCE RACK-GLOSS BLACK w/ M3X SHELVES, AESTHETIX RHEA SIG PHONO-PRE, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Reference System: BURMESTER 911MK3 AMP(3), 088 PRE-AMP, 089 CD PLAYER, 100 PHONO PRE-AMP, 948 POWER CONDITIONER, AVID ACUTUS REFERENCE SP TT, GRAHAM PHANTOM II SUPREME ARM, BENZ MICRO LP-S CART, GRANDIOSO P1/D1 STACK, G01X RUBIDIUM MASTER CLOCK, N05 NETWORK PLAYER, SILENZIO, HRS-SXR CUSTOM RACK w/ M3X SHELVES, SONUS FABER AIDA SPEAKERS, JL FATHOM F113v2 SUBS(2) SOUND ANCHOR STANDS(2) WIREWORLD PLATINUM CABLES
Library System: GRANDIOSO M1 MONOBLOCK AMPS, C1 LINESTAGE PRE-AMP, K1 CD/SACD PLAYER, G1 MASTER RUBIDIUM CLOCK, E02 PHONO-PRE, SILENZIO, AERIAL ACOUSTICS 20T V2, AERIAL SW12 SUBS(2), CANTON REF K1’s, VPI HRX TT w/ SDS POWER SUPPLY, ORTOFON CADENZA BLACK CART, KLAUDIO RCM, SHUNYATA DENALI 6000/S v2, SHUNYATA OMEGA QR’s, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Bryston/Esoteric System: ESOTERIC C02-X PRE-AMP, P-02X TRANSPORT, D02-X DAC, G02-X CLOCK, BRYSTON 28B3 CUBED MONOBLOCK AMPS, SHUNYATA DENALI 6000/S v2(2) AMR-DP777-SE DAC, SILENZIO, TAD REFERENCE ONE MK2 LOUDSPEAKERS, QUADRASPIRE RACK, WIREWORLD PLATINUM CABLES
Accuphase/Canton System: ACCUPHASE E800 INTEGRATED, DP560 CD/SACD PLAYER, T1200 FM STEREO TUNER, PS530 POWER SUPPLY, CANTON REF K3’s, CANTON REF K5’s, SILENZIO, HRS MXR REFERENCE MAHOGHANY RACK w/ M3X2 SHELVES, WIREWORLD GOLD CABLES
Bryston Active System: BP26 PRE-AMP, MPS2 POWER SUPPLY, BAX-1 CROSSOVER, BDA-3 DAC, BDP-3 PLAYER, BCD-3 CD PLAYER, BIT15(2), MODEL T ACTIVE SPEAKERS, 21B3 CUBED AMPS, SILENZIO, TARGET RACK, WIREWORLD SILVER CABLES

On Deck: JBL Vintage System... SilenZio #7... Accuphase DG-68...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge opisac obecne i przyszle doswiadczeniach dla potomnych, ktorzy beda kleic swoje zestawy z byle czego tak jak ja. W USA nauczylem sie juz dawno pokory. Jak myslisz, ze jestes zamozny, to przyjdzie szybko taki, ktory jedna karta z portfela moze kupic setki takich jak ty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu, zeby osoba z pokoju 8m kwadratowych za pare lat, nie przeczytala, ze 250 watt center w systemie ponad 5000 watt lacznie ze wzmacniaczy mcintosh jest wystarczajacy badz nie, jak sama bedzie swoj skladac. Czego jej zycze i nawet jak dzis pluje, to nie bede mial problemu jej kiedys doradzic z wlasnych doswiadczen.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Illinois78 napisał:

w Polsce trzeba sie wstydzic, ze inni nie maja i cedzic slowa, zeby durni nie urazic.

 Zacznę od tego, że nie zauważyłem aby ktokolwiek ciebie obdarzył równie uroczym epitetem. Dbałość o to aby nikogo przypadkowo nie urazić to jest po prostu kulturalne zachowanie.

 

3 godziny temu, Illinois78 napisał:

mialem nadzieje, ze beda tu i inni zbieracze topowych sprzetow z czasow minionych i skorzystaja z wymienionych tu doswiadczen.

O tym, że większość użytkowników tej zakładki widziała twoje zabawki jedynie na fotkach na samym wstępie poinformował cię kolega Xpedite. Na dodatek ty piszesz wyłącznie o tym co posiadasz lub posiadałeś, ale bez żadnych konkretów odnośnie zalet czy też wad. Kompletnie nic nie wnosisz jedynie prymitywną autopromocję swojej osoby. Na dodatek chęć zaspokojenia swego ego zakamuflowałeś w temacie o video. Okazujesz lekceważenie forumowiczom nawet nie pamiętając co kto napisał. Ciężko sprawdzić ? Twój protekcjonalny ton wobec nas jest przekomiczny. Wielu z nas zarabiało i traciło miliony, niektórzy dają radę skonfigurować niezły system pracując jako najemnik za skromne wynagrodzenie. Wytykasz 8m2 i chełpisz się piwniczką nie mając pojęcia jakie nieruchomości niektórzy z nas posiadają. Pozwolisz, że zacytuję twoją samokrytykę

3 godziny temu, Illinois78 napisał:

jest to zenujace i szczerze wspolczuje najblizszym.

W ogóle to jakoś mało amerykański jesteś. Żalisz się zamiast przyjąć na klatę i z uśmiechem robić swoje.

Aha, umieszczenie w tych okolicznościach listy sprzętu jest zdumiewające i potwierdza wszystko co napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze to lista sprzetu uzytkownika angielskojezycznego forum, sluzaca mu za podpis pod kazdym jego postem. Ja nie uwazam, ze jest to zenujace. Podejrzewam, ze z zalozenia ma dzialac jak sito, siejace potencjalnych rozmowcow. Bardzo praktyczne, szanujace czas tak wlasny, jak i innych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis pod każdym postem?
To trzeba mieć dopiero ego rozdmuchane.

Zrozumiał bym, żeby to zmieścić na swoim profilu "o mnie", czy coś takiego, ale pod każdym postem....?
Szokujące.

Tu nikt takich rzeczy nie robi.
To już wiem, dlaczego filmiki "gold digger", kręcą głównie w Stanach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zas chodzi o czesc video, to w pierwszym poscie skwitowane zostalo to celnie przez fetka.

Raf77 ten sam, ktory Ty tez masz pod kazdym postem. Lista sprzetu opisana w signature “podpisie”
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zagiąłeś, bo ja 99% piszę z tapatatlk z telefonu i nawet zapomniałem jak strona internetowa wygląda
Muszę to w takim razie usunąć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zagiąłeś, bo ja 99% piszę z tapatatlk z telefonu i nawet zapomniałem jak strona internetowa wygląda
Muszę to w takim razie usunąć
Tam masz stare dane jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę jaki jest już sens tego tematu . Bajanie,  marzenia,  sprzęt z najwyższej półki,  opowieści o wspaniałych stanach i dziadowskiej ojczyźnie,  jakieś smuty o forum itp itd . Krótko i na temat kolego,  mniej " gadaj " a więcej rób bo po tych przechwałkach wyszedłeś na gawędziarza jak co niektórzy tu i nic nie robisz tylko bredzisz . Wiem ze masz trochę czasu do wprowadzenie wszystkiego w życie ale nie popełniaj błędu Martyna który opisywał ze szczegółami co będzie miał ( chwaląc się przy tym dochodami) i jakie to modyfikacje i zestawy , żeby po kilku tyg napisać że ma tylko kilka kolumn podstawkowych i mu wystarczy , wcześniej miały być proje i procki a skończyło się na starym tv i tanim ampli marantza. Teraz podobno dał se siana i sprzedał sprzęt ? Nie pytaj o zbyt wiele bo już ci pisałem że w sprawach sprzętu,  nikt z obecnych nie miał styczności z takimi cenami i nazwami nawet ? i nie będzie potrafił nawet tego włączyć a co dopiero ustawić. Ale chyba właśnie ta egzotycznosc sprawia że to ci się podoba ,bycie rodzynkiem z hajendami itp . Moze masz moze nie masz nie moja sprawa , mniej pisz a wiecej rob i tyle . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz cinematic jakie znacie jeszcze firmy w pl z doświadczeniem w budowie i kalibracji systemów z procesorami takimi jak trinnov?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodząc tak profejonalnie do tematu można by się pokusić na kolumny aktywne z wzmacniaczem(wzmacniaczami w środku na każdy przetwornik osobny) i to wszytko ze sobą spiąć, temat ciężki i pracochłonny ale do zrobienia. Wtedy masz możliwość korekcji nie każdej kolumny ale każdego przetwornika w kolumnie. Oj to by była zabawa z ustawianiem? ale efekt mógłby być rewelacyjny. Koszty na pewno spore ale inwestor takie posiada jak ktoś kupuje procek za 100kzł to za system aktywnych kolumn spokojnie może wydać wielokrotność tej sumy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bl4ck napisał:

Oprócz cinematic jakie znacie jeszcze firmy w pl

 Na pewno Katowicach jest konkretna firma, która jest certyfikowanym instalatorem Trinnov oraz Dolby Laboratories. Trafiłem na nią, z www którejś z wymienionych. Nie zapamiętałem ani nie zapisałem ponieważ raczej zajmują się kinami ( nie tymi domowymi ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xpedite.

Ciebie też nie kumam.

 

Najpierw gościa gnoisz, bo za bardzo amerykański a później, super kolega, bo napisał, że procesor, to podstawa .

 

 

 

 

 

Ale w sumie, dałeś mi do myślenia, skoro mam końcówkę mocy i wzmacniacz stereo z opcją końcówki mocy, to może kupię sobie procesor, zamiast amplitunera....

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RAF77 napisał:

Ale w sumie, dałeś mi do myślenia, skoro mam końcówkę mocy i wzmacniacz stereo z opcją końcówki mocy, to może kupię sobie procesor, zamiast amplitunera....

 

No raczej, że procek zobacz sobie anthema avm60 mam go na celowniku. Na razie gram na avm50 ale to już stary klocek a pierwotnie kosztował 2xwiecej od następcy?. Do tego końcówki po xlr i jazda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, zibii napisał:

No raczej, że procek zobacz sobie anthema avm60 mam go na celowniku. Na razie gram na avm50 ale to już stary klocek a pierwotnie kosztował 2xwiecej od następcy?. Do tego końcówki po xlr i jazda.

Coś czuję, że złożymy grupowe zamówienie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy Oppo 205, procesor i ampli Arcam 850 lub procesor 860, w kinie leb urywa, Dirac robi swietna robote.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RAF77 napisał:

Xpedite.

Ciebie też nie kumam.

Najpierw gościa gnoisz, bo za bardzo amerykański a później, super kolega, bo napisał, że procesor, to podstawa emoji3.png.

Napisałam szczerze jak wyglądało jego wejścia smoka co nie tylko ja zauważyłem że było coś w stylu " jak życie w Polsce i czy są sklepy takie jak w USA bo mnie 1,5 roku nie było ale wracam i system kupuje " , no nie do końca ale każdy chyba kuma a to że zna priorytety w kinie tym bardziej jeżeli planuje wydać tyle co inni na domy to mu się chwali tzn to powinno być normalne ale po jednym kołtunie mam traume który nie wiedział chyba od czego jest procesor i tak się potoczyło ...logika po prostu , nic odkrywczego i wystarczy pomyśleć.  

6 minut temu, barni napisał:

Filmy Oppo 205, procesor i ampli Arcam 850 lub procesor 860, w kinie leb urywa, Dirac robi swietna robote.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Masz czy chcesz mieć czy co bo nie wyjaśniłeś barbi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że procek zobacz sobie anthema avm60 mam go na celowniku. Na razie gram na avm50 ale to już stary klocek a pierwotnie kosztował 2xwiecej od następcy. Do tego końcówki po xlr i jazda.
Bardziej do mnie przemawia Marantz av7705.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co dobre , do tego pielgrzymki się odbywają i narody przed nim klękają,  jeeeep oto on 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

MC 700 - się zowie ta raketa i podobno miazga czyni się po sparowaniu go z kolumnamy hajendowymy YB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starsze Oppo 103D ale mi wystarcza, nowsze ma MQA ale nie ma Tidala, wiec nie wszedlem. Moze gdzies okazyjnie upoluje 105 dla DAC-a.

 

Arcama 850 mam i polecam, w kinie rewelacja. Wcześniej mialem Yamahe 3050, różnica w jakości zdecydowanie adekwatna do różnicy w cenie. Poza tym różnica jezeli chodzi o mozliwosc napędzenia trudniejszych kolumn kolosalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.